Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Siikorka
Sylwiap80 moze to dobry znak z tymi krostami?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Siikorka, ale czego dobry znak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Nie wiem, mnie sie krosty robia jak mi wszystko dziala sprawnie. Dlatego pomyślalam, ze moze to dobry znak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Po dwoch dniach przerwy znowu plamie;-( zastrzyki z heparyna biore od niedzieli, pomyslalam ze moze od tego? Nawet dzisiaj temp mierzylam 37.21, wiem ze malo wiarygodne ale zmierzylam. Caly czas boli mnie w krzyzu i mam takie bole wewnatrz brzucha, tak od srodka.zrobilam tez dzisiaj kolejny test, w sumie przed chwila i kreska duzo ciemniejsza niz w poniedzialku rana.wiem ze mowilam ze co ma by to bedzie ale jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siikorka wszystko będzie w porządku, wspomnisz moje słowa, nie znam się ale czytałam, że na początku ciąży mogą wystąpić plamienia implantacyjne (różowe i brązowe plamienia ) Trzymaj się cieplutko chodź wiem, że na pewno nie jest Ci lekko teraz. Ja złapałam jakiegoś doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Emili31 ja wiem,ze takie palmienia sie zdarzaja i w ogole ze w ciazy wszystko jest mozliwe ale ja nie jestem takim ewenementem;-) jak bylam w ciazy z 1dzieckiem to wszystko bylo ksiazkowo. Nie bylo plamien, bolu w krzyzu i tego dziwnego bolu od srodka, bolaly mnie obie piersi, pojawila sie opryszczka (jedyny raz kiedy ucieszylabym sie gdyby sie teraz pojawila. Bedziemy sie teraz razem wspierac;-) pisz konkretnie dlaczego masz dola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Emili31 ja tez mam dola i nie umiem sobie z tym poradzic. Ile miesiecy bierzesz ovarin ? Siikorka zrob bete, bo chyba ostatecznie nie robilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Siikorka, a jak bylas w pierwszej ciazy to bralas jakies leki, zastrzyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Trzymaj się Kochana :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Z pierwsza ciaza to bylo tak: Najpierw odlozylam tabletki anty, ktore dostalam na pco. Potem przez ok 2 lata z wszystkich obserwacji cyklu jakie mialam lekarz nie zaobserwowal ani razu jajeczkowania. Dwa razy (!) urosl mi pecherzyk ale przerosl. Bylam u endokrynologa ktory stwierdzil ze jestem za chuda dlatego tak mam. Gin wlaczyl ostatecznie clo. Bralam go 2 cykle.w 1 cyklu nie pojawilo sie na jajniku nic,po prostu echo. Lekarz zwiekszyl dawke do 2tabl. Pecherzyk sie pojawil ale 5cm!;-) w miedzyczasie pojawily mi sie w zyciu zawirowania i musialam odlozyc plamy o dziecku na jakis czas. Odlozylam clo. Ale caly czas bralam luteine i kwas foliowy. No i w 2 cyklu od odtawienia clo zaszlam w ciaze. Niby zapomnialam, bo mialam inne zmartwienia ale te mysli o ciazy w glowie gdzies tam byly. Tego sie nie da wymazac. Pamietam, ze nawet 24dc robilam test i wyszedl negatywny (nie wiem czemu tak wczesnie robilam). Dalam sobie spokoj. Chociaz jak pojawila sie u mnie bolenosc cewki moczowej to jakos tak intuicyjnie nie wzielam antybiotyku ktory zapisal lekarz. No i potem pojawila sie opryszczka, piersi zaczely bolec, potem brodawki,sluz byl mega bialy i bylo go duzo. I 35 dc robilam test i dwie kreski na tescie. Ciaza ksiazkowa, bez kompliakcji w 1 trymestrze. Po jakos roku od porodu zaszalelismy i wcale sie nie nastawialam na ciaze, dziecko mi zachorowalo na jelitowke, maz i ja tez(wymiotowalam okropnie) i nie myslalam nawet ze okres mi sie spoznia (maz sie nawet smial ze chyba cos mi jest bo musial o 6 rano leciec po cole). Ta ciaza byla bezobjawowa. Nosilam w sumie 9tyg6dni. Zatrzymana w rozwoju na 6 