Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Siikorka
Kochana Wiki a dlaczego nie chcesz pokazac przy mezu ze Ci zle? My Cie oczywiscie wysluchamy, wesprzemy ale... Mysle ze takoe troszke udawanie przed najblizsza osoba nie jest dobre szczegolnie ze temat dotyczy Was oboje. Oczywiscie nie chce sie wstracac bo to nie moja sprawa ale uwazam ze wsparcie ze strony meza (czyli najbardziej zainteresowanego w tym temacie) jest jak najbardziej dla Ciebie wskazane (zeby nie napisac konieczne). Ja jak tylko targaja mna jakies emocje (niewazne czy placz czy smiech czy zlosc) od razu szukam pomocy wlasnie u meza i jego wsparcia i rozmowy bardzo potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
Sikorka widzę, ze on też przeżywa. A po 2 potem powtarza nasze osobiste sprawy teściowej, a ona chodzi i gada, że mam depresje, ze ona lepiej wie. Oj była taka awantura, że myślałam,że nasz związek wtedy się posypie. On jest zdania, że trzeba odpuścić, tylko że ja zwyczajnie nie potrafię. Teraz będę zmuszona bo jak między pracami lub w nowej pracy mam zajść w ciąże??? Dzisiaj powiedziałam mu, że jeżeli z mojego powodu nie będziemy mogli mieć dzieci to się z nim rozwiodę, żeby mógł być szczęśliwy z kimś kto mu je da. Ale nie chciał tego słuchać i powiedział, że choćbyśmy nie mieli to i tak będzie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Oslo
Zauważyłam, że najprawdopodobniej przez Ovarin spadła mi waga z 59 na 55kg i włosy bardziej wypadają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Ja też po ovarinie mam mniejsza ochotę.. Wiki w małżeństwie tak bywa, czasem dobrze czasem źle, czasem padna gorzkie słowa i oboje tego żałują ale nawet ksiądz Ci powie, ze małżeństwa sie kloca i nie ma w tym nic złego. Będzie dziecko to będziecie sie kłócić o co innego. Nowa praca to może i dobrze może nie będziesz tyle myślała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta 589 ;) jak myślicie czy lekarz rodziny może wypisać mi zwolnienie mam ciężką pracę o 2kreseczki starałam się długo nie chce zaszkodzić. Ginekolog dopiero za 2 tyg . Wczoraj w pracy było cieZko nie miał kto pomoc byłam sama pracuje w barze . I wieczorem wystąpiły bóle brzucha lekkie martwię się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Wiki to troszke zmienia postac rzeczy jesli do waszej dwojki dochodzi ktoras z mam i doradzanie osob trzecich...tez nie lubie opowiadania o problemach innym szczegolnie jesli sobie tego nie zycze bo ja akurat wychodze z zalozenia ze problemy rozwiazuje sie miedzy soba, przede wszystkim sie rozmawia. Jestes bardzo rozgoryczona i zla (co rozumiem) tym ze sie nie udaje ale pamietaj te emocje nie pomoga Ci w zajsciu w ciaze. Postaraj sie wyciszyc. Nie mysl tyle o tym i absolutnie nie mow mezowi takich rzeczy. Sama widzisz ze tez przezywa. Porozmawiajcie na spokojnie,moze znajdzcie jakies wspolne zajecie i przede wszystkim popros aby uszanowal to ze nie chcesz aby Waszymi problemami dzielil sie ze swoja mama. Przypuszczam ze czujesz sie tym upokorzona? Dobrze robi nazywanie emocji, jestem zla bo... To jest dla mnie trudne i zle mi z tym bo... To oczyszcza. Pisze troche jak psychoterapeuta ale sama sporo w zyciu przeszlam i niekoniecznie chodzi o sprawy ginekologiczne. A co do Ciebie gosciu zapytac lekarza internisty mozesz. Najwyzej odmowi choc nie powinien szczegolnie jesli wytlumaczysz mu ze zle sie czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Oslo
Ja tez miewam rozne dni z moim mężczyzną. Oczekuje wsparcia i nie zawsze się to udaje. Tak sobie pomyślałam dziewczyny ze może zaproponuje Wam posłuchania takich konferencji. By lepiej poznać siebie i mężczyzn. Mi niekiedy to pomaga. "Różnica między kobietami a mezczyznami". Dr. Jacek Pulikowski. Na YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka92
