Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Sandi jak się czujesz? Który to już tydzień u Ciebie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
hejka Sylka :) czuje się różnie zależy od dnia ale tak jak w zeszłym tyg były te upały to zle :/ spuchły mi nogi i w nocy się już coraz gorzej spi...ale daje rade :) ja mam już 25 tydzień i 3 dni a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Aha rzeczywiście widzę teraz że Ola brała miovarin :) to nie mam pojęcia czy można brać czy nie, ale ovarin ze spokojem można do połowy ciąży brać :) albo chociaż do tej pory dopóki się nie skończy opakowania bo szkoda wyrzucać i pózniej zamienić na inny suplement bądz sam kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to w sumie dobrze. Spuchły mi tylko palce u rąk. Mała szaleje strasznie w brzuchu :) Ja zasypiam bez problemu, ale w nocy wstaje po 3-4razy siku ;) I śpię do 10 rano :P U mnie 24tydzień i 1 dzień :) Także już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam duphaston inofolic i clo i nic nie pomaga teraz biore tylko ovarin i lekarz powiedzial ze jezeli nie nie bedzie do listopada to czeka mnie klinika;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Lena 2323 moze sie uda badz dobrej mysli chociaz wiem ze to bardzo trudne. Straszna cisza sie tu zrobila...az dziwne. Ja od piątku czekam na miesiaczke, idzie i idzie....plecy mnie bola strasznie, kręgosłup i dol pleców, a okresu nadal nie ma...boje sie ze przekabinowlam biorac i ovarin i pijac ziola ojca sroki....troche sie boje ze to jakas torbiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no pomału trace nadzieje ale coż , nom ja kiedys miałam torbiel ale zwalczyłąm go lekami wiec teraz jest juz ok . ale za to inne rzeczy sie sypia ,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Ja tez mialam....usuwana operacyjnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Goscovarinka a testowalas? Ile juz czekasz z tym okresem? Od piatku? Hmm...co do ziol i ovarinu.Putalas lekarza czy mozesz polaczyc jedno i drugie? Ja mam jutro wizyte u lekarza. Jestem kłębkiem nerwow. Nie mam sily na nic. To znow najdluzszy czas w moim zyciu, znowu walka;-( Az dziwne ze siwych wlosow jeszcze nie mam. Ciagle boli mnie żołądek, jeden dzien czuje sie ok,na nastepny ledwo sie ruszam bo mam takie mdlosci i niechec do jedzenia, co drugi lub trzeci dzien plamie.Dzisiaj cos mnie praktycznie przestaly brodawki bolec i znowu tr***leje. To jest jakis koszmar. Tobie Lena2323 zycze cierpliwosci i nie trac nadziei! Staraj sie o tym nie myslec bo nakrecanie sie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
GoscOvarinko i tak niczego nie zmienisz...czy warto tak sie katowac myslami? :-) ja zawsze wyznaczalam sobie czas i czekalam do 35dc po czym 36dc robilam test:-) bede mocno tezymac kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom racja racja na siłe nic nie wyjdzie . wiec daje na luz chociaz wiem ze bedzie to ciezkie;/ i za was tez trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi7777777
sylwia_gaw i co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
hej dziewczyny, dawno mnie nie było - byłam na 3 tygodniowym urlopie z mężem :))) odpoczywaliśmy baaardzo:))) od tematów ciąży też. W tym czasie brałam ovarin (biorę już od kwietnia) i przez 5 dni CLO (od 3-7 dc) - we czwartek będzie 10 dc i idę na usg sprawdzić czy CLO działa. Trzymajcie kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
GoscOvarinko i co u Ciebie? Asiulka1986 powidzenia w dalszych staraniach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
