Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Poziomka a co Ci wyszło ?? Claudi trzymam za Ciebie kciuki ! Musi być dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Jadzia Farmaceutka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Niemam. Ale chyba kupie ten pepino o czulosci 10 bo mam po niego niedaleko. Bo te co mialam to chyba wyzsza byla. :-) Wrocilam do domu a tu cos widac tylko niewiem czy to test sie nie utlenil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Taka bardzo jasna ta kreska. Rano pod swiatlo wmawialam sobie ze cos widac. A teraz to juz niewiem czy te testy tak poprostu maja. Robilam pink test eco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek jakiś AlphaMed. Za 7 zł był w aptece. Z okolic Zakopanego. Bliżej Nowego Targu, ale nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej. Lubię te okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia86
Justa225 Łatwo było odgadnąć, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie pisałam, ale czasu brak... :-) Ja już po staraniach i muszę czekać do 3.12, mój M mówi, żebym się nie nakręcała i nie robiła za szybko testu, bo dwa miesiące temu mieliśmy dwa pozytywne testy, ale @ też była... a raczej poronienie samoistne... ale się nie poddajemy :-) no i co najważniejsze teraz mamy nastawienie "co ma być to będzie"; nie stresujemy się , ogólnie luz :-) ale też czasem mnie dołek dopada, że nie wychodzi dzisiaj mam dzień pozytywnego myślenia :-D i oczywiście wszystkim gratuluję wszystkim II dwóch kreseczek, a pozostałym życzę żeby się wam udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam zrobiłam test przed chwila ale nawet zadnego cienia tylko jedna kreska;( jestem 4 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka Spokojnie. Powtórz teat po terminie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1981
Mam 2 dzieci i z pierwszym test pizytywny wyszedl 2 tyg po terminie@ , a z 2 dzieckiem cien cienia mialam w 33 dc a cykle mialam 25- 28 dni, i dzieci rodzilam przed terminem, tak ze z tymi testami to roznie bywa. Dzisiaj mam 29 dc cylle 28 dni, ale czekam jeszcze tydz i o ile w tym czasie nie dostane @ to testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzeiwczyny, nie nakrecajcie sie tak i nie robcie testow przed terminem @. Jak bedziecie mialy byc w ciazy, to bedziecie i test wyjdzie nawet po terminie okresu.a tak niepotrzebnie sie stresujecie... albo co gorsza, test wyjdzie wam pozytywny..zaczniecie sie cieszyc a okres i tak przyjdzie. zycze dwoch kresek wszystkim i cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z osobą powyżej. Ja obecnie staram się też, jakby się udało, to dziecko byłoby z końca sierpnia. W zeszłym miesiącu miałam ciążę biochemiczną. Parę dni przed terminem @ wyszły mi trzy testy pozytywne. Parę dni później beta bliska zeru i po paru kolejnych dniach przyszedł okres. Niepotrzebnie się zdążyłam ucieszyć. W tym cyklu testuję najwcześniej w dniu spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa a no zaglądam jak tylko mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Airina - tak to 4 tydzień, jutro robie kolejną betkę, żeby zobaczyć czy wzrasta prawidłowo ;) Gratulacje dla Was dziołchy ;* ;)) <3 Jak tam Tatusiowie ? ... U mnie entuzjazmu raczej nie ma ...:( smutno mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Janka - czytałam gdzieś, że faceci tak mają. Dla nich dziecko, którego nie widać, to trochę abstrakcja. Kobieta jest w stanie kochać nienarodzone maleństwo. Facet najczęściej przekonuje się do bobasa, kiedy może z nim zrobić coś konkretnego - pobawić się, nakarmić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Agatka Dzisiaj plamień brak. Tak bardzo sie cieszę:D Claudie Z tego co przeczytałam masz szanse być sierpniowa mama. Super. Takze nas nie opuszczaj. Staraj sie dziwnie. Pamiętaj najlepiej co drugi dzień. Dobrze ze kupiłaś sobie te testy owulacyjne. Może pomogą :) Janka Ty wspominałaś ze ciąża nie byla planowana. Dobrze pamiętam? Mysle ze