Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

MH1 - ja tez wierze, ze ten piatek 13, bedzie magiczny :-p Widzicie dziewczyny, ja sie bałam czy jeszcze w tym roku uda mi sie wrócić po eskimoska ( bo organizm powariował ) a tu taka niespodzianka , mam nadzieje, ze pójdę w ślady Alex. Ja do tej pory jeszcze nie wierze, ale to dowód na to , ze czasem organizm sam za nas decyduje :-p Ciesze sie, ze bede miała criotransfer na cyklu naturalnym, skoro organizm płata mi takie figle to chce wiecej :-p Andzia, Ananasowa i Darkness - następny miesiąc bedzie wasz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejkaaa
tak robilismy wszystko niestety moe moge podjesc do in vitro bo moj maz ma w calym ejakujacie 5 pl plemnikow w tym nie prawidlowe plemniki glowek i wstawek w 100% a co bedzie dalej zobaczymy na ta chwile nie moge podjesc do in vitro:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejkaaaa
maz sie leczyl dlugo czas niestety nic nie pomoglo na inseminacje tez nie mielsimy zadnych szans maz ma jak sie okazalo w woreczku zolciowym kamien ok 2,5 cm prawidpodobnie to wywoluje stan zaplany w organizmie co przeklada sie na takie plemniki ma podwyzszone leukocty czyli leukos*****e lecz zaden madty lekarz na to nie wpadl nawet w klinikach dopiero na isg wyszlo ze maz ma kamien po usunieci powinno sie wszystko poprawic oby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejkaaaaaa, ale chyba bierze jakies leki na to ? Moze witaminy ? Wiem, ze dużo dziewczyn na forum jak i ja " dokarmia " swoich facetów , moze któraś z dziewczyn cos podpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejkaaa
na co witaminy? moj maz bral juz wszystko co bylo mozna proxeed nie proxedd nasienie nic sie nie zmienilo, musza mu usunac kamien z woreczka zolciowego bo ma stan zapalny w organizmie co powoduje ten kamien i przeklada sie na nasienie kamien prawdopdobnie ma od kilu lat juz w badaniu wyszlo ze ma leukos*****e a to przekada sie na mal ilosc plemnikow i nierpawidlowej budowy plemniki...i moze byc tak ze to jest powodem naszych 8 letnich nie powodzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
DoReMiDo nie wiedziałam że takie pasy można wypożyczyć. Gdzie wypozyczalas? Azzuro uśmiałam się z wypindrzonych celebrytek:) Kahha ja od kilku dni mam ochotę na słodycze. Wcześniej mogły dla mnie nie istniec, a wczoraj aż się trzeslam i po zjedzeniu od razu lepiej. Pierwszy raz tak miałam. Sylka na sztucznym nie rośnie Ci pecherzyk. Nie ma owulacji więc test nic Ci nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Hejka dziewczyny! Wczorajsza wizyta udana, lekarz wszystko zmierzył itp;) przyziernosc karkowa w normie, serduszko i tetnice tez, kręgosłup i czaszka tez okej;) widoczny był żołądek i pęcherz;) bardzo mnie uspokoiła ta wizyta, chyba teraz już trochę odpuszczę zmartwianie się;) trochę nasza dzidzia fikala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, super ze sie udało do programu załapać, mysle, ze tak sie do badan przyłożą :) a do tego programu kazdy moze na profilaktyczne badania sie zapisac? A co do ruchów ja mialam jakos 21 tc bardzo delikatne i zdecydowanie nisko i ciagle myslałam , ze to jelita ;) Darkness :* Mh1, Azzurro - twarde z Was babki a z tym pozoranctwem ze jest sie przeszczesliwa, wyspana i spełnioną mamusia a w rzeczywistosci jest inaczej to chyba faktycznie "moda" to wymusza na niektórych....choc to smutne... tak samo mam wrazenie , ze urzadzanie pokoju dla dziecka urosło teraz do takich wymiarów ze ho ho....prawie w kazdym pokoju pompony, girlandy, budki dla ptaszkow i swiecace kule...trzeba miec. Juz uslyszalam pytanie jakie mam pomysly na pokoj dla Malego...i jakie bylo zdziwienie gdy powiedziałam ze nie bede świrowac ;) spokojnej srodu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejkaaa no to tylko sie cieszyć ze znalazła sie przyczyna nie powodzeń która można skutecznie usunąć. Kiedy m.ma miec ten zabieg i ile trzeba odczekać po ? Na pewno nie dłużej niż trwało to do tej pory. Może w ten sposób trzeba myśleć? :-) Morela fantastyczna wiadomość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksi myślę ze każdy bo nie maja żadnych ograniczeń (np.wiekowych) zadzwoniłam powiedziałam ze mam skierowanie od mojego lekarza i to wystarczyło:-) i trzeba się dowiedzieć gdzie to realizują: Norway grants. Dofinansowanie z funduszy Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz środków budżetu państwa. Dostałam jeszcze zlecenie na badania na : Karcie rejestracyjnej badania profikaktycznego...akurat miałam do zrobienia to ok.100 zl w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan czekałam dzisiaj na wieści z Twojej wizyty! Super wieści! Kiedy masz teraz podgląd? Xoxo Elfica dobrze że cos sie dzieje. To dobry znak. Xoxo Basik a to Ci niespodzianka! Może to ja zwolnilam Ci miejsce hihi :P Gonapeptyl wpuszczaj najwolniej jak możesz. W trakcie podawania drap dokoła miejsce wklucia. Xoxo Ananasowa dzielnie walczysz! Tak trzymaj! Xoxo Darkness czekamy na kolejny transfer więc kciuków nie puszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zocha, Elfica - wróciłam do pracy i nie mam czasu na nic ;) W ten piątek idę oglądać Kruszynkę i nie mogę się doczekać.. x Zocha, Miśka - cały czas o Was myślę i kciuków nie puszczam.. x Darkness - nie poddajemy się choćby nie wiem co!!! Wszystkie możliwości trzeba wykorzystać zeby nie mieć potem żadnych wątpliwości czy aby na pewno zrobiliśmy wszystko... x Nadzieja - a możesz coś więcej napisać o tych norweskich badaniach.. x Alexvandekol - faktycznie niesamowita niespodzianka, ale czy to dobrze że nie było @ jak crio ma być na cyklu naturalnym? x Jula, Kiciolka - co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- kochana :* Ja czuje sie bardzo okresowo, wiec zludzen zadnych nie mam :) bol brzucha mam caly czas, teraz jeszcze mocniejszy. Przepraszam, ze dlugo milczalam, ale bylam na szkoleniu kilkandni poza granica i dostep do neta tylko w hotelu i zawsze brakowalo sil na odpisanie... A jak Ty sie czujesz? X Basik30 super wiadomosc! W ktorej gamecie startujesz? To Twoja pierwsza procedura? Trzymam kciuki! :) X Alexvan- kciuki zaciskam :) powodzenia! X Nadzieja78- jejku jak dobrze, ze juz jestes spokojniejsza! A ja razem z Toba :) non stop o Tobie myslalam! Buziaki :* X Darkness- przytulam i trzymam kciuki za kolejny transfer! X Biedrona- :* co u Ciebie kochana? X Dziekuje Wam wszystkim za rady w sprawie wyboru kliniki do ivf... problem polega na tym, ze ja mam niska rezerwe jajnikowa i malo peherzykow antralnych. Kazda taka procedura powoduje, ze jest jeszcze gorzej. I moge ryzykowac i zaoszczedzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 20:56 domyślam sie ze to Biedrona .. Wiem tyle ile napisałam. (wyżej jest pełna nazwa ) MiskaD kochana :-) a z tym czuciem okresowo to ja się tak czułam przed każdą pozytywna beta i długo po niej a to moja piątą ciąża..także póki @ nie ma jest nadzieja:-) PS.w razie co przy której wersji na przyszłość byś sie skłaniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
MiskaD, ja tez sie tak czulam, ze niby okres itd a sie okazalo ze ciaza. A w tym cyklu po 1 IUI wogole nie czulam sie jak na okres , wiec bylam w szoku ze go dostalam i to jeszcze 2 dni spozniony, wiec juz bylam mega podekscytowana myslac ze moze sie udalo. W tym cyklu nic nie bede sie doszukiwac, sprawdzac, zero sikaczy. Co ma byc to bedzie. Mysle ze tak kolo 20-21 bede miala nastepne IUI, jutro ide na USG i krew, wiec mi powiedza kiedy clomid zaczac. Elfica30, trzymam kciuki ze to to! Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
A co do tego pozerstwa mamusiek, to ja pamietam jak z moim pierwszym brzdacem bylo, teraz ma 5 lat. Bron Boze sie bylo jakiejs matce zwierzyc, ze np nie chce jesc, bo zamist uslyszec pocieszenie, to wrecz przeciwnie, slyszalam:"a moj/moja je perfekcyjnie", "spi cala noc/wogole nie marudzi/nie ma kolek" Ja sie tylko dolowalam, bo moj nie chcial jesc, nie przesypial nocy i mial kolki, jak kazde normalne niemowle. Wiec nic sie dziewczyny nie przejmujcie, wokol pelno jest takich wspanialych mamus ktore maja "doskonale" dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Darkness, Ananasowa, kolejny cykl należy do nas! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka nie podpisalas się ale wszyscy wiedzą że to Ty:) U mnie ok. Pracuje cały czas, mam głoda ostatnio, a co mnie martwi od kilku dni na słodycze. Cycuchy bolą i niezmiennie siku każdej nocy. To tyle z dolegliwości, ale stresa mam przed prenatalnymi a to jeszcze tyle czasu. Jutro jedziemy do Wrocławia na weekend co by nie myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia wizytę mam 13 w piatek i sie okaże czy bedzie criotransfer ( ewentualnie w pon lub wtorek ) i nie dopuszczam jak na razie wiadomości , ze moze mi cos w tym przeszkodzić :-p Gość ( biedronka ? ) - nie wiem czy dobrze , ze @ nie było, ale byłam dzis nastawiona na najgorsze a tu taka niespodzianka, endometrium rośnie ( o dziwo ) i sa pęcherzyki ( wiecej niz w cyklu stymulowanym bo nie 7 a 9 , 2 największe po 11 mm ) wiec moze tym razem sie uda :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 2010
Elfica, ty będziesz betowac a ja sie szykować na 2 IUI...trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela super :) ciesze sie razem z Wami. Piksi ja tez ciągle słyszałam"a masz to? A masz tamto?" Nie kupilam polowy z tych bardzo potrzebnych rzeczy i jak widac 3 tyg minęły i żyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia to tez jest wkurzające! Matki wariatki buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się moje dziewczynki, że nie muszę się podpisywać a Wy wiecie że to ja :) x Morela - super!!! Bardzo się cieszę :) x Ania1602 - a jak tam u Ciebie??? x Miