Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Nadziejka ja jakiś czas temu walczyłam przed długi czas z bakteriami na przemian z grzybem albo w duecie w pochwie. Gdzieś na jakimś forum wyczytałam wtedy właśnie o citrisepcie. Piłam 3 razy dziennie z sokiem pomarańczowym i pomogło. Zapytaj tylko czy w ciąży można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i Andzia trzymam mocno kciuki :-) Ja się już trochę uspokoilam. Co ma być to będzie. Zrobiłam wszystko co mogłam i nerwy już nic nie zmienia a mogą zaszkodzić. Czekam grzecznie do 16 do bety. DoReMiDo odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, pomóżcie. Owulację mam 11-12 dc , natomiast na podglądzie do iui wyszło w 18 dc, że jeden pęcherzyk nie pękł i dostałam pregnyl bo była już ewidentnie druga faza. dzisiaj 27 dc i spoźnia mi się trzy dni okres, robiłam sikanca, ale wyszedł negatywny. Czy to może być spóźnienie po pregnylu czy może ciąża i lecieć na betę jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gościu! Pewnie może być, i tak, i tak! Leć na betę kochana! Będziesz wiedzieć na pewno! Trzymam kciuki,xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona,ciesze sie ze na prenatalnym wyszlo dobrze.Ja nie robilam testu pappa bo dr.stwierdzila ze skoro na USG wyszlo dobrze to nie ma sensu to robic. xJulia u ciebie tez sie ciesze ze widzialas maluszka:).Progesteron odstawilam 14tc akurat moja szyjka byla wysoka i zamknieta(wczesniej taka mialam szyjke wysoka i zamkn.w10c) x Ania trzymam kciuki i za Andzie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o łożysko przodujące nie wiem czy pisałam ostatnio,ale my mieliśmy zakaz seksu przez całą ciążę, Na początku bo była zagrożona poronieniem a potem właśnie przez te cholerne lozysko. Justyna u nas z tymi sprawami po ciąży jest tak, że ja też już nie mam takiej ochoty jak predzej. Wiem ze bywam samolubna,ale teraz to raczej kochamy się jak ja mam ochotę...;) a tak z innej beczki-jak bliźniakom zapełniasz czas na zabawe? U nas dopoki KUba nie umial siedziec to wszystkim bawil sie doslownie po 5minut, teraz na szczescie potrafi sie sam zabawic dobre pol godziny,moge w tym czasie cos zrobic w domu. Chociaz nie moge odkurzac bo synek boi sie odkurzacza ;) Dziewczyny w ktorym dniu cyklu mialyscie podlag przed crio i w ktorym dniu cyklu sam transfer? U nas dr kazal ok14dc zjawic sie na podglad z wynikiem progesteronu no i mowil ze 5-6dni pozniej transfer. Teraz tak mysle czy nie przypadnie u mnie 14dc w dzien kiedy moj maz nie bedzie mogl wziasc urlopu. Pamietam ze jak zawsze mialam podglad owulacji to mialam ja ok16-17dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexewl a co u Ciebie słychać? Odezwij się jak bedziesz miała czas jak tam u Ciebie wyglada macierzynstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Dziewczyny, trzymam kciuki za udane iui :-) Biedrona, dobrze, że usg genetyczne jest ok. Ja nie miałam zaleconych pappa, może kliniki mają inne standardy- mój lekarz nie lubi mnie niepotrzebnie stresować. Julia, fajnie, że z lekarzem się udało. Ja pomimo widocznego brzuszka nadal nie potrafię się tak beztrosko cieszyć. Ostatnio nawet mój m szuka łóżeczek, wózka, myśli jak przemeblować sypialnię, itd, a ja się boję wybiegać tak w przyszłość. I tak już pewnie pozostanie do porodu. Luteinę mam zmniejszaną sukcesywnie od jakiegoś czasu i w przyszłym tygodniu odstawiam całkowicie- czyli w 17 tc. x Też martwię się o Doremido... x A ja dostałam żylaczek na łydce (w ciąży podobno norma i tak się może zdarzyć) i zaopatrzyłam się w rajstopy i pończochy przeciwżylakowe- strasznie obcisłe, ale może mi pomogą wzmocnić żyłki... Pozdrowionka dla pozostałych, niewymienionych dziewczyn :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki później poczytam co od rana napisałyście.. Powiem Wam ze jestem strasznie skonsternowana i smutna po badaniu usg.. Płakać mi się chce jak cholera ale nie mogę przy m.bo jak zobaczyłam jego minę ..wszystkie pomiary i narządy ok oprócz jednego Arsa- nieprawidłowe odejście prawej tętnicy podobojczykowej..cokolwiek to znaczy dr.który robił usg powiedział tylko ze potrzebne będzie tez echo w 30tc i echo już u noworodka. Jak zapytałam o co chodzi to powiedzial"może być dziura w sercu" nosz k***a mi wyjaśnienie. Wielce oburzony ogólnie bo w trakcie milion telefonów itd badanie trwało 10 minut . Doczytałam tylko ze córeczka waży 450g. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja przykro mi to słyszeć. Idź koniecznie do innego lekarza. Ja mam już wyszukanego najlepszego specjalistę w Warszawie w razie czego. Potrafi się doszukac na usg np wady jajnika u dziecka i od początku wdraża leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka przytulam mocno trzymaj się kochana. Będzie dobrze. A może warto to skonsultować z innym lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no i łożysko dalej nisko, podniosło się na 15 mm póki co. Tak zrobię umówię się jeszcze do kogoś. Tylko muszę się rozejrzeć. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja- mojej kolezance na polowkowym lekarz stwierdził to samo i poszla na usg w 4d do najlepszego specjalisty w trójmieście i okazało sie ze nic nie bylo. Czyli jednak dobrze Ci kiedyś napisałam, że będzie córka . Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Nadzieja rozumiem Twoje zmartwienie;** poszukaj jakiegoś innego lekarza...takie rzeczy zawsze trzeba konsultować z conjamniej dwoma specjalistami. Natomiast nie rozumiem tego, że lekarz może być tak nuedelikatny i gburowaty dla swoich pacjentów....masakra. Fajnie, że będziesz miała corcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Azzuro znasz nazwisko tego specjalisty z Trójmiasta? jestem z Gdańska wiec na wszelki wypadek bym sobie zapisała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=1 Nadzieja pod tym linkiem masz listę lekarzy posiadających certyfikat do robienia badań genetycznych, idź do innego I nie denerwuj się, choć wiem, że łatwo mówić, ale będzie ok. Gratuluję córki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, nie ma co się martwić na zapas,skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem i badz dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja Kochana skonsultuj i zweryfikuj koniecznie. Trzymaj się mocno i daj znać jak najpredzej Gratulacje z córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azurro ja jak mała wsadzę do łóżeczka wnocy po karmieniu to zasypiam w drodze do własnego lóżka. Jak męża przeszkolisz to zamiast szaleć na zakupach idz na masaż lub do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Sylka pamiętam, że podgląd miałam w 14 dc a transfer bastki w 19 dc . Trzymam kciuki, aby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny. Ten co mi robił to niby specjalista na całe województwo. W poniedziałek porozmawiam z moim dr. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja kochana może warto powtórzyć badanie i sprawdzić czy diagnoza jest prawidłowa. Moze u kogoś kto będzie chcial wytłumaczyć co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Morela- Dariusz Doering, we Wrzeszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero doczytałam ze dziewczyny juz napisały Ci o powtórce badania. Niepotrzebnie sie powtarzam. Nie wiem gdzie dziewczyny wyczytały ze będziesz miała córeczkę bo ja tego nie widzę ale tez gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Mh1- na pewno pójdę na basen bo mnie kręgosłup boli, chyba od karmienia. Do kosmetyczki nie chodzę ale fryc by mi się przydał, jednak włosy wychodzą mi strasznie więc muszę na razie chodzić w odrostach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Zacina czy mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Dziewczynki, nie wytrzymałam, zrobiłam sikacza- negatywny. Ale chyba lepiej sie czuje bo najwyżej bedzie miła niespodzianka a nie jeszcze większe rozczarowanie po . Ale nie sadze.... 10 dni po IUI, dziś powinien byc @ Zobaczymy co powiedzą w środę wyniki jeśli nie przyjdzie wcześniej @ Dziekuje za trzymane kciuki i trzymam za was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Nadziejko, powtórzę za dziewczynami, że koniecznie musisz skonsultowac to z innym lekarzem. Zbyt ważna sprawa, by bagatelizować, ale naprawdę nie musi to tak źle wyglądać. Gratuluję Ci córeczki - moje marzenie <3 *Doremido, gdzie się podziewasz? :(( *Julia, cieszę się, że dogadałaś się z lekarzem i że zrobił CI usg:) pozytywnie Cię to nastroiło :) *Andzia, test w 10dniu po iui jest zupełnie bez sensu :) najwczesnej w 14, a i tak moze nie wyjśc, bo steżenie bety moze być niskie w krwi, a co dopiero w moczu. Czekaj cierpliwie. no i skąd wiesz, że dzisiaj ma przyjśc @, skoro powinna się pojawić 14 dniu po owulacji? rozumiem, że iui mialaś blisko owulacji :) *Biedronko, rośnij zdrowo:) piszesz, że zamierzałaś wrócić do pracy? musisz czy chcesz? *Ania, kciuki&& *Eversea, dobrze, że napisałaś ) bardzo lubię czytać Twoje posty, zawsze mnie podbudowują... *MH1, mama pełną parą:) cieszę się i życzę Ci samych pozytywnych dni :) i przespanych nocy :) *Lucy, jak sytuacja u Ciebie? *ALexvan, ruszyło cos? *Sylka, ja miałam estrofem od 2dc, w 13dc byłam na usg i wtedy wyznaczyli mi transfer na 23dc. miałam jeden pogląd :/ *MałaMii, ściskam CIę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Dzięki ananasowa. Czekam wiec do 11 i dam znać. Życzę wszystkim wspaniałego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×