Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość gość
Sorry za bledy... blagam poradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7894
hej ;} mi nigdy tak nie wypadały włosy tylko jak przestałam karmić to tak zaczeły tak delikatnie a teraz to już sporo ich wypada szczególnie jak czesze po umyciu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośewela2005
kasia od kiedy nie karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscewela2005
Paula, przedze wszystkim powinnas się uspokoić. Nigdy nie brałam żadnych hormonów to Ci nie pomogę, bardzo się martwisz wiec nie rozumiem dlaczego nie chcesz zrobić testu, upewnisz się i przynajmniej jedna rzecz ci odpadnie. Skoro piszesz, ze cykl stracony to trudno, będzie następny, glowa do góry czasu nie cofniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7894
no już 2 lata . I ginekolog mi mówił że może mi brakuje jakiś witaminy i żebym się udała z tym do dermatologa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Ah myślałam, ze może nie dawno to by wszystko tlumaczylo. Dziewczyny teraz ja mam pytanie, dzisiaj rano miałam krew w śluzie, co to oznacza? Mam owulację? 16 dc tak wiec to możliwe ale czy ta malutka ilość krwi oznacza ze pęcherzyk pękł???? Szukałam na necie ale są różne opinie. Strasznie się nakrecilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to implantacja ? Tez bym sie nakrecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Na implantacje za wczesnie. Z krwi w sluzie to roznie. mowi sie ze jesli razem ze sluzem owulacyjnym to ze zachodzi owulacja. Ale to nie jest regula. Ja mam tak, ze jesli pojawia sie krew w sluzie (a zdarzaylo mi sie w ciagu ostatnich 2 lat kilka razy) to mialam przerosniety pecherzyk. Ale kazda z nas jest inna. Zycze Ci, zeby to byla owulacja. Co do ciebie Paula ZROB TEST CIĄŻOWY.po co sie stresowac i nakrecac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie nakrecAM... jestem zla ze pomylilam dni... nie licze na ciaze.. nie wierze ze teraz sie udalo... mam wszystkie objawy "okresowe"...za kazdym razem gdy widze 1 kreske placze. Co prawda od kiedy pije inofem i ziola ojca sroki mam super owulacje i regularne cykle. Ale moze brak okresu to wina zlych dni brania progesteronu. Poczekam jeszcze pare dni. Pozdrawiam. Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Siikorka, te mutacje trochę się różnią, nie chce tu pisać na ten temat, bo wątek jest o ovarinie. Wpisz sobie mutacje mthfr i sporo informacji Ci wyjdzie. Ja jutro idę zrobić homocysteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Siikorka, te mutacje trochę się różnią, nie chce tu pisać na ten temat. Wpisz sobie mutacje mthfr i sporo informacji Ci wyjdzie. Ja jutro idę zrobić homocysteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Sylwiap80 a mężowi tez robiliście homocysteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Jeszcze nie, ale bedzie robil. Ale on ma wszystkie badania ok, oprocz d3 i suplementuje sie. Ja dzis robilam homocysteine, wyniki wieczorem bede miala. Co jest dziwne, przy mojej mutacji nie powinnam miec podwyzszonej homocysteiny, a jednak jak robilam rok temu pierwszy raz to byla powyzej normy i drugim razem na granicy normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoofilda, Sandi.. zagladacie tu jeszcze ? Teskno za wami.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Siikorka, mam juz wynik homocysteiny, 7,5 czyli podobnie jak ponad 2 miesiace temu, czyli calkiem ok, ale wolalabym zeby byla jeszcze nizsza. Ty oprocz Ovarinu bierzesz cos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja sie dowiem jaki wynik homocysteiny dopiero kolo srody Buuuu. Sylwiap80 biore ovarin od miesiaca i polocard od ok roku, po drugim poronieniu moje naczynia w macicy byly jak to ujal lekarz rozlazle wiec w sumie uparlam sie na polocard (w apteczce w domu mam Fragim-heparyne w razie gdyby test jakims cudem wyszedl pozytywny). Do mojego lekarza poszlam ok 8 miesiecy po 2 poronieniu. Zapisal tylko ovarin. Jesli nie dostane do wtorku okresu(w co watpie) to ide na wizyte zeby sprawdzic jak maja sie jajniki i po recepte na clo (choc po cichu licze na decezje o laparoskopii, wiem ze nakluwanie pomaga a ja bym chciala niczego nie brac, nie chodzic na monitoring, nie nakrecac sie, nie stresowac tylko spokojnie korzystac z bliskosci z mezem).Ale to nie ja jestem lekarzem przeciez:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Kurcze, to