Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Siikorka
Goscewela2005 jesli mowisz ze to poczatek cyklu to moze to plamienie to pozostalosc po @? dziekuje za pamiec:-) jak ja sie czuje? Panika, panika i jeszcze raz panika. Nadal nikt nic nie wie oprocz kilku osob (5 lacznie z mezem i lekarzem). I nie umiem sie przelamac zeby poinformowac rodzicow, w pracy czy kolezanki. Tak sobie mysle ze to chyba strach, ze ja powiem to cos sie stanie. Kuzi o jakim tescie Ty mowisz w 16dc? Rozumiem, ze owulacyjny? Paol faktycznie masz cienkie endometrium ale to moze tylko jeden cykl tak sie zdarzylo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Tak sobie pomyślałam że stracony przez to plamienie, czytałam, że to może być plamienie okoloowulacyjnr ja mam zbyt mala wiedzę ale ostatnio moje nastawienie nie jest zbyt dobre. Masz racje, że chcesz jeszcze odpocząć przed tym wszystkim a ovarin będziesz jeszcze jadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Emili31 przeciez niekoniecznie leczenie w klinice musi konczyc sie in vitro. Ci lekarze maja do dyspozycji inne ale rowniez hormonalne sposoby wywolywania owulacji. Moze tam znajda przyczyne dlaczego Wam sie nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Sikorka pewnie masz rację, pewnie to @. Cieszę się ze z dnia na dzień Twój dzidziuś rośnie a to najważniejsze. Rozumiem Twoje obawy ale dziwie się ze udaje Ci się ukryć - Ty to masz charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Siikorka zrobilam test ciazowy wlasnie jade do mojego gin ( przyjmuje tak pozno) bo mam plamenia. Ehh stresuje sie co powie. Sikorka w ktorym ty jestes miesiacu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Kuzi a powtorzylas test? Czy tylko jednorazowo? U mnie 12tyg 2dni za mna. Ewela duzo mnie to kosztuje nerwow, aranzowania sytuacji, wymigiwania sie :-) ale autentycznie nie umiem powiedziec. Bylo mnostwo sytuacji i u rodziny i w pracy kiedy moglam a nie powiedzialam. Ostatecznie przeciez nie mam obowiazku:-p choc wiem ze mama bedzie ciezko obrazona, czesc kolezanek z pracy pewnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Kuzi a co lekarz Ci powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Mam ciaze pozamaciczna :(:( dziewczyny czuje sie fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzi to jakos dziwnie test ciazowy w 16 dc ?? Siikorka ja bym nie wytrzymala ;-) zaraz bym powidziala ale rozumiem Twoje obawy kochana. Ewela trzymam kciuki zevy jsednak cykl nie byl stracony ;-) tak jeszcze miesiac bede pila bo mi przepisal powiedzial ze nie zaszkodzi. Wiem ze maja rozne sposoby ale lekarz odrazu o tym in vitro i dlatego sie przejelam. Ja nie mam nic pezeciwwko in vitro jedyny problem to kasa bo to ogromne pieniadze a i tak nie masz pewnosci ze sie uda odrazu i czy nie trzeba kolejny raz a to wszystko dodatkowe koszta. No ale nic tym sie bede martwic pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzi test ciazowy w 16 dc ?? Jakos to dziwne. Ewela moze jeszcze cykl nie jest stracony. Tak jeszcze miesiac biore ovarin gin mi jeszczw przepisal bo stwierdzil ze napewno nie zaszkodzi. Siikorka ja bym nie wytrzymala ale doskonale Cie rozumiem ze sie boisz. Wiem ze nie oznacza to odrazu in vitro ale tak powiedzial moj gin ze juz nie ma na co czekac w moim wieku po tylu latach staran. A mi bardziej o koszta chodzi in vitro juz nie jest refundowane a ceny sa ogromne. Ale narazie sie tym nie martwie bede sie martwila jak mnie przebadaja i padnie decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzi bardzo mi przykro :-( trztmaj sie kochana cieplutko. To do szpitala teraz tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Hmmm ale widac pecherzyk w jajowidzie? 16dzien cyklu to jakos nie rozumiem. Moze nie mialas miesiaczki 16dni temu tylko plamienia? Nie rozumiem tego. Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Gin tez jest w szoku nikt tego nie rozumie:/ mialam normalna miesiaczke 16 dni temu. I nawet nie wiem co mnie podkusilo zeby zrobic ten test. Teraz czekam na wyniki hcg. W sobote musze powtorzyc i w tedy juz bedzie jasnosc. Jesli wyjda zle no to w poniedzialek na zabieg. Ehh tego juz sie nie spodziewalam:( sikorka a ty powiedz rodzinie nie ma co ukrywac wiem ze sie boisz ale mysle ze bardziej meczace jest ukrywanie. To ze przeciez powiesz nic nie zmieni:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Emili mam nadzieje ze ci sie uda z ovarinem. Nie wiem dziewczyny czy my to mamy wszystko w glowach?? A tymczasowa Ala zrobila ten test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOVARINKA
Dziewczynki a powiedzcie mi jeszcze jedno odnoście tego CLO są różne rodzaje? Czy wszystkie mają 50mg i dawkowanie jedynie jest różne, czy są może mocniejsze/słabsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ovarinko ja mialam 50mg raz dziennie.nie podzialalo to zwiekszyl do 100mg czyli 2 razy po 50mg. Kuzi to na jakiej podstawie powiedzial ze to ciaza pozamaciczna skoro masz tylko test ciazowy dodatni a nic nie widac? Jejku,wspolczuje Ci i zycze zeby to nie bylo to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzi strasznie ci wspolczuje kochana mam nadzieje ze sie to jakos uda wyjasnic i wszystko bedzie dobrze zycze Ci tego z calego serca. Ovarinko szczerze to nie wiem wiem ze ja bralam po 2 tabletki ale zaczelam krwawic i zmniejszyl mi. Siikorko mysle ze Kuzi ma racje i wygodniej bedzie dla Ciebie jesli powiesz rodzinie i znajomym. Podziwiam Cie ze jeszcze tego nie zrobilas ja bym nie wytrzymala i zaraz mowila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Wiesz Emili31 chwalilam sie w 1 ciazy, kazdy juz wiedzial jak bylam w 6tyg. Teraz po 2 porononieniach raczej jestem zachowawcza i nie chce nikomu mowic bo sie najzwyczajniej w swiecie sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emili31