tyg. Najdluzsze 3tyg mojego zycia od momentu jak sie dowiedzialam. Ale bilo serduszko, widzialam je;-( kolejna ciaza sierpien ubieglego roku po stymulacji clo. 5tyg.3dni sama sie oczyscilam. No i teraz, miesiac na ovarinie. Boje sie tylko ze dostalam cos w genach. Moja mama urodzila mnie i siostre i po 30stce jak starali sie o kolejne ciaze to niestety zadnej kolejnej nie udalo sie utrzymac, bylo ich 4 w tym jedna blizniacza.ale ze bylo to lata temu to niestety nie zdiagnozowali przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Sylwiap80 ide zrobic bete jutro. Wynik bede miala dopiero w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Siikorka, napisalas niedawno ze Twoj lekarz wspomnial cos o badaniach genetycznych, mowil Ci konkretnie jakie ? Ja mam caly pakiet zrobiony, sama sobie zlecilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam ovarin przez miesiąc a dziś na 6 sni przed okresem druga kreska co prawda słabsza niż kontrolna ale jest. Dodam ze 8 lat nie udawało się z jednym popronieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emili31
W tej chwili jestem w polowie 2 opakowania ovarinu. Nie wiem co sie dzieje mam takie dziwne nastroje ze sama siebie nie poznaje. W jednej chwili sie smieje a za 5 minut zaczynam plakac. Za 4 dni mam dostac okres i chyba sie tego boje ze znowu dostane. Tylko zawsze tydzien przed okresem bolaly mnie piersi a teraz nie albo sobie sama cos wmawiam. Jak tylko widze kobiety w ciazy zaczynam plakac a wczesniej tak nie bylo. Meczy mnie juz to wszystko wszyscy mowia cierpliwosci uda sie ale ile mozna byc cierpliwym. 5 lat sie staramy od 6 nie zabezpieczamy wogole ilez mozna. Ciagle wizyty u lekarzy, operacj****adania, tabletki. Ja juz mam tego dosc. Wczoraj wieczorem strasznie mdlosci mialam nie wiem z czego nie jadlam nic co mogloby mi zaszkodzic nawet maz sie osmial ze moze sie udalo ale ja nie robie sobie nadzieji nie chce kolejnych rozczarowan a na dzien okresu czekam jak na wyrok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Sylwiap80 nie wspominal jakie konkretnke badania genetyczne bo od razu zmienil temat i stwierdzil, zeby na razie skoncentrowac sie na tym co jest teraz. Po 3 poronieniach to moze czesc bede miala na nfz? Natomiast,Emili31 rozumiem Twoje rozgoryczenie. Sprobuj naprawde wsprobuj wyluzowac i o tym nie myslec. Pani w recepcji mojego gina mowila,ze wszystko siedzi w glowie i zeby tak o tym nie myslec, ze maja sporo pacjentek z takimi problemami i kazdej doradzaja spokoj. Za 4dni masz dostac @, jesli dostaniesz,trudno, bedzie nastepny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Emili ja dziś skończyłam pierwsze opakowanie i też zauważyłam u siebie zmiany nastroju w pracy mówią ze jestem nerwowa, wzruszam się z byle powodu. Nie wiem czy to przez ovarin czy przez to, ze się dowiedziałam że mam pco i mam problemy z zajściem w ciążę. Dzisiaj mnie boli brzuch, nie wiem dlaczego tak jakbym miała skurcze, boje się ze znów dostane zapalenie pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Dziewczyny czyzbyscie zaczely narzekac na ovarin? Ja miekka caly czas jestem i tez rycze czesto o byle co, na filmach itp ale nie zauwazylam zeby po ovarinie cos mi sie pogorszylo w tym temacie. Na pewno mialam jakies niedobory witamin bo zanim zaczelam go brac bardzo rozdwajaly mi sie paznokcie a po calym opakowaniu problem zniknal. No i kiedys wczesniej pisalam ze skora dloni mi poki co wrocila do normalnosci a mialam od suchosci takie suche, spekane placki glownie na prawej dloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Ja nie narzekam, wręcz przeciwnie doszukuje u siebie jakiś zmian tak jakby to miało wpływ na zajście w ciaze.... Wy macie różne objawy w całym cyklu, bolą was piersi, jajniki... a ja nic nigdy nie odczuwam, cały czas wierze ze ovarin mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Goscewela2005 mnie tez nic nie boli, piersi czy jajniki, nie mam zmian sluzu itp a jesli mam tzn ze zrobila mi sie cysta;-) albo ze w ogole w jajnikach nic sie nie dzieje. Jedyne co to w okolicach owulacji (jesli miewam) i tuz przed okresem rosnie mi libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K