twoj facet musi oswoić sie z ta sytuacja. Tobie pewnie tez nie bylo łatwo. Wspominałaś nawet o tabletce po. Daj mu troche czasu. Zobaczysz ze jak juz zobaczy zdj usg to zmięknie :) My właśnie wróciliśmy od moich rodziców. Jestem padnieta. Ale musiałam tu zajrzeć. Przyznaje sie ze jestem uzależniona od tego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JuSta a Ty jak sie czujesz i kiedy masz wizytę u lekarza ?:) Janka moj maz bardzo sie ucieszył ! Aż sie wzruszył w przeciwieństwie do mnie bo ja nie dowierzałam :) bardzo chciał dzidziusia i strasznie jest zakochany w małym bąbelku który rośnie w brzuszku , akurat z tego bardzo sie cieszę bo wiem ze będzie mi bardzo pomagał w przyszłości i wyręczał , kocha dzieci a swoje to w ogóle ;) zawsze na dobranoc i dzień dobry całuje brzuszek juz hehe. Kochany jest ! moze dlatego ze był adoptowany jako 4 latek .. Ma dobre serce !! Kiedyś nawet mówiliśmy o tym ze tez chcielibyśmy adoptować dziecko. Ale to w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiłąm dziś córkę z mężem i wyskoczyłam z koleżanka do kina, troszke sie odprężyć i wracam do domu a na wkładce jakaś brązowa plamka...może okres.... no nic czekam do czwratku na rozwiniecie sie sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Gratuluję wszystkim 2 kreseczek, :) U mnie już nawet śladu po tym śluzie niema, nie wiem co to było, test powtórzę w czwartek jak @ nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Chyba zaczyna mi sie okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Janką jest tak, że pierwsze piszę, że ciąża planowana, potem, że "oczywiście wpadka". Co do wieku twierdzi, że ma 24 lata, a do tabelki podaję wiek 22 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bbjjhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina. Mój lekarz przyjmuje w każdą środę i piatek. Nie wiem kiedy mam iść. :( Boje sie bardzo ze pójdę i cos będzie nie tak. Z jednej strony chciałabym juz isc by miec pewność z drugiej wolałabym poczekać jeszcze trochę i moc zobaczyć juz bijące serduszko. Airina fajnie ze mąż tak zareagował:) Jeszcze troche i mój tez się zacznie cieszyć :) moze juz się cieszy ale po tym co przeszliśmy niestety strach zwycięża... Pozimka To pięknie. Może bylo to plamienie implantacyjne. Trzymam kciuki. Anka I jak z toba? Rozkręcił sie okres? Czy byl to fałszywy alarm? gość dziś [07:13 Gościu Spostrzegawcza jesteś. Mysle ze Janka sie jakos z tego wytłumaczy jak tu zajrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1406
Hej dziewczynki witam z samego rana ja czuje ze jednak @przyjdzie caly czas pobolewa mnie brzuch testy wychodza negatywne a mam miec dopiero za trzy dni nie robie sibie nadziei i w kolejnym cyklu chyba odpuszcze zero kontrolowania dni plodnych owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze tak jak jest : brudze papier na brazowo? Nie wiem co to oznacza. Na papierze sa strozki "krwi " brazowe. No nic czekam co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina Justa jak sie czujecie ? Jak sie potwierdzi to macie fajne prezenty na swieta super wiadomosc...ja teraz w ogole sie na @ nie czuje oprocz bolu piersi ...sama juz nie wiem czy jest jakas nadzieja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Dziewczyny ja czuje ze odpadne :( bialy gesty sluz sie skonczyl i jest tak jak zawsze przed @. Brzuch juz nie cmi po bokach a boli podbrzusze jak zawsze przed okresem i na okres. Jestem spuchnieta i wzdeta tez jak przed @, a lekarz nic nie wspominalam i ona przy badaniu i przu usg tez nic nie zauwazyla... ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine23
Kurcze postów coś mi nie dodaje.... Dawno nie pisałam ale miałam taki zapitol w pracy że jak wracałam do domu to tylko prysznic, zjadłam co mąż mi naszykował i spać. Czuje się jak po jakimś maratonie. Nawet nie doszukuję się objawów bo chyba ich nie ma. Tylko tyle, że boli mnie brzuch od 2 dni. Czekam z niecierpliwością czy testować czy @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×