Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Airina gdyby nie test pozytywny i brak @ nie powiedziałbym że jestem w ciąży:) samopoczucie super,niedawno wrocilismy ze spaceru ze schroniska. Lekko gardło zaczyna drapac więc zaraz sobie zapodam sok z cytryny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa1111
Justa byle do środy... Oby wszystko było dobrze.. Jakby dalej plamienia były radziłabym od razu do lekarza jechać... Ja jestem na tym miejscu wyczulona i z najmniejszym plamieniem bym latała do lekarza. Ja dziś sie trochę napracowałam bo mamy na weekend dodatkowa prace w postaci sprzątania biur i niedawno dopiero wróciliśmy :( i teraz jescze znajomi zaraz wpadają to tez trzeba ogarnąć... Napisze wieczorem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :* Na szczęście jest juz ok. Nawet przy głębszym włożeniu na papierze nie ma śladu:) Jestem przewrażliwiona ale pewnie kazda która doświadczyła poronienia bała by się tak samo jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie każda by sie bała !! To moja pierwsza ciąża i tez sie boje zeby wszystko sie udało i było dobrze. Ale trzeba myślec pozytywnie :) Ja sie bałam zeby pusty pęcherzyk nie był i pyt o to ginekologa ale uspokoił mnie i mówił ze jak jest pusty to jest pusty i nic tan nie ma. A w moim sie cos dzieje i jak to stwierdził tworzy sie echo :) wiec nie moge doczekać sie kolejnej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhaps26
Cześć dziewczyny, pozwolę sobie dołączyć :) Miesiączka miała być 26 listopada, ale jej nie było, dwa testy robione popołudniu - 25 bardzo blada druga kreska, 26 bardzo wyraźna. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że będę mamą:) termin porodu prawdopodobnie na pierwsze dni sierpnia. To drugi cykl starań i już się udało. To będzie nasze pierwsze dziecko i nie ukrywam, że wszystko jest dla mnie bardzo ekscytujące a jednocześnie panikuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perhaps26 Witamy :) i Gratulijemy:) Terminy miesiaczki i porodu masz identyczne jak ja :D Kiedy wybierasz sie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhaps26
Ale fajnie, będziemy miały porównanie :D Mój lekarz przyjmuje w mieście w którym mieszkam tylko w środy, najpierw myślałam, żeby wytrzymać i pójść do niego w środę za tydzień ale chyba nie wytrzymam i postaram się zapisać już na tę środę. Panikuję czy wszystko jest ok i chcę mieć już pewność:) A Ty kiedy się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w tą środę :D i tez początkowy mysłałam wytrzymac kolejny tydzień i iść 9 listopada :D ale juz sie niecierpliwie i jestem ciekawa czy wszystko ok. Jakie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alrina ale zagnieżdżenie by było dopiero teraz? Plamienie ustało od południa. Czekam do jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhaps26
Ciekawe co jeszcze nas łączy :D Jakoś w poniedziałek zaczął mnie boleć brzuch jak na okres z tym że słabiej. Nie był to w sumie ból, tylko czułam, że coś się tam dzieje. I tak to trwało przez 3 dni a potem słabło. Teraz coś mnie tylko czasem zaboli. Spać mi się chcę bardzo szybko. Piersi mam wrażliwe i duuuże. A tak poza tym to żadnych objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, koło 15, żadnej drugiej kreski. Ale okresy mam regularne, więc powinnam mieć okres od rana, i nigdy plamień nie miałam. Więc czekam z małą nadzieją jeszcze do jutra, i najwyżej kupię jeszcze test. Może też przez stres mi się ten okres przesuwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymotyl póki nie ma @ jest nadzieja. :) perhaps26 Opowiedz nam troche o sobie :) ile masz lat? to twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine23
Hej dziewczyny ;) Zastanawiam się co jest u mnie grane w piątek miałam na wkładce takie malutkie brązowe plamki, wczoraj rano taką malutką brązową kropkę a dzisiaj niedziela i czysto. Ogólnie myślałam w piątek że okres się zaczyna. Ale nic czekałam... Termin @ na 1.07. Próbowałam się doszukać śladu krwi wpatrywałam się i nic nie widziałam. tymotyl- trochę podobna sytuacja, zobaczymy jak to się dalej potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poroniłam 3 lata temu teraz jestem w 6 tygodniu ciąży strasznie się boje mam bóle brzucha od kilku dniu biore luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monmon2015 Fajnie ze zdecydowałas sie tu zajrzeć. z tego co pisza tu dziewczyny bole brzucha w naszym stanie to normalna sprawa. mysle ze nie ma sie czym przejmowac. Czy na wizycie było juz cos widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perhaps26- gratulacje !!:) fajnie ze dołączyłaa:) Justa a jaki masz teraz dzień ciazy wy apki?? Ja u gin byłam W 34 dniu i było widać tylko jeszcze pęcherzyk ciążowy i jakieś plamki ale lekarz mówił ze prawdopodobnie tworzy sie echo serduszko :) następna wizyta 10 grudnia to bd 48 dC i prawie 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zola24