wszystko jest takie skomplikowane. Ja niby 9 dc mialam sluz owulacyjny ale tylko jeden dzien, dziwne to. Nie wiem czy to juz byla owulacja ? Ja tez nie wiem czy mie powinnam acardu brac ? Ja biore oprocz ovarinu d3, b12, kwas foliowy, b6. Dzis same laski w ciazy widzialam, lzy mialam w oczach, bo ja tez bym chciala. Macie tak samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Owulacja owulacją ale ja zaszłam w ciążę w ostatni dzień @, tylko okres miałam długi ponad 7 a jakie cykle to nie pamiętam bo to było dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja im bardziej plodny sluz tym wiekszy przerosiety pecherzyk;-) wiecie teraz mamy program 500+ to kobiet w ciazy jest tyle ze az razi w oczy. Tez co chwila jakas widze.Ja nie placze, tylko czuje takie uklucie zazdrosci ale mam dzieciatko juz i tym sie ciesze. Objawami owulacji chyba nie ma sie co sugerowac chyba ze sie na tyle znacie ze wiecie ze tak to u Was wyglada. Sylwiap80 nie mam pojecia czy powinnas polocard czy jakis inny lek z tej grupy brac na rozrzedzenie.Musialabys lekarza zapytac.Ja sie uparlam bo lekarz jakos na poczatku mowil ze nie ma koniecznosci ale po 2 poronieniu mowil ze to bedzie dobre rozwiazanie bo naciskalam i od razu wypisal recepte na heparyne w razie W.a jak ta mutacja ma sie do trombofilii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Goscewela2005 moja kolezanka tez zaszla w ciaze tuz po miesiaczace i tez jakos wlasnie 7 dzien cyklu. Mowila ze nie wierzyla ze to prawda i dlugo to do niej nie umialo dotrzec bo juz akurat mieli 2 dzieci i o kolejne sie nie starali.takze z tym to nigdy niewiadomo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Siikorka, mi lekarka nie przepisala, a wie ze mam mutacje mthfr. Mam wizyte jakos za miesiac. A wracajac do kobiet w ciazy, to moze inaczej do tego podchodzisz bo jedno dziecko juz masz, ja niestety nie. Po prostu tez juz bym chciala miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Siikorka, mi lekarka nie przepisala, a wie ze mam mutacje mthfr. Mam wizyte jakos za miesiac. A wracajac do kobiet w ciazy, to moze inaczej do tego podchodzisz bo jedno dziecko juz masz, ja niestety nie. Po prostu tez juz bym chciala miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Tak, podchodze inaczej ale rozumiem co czujesz bo to samo czulam zanim zaszlam w pierwsza ciaze. I wspolczuje. Boli mnie jednak ze zachodze w ciaze a nie umiem utrzymać i ta frustracja z powodu niewiedzy dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emili31
Mam tak samo jak widzę kobiety w ciąży płakać mi się chce a w piątek naliczyłam 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Właśnie o to mo chodziło, bo my teraz to liczymy dni, sprawdzamy śluz itp a to nie jest takie najważniejsze. Wtedy byłam pewna, ze nie zajde w ciążę i była wpadka a teraz każde ukłucie mnie zastanawia i nie mogę zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSiikorka
Byc moze w tym jest problem? Bo moze za bardzo skupiamy sie na samym zajsciu w ciaze w zwiazku z czym psychicznie sie blokujemy? Moze warto odpuscic? Niczego nie sprawdzać, nie mierzyć, nie obserwować(ja bym chciala bo mnie to meczy)?! Odciac sie...naczytalam sie sporo na roznych forach ze niejednokrotnie kobiety zaszly bo zrezygnowaly, albo czekaly np.na invitro albo inseminacje w tym czasie zapominaly o calej otoczce i sie udawalo. Choc latwo sie czyta, gorzej wcielić w życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, tylko jak nie myśleć jak się tak bardzo chce a tu wszędzie wkoło kobiety w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Dziewczyny mam mega dola;-( zrobilam wczoraj test ciążowy (nie wiem co mnie tknelo chyba to ze w tym cyklu naprawde sie mocno staralismy), wyszla blada druga kreska. Nie ucieszylam sie na zapas nauczona doswiadczeniem.napisalam do lekarza bo wczoraj byl dopiero 28dc i kazal wlaczyc od razu fragmin,luteine. Zastrzyki pieka jak cholera ale czego sie nie robi... Problem jednak w tym, ze śluz dzisiaj mam rozowy, nie pamietam jak bylo kilka dni wstecz. Przy poprzednich ciazach bylo podobnie ;-( jestem zalamana. Wiem ze jakiekolwiek krwawienia,plamienia u mnie nie wroza dobrze.na objawy za wczesnie wiec tez ich nie mam. Po co ja robilam ten test?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Siikorka, a nie chcesz zrobic badania z krwi ? Trzymsm kciuki, zeby bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×