Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość gośćOvarinka
Gosciu a ile cykli stosowalas Clo zanim udalo Ci sie zajsc? Siikorko z moja tarczyca wszystko jest dobrze, robilam badania na poczatku roku,zeby sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
No ja niestety już 2 tydz mam mdłości cały dzień i czasem wymioty ..Już ne wiem co jeść żeby było lepiej.No trudno jakoś przezyje:)no i ogólnie słaba jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
ja mam obolałe piersi, lekkie bóle w podbrzuszu i poranne (a czasem wieczorne) mdłości. Wczoraj cały dzień spędziłam w łóżku z bólem głowy i ogólnym osłabieniem. Dużo śpię. Kładę się spać o 21 bo dłużej nie wytrzymuję :) a po pracy obowiązkowo musi być godzinna drzemka. Plecy mnie nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ovarinka , pierwszy cykl z clo i udany <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdyta
hej dziewczyny. Ja na clo jestem 2 miesiąc. Czekam na okres, bo nie wierze w to, że coś się udało... i niestety mi po clo strasznie wypadają włosy, garściami wręcz, więc skutki uboczne są do tego nie wiem jak jest z duphastonem czy też tak włosy po nim lecą masakra jakaś...ale czego się nie robi żeby zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Gosciu, No to gratulacje ze tak szybko sie udało, super, zaraz pewnie ktos mnie opierniczy ze to forum o ovarinie a ja ciagle o Clo pytam :( nie gniewajcie sie dziewuszki , tak sie do was przyzwyczailam ze nie ma dnia zebym tu nie weszla dlatego wlasnie do was pisze. A powiedz mi jeszcze...oczywiście jesli przesadze to powiedz smialo, ze wscibska jestem, jak często sie przytulaliscie jak bralas to clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Edyta,ale mnie nastraszylas teraz z tymi wlosami :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdyta
Ovarinka nie chciałam Cię nastraszyć... mówiłam lekarzowi, że lecą mi włosy kazał brać Capivit A+E ale na mnie lepiej działa Merz Special i do tego maseczka Vax na włosy. Jak tak dalej będą leciały to chyba będę łysa. Teściowa się śmieje, że mi zakola widać. W najgorszym przypadku zrobię przeszczep włosów u Gojdzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulalismy sie kiedy była na to ochota bez spiny bo to już teraz trzeba ;) czasami i 2 razy dziennie he , zalecenie było co 2 dzien między 14-18 dc codziennie . 3mam kciuki może niepotrzebnie obawialas się brać bez monitoringu clo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Jesli chodzi o przytulanko to wlasnie wskazane jest co 2 dzien w okresie okoloowulacyjnym ponoc nasienie jest lepszej jakosci niz jakby sie przytulac codziennie albo kilka razy w ciagu dnia. Ale wiesz Ovarinko bez napinki. Chodzi tu przede wszystkim o przyjemnosc:-) a nie o "robote". A co do Ciebie gosciu i bolacych plecow i mniej bolacych piersi ja Ci sugeruje jesli masz jakiekolwiek obawy czy watpliwosci skontaktowac sie z lekarzem. Piersi czesto w ciazy raz bola bardziej raz mniej, plecy moga bolec i moze byc to objaw jak najbardziej normalny ale przeciez nikt Ci tutaj nie da gwarancji ze tak jest. To tylko forum i kazda z nas ma inne odczucia i objawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Teraz jak Edyta pisze, ze ma taki problem z wlosami to sie zastanawiam.czy brac i chyba jednak bede cZekać na cud bo i bez tego mam okropny problem z wlosami. Edytko a bierzesz clo nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Siikorka tez slyszalam ze lepiej co drugi dzień a nawet teorie, ze co dwa dni, wiec mysle, ze co drugi to tak w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ovarinko naprawde mysle ze najlepszym rozwiazaniem bedzie jak porozmawiasz z lekarzem o tym wypadaniu wlosow po clo bo widze ze naprawde to Cie przeraza a przeciez nie musi u Ciebie dojsc do tego. Znasz przyczyne u Ciebie problemow z wlosami? Badalas samo tsh czy robilas jeszcze przeciwciala tarczycowe? Samo tsh nie zawsze daje obraz pracy tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Robilam wszystkie badania pod tym kontem i jest dobrze. Lekarz dermatolog twierdzi ze to moze byc wypadanie androgenne czy tez androgenowe, ewentualnie stres i ze nie jest powiedziane ze po Clo beda wypadac bardziej, poza tym juz tez kiedya slyszalam ze pora zdecydowac co jest dla mnie wazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdyta
Ovarinko Czekam na okres aktualnie to moj 2 miesiąc z clo. Jak nie zaskoczę to jeszcze jeden i pewnie przerwa żeby sie nie przestymulowac. 26 ide lekarza. Jaj clo nie zadziała to pojde na hsg do szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ovarinko dlatego decyzja nalezy do Ciebie. Nikt Cie nie moze zmuszac i sama musisz chciec zeby kuracja clo miala jakikolwiek sens bo robienie czegos bez przekonania, ze strachem nie ma sensu. My Cie tu bedziemy wspierac niezaleznie od tego czy to clo bedziesz brala czy tez zrezygnujesz. Z drugiej jednak strony wygoogoluj sobie ulotke clo i przeczytaj skutki uboczne. Jest ich duzo. A wiekszosc dziewczyn pisze ze nic sie szczegolnego nie dzialo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdyta
Ja i bez clo miałam okresy w których strasznie leciały mi włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Edytko...ja tez tak mam wlasnie. Bralam juz tyle lekow na wlosy...chyba wrpce do tych najlepszych wg, albo kupie nowe które polecila mi fryzjerka podobno super i zaczne brac je ju dzis bo do okresu mam jeszcze ponad dwa tygodnie wiec je troche "podlecze" i mozw bedzie lepiej. Siikorko jak ja sie cieszę,ze ty tu jestes, mimo ze tobie sie juz udalo, wspierasz nas a to bardzo potrzebne.Dzieki dziewczyny za wszystko co dla mnie robicie, serio zwariowalabym bez was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowa Ala
Hej dziewczyny. Mam pytanie. Miesiaczke mialam 8 lipca. Cykle co 26-28 dni Biore Ovarin 2 opakowanie. Nie dostałam miesiączki. Mialam bóle jak na nią przed 8 siepnia i bóle piersi. Myślicie, ze mogę zrobić juz jutro rano test? Wizyte u ginekologa mam umówioną na czwartek ale nie wiem czy wytrzymam do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowa Ala
I czy dalej brać Ovarin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdyta
Mozesz brac ovarin dalej bo zawiera no. Kwas foliowy w wit. B ;) co do testu to mozesz zrobic ale rano albo tez z krwi bardziej wiarygodny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowa Ala
Kurcze zastanawiam sie czy to ciąza. A może okres spóznia sie przez ovarin, choc w zeszlym miesiącu był normalnie po 26 dniach. Sama juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
Hej dziewczyny czy po Ovarinie mialyscie plamienie?? Ja mam dzis 15 dzien od miesiaczki i dostalam takich brazowych plamien. I nie wiem czy mam dzwonic do mojego gin czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtymczasowa Ala
Ja nie mialam planień i teraz tez nie mam a to chyba nie dobrze własnie bo zarodek sie nie zagniezdza, tak mi sie wydaje. Długo bierzesz Ovarin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
drugie opakowanie. Jak myslisz dzwonic do mojego ginekologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowa Ala
To tak jak ja. A kiedy mialas ostatnia miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
15 dni temu dzowniłam do mojego gin ale w sumie nic nie mówił tak czasem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
tymczasowa Ala czemu nie zrobisz testu? juz powinno ci wyjść czy jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowa Ala
Mialam plamienia tez przed planowana miesiaczka ale wczesniej jak nie brałam Ovariunu ale nie kontakowalam sie z lekarzem bo mnie nic nie bolalo. A Ciebie cos pobolewa? Testu nie robie bo sie zastanawiam a z 2 strony boje sie rozczarowania w razie co, juz troche sie staram o dziecko, chociaz umowilam sie na wizyte u ginekologa na ten czwartek by potwierdzil. Test zrobie jutro rano bo chyba do czwartku nie wytrzymam. Ovarin moze spowodowac opoznienie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
Ja własnie czytałam że przyśpiesza. Ja cie podziwiam bo ja bym już nie wytrzymała. Wiem znam ten ból to rozczarowanie najgorsze ale może akurat sie uda. Ja z pierwszym dzieciątkiem dwa lata się staraliśmy a teraz znów jest z drugim problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×