Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Emili31
Też się bałam rozczarowania za każdym razem więc doskonale rozumiem. Moje cykle są 28 - 30 dniowe dziś jest właśnie 30 dzień i gonie jak głupia do łazienki z obawą że dostane okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_gaw
Ja w zeszłym tygodniu cały czas miałam wrażenie że dostaje @@ aa tam nic... a w tym tygodniu to już nic nie czuje... a współżyłam w dni płodne i w ogóle wg aplikacji to w dniu owulacji...Ale pytanie czy faktycznie czy ja Już głupieje powoli ;(:( mój @ zawsze był nie regularny albo go wcale nie było... Czytam też to forum i dziewczyny piszą różnie (ze zaszły, że się tylko spóźnił) ii tak się zastanawiam czy możliwe jest że przy OVARINie się spóźnia już tak długo bo już mi minęło 11 dni.... Większość dziewczyn pisze, że książkowo dostawały @@ A nie chcę robić testu, kolejny raz i widzieć jedna kreskę ;(:(:(:(:(:( wole chyba iść na badanie krwi.... :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Sylwia_gaw ja Cie dosnkonale rozumiem. Rozczarowanie to okropne uczucie, tez przez to przechodze jak wiekszosc z nas tutaj. Ja tez mam nieregularne cykle, odkad pamietam jestem na luteinie, zapobiegawczo zeby cykle byly mniej lub bardziej regularne. 11dni to dlugo...nie wytrzymalabym;-) swoja droga, jesli masz 36dc to jakim cudem okres spoznia Ci sie 11dni? Tym bardziej ze masz nieregularne cykle bo chyba cos przegapilam;-) Zrob test albo idz na bete i sie nie zastanawiaj bo przeciez sie zameczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Mam wyniki, progesteron 33.28 ng/ml norma 11-44 w 1 trymestrze. BetaHCG 684.00 mIU/ml wynik robilam w 4 tyg i 3 dzien. I w tym zakresie sie miesi. Jutro do gina jesli do jutra nic sie nie wydarzy. A patrzac na moja przeszlosc poloznicza to wszystko sie moze zdarzyc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Siikorka, ciesze sie z Twoich wynikow, bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
I ja tez sie ciesze :) Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
Sikorka musi być dobrze :) Skoro wyniki są ok, to trzeba myśleć pozytywnie, mimo tego co było kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez bardzo sie ciesze :-) i wierze ze dalej to juz bedzie tylko lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Siikorka ja również bardzo mocno trzymam kciuki, kibicuje Ci strasznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Super, ze jestescie i tyle milych słow piszecie. Od razu na serduchu cieplej. Napisze tak, wyniki potwierdzaja ze jest ciaza a co dalej? Musze wierzyc, ze jest ok choc nie jest to latwe bo juz dwie straty mam za soba. Niecale dwa lata temu beta prawdilowo przyrastala (nawet mierzona byla w odtsepach 2 dni) a ciaze stracilam takze na spokojnie. Powtarzam sobie, ze jesli to dzieciatko ma sie urodzic to sie urodzi na reszte nie mam wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Super, ze jestescie i tyle milych słow piszecie. Od razu na serduchu cieplej. Napisze tak, wyniki potwierdzaja ze jest ciaza a co dalej? Musze wierzyc, ze jest ok choc nie jest to latwe bo juz dwie straty mam za soba. Niecale dwa lata temu beta prawdilowo przyrastala (nawet mierzona byla w odtsepach 2 dni) a ciaze stracilam takze na spokojnie. Powtarzam sobie, ze jesli to dzieciatko ma sie urodzic to sie urodzi na reszte nie mam wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Wiki4 czy bierzesz jakies leki na obnizenie androstendionu? Co lekarz na to? W ktorym dniu cyklu robilas to badanie? Mnie lekarz kazali robic ok 20dc, niedswno tradilam do innego lelarza i kazal zrobic tak jak LH i FSH w 3 dc. Az bylam zdziwiona i pytalam dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
Sikorka i tego się trzymajmy :) Ja miałam wszystkie badania włącznie z tym zrobić między 2 a 4dc. akurat wypadło, że zrobiłam w 4 bo był weekend. Ta poprzednia lekarka nic mi nie dała, powiedziała, że to nic takiego strasznego nie jest. A ta nowa powiedziała, że na spokojnie mam brać Ovarin ok 4 miesięcy, a jak się nie uda to będziemy działać dalej. Zawsze coś, ale i tak bym była spokojniejsza, gdybym dostała coś konkretnego, nie wierzę do końca, że suplement coś zadziała. Naczytałam się, że dziewczyny z podwyższonym zachodziły, ale nie utrzymały ciąży, sama nie wiem co o tym myśleć. Póki co zaczęłam Ovarin i czekam co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lila
Sikorka, będzie dobrze :-) czuje to, musi byc! :-) u mnie juz 17 tydzien, czas leci. Będzie synek :-). Wymioty minely, mdlosci pozostaly ale i tak jest o niebo lepiej :-) pozdrawiam dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja tez mialam kiedys podwyzszony androstendion ale niewiele (mierzony ok 20dc) i lekarz nic mie mowil. Mierzylam z koncem roku w 3 dc i wynik mialam ok,jakos posrodku. Gorzej chyba jest jak jest testosteron za wysoko. A insuline i krzywa cukrowa robilas? Hormonow nie chciej lykac bo one obnizaja poziom adrogenow na chwile a potem po odlozeniu organizm wariuje i mie produkowac jeszcze wiecej. Lepiej probowac jakos dieta zmniejszac. Chyba odpowiednia ma tu zasadnicze znaczenie. Poczytaj w necie bo nadmiar insuliny może stymulować jajniki do wzmożonej produkcji androgenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdyta
Hej dziewczyny jestem z Wami na forum od jakiegoś czasu. Biorę ovarin 4 mc mam pcos a jednym jajniku mam pełno pęcherzyków, na drugim nic. Ten jeden bez pęcherzyków był operowany i lekarz stwierdził, że ma jakąś inną budowę. Od zeszłego miesiąca jestem na Clo. W zeszłym tyg byłam na monitoringu i lekarz widział pęcherzyk, na tym operowanym jajniku. jego zdaniem za mały ale kazał się starać, zwiększył mi dawkę i przepisał duphaston. Mam nadzieje, że ta cała mieszanka zdziała cuda :) jeszcze piję zioła ojca sroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Siikorka No to Gratuluje Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Sikorka trzymam kciuki, pisz zaraz po wizycie. Emili i jak jest @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam mocno kciuki za Wszysrkie dziewczyny ;-) Edyta tzn ze operacja cos pomogla nic tylko sie cieszyc, Sikorka nie mysl co bylo ciesz sie tym co teraz ;-) bedzie zdrowy dzidzius, zobaczysz ;-) Ewela jeszcze nie przyszla @ w duchu mam nadzieje ze jej nie bedzie ;-) ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki mi gin mowil ze do pol roku mozna spokojnie brac i zeby sie nie martwic hak sie po miesiacu nie uda ;-) trzymam kciuki za Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cos mi sie zdaje ze pewnie przyjdzie @ tylko sie spozni. Bo tak dziwnie mnie dol brzucha pobolewa i piersi tez ale tak inaczej niz zawsze albo mi sie tylko zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
Dziękuję Emili ;) Ja mam nadzieję, że nie będziesz miała @. Trzymam za to mocno kciuki. Kiedy masz zamiar testować jak coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Emili tez trzymam kciuki zeby @ sie nie pojawila;-) i informuj nas na bieżąco. Ja wczoraj dowiedzialam sie ze kolejne dwie kolezanki maja problemy z zajsciem w ciaze,jedna m.in.z powodu choroby tarczycy a u drugiej niewiadomo;-( co sie to dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jutro rano zrobie bo juz wytrzymac nie moge ;-) powiem tak nie wiem co sie to teraz dzieje ale mase dziewczyn ma problem zeby zajsc w ciaze. Nie wiem czy to przez ta chemie w jedzeniu czy co ale straszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Emili31 to trzymam mocno (!!!) kciuki za testowanie. Mnie mecza bole krzyza,takie punktowe i to mnie bardzo martwi;-( znam ten bol;-( dobrze ze chociaz moge brac nospe bo po niej przechodzi. Odliczam czas do wizyty u lekarza i z ogromnym strachem chodze do ubikacji. Niech kazdy mowi co chce ale przeszlosc pozostawia ogromny slad na psychice :-( i ciezko sie pozbyc pewnych mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Panie! Witam serdecznie, jestem studentką II roku kierunku położnictwo magisterskie na Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która posłuży mi do opracowania części badawczej pracy magisterskiej. Ankieta bada sferę seksualności, kierowana jest do par leczonych z powodu niepłodności i jest oczywiście w 100% anonimowa. Wypełnienie jej zajmie Paniom kilka minut. Zachęcam do zaangażowania w poniższe badanie również swoich drugich połówek ;-) Każda odpowiedź jest dla mnie bardzo cenna i za każdą z góry serdecznie dziękuję! https://docs.google.com/forms/d/1eCrSjtQ3ZUSjha6y6qdw9NrasqtdR6yr-Cu7_K1eFik/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale rozumiem Siikorka ale wierze ze sie uda tym razem ;-) i zdrowy dzidzius bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Byłam dzisiaj u gina po receptę bo mi się bromek skończył(na prolaktyne)I pytam co dalej....A on mi że mam brać Bromka i Ovarin 3mc A potem Bedziemy myśleć dalej co robic jesli nic sie nie zmieni,No bo taka kuracja tak trwa i dop po (3mc) można coś powiedzieć :/ Pozostaje mi czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja tez juz po wizycie u gina. Pecherzyk jest choc jest mniejszy niz wynikaloby to z miesiaczki. Troche przypomina mi to sytuacje sprzed dwoch lat ale pozostaje mi czekac na kolejna wizyte za 2tygodnie jesli do tego czasu nic sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
No to Gratuluje :) I po cichutku trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×