Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Hej.ja chyba poronilam. Rano jak wstalam cos ze mnie cieklo patrzę a to krew zywoczerwona. Teraz troche tez jest. Wlozylam sobie dwie luteiny ale nie wiem czy to cos da. Pewnie juz po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Muusia tak mi przykro... może jeszcze nic straconego, ja na Twoim miejscu leciała bym szybko do lekarza! A Tu już byłaś na pierwszej wizycie czy dopiero czekasz na nią? Ja codziennie powtarzam testy i coraz lepiej wychodzą :-P dam sobie już spokój z nimi. Zastanawiam się czy iść we wtorek na betę tak jak położna mówiła czy odpuścić J czekać do wizyty.? A tak wogole to powiem może też coś o sobie :-) Mam na imię Asia i mam 24 lata. Również jestem z Krakowa jak jedna z koleżanek tutaj. Jestem mama 3 letnich bliźniaków ale o tym już wiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylam . Nawy to nie jest 5 tydzień. Pójdę do lekarza i co mi zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Mussia ale nie pojechałas do lekarza czy do szpitala? Jedz byle gdzie. To nie musi oznaczać poronienia. To może być krwią. Tak miałam w I ciąży. Nie wiem bo ja krwawilam średnio wydawało mi się ze dużo i ze tez po wszystkim a mówiono mi ze przy poronieniu bardzo się krwawi. Powodzenia... Hej dziewczyny. Cieszę się na dobre wiadomości. Ja postanowiłam spokojnie poczekać z I usg do 8 tc. Mam wizytę 8tc jak w I ciąży. Lekarz mówił ze dobry termin. Ktoś pytał o sport. Ja jestem aktywna ponieważ jestem trenerem i pracuje normalnie kilka h w tyg. Może mniej intensywnie ale bardzo dobrze się po sporcie czuje. Najgorsze da mnie są jednak mdłości którym nigdy nie miałam. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Lekarka powiedziala ze rduszka jeszcze nie slychac ale jeszcze nie musi byc slychac jestem w 7tc i 1 dzien !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny.na razie żaden lekarz nie odbiera.dam wam znać pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana może nic sie nie stało ja przy pierwszym poronieniu miałam straszny krwotok może nic sienie stało trzeba sprawdzić jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Teraz patrze ze sie pomyliłam 6tyd i 1 dzien wczoraj czyli 7tyd ciazy tak mi kalkulator wskazuje 6skonczony 7 trwa! Jedz lepiej sprawdzic do szpitala .....jezeli nie uda ci sie dostac do ginekologa ....trzymaj sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Hej dziewczyny, gratuluję, też już chciałabym być po usg, wszystko przez te dłuugie cykle. :/ Muusia, daj znać koniecznie, trzymaj się ciepło. Jeszcze co do tej aktywności, zakazów itp. Wiadomo, każdy lekarz ma swoje zdanie. ;) Ja się naprawdę nie ograniczałam z niczym w obu ciążach, aż czasem mąż na mnie krzyczał, hehe. Spać nie mogę wcale od tygodnia, nie wiem czy to hormony ciążowe czy stres. :( Ale poza tym czuję się dobrze. Jak powiedziałam gin, że w ciążach z córkami miałam mdłości, a teraz póki co wcale, to stwierdziła, że będzie synek tym razem. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
No to życzę synusia. Ja mam bąbla prawie 5 letniego i marzę o córce. Stosunek był 2 dni przed owu wiec mam cichutko nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja zrobiłam test i negatywny a jestem 2 dni przed @ :-) no nic ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica82
Hej dziewczyny! Co do toksoplazmozy to od kotów się nie zarazicie, można się nią zarazić przez kocie odchody np. Jedząc niemyte warzywa z ogrodu gdzie koty narobiły lub surowe mięso. Na pierwszym skierowany lekarz powinien zlecić badania w kierunku tej choroby, czy macie juz przeciwciała. Ja mam trzy koty i ich się nie boję, poza tym też tak mówił lekarz, jeśli mam koty to pewnie mam też przeciwciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musia Tez jestem zdania ze powinnaś pojechać do szpitala. Jestesmy z toba:) Airina Oczywiści nic nie widzę na tym zdj. :) kompletnie sie nie znam. Ważne ze lekarz widział serduszka. Ale kolejne zdjęcia będą juz wyraźniejsze i my tez juz będziemy widzieć co gdzie jest :) Ja dzisiaj spać nie mogłam. Stresuje sie dzisiejsza wizyta... Cala noc snily mi sie koszmary związane z wizyta :( kochane trzymajcie kciuki tak bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina trzymamy! Będzie