Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Ewap Ty krwiak a ja poronienia i berecik zryty ;-) ja tez często chodziłam ale widzisz dr.mi wydłuża mówi dzis no to widzimy się 3 grudnia a ja w myślach" nie mów hop ..." hi hi :-P Zapytaj na kolejnej o krwiaka i jak go nie ma (a mam nadzieje ze juz dawno nie) to przestaw się powolutku na spacerki. To dla naszego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro widziałam te kalesraczki :-) jutro chyba po usg zrobię sobie kilka prezencików tego typu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po. Armia piękna, owulacja w trakcie. Teraz tylko trzeba czekać na efekt. Jeśli się uda to rewelacja, jeśli nie to mam się zjawić po @ i ustalimy termin histeroskopii. Teraz zostaje tylko nadzieja i czekanie. Ściskam Was bardzo mocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja- to sie infekcja przypałętała ehh:( Elfica- trzymam kciuki, staraj sie nie myślec co tam sie dzieje, wszystko będzie dobrze. Mh1- uwielbiam twoje wpisy, poznaje Twoje inne oblicze:), dobry ten przepis na odrobine kobiecości w pieleszach domowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfica - super wieści :) No to teraz przestawiam kciuki na testowanie i zaciskam je mocno :) x Ewap - za 2500 zł to pisałaś o nifty.. Ja chciałam je od razu robić, ale lekarz kazał zrobić najpierw pappa.. A potem będziemy się niby zastanawiać i dobrze się stało, że nas namówił a my zmieniliśmy zdanie, bo tak jak Nadzieja pisze nasze zdanie w tej kwestii jest chyba podobne.. x Nadziejka - o co chodzi z tym lozyskiem nisko?? To na spacery nie można chodzić i lekkie zakupy??? Ja się o nim wczoraj dowiedziałam.. To kazał tylko uważać przy zbliżeniach i na wysiłek fizyczny.. A ja po 14 tc planowałam wrócić do pracy... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - p.s. współczuję Ci strasznie tych infekcji.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Ja wczoraj po wynikach progesteronu byłam cała w euforii. Dziś emocje opadły i jakiś dół mnie dopadł. Kupiłam nawet test sikacza, żeby juz skończyć z ta nie pewnością, ale czekam do jutra rana. Bedzie 10 dni od IUI. Do kiedy wy dziewczynki czekacie z testowaniem? Na betę lekarz kazał mi dopiero 11/11 przyjść, ale nie wytrzymam do środy :( HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka nisko jak nisko, ono zazwyczaj przesunie się do góry.I to usłyszałam na prenatalnych w 13tc. Ale u mnie prawdopodobnie jest przodujące, na usg w 17 Tc zakrywało ujście pochwy i było na równi z końcem szyjki..to juz nie fajnie. Tak jak u Sylki grozi przedwczesnym porodem. Nie można za dużo chodzić itd. A tak jak pisała Sylkaa nie przemęczała się a jednak..zaleca się wielką oszczędność a czasem leżenie plackiem. Łożysko może się odklejać podkrwawiać itd. Ale jestem dobrej myśli ze to mnie ominie. A i łożysko może podnieść się do 30tc ale słyszałam opinie ze jak nie podniesie się do 22-23 Tc to marne szanse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Nadziejka tak kupilam w Piotrze i Pawle. Elfica kciuki zacisniete! Dziewczyny ja jestem po wizycie i dr zrobil mi usg haha. Wiedzialam ze wywierce mu dziure w brzuchu i przenieslismy sie do innego gabinetu. Jest człowiek. Serduszko tyka. Ma 16mm. Urósł tak szybciutko i juz wyrownal swoja wielkosc z usg do czasu ostatniej miesiaczki. Tak sie ciesze! Czyli mam 8t1d. Prenatalne mam 2 grudnia. Jak ja przezyje do tego czasu? Na szczescie do tej pory bede miala jeszcze wizyte w Lux medzie 25 listopada. Ciekawe czy tam na wizycie zrobi mi USG. Zobaczymy. Chce do niego isc bo dostalam skierowanie na sporą ilosc badan i bede chciala zeby ten dr z lux medu dal mi na to skierowanie zeby je zrobic w abonamencie, a nie prywatnie. Uspokoilam sie, a 1,5 tygodnia temu bylam na wizycie. Nie wiem jak ja przezyje tyle czasu. Mamy zamiar wyjachac do Wrocławia z M na dlugi weekend:) wiec moze jakos zleci. Tak sie ciesze, ze tak dokladnie widzialam swojego Maluszka i serduszko:) Swietny sprzet tam maja. Lekarz tez pierwsza klasa, nie dziwie sie ze ma takie super opinie na znanylekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam Wam jeszcze napisać ze po cc mam ładna mała bliznę. Mam nadzieje ze się nie rozejdzie i nie poszerzy. Napisze Wam jeszcze o