Siikorka rozumiem kochana powiesz jak będziesz się czuła gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Kuzi i co u Ciebie? Masz wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
1 wynik 2500 a wiec juz by bylo widac na usg :( jeszcze jutro mam powtorzyc zeby byla jasnosc czy hcg rosnie prawidlowo czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Nie wiem czy juz by bylo widac bo sie nie znam ale wiem, ze czasem zdarza sie tak ze ciaza "ujawnia sie" pozniej. A jestes w stanie okreslic mniej wiecej kiedy moglas zajsc w ciaze? 2500 to 5 lub 6 tydzien chyba. Jutro zrobisz bete i zobaczysz czy przyrost jest ok czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
Raczej juz by bylo widac :( no ale czekam jakas iskierka nadziei jeszcze jest. A Sikorka ty jak sie czujesz?? Masz mdłości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja sie ogolnie czuje paskudnie, mdlosci, bole zoladka mam stale od ok 2 miesiecy i wymiotowalam 6 razy ale ja nie narzekam zniose wszystko oby tylko bylo wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
To bardzo dobrze ze tak masz :) podobno w tedy kobieta ma duzo progesteronu :). Ja sie tez tak czułam przy moim synku :) To jak Ty to utrzymujesz w tajemnicy szok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Wiesz Kuzi nie żale sie otoczeniu, ze źle sie czuje, ot caly sekret;-) Jak faktycznie wyjdzie ze masz te ciaze pozamaciczna koniecznie za jakis czas zbadaj tarczyce w kierunku jej nadczynnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Dopiero teraz mialam chwilke zeby przeczytać zaleglosci z forum:)...kuzi, trzymam.mocno kciuki za Ciebie, mojej kolezance tez powiedziano ze ma ciaze pozamaciczna i skierowali na zabieg, pojechala zalamana do szpitala i ja odeslali do domu bo ciaza byla prawidolowa i ma teraz 6 letniego synka, nie zalamuj sie. Bądź dzielna, bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki. Siikorka, ja tam cie dobrze rozumiem z tym milczeniem, ja mysle ze gdyby mi sie jakis cudem kiedyś udalo zajsc w ciaze yo tez bym milczala ....chyba glownie w obawie ze jak powiem to poronie...wiem ze to glupie ale tak mam w glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasowa Ala
Cześć dziewczyny, sorry ze milczałam z tym testem ale jestem. Test zrobiłam we wtorek rano wyszedł pozytywny i dziś rano powtórzyłam, rownież pozytywny. Po południu byłam u ginekologa, stwierdził 5 tydzień. Polecam Ovarin brałam 1,5 opakowania i zaszłam w ciąże ;) staraliśmy sie 2,5 roku w tym ponad rok dość intensywnie. Chłopak brał baby starta przez 4 miesiące. Wcześniej piłam Inofem pół roku bez rezultatu. Warto brać Ovarin, to tylko witaminy, nie zaszkodzą a jestem przykładem, ze może sie udać. Pozdrawiam staraczki i trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Tymczasowa Ala gratulacje!!! I zycze zeby wszystko bylo w jak najlepszym porzadku!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
Hejka ;) miałam zaległości bo musiałam odparować kilka dni, ale bardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia. Już mi lepiej :* :* Patik gratuluję serduszka ;) Ovarinka ja często myślę tak jak Ty, no ale przecież musi się w końcu udać! Miewam chwile zwątpienia ale w głębi serca wierzę w to. Co do testów ja używałam dwa miesiące i niby wychodziły i co. Tylko bardziej mnie dobijały. Mi ani jeden gin nie proponował clo, a już tyle ich przerobiłam przez ostatni rok :/ Ovarinko napisałaś, ze dr mówi Ci, że jesteś młoda i masz czas ile masz lat? Bo chyba przeoczyłam. Mi też tak mówią, a do jednej poszłam a ta się do mnie zwracała "dziecko" miałam ochotę jej zwyczajnie walnąć, była taka opryskliwa, masakra jakaś. Gość Lila gratuluję synka :) Anik87 powodzenia z Ovarinem, mam nadzieję, że szybko zadziała :) Emili przykre to co piszesz, ale może w tej klinice Ci pomogą i będziesz w końcu miała swoje wymarzone maleństwo. Paol witaj! razem raźnej się starać ;) Ewela2005 co tam u Ciebie? jak tam z tym plamieniem? Sikorka wcale Ci się nie dziwie, że po tym wszystkim nie chcesz jeszcze wszystkich informować o ciąży. Ja jeżeli kiedyś będzie mi dane być, też nie będę chciała żeby wszyscy zaraz wiedzieli, może dlatego, że ludzie zieją taką zazdrością pełną zawiści. Kuzi strasznie mi przykro, chciałabym zeby jednak okazało się, że wszystko będzie dobrze, współczuję Ci strasznie, że musisz przez to przechodzić ta niepewność, strach.. Trzymam kciuki :* Tymczasowa Ala zastanawiałam się co u Ciebie. Gratuluję ;) bardzo się cieszę, że Ovarin Ci pomógł. Kolejny przykład, że jednak coś w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×