dobrze:) słyszałyście o chińskim kalendarzu płci ? Maż mi powiedział ze chyba mnie pogrzało ale sprawdzałam z córka daty i koleżanka sprawdzała z dwójka dzieci i póki co sie nam zgadza wiec listopad grudzień całowaliśmy w chłopca co wyjdzie zobaczymy :) mam nadzieje ze chłopiec bo maż sie uparł ze musi być teraz synuś :) i ze on to wie ze będzie. W pierwszej ciąży chciał synusia a teraz ma najukochańsza córunię tatusia na świecie :) poszukam linka to wam wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musia trzymaj sie mocno !!!:* Justa - kochana jednak wydaje mi sie ze to bd jedno szczęście ale zobaczymy :) tez bym chciała by zdjęcia były juz wyraźne ! Oczywiście ze bd trzymać kciuki :* daj znać po wizycie i wrzuć zdjęcie :) Wyspacudow/ nie słyszałam o tym kalendarzu:P ogólnie jestem sceptycznie nastawiona na takie tematy ale nie neguje tego , moze faktycznie sie sprawdza :P Esemi- przykro mi :/ mam nadzieje ze następnym raZem Ci sie uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Ja też słyszałam o tym kalendarzu.:) Z nieoficjalnych danych wynika, że wielu osobom się zgadza. W moim przypadku raz tak, raz nie. ;) Teraz chyba wychodzi trzecia dziewczynka i wcale bym się nie obraziła. :D Pamiętam, że w ciążach z córami miałam w I trymestrze problemy z cerą (trądzik-masakrrra, szczególnie na plechach-jak gwiezdna mapa nieba:P) Teraz póki co nic się nie dzieje, może to za wcześnie, albo po prostu będzie inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przedwczoraj po poludniu zauwazylam mala brązowa plamkę na bieliźnie wczoraj miałam śluz plodny z nitkami krwi czy to może być owulacja miałam akurat 14 dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co do owulacji i śluzu to nie wiem absolutnie ale wydaje mi sie ze jak jest owulacja to powinien być czysty i taki jak białko kurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna6950
Muusia leć szybko na IP. Powiedź jaka sytuacja zrobią Ci usg i dadzą jakieś zalecenia. Na tym etapie niewiele da się zrobić ale przynajmniej nie będziesz miała do siebie żalu, że nic nie zrobiłaś!!! Esmi90 może jeszcze za wcześnie. W drugiej ciąży zrobiłam test dwa dni przed terminem @ wyszedł negatyw a kilka dni po dwie wyraźne krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale lekarz co pracuje tez w szutalu zapytam czy biorę jalies leki typu kwas foliowy, luteina i witaminy to powiedziałam mu ze biorę kwas ze zaamplikowalam sobie luteine. Powiedzial ze na usg i tak.nic by nie bylo wodc bo to za wczesna ciaza i kazał idezwc sie w pn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspacudow a ty duże miałaś to krwawienie?, bo ja nie mam żadnych skrzepow czy jakiegoś silnego krwawienia jak na poczatku okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Jak tam dziewczyny?:) Ja juz umyte okna mam :) połowa porządków za mna :) uff :) trochę zmarzlam... a co do cery.... to mnie tak wysypalo plecy i cala twarz :/ taka kaszkę mam :( nie wiem od czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muusia chlupneło jak z wiadra ... A potem lało sie lało i przeszło w taki obfity okres. Ja byłam w 7tc ale lekarz mi szybko wytłumaczył ze natura wie lepiej i słaby/wadliwy zarodek sama odrzuci. Ważne żeby jak najszybciej zrobić usg i jeśli rzeczywiście to sie stało to zeby nic nie zostało. Z reguły tak wcześnie wszystko sie samo powinno oczyścić i trzeba zrobić betę ze 2-3 razy i zobaczyć czy spada. Ale jest tez taka możliwość ze to jakieś krwawienie i z zarodkiem będzie wszystko dobrze. Nos do góry i sie nie poddawaj. Zrób betę i spróbuj gdzieś zrobić usg. Nie gniewaj sie, ze tak rzeczowo o tym piszę ale najważniejsze żebyś teraz szybko zadziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zrobienie bety tez jest ważne - to najlepszy wyznacznik tego czy ciąża rozwija się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dobre wieści :D Jest 5mimimetrowy maluszek z bijący serduszkiem :D jestem taka szczęśliwa:* Jakie to cudowne uczucie widzieć pulsujący punkcik. Zdjęcie wrzucę na prywatne forum :) Powiedziałam o tej wczorajszej wydzielinie. Lekarz kazał dużo odpoczywać i jesli sie powtórzy zwiększyć dawkę duphastonu na 3 tabletki dziennie. Ewelina a jak u ciebie? Muusia bylas na IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×