Dziewczyny kiedy najlepiej zrobić test ciążowy? Zastanawiam się czy zrobić jutro czyli tydzień po owulacji czy we wtorek. Do pierwszego dnia @ nie wytrzymam :) Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zola test Ci po tygodniu nic nie pokaże za niską czułość. Możesz zrobić bete to chyba już po tygodniu jest wynik od zapłodnienia. Raczej z testem wstrzymać się do dnia @ albo przynajmniej dzień przed wcześniej może nic nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina Dzis mam 34dzien. W dniu badania będzie 37 dzień. Zola Na test jeszcze za wcześnie. Szkoda twoich nerwów bo i tak wyjdzie negatywny. Poczekaj jeszcze minimum tydzień i kup test z czułością 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perhaps26 gratulacje. Justa tez bym sie Bala wiec jakby co do lekarza Tymotyl dopoki sie nie rozkreci jest nadzieja Dere fajnie ze dolaczylas Ja bylam Pewna ze lada dzien okres a Tu Cisza. Terming na jutro ale czasami bywalo 1-2 Dni pozniej wiec czekam :-) mierze temp I na razie jest wysoko. Testu nie Robie bo juz sie w zyciu narobilam testow na Marne I @ przychodzila. Dzis pro poludniu bylam bardzo Senna ale juz jest ok. Piersi czasami bola ale to nie nowosc przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Witamy nowe przyszłe mamusie :) napiszcie cos więcej o sobie :) Justa i co wszystko dobrze? Nie ma plamien? Airina super ze pęcherzyk nie jest pusty, ja muszę żyć w niepewności do 11 grudnia.. Cała wieczność :p ale mam nadzieje ze zobaczę piękne serduszko :) ale sie dzisiaj nabiegalam.. A tak miałam na siebie uważać.. Od jutra leżę i pachnę :p chociaz troszkę :) ide kimac do jutra kobitki miłej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dere
Hej. Do gina umówiłam się dopiero na 21 grudnia, wtedy będzie to 8 tc wiec i zobacze i uslysze mam nadzieje :) wczesniej zrobie sobie bete dla spokoju zeby zobaczyc czy ladnie rosnie :) Trzymam kcuki za pozytywne test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja nie wytrzymałam znowu i zrobiłam test 3 dni przed @ i jedna krecha :-( więc chyba czwarty cykl poszedł się ******ać. Jestem zła na maksa i smutna, że znów się nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa133 jeszcze nic straconego. Powtorz test w dzien spodziewanej @. Ewelinaaa111 na szczęście nie pojawiło się juz nic niepokojacego :) Dere Podziwiam cie za cierpliwość ja bym tak dlugo nie wytrzymała w takiej niewiedzy... Airina Jak tam po urodzinach? Tata sie wygadał:) Pewnie bardzo zadowolony i dlatego sie pochwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wcale sie nie dziwie ze jednak krecha bo za wczesnie :) głęboki oddech i troche cierpliwosci :) zrob test w dniu jak nie dostaniesz @ Justa, nauczona doswiadczeniem, to nie moje pierwsze dziecko :) wiec wiem ze nie ma co za szybko bo za tydzien znowu bedzie kazal mi przyjsc :) przy pierwszej ciazy podobnie jak Wy chcialam juz i teraz miec powierdzone bylam w 6tc i nie bylo slychac bicia i musialam tydzien pozniej jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dere to gratulacje:) a pierwsza pociecha ile ma lat?:) Aga- a ile kochana jesteś przed @?? Justa - tak tata szczęśliwy :P u mnie od rana dzis cos , dwie pralki sie wypraly , podłogi powycierane i zaraz bd obiad mężowi robić ale póki co klaplam na chwile odpocząć :P a Ty jak sie czujesz ?? Teraz w środę masz wizytę ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No witam witam :) testy owulacyjne wykupione i robione codziennie :). Tzn od wczoraj zaczęłam :P i pokazuje się bladocha druga :P wiec lada dzień będzie owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina - wychodzi mi na 3.12 @, ale pewnie przyjdzie, bo mnie brzuch zaczyna pobolewać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
airina dzis jest w miare ok. lekko pobolewa brzuch. i est troszke wzdety.Niestety pojawil sie mega silny ból trwajacy moze z sekunde po prawej stronie brzucha. Taki bol w jednym punkcie. Zabolalo mnie tak z 3 razy. i Oczywiście juz panikuje bo bół naprawde silny naszczeście trwajacy tylko chwilę. Claudia Trzymam kciuki za owocne działnia. Pamietaj kochajcie sie co drugi dzen i poleż sobie po stosunku z nogami w górze jakieś 15 mniut. nie zaszkodzi a może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×