Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Kasia wydaje mi sie ze jak troche polezy test to sie tak dzieje przerabialam to kilka razy ale zycze jak najlepiej zeby 2 krechy grube byly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7894
Nie wiem może za wcześnie zrobiłam bo owulacje miałam w niedziele a dziś piątek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Ja dziś skończyłam pierwsze opakowanie ovarinu Także za wiele nie powiem...Biorę też bromka od miesiąca i ładnie spadła prolaktynka a Zobaczymy co dalej będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
kasia7894 a skad wiesz ze mialas owulacje? Tylko monitoring daje pewność a i tez nie zawsze. poza tym, nawet gdyby to przeciez taka ciaza jest dla organizmu niezauwazalna (niedpelna 5dni). Zarodek zagniezdza sie w scianie macicy dopiero po ok chyba 6-7dniach a najczulsze testy wykrywaja ciaze ok 2 dni po zagniezdzeniu (chyba ze sie myle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Emili31 bo prswda jest taka ze ta wiedza tak wczesnie noczego nie wnosi procz dodatkowego stresu. Ja zrobilam przy 1 ciazy wczesniej ale w sumie wtedy nie wiem czemu zrobilam tak wczesnie, poza tym wyszedl negatywny a w ciazy bylam. Pozostale 2 razy wykonalam po terminie miesiaczki i zwykle czekalam do 35dnia. Natomiast teraz wykonalam 28, dzien przed terminem ale tylko dlatego ze wiem ze w razie jak wyjdzie pozystywny od razu musze wlaczyc zastrzyki na rozrzedzenie krwi. Choc powiem szczerze, ze wolalbym nie robic testu tak wczesnie bo dla mnie ten tydzien i ten czas teraz jest niezwykle trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Siikorka A jak Ty się czujesz?W poniedziałek wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Tak, w poniedzialek wyniki a we wtorek jesli doczekamy to wizyta u gina. Samopoczucie roznie. Raz mam dola a raz ogarnia mnie takie poczucie trudno, uda sie nastepnym razem, staram sie nie myslec ale nie umiem. A wy Dzieewczyny na jakim etapie cyklu jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Tak, w poniedzialek wyniki a we wtorek jesli doczekamy to wizyta u gina. Samopoczucie roznie. Raz mam dola a raz ogarnia mnie takie poczucie trudno, uda sie nastepnym razem, staram sie nie myslec ale nie umiem. A wy Dzieewczyny na jakim etapie cyklu jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny!!! Chce się dowiedzieć czegoś o tym leku- staram się z mężem o fasolkę juz 3 rok i nic.. 6 lat temu urodziłam córkę, z zajściem w ciążę nie było problemu, a teraz takie nerwy.. :( W 2014 r przeszłam operację na jajnikach- pękła mi torbiel i trzeba było interweniować,. Może poleciłybyście dobrych ginekologów w okolicy w-wy. Do tej pory leczyłam się w B-stoku w artemidzie, jednak ze względu na problemy finansowe musieliśmy zaprzestać leczenia. Poza tym wszystkie badania łącznie z mężem mam w normie. Brałam CLO, Ovitrelle, Duphaston. Teraz jestem na etapie luteiny... Zobaczymy być może luteina zdziała cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Dzasta86 ovarin nie jest na recepte, jak mieszkasz w Warszawie to najtanszy znalazlam na grojeckiej w aptece za 37,60 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Upał upał w Krakowie :) Pozatym dzis 18dc dorzucilam sobie pije Inofem....zobaczymy co to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 29 dc i sie denerwuje przyjdzie @ czy nie przyjdzie. Mi lekarz wypisuje recepte wiec nie wiem czy mozna bez kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