tym za jakies pól roku. Ocenie po czasie :) Jesli chodzi o bol to 2 doby brałam środki przeciwbólowe a później juz ich nie potrzebowałam. Ciezko wstać czy chociaz usiąść. Psychika też podpowiada że trzeba uważać i człowiek taki trochę ułomny ale nie jest źle. Jak Małgosia zapłakała to zrywałam sie z lóżka jakbym żadnej rany nie miała. Jesli nie miałyście znieczulenia takiego częściowego to powiem Wam jeszcze ze uczucie jest co najmniej dziwne. Czułam szarpanie, ciągnięcie, ucisk ale nic mnie nie bolało. To jest uczucie ciężkie do opisania. Widzialam po minach lekarzy ze wkładają wysiłek w to co robią (zreszta nawet potwierdziły to siniaki jakie wyszły po kilku dniach) ale w ogóle nie czułam bólu. Takze nie ma co się bać cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica kciuki zaciśnięte :) Azurro tego hipa mała dostala w szpitalu i nic jej nie było wiec nie kombinowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia sikacza nie rób bo nie ma sensu a z betą poczekaj chociaż do 12 dnia po IUI. Jak za wcześnie zrobisz to może nie pokazać właściwie. Wiem że to trudne ale spróbuj. Ja się wtciszylam trochę i wizualizuje tak jak Nadziejka kazała ;-) Julia to fantastycznie że znalazłaś dobrego lekarza. Teraz to już z górki będzie. :* Biedronka, Lucy ściskam mocno dziewczynki . Nadziejka spytaj lekarza i spróbuj moze Citrosept mnie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Chyba każda z nas spadała wiele razy ze szczytu :( * Justynko do maluszka daleka droga, to tylko pęcherzyk, ale oczywiście za kciuki bardzo dziękuję :) Jesteś bardzo dobrą mamą, właśnie dlatego, że jesteś podwójną mamą, pamiętaj o tym :) Masz wspaniałych chłopców i bardzo dobrze sobie radzisz. * elfica30 Trzymam kciuki za efekt :) * Julia wspaniale :) :) :) * Mój pęcherzyk przystopował, ale w końcu nie wiem czy ma 18 czy 19 mm ;) endo 10 mm. IUI w sobotę ok 12. O Clexane zapytałam i receptę dostałam. Pobrano mi krew na LH, żeby dobrze trafić z Ovitrelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Mh1- ja nie uwazam ze Ty kombinowałaś , to ja po prostu nie chciałam ryzykować nieznanym i wybrałam mleko juz sprawdzone przeze mnie. Ten hipp ma dobre opinie dlatego tez rozważałam jego zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica kochana ale u mnie infekcja pochwy. Tak już nam w ciąży trzeci raz. Robiliśmy posiew i niczego tam nie ma. A czuje ja i po przeleczeniu jest ok ale tylko kilkanaście dni i od nowa. Dr.mówi ze organizm jest "glukozowy" i nic ba to nie poradzę teraz. Ania1602 pęcherzyk akuratny, czemu dopiero IUI w środę? On już jest dobrej wielkości i jesli przyjąć ze rośnie 1,2 mm na dobę to poniedziałek ostatni gwizdek..liczę na to ze clexane Ci pomoże, tak jak mi.Od kiedy masz robić zastrzyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bardzo przepraszam IUI w sobotę:-) ja juz naprawdę muszę iść spać... :-P Trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja po pęknięciu pęcherzyka. Ostatnio nic nie dał :( a były 2 pęcherzyki. Jeśli nie będzie zapłodnienia to i Clexane nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo co u Ciebie? Halo Ania super, to juz w sobote! Ale bedzie tłum zaciśnietych kciuków! Miska D, czytam ze byłas u Pani dr w Gamecie? Banach? Szkodaze nie wybralas sie do Michała Radwana. U mnie doskonale dobral protokół z róznymi modyfikacjami w zaleznosci od wyników. On bardzo analitycznie podchodzi do kazdego przypadku. Moja pierwsza wizyta trwala ponad godzine! Sprawdzil doslownie wszystkie moje wyniki. Na Twoim miejscu sprobowalabym Gamete, ale Michal Radwan pierwsza na wymyslenie stymulacji. On lubi trudne przypadki. Eversea no tez mi sie nie podobalo z tymi 2 wizytami, ale dzisiaj poszlismy na konsultacje wszystkiego sie dowiedziec. Zrobil USG jak powiedzialam ze ciaza po IVF. Powiedzial ze nie ma mozliwosci zeby zawsze byc w gabinecie z USG, a ja ze jesli przyjmuje gdzies indziej to pojedziemy tam gdzie bedzie:) On od razu sie usmiechnal, zapytal jak go znalazlam:) i w takim razie jesli bede chciala to kazda wizyta bedzie z USG. Dal mi nr tel, maila ze jesli bede miala potrzebe wizyty wczesniej to zebym dzwonila. Prenatalne zrobi w innej klinice, bo tam jest jeszcze lepszy sprzet. Juz ten wydawal mi sie mega w