Kilka dni temu rozbolały mnie piersi, miałam pobolewania w podbrzuszu. Czułam się inaczej niż zwykle przed @ I gdzieś w środku cichy głosik podpowiadał, że może się udało? Niestety czar prysł. Wczoraj zniknęły wszystkie objawy. Dziś chciałam zrobic test. Ale zamiast tego rano powitała mnie znienawidzona @. Dlaczego? Załamałam się, wściekłam i poryczałam. Aż mój narzeczony przyleciał do łazienki, bo myślał, że coś mi się stało. Znowu nic. Nie umiem się wyluzować. Podświadomie czułam, że nie tym razem, bo miałam te plamienia. Ale potem wydawało mi się że może jednak się udało. Cały dzień chodziłam przygnębiona. Dopiero teraz powoli mi przechodzi. I kolejny raz powtarzam sobie nowy cykl nowa szansa. Tylko dlaczego do oczu znowu napływają łzy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Dziewczyny, dokladnie mam to samo, doszukuje sie innosci, trudno mi nie myslec o tym, nakrecam sie. Jak tu wyluzowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Kazda z nas doszukuje sie innosci,bo kazda z nas ma cicha nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie narzekam na ovarin tylko zastanawiam się dlaczego mam tak zmienne nastroje nigdy wcześniej tego nie było. Poza tym zawsze tydzień przed @ bolą mnie piersi a narazie nic a w poniedziałek mam dostać więc już powinny boleć i z jednej strony się cieszę bo może akurat się udało a z drugiej boje się że jednak dostanę i poprostu chyba zaczynam świrować. A prawy jajnik lekko pobolewa natomiast w czasie kiedy "powinny" być dni płodne boli bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Za mnie z kolei bola piersi caly cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K
U mnie jest różnie z objawami przed @ są cykle gdzie nie mam żadnych objawów. I są takie gdzie mam pobolewania. Jednak są naprawdę minimalne. Bardziej jestem humorzasta i mam wahania nastroju niż bóle. A tym razem piersi bardzo mocno bolały. Stąd pojawiła się nadzieja i nakręciłam się. Łatwo jest tylko mówić o wyluzowaniu. Pragnienie dziecka jest tak silne, że umysł doszukuje się oznak i nic na to nie można poradzić. Może ten inny ból to wynik brania ovarinu? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7894
hej dziewczyny pomóżcie bo już nie wiem zrobiłam rano test ciążowy bo dziwnie się czuje od dwóch dni i nie wyszło nic jedna kreska a jak wstałam po 2h patrze na niego a tam blada druga kreska i nie wiem już sama co myśleć mam pozdrawiam;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Powtorz z samego rana ale nie pij nic wieczorem i nocy. Albo najlepiej idz na betaHCG.tymniemniej mowia ze wynik z testu jest wiarygodny tylko w czasie jaka sugeruje producent. Choc moj test ciazowy ktory robilam 3 lata temu do dziaiaj jest dodatni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem mnie nie bola piersi a raczej powiedzialabym ze pieka swedza nie wiem jak to okreslic ale calkiem inaczej niz zwykle wiec nie wiem musze czekac do poniedzialku az przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emili31
Kasia ja kiedys tez tak mialam ale wydaje mi sie ze jak za dlugo odstoi test to tak sie dzieje ale dla pewnosci powtorz ;-) zycze z calego serducha zeby byly dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×