No nie wierze, taką długą wypowiedź napisałam a dodało się tylko hej dziewczyny. No ok kafe ćwiczy moją cierpliwość. Szkoda, że nie skopiowałam. To jeszcze raz. Wczoraj poszłam do nowej gin, poprzednie mnie po prostu olały, mimo podwyższonego hormonu i roku starań nic nie dostałam. Wczoraj lekarka przepisała mi OVARIN. Gdybym wiedziała, że taki suplement istnieje, i to bez recepty, już dawno bym go kupiła. Zaczęłam od dzisiaj :) Ciężko było go dostać, dopiero mąż wynalazł aptekę ponad 10km od nas, gdzie udało się go kupić :) Na Wasze forum trafiłam jak większość szukając informacji o OVARINIE. Przeczytałam od początku i gratuluję wszystkim którym się udało :) Jak czytałam zakręciła mi się nie raz łza w oku, i uśmiech na twarzy :) szczególnie w pamięć zapadła mi Zofilda :) i teraz z ostatnich dziewczyn Paula ;) Będę do Was zaglądać, to 40 stron bardzo mnie podbudowało. Sikorka trzymam mocno za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Witaj Wiki4:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze tu już kolejny raz i już kolejny raz spotykam się z tym że moje posty są pomijane i żadna dziewczyna na nie nieodpisuje. Jedyną żecza jaka widze to na tz tapecie są tylko jedne dziewczyny które to już można sememu zauważyć. Już tu nie będę wchodzić bo nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Gość -A jaki masz problem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Wiki4 milo, ze zajrzalas. Zycze powodzenia w staraniach po ovarinie. Jakiego hormonu masz za duzo? A co do Ciebie Gosciu to napisz jaki masz problem? Pisalas (o ile to Ty bo nie masz nicka i nie sie podpisujesz) ze ovarin to "sciema"?Dlaczego tak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_gaw
Witam, proszę o informację czy którejś z Was spóźniał się @@ przy braniu OVARINu? To jest moje drugie opakowanie, pierwsze opakowanie brałam razem z luteiną (od 16dc) i @@ przyszedł po 24 dc. Teraz mam 36 dc i nie wiem czy to spóźnienie czy co... Nie ukrywam, iż staram się o maleństwo ale boje się zrobić test i się kolejny raz rozczarować ;( Mam PCO i dlatego lekarz przepisał mi te tabletki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Sylwia_gaw powiem szczerze, nie rozumiem tego "boje sie zrobienia testu".Czego sie bac, co ma byc to bedzie i na to juz wplywu nie masz. Predzej czy pozniej i tak albo sie bedziesz cieszyc albo smucic. Po co sie meczyc z myslami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Siikorka ma rację :) Zrób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_gaw
Może macie rację... ale się boje tej jednej kreski ;( Jutro rano zrobię test....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Sylwia_gaw ale czego sie boisz? Bedzie jedna kreska to bedzie jedna kreska, trudno. Bedziesz miala kolejny cykl na nowe staranka i moze wtedy sie uda a jak wyjda dwie to jeszcze lepiej. 36 dc to czas kiedy test mozna wykonac o kazdej porze dnia jesli mialas owulacje o czasie.Nie rozumiem takiego katowania sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Siikorka a Twoje wyniki o której?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
Sikorka daj znać jak będą wyniki. Co do mnie to mam za dużo androstendionu :( sylwia_gaw trochę Cię rozumiem, też nie lubię widoku jednej kreski, zawsze smucę się bardziej niż jak zobaczę okres. Jakoś tak mam głupio, dlatego nie robię testów zbyt wcześnie, ale w tym czasie to już spokojnie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Moje wyniki w okolicach 15 i mam nadzieje ze beda bo pani powiedziala powinny byc na poniedzialek;-( homocysteina miala byc po tygodniu byla po 4 dniach takze licze na to ze beda. Wiem,ze jedna kreska bardzo doluje ale Dziewczynki przeciez nie mamy na to wplywu choc owszem robienie testu przed terminem jest bezesensu. ale w 36dniu kiedy cykle ktos ma no. 28 dniowe?;-) (Ja bym nie wytrzymala tak dlugo, przy moich 29-33 cyklach testy zwykle robilam 35,36 dnia, oprocz tego cyklu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×