porownaniu z Gametowym i Invictowym:) Zatem warto bylo pojechac i porozmawiac. Wszystkie wątpliwosci rozwiane. A i mam juz termin porodu 15 czerwca. Coz za piekna data.:) Dziewczynki do ktorego tygodnia bralyscie progesteron? I od czego zalezy jego odstawienie? Od wielkosci maluszka? Czy od tego ze juz łożysko się pojawilo? Czy o co tu chodzi? Acha i jak bralyscie lutinus to jakie dawkowanie? Sprobuje za tydzien jak skonczy mi sie Prolutex przejsc na lutinus bo juz nie mam sily na te zastrzyki. Jak cos to wroce do Prolutexu bo dostalam recepte. A na opisie z Gamety jest zeby brac progesteron do 8 tygodnia ciazy, wiec moze juz powinnam zapytac kiedy to odstawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azurro ale ja nie pomyślałam ze mi wyrzuty robisz :) moze zle to napisałam. po prostu nie chcialam zmieniać małej mleka skoro wiedziałam ze po hipie nic jej nie jest. Ania to juz tuż tuż :) Julia dobrze ze pojechalas pogadać :) będziesz spokojniejsza jak nie będziesz latala od gabinetu do gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 ale zapłodnienie będzie:-) ! MH1 cześć:-)ledwo zasnęłam już mam pobudkę Julia odstawiają po 14tc różnie jak zdążyłam się zorientować. Mi powiedzial ze do 17tc potem juz jest wykształcone calkowicie łożysko..trochę się obawiałam ale myślę że wie co robi i z drżeniem serca odstawiłam się są tu dziewczyny ci braly długo dłużej (te co miały takie wielkie dawki) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja cześć! Ja pierwszą rundę mialam do 2.30. Nie zaglądałam tu bo razem z m nie spaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia ja odstawiłam progesteron w 18 tc, bylo to uzależnione od wyników, które robiłam w 14 tc I powoli schodziłam z dawek brałam również estrofem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie kontakt z doremido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja- widzę ze spać nie możesz:)) Te kalesonki to dobry zakup i niedrogi, są unisex i białe pasują do kazdej góry. Ja na wszystkie wizyty do lekarza zakładam, dzis też, muszę jak w końcu ruszę na shopping zobaczyć czy są też większe rozmiary. Kaftaniki też najlepsze zapinane na środku lub z boku, bo wtedy przez głowę tylko body się wkłada, a przeciez Ty juz wiesz jako mamuśka, ze maluchy nie lubią ubierania. Mh1- też tak masz, ze jak wstajesz do karmienia w nocy to potem nie możesz zasnąć?? Ja dziś się męczyłam. W ciągu dnia, mimo zmęczenia i kiedy maly zaśnie to jakoś też nie potrafię drzemać, czuję że chcę zmrużyć oko ale jak się położę to myślę o wszystkim i dupa ze spania. Mój mąż miał wrócić w niedziele ale ma obsuwę, więc u mnie zostaje opcja dresowa na tyłku, jak mu zrobię szkolenie z opieki nad synem to też ubiorę sie ładnie i śmigam sama w miasto powłóczyć sie po sklepach innych niż spożywcze i Rossmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i Andzia To się Wam zbiegło:) Andzia nie rób sikacza, bo to i tak Cię nie uspokoi. Wyjdzie, że nie, a Ty i tak będziesz się łudziła, że nie wyszedł... A tak jak Eversea mówi, u niej wyszedł dużo później. Oczywiście jest szansa, że wyjdzie od razu, ale poczekaj przynajmniej do dnia @... Wiem, że łatwo się mówi, bo ja sama też robiłam... Ania Trzymam kciuki w sobotę... Obu życzę żeby to było to! I oczywiście Elficy naszej! Miłego pochmurnego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - a co wtedy jak łożysko nie podniesie się do tego 22-23 ? Może zadaję głupie pytania :( ale trochę jestem w strachu.. Ech.. no i kolejny stres ;) x Julia - ja coś czuję, że luteinę odstawię tak jak piszą dziewczynki, ok. 17 tc a nie jak myślałam ok. 14 tc.. Ja na każdą wizytę robię badanie progesteronu i na tej podstawie dobiera dawkę.. Z reguły zmniejsza, ale raz zdarzyło się, że mi zwiększył.. Cieszę się, że już widziałaś swoje Dzieciątko :) x Ania1602 - strasznie mocno trzymam kciuki za sobotę! Piękne warunki masz do tego, aby Kruszyna uwiła sobie gniazdko :) x Andzia - sikaniec 10 dni po IUI to kompletnie bez sensu.. Jeżeli już to przynajmniej 14 dni.. Dasz radę z tym testowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam od dłuższego czasu co z Doremido.. Tyle nas tu ją wywoływało.. Mam nadzieję, że u niej wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×