Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Juz w srode chcieli mnie puścić z malymi skurczam (krotko po odlaczeniu fenoterolu) bo szyjka bez zmian i rozwarcia na szczescie nie bylo. Sama mowilam (i 2 lekarki zeby mnie nie puszczac) i mialysmy nosa bo wieczorem w srode znow skurcze ok 100 czeste i z poloznictwa wzywali lekarza o 22. Dostalam wlew z magnezem na ponad 48 h i zastrzyk z relanium w posladek. Potem obserwacja bez kroplowek na samej luteinie, nospie itp. I teraz mam czasem twardnienie brzucha ale bede sie bacznie obserwowac! Jak nadrobie wpisy to napisze cos do was kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doremido no to kamień z serca bo zaczęłyśmy się juz martwić. Dbaj o siebie. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido uważaj na siebie i bacznie sie obserwuj :) ciesze sie ze wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
Doremido dobrze,że się odezwłas w domu najlepiej oby to był Twój pobyt ostatni az do porodu. Nadzieja konsultacja konieczna. Trzymam kciuki za testujące. Pozdrawiam Was wszystkie,miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo dobrze, że już wszystko OK. Dbaj o siebie, odpoczywaj i trzymam kciuki za Was. Oby nigdy więcej takich "przygód".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Doremido super że już w domu i już do porodu będzie ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo uff dobrze że już lepiej. Martwilysmy się tu o Ciebie. Kiciolka kiedy masz wizytę serduszkowa? Aleczka ja trzymam kciuki za pozytywny test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MH1 ja zawsze wieczorem przed spaniem oczyszczam malej nosek. Tzn nim ją ubiorę do snu to pryskam jej Sterimarem albo Marimerem, potem ubieram, za ten czas wszystko tam zmięknie i wyciągam aspiratorem lekko i szybko. Polecam ten sposób. Na sucho ciężko się wyciąga. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
U mnie niestety dołek. Po południu @ Otrzasam sie i zbieram siły na nastepna probe za 2 tygodnie. Trzymam kciuki...Darkness, Zocha82, Miska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 dziękuję za pamieć. u mnie niestety nic nowego, 20.11 będę miała histeroskopię - może znajdą jakieś nieprawidłowości. Poza tym suplementujemy się z M, aby jak najlepiej przygotować się do ostatniej procedury. Mam nadzieję, że coś to pomoże. Za wszystkie nieustannie trzymam kciuki - czytam na bieżąco, tylko nie udzielam się, bo chyba jeszcze za bardzo przeżywam porażkę i muszę się do tego trochę zdystansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja mialam sam lutinus do 14 tc 2x2, a potem po infekcji luteine doustna i duphaston. Ania mocno mocno trzymam kciuki za ta IUI! Aleczka ja tez cie pamietam! Ale by byla niespodzianka! Takie zmiany, pozytywne to mi sie podoba! Beta jak najszybciej! Darkness kciuki zacisniete! Alex mam nadzieje ze dolegliwosci z tarczyca jak najszybciej ktos kompetentny unormuje! Nadziejko bardzo sie zmartwilam twoja malitka, ale dobrze ze to nie jest sytuacja bez wyjscia! Dziekuje wam za troske! Za starajace trzymam kciuki! Powiem wam ze jak bylam w szpitalu to chodzac po korytarzu (najczesciej do kibelka) az plakalam ze szczescia ze 2 lata temu w tym samym szpitalu tak marzylam o tym brzuchu, ciesze sie z kazdej chwili! Znow zrobilam sie wrazliwa jak w 1 trymestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_gusia88 dobrze, że się odezwałaś. Tak już mamy, że jeśli nagle milkną dziewczyny, które piszą w miarę regularnie to zaczynamy się martwić i myśleć, co się u nich dzieje. Jesteśmy taką wirtualną rodzinką :D Czekamy w takim razie za histero i na wieści po niej. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka- ale byłaby niespodzianka, leć na bete. Andzia- przykro mi, a czy miałaś fazę lutealną 14-dniową? Doremido- to pokrzepiające co piszesz, daje nadzieje że każdej sie uda. Dobrze że już wyszłaś. Wypoczywaj. Darkness- masz jakieś objawy ? Trzymam kciuki:) Miska D- Jak sie czujesz? Po cichu odliczam dni... Nadzieja- dobrze ze trafiłaś przez tel na tak kompetentnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo dobrze, że wszystko ok. Odpoczywaj teraz. Julia mam prośbę żebysi zmieniła datę testowania na 17.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zocha dobrze mieć prawdziwych przyjaciół:-) ( a nie takich "będzie dobrze pitu pitu poszukaj kogoś kto zrobi kolejne echo) i dzięki nim ta konsultacja tel.wiem co może być itd. Powiem szczerze ze jeszcze dochodzę do siebie.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap kiedy Ty masz połówkowe? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Powiem Ci Nadzieja ze mam strasznego stresa dlaczego mi tego nie zbadał mam wizytę 16 ai wtedy zapytam o co chodzi a połowówkowe jeszcze nie mam terminu wyznaczonego pogadam z nim 16 dokładnie jak i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa to Twój lekarz robił Ci to usg i połówkowe tez będzie ? Powinno być wykonane między 20 a 22 tc. To pewnie nie długo będziesz miała. Nie stresuj się, nie zbadał to nie. Teraz obejrzy. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Zocha82, 12 dni ok IUI dostalam @. A dlaczego pytasz o 14 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryzys... Ja odjeżdżam a dziecko nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siku, mleko, paw, przebieranie, kupa, marudzenie, siku, mleko, sen... Tak wyglądało moje ostatnie 1,5 h. Nie wiem w sumie czy jeszcze jestem zmęczona. Tym powiem tak mnie skutecznie dziecko rozbudziło, że teraz boje się ja zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją ale jest to jedno z najważniejszych badań po 13 tygodniu i sobie mysle że może widział coś niepokojące go ale nie chciał pisać bo teraz będzie wszystko lepiej widoczne a ją durna z tego szczęścia nawet nie ZX zobaczyłam .Wieszx co i dalej mam te kłucia w dole brzucha a w szczególności wieczorami i też się martwie niby ostatnio było ok ale ........i tak to mój lekarz robi mibte usg jako jeden ZX niewielu w Lublinie ma te uprawnienia i ma dobry sprzęt dlatego go wybralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MH1 bądź dzielna. Darkness o której wynik ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap ja tez mam kłucia w brzuchu. To macica się rozciąga. W pochwie miałam od stanu zapalnego. Ale tez czasem zakłuje. A co do badan to skąd my mamy wszystko wiedzieć. Gdybyś nie zwróciła uwagi to ja bym nawet nie doczytała, bo myślałam ze te pomiary na tym etapie były najważniejsze. Dobrze ze do 16 juz nie daleko i wierze ze dr.Cie uspokoi. Ja mieszkam w takiej Afryce ze tu nic nie ma żadnych konkretnych lekarzy nic. Wszystko oddalone 300 km przynajmniej A z tym łożyskiem to strach się wybierać jak mnie po pół godziny jazdy do mojego dr brzuch boli chociaż wybieram najbardziej optymalna pozycję.Jak jechałam na połówkowe 100 km to dwa przystanki byly.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny postanowlismy z M. Ze w środę zrobimy test. Będziemy wtedy razem od rana , a on bardzo chce być. Nie mieszkamy jeszcze razem mamy do siebie 90 km. Okresu nie ma bóle ustają... piersi zaczęły boleć wiec może @ przyjdzie. A powiedzcie duphaston oprócz wywołania okresu na co jeszcze działa? Bo wyszłam juz z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów ucina posty... MERENKO czy to Ty zaczynalas ze mną procedurę IVF w Policach? Nadziejo M wie ze z byłym mężem próbowaliśmy leczylismy się trochę i na razie tyle. Nie chce na razie mówić. Ale wiem ze powinnam... buziaki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×