U mnie @ się skończyła.Czekam do pt i zbieram się do szpitala (ciekawe co znajdą gdzie leży przyczyna co zalecą) Czytałam ze Sykut(35l)w ciąży i Socha w drugiej ciąży(36l) także nie jest tak źle głowa do góry moje Kochane :) Na każdego przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Lena2323 a co mowi lekarz na to ze nie reagujesz na clo? Ovarin to suplement diety nie hormony tak jak clo,witaminy takze z jego skutecznoscia moze byc roznie.Na jedna podziala a na inna nie. Asienka28 do szpitala wybierasz sie na pelna diagnostyke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Siikorka tak na 3dni oddział endo-Gino :/ Czekalam 2mc na miejsce.Z moich badań tych co robiłam sama tylko tyle wiem że prolaktyna podniesiona i testosteron,fsh,lh,estradiol,shbg,i 17-hydroksyprogesteron i podejrzewał Pco :/ A teraz poszerzą badania może w drożności coś nie tak bo chlamydie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania0803
Hej dziewczyny ja mialam @na koniec maja po 13 czerwca biorę ovarin ktory zleciła mi gin. Dzis mija 5lipca a ja nie dostałam@ .boję zrobić sobie test bo nie chce się rozczarowac. Czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Siikorka dzieki ze pytasz...u mnie beznadziejnie tak jak sie spodziewalam, wczoraj wieczorem przyszla małpa :( :( :( :( brak mi sił, nie wiem czy cos ze mna nie tak, tyle osob zalicza wpadke po jednym razie a czlowiek sie stara i stara i g...uzik z tego jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania0803
Nie martw się bądź dzielna i próbuj dalej :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Dzięki Mania za dobre słowa...ale cierpliwosc to cecha ktorej ja nie mam za grosz :( od razu czarne mysli ze cos ze mna nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Asienka28 swego czasu tez te badania robilam. Super, ze idziesz do szpitala. Zrobia badania i bedzie jasne. A te chlamydie wyleczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
GoscOvarinko chyba wlasnie o to chodzi,ze ktos jak sie nie stara i o tym nie mysli to przychodzi mu to z latwoscia czasem nawet tego nie chcac. Kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Siikorka tak ale z 3mc leczylam dwa antybiotyki dał gin bo po jednym dalej była niewyleczona Wspomniał właśnie ze ona (chlam.)mogła zrobić zrosty dlatego drożność by sie przydała :/ I byłoby wszystko jasne...Nie da się nie myśleć kurcze nawet jak ten ovarin łykamy codziennie bierze sie do ręki to już myśl nachodzi :) A moze teraz się uda może to ten mc :) Trzeba by się odciąć od leków,lekarzy,wózków,ciężarnych Może to by coś dało ale :) Nie ma co gdybać ważne,że jest zdrowie,praca,mąż.Ludzie gorzej mają tyle tego teraz co się słyszy wszędzie.Zostaje tylko czekać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Bakterie chorobowe wszelkiej masci trzeba wyleczyc zanim sie zajdzie w ciaze, bo sa bardzo szkodliwe dla np.samej ciazy. Kolezanka tak urodzila przedwczesnie. Takze nie ma co ryzykowac;-) badania zrob;-) Mania0803 a Ty zrobilas juz ten test czy nie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emili31
Czesc dziewczyny dawno nie zagladalam ;-) jakos tak wyszlo obiecalam sobie ze narazie nic nie licze dam sobie ze dwa miesiace spokoju jak sie nie uda wtedy znow bede liczyc i po lekarzach chodzic Pozdrawiam wszystkie dziewczyny zycze cierlpliwosci i kazdej tych dwoch kreseczek ;-) ps. A jak sie czujesz Siikorka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Dzieki Emili31, ze pytasz. Zoladek mi odmawia posluszenstwa,rano i wieczorami mam mdłości i mam bole w krzyzu, ktore mnie bardzo niepokoja.Co drugi dzien delikatnie jak na razie plamie.Bylam na wizycie u lekarza ale on nie wie skad bo nie widzi zadnej patologii byc moze od zaatrzykow z heparyna. A z reszta trzeba czekać. Takze nie nastawiam sie i czekam co zycie przyniesie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi ten clo nie pomaga i lekarz powiedział ze robimy przerwe i ze mam przyjechac do niego dopiero pazdziernik a listopad wtedy sie zobaczy a jak ten to do kliniki mnie wysle... eh i powiedział mi ze mam na razie odpuscic ale jak tu odpuscic jak tu juz jedna wspomniala biorac leki codziennie ta mysl sama nachodzi ;/ .... nie wiem czy czekac czy udac sie do innego ginekologa ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×