Cześć dziewczyny, mam pytanie czy ovarin móżna brać razem z tabletkami anty? Musze brać 3 miesiące i w ostatnim cyklu brania chciałabym zacząć brać Ovarin. I drugie pytanie bierze się rano i wieczorem czy na raz dwie? Dzięki z góry za odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam znowu placze przy mezu czasami poprostu nie moge sie powstrzymac. Ale on mi zawsze powtarza zebym sie nie martwila i jak sie nie uda to swiat sie nie zawali. Tez bardzo pragnie dziecka i tez mu kiedys powiedzialam jak Ty Wiki zeby sobie poszukal kogos innego kto da mu dziecko. Ale tak mnie skrzyczal wtedy ze glupoty gadam ze jak nie bedzie to trudno ale mam tak wiecej nie mowic bo on jest ze mna nawet jak sie nie uda. Marzena niektore dziewczyny pisza ze spadla im waga po ovarinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja z waga problemow nie mam (bywalo ze mialam niedowage) wiec sie nie moge wypowiedziec. Natomiast co do relacji maz-zona to dziewczyny nie kryjcie emocji przed mezami. Po to z nimi jestescie i tworzycie domy, zeby miec w nich wsparcie i je tez dawac. Nie bojcie sie plakać, smiac czy zloscic. Tlamszczenie emocji to nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
staraczka92 - ja brałam przez miesiąc w czerwcu tabletki anty i w tym czasie lekarz kazał brać w dalszym ciągu ovarin - ja brałam po 2 tabletki rano. Co do chudnięcia po ovarinie to ja schudłam prawie 3 kg :) A jeśli chodzi o męża to mój też bardzo przeżywał, że się nam nie udawało. Ciężko było nam rozmawiać na te tematy. A z każdym testem z jedną kreską było coraz ciężej.... Dlatego pojechaliśmy na wakacje i była umowa, że na temat ciąży, owulacji, śluzu i dzieci na wakacjach nie gadmy tylko się cieszymy, że jesteśmy razem i odpoczywamy - no i po tych wakacjach się udało, może również przez ten luz bo wiem, że swoje zrobił clo i ovarin. Ale nasze nastawienie i taka odskocznia od codzienności moim zdaniem dużo nam dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Asiulka1986 sporo sie mowi o ciazach po wakacjnych i nie bez powodu;-) luz, odpoczynek,powiew swiezego powietrza swoje robi. moj maz jak ja robilam testy jednokreskowe zawsze powtarzal ze mam sie nie stresowac bo przyjdzie czas to w ciaze zajde i jesli dziecko ma sie pojawic to sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka92
Dzięki za odpowiedź, na pewno już padło takie pytanie ale jestem na początku czytania waszego wątku, jeśli się zajdzie w ciąże bierze się dalej ovarin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy przy ovarinie i PCO wasz jadłospis wygląda normalnie czy raczej staracie się unikać rzeczy które podobno nie służą typu jasny chleb makarony parówki itp. ? Od razu zaznaczę, że nie mam problemów z nadwagą chodzi mi jedynie o to czy faktycznie wyrzekanie się tych produktów nie wiem pomaga w jakimś stopniu zajść w ciążę lub chociaż organizm lepiej funkcjonuje. Od miesiąca biorę Ovarin i zauważyłam, że czuję większą potrzebę owoców i mleka niż dotychczas ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
ja przyznam, że mój mąż od dwóch miesięcy jest na diecie niskowęglowodanowej to ja również jadłam tak jak on - czyli głównie zero białej mąki - makaronów, białego chleba itp. Może to też miało jakiś wpływ na to, że się udało. A co do ovarinu w ciąży to ja go nie biorę już - biorę suplement dla kobiet w ciąży i to koniecznie z jodem z uwagi na tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Mi lekarz zalecil ograniczenie cukrow bo mialam lekko podwyzszony cukier (problemow z waga nie mam). Biale pieczywo uwielbiam szczegolnie bulki wiec z tego nie zrezygnowalam. Makaron zaczelam stosowac ciemny w smaku sie praktycznie nie rozni;-) Parowek,kielbas nie lubie tylko jak juz to z szynki i raczej sporadycznie. Wiecej tez jem i jadlam w ostatnim czasie warzyw niz owocow. Niedawno powatrzalam wynik i cukier spadl. Z drugiej strony nie ma co popadac w paranoje;-) Trzeba tylko diete zbilansowac. Jesc regularnie,zdrowo i malo przetworzonych produktow.a czasem jak sie zgrzeszy to tragedia sie nie stanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Dziewczyny, a badałyście poziom witaminy D3 ? Mnie zlecił gin rok temu i byłam w szoku jaki wyszedł niedobór. Przez 10 miesięcy suplementowałam. Jutro będę kolejny raz badała poziom Witaminy D3 oraz insuliny. A propo odżywiania to mnie gin poleciła dietę o niskim indeksie glikemicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Mi gin powiedział, ze jakbym zaszła w ciążę to spokojnie moge skończyć opakowanie ovarinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Wiecie, ze ja tego nie powiazalam ..ale macie racje....ale faktycznie tak jest jak mowicie z tymi owocami, śmiałam sie ostatnio do koleżanki ze sie zepsułam bo mialam oooogromna ochotę na owoce a w moim prZypadku to bardzo dziwne,zwykle mialam ochotę wyłącznie na czekolade a tu taka niespodzianka, organizm domagał mi sie bardzo owocow. Malo tego nie lubie jogurtow i serkow owocowych, ostatnio ciagle miałam ochote na Danio, nawet owocowe. Myślicie ze to ovarin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Moze hormony inaczej pracuja pod wplywem ovarinu i organizm domaga sie tego, czego mu braklowalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za podzielenie się uwagami na temat jedzonka :) Ovarinko ja myślę, że to przez Ovarin właśnie. Bo ja podobnie do Ciebie wcześniej owoce jadłam bardzo rzadko a teraz jem na śniadanie obiad i kolacje :P plus właśnie jakieś jogurty mleko. Tak więc ja muszę przyznać , że ten lek działa na mnie w bardzo pozytywny sposób : większa ochota na przytulanka, więcej śluzu plus dużo zdrowsze odżywianie się . Natomiast czy wywoła u mnie owulacje- czas pokaże. W duchu oczywiście liczę , że tak ;) Za dwa tygodnie przeprowadzam się do Niemiec i zastanawia mnie właśnie czy dostane tam Ovarin. Może któraś z Was się orientuje? Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ewelino moze na poczatek zrob sobie zapas kilku opakowan,w miedzyczasie rozejrzysz sie po niemieckich aptekach czy maja ovarin. A jesli nie to potem mozesz poprosic kogos z rodziny zeby kupil i wyslal lub zakupisz np.na allegro i wybierzesz wysylke za granice;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę Siikorka, ze to dobry plan z którego skorzystam :) lepiej mieć jakiś zapas przy sobie niż później stresować się niepotrzebnie. Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
A u mnie dziś niestety nic nie wyszło z Hsg bo wymazów nie miałam i muszę czekać do następnej @ zrobić sama te wymazy kurczę te czekanie najgorsze miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Asienks28 to nie poinfromowano Cie ze masz zrobic wymaz przed badaniem? Szkoda calego cyklu ale nic nie zrobisz. Musisz czekac:-) z tego co sie orientuje jesli masz miec wymaz z pochwy to mozesz sama pobrac jesli masz wymazowke a jesli z kanalu szyjki to tylko lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Tak z kanału...Nie nikt nic nie mówił :( No szkoda,szkoda czekać 3-4 tyg.Ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
Hej bylam na usg i wyszlo ze jest ciąża 5 tyg + 3 dni :-) :-) :-) jest ladny pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym :-) zbudowane są prawidłowo. Serduszka jeszcze nie widać bo troszkę za wcześnie, mam przyjść za 2 tyg. Ale kartę ciąży już mam. Najważniejsze na tym etapie że ciąża jest wewnątrzmaciczna i prawidlowa budowa pecherzyka :-) no to niech groszek mały teraz rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiulka , a kiedy miałaś okres ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
okres miałam ostatnio 27.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
To najwazniejsze ze wszystko jest ok;-) a serduszko to chyba widac dopiero po 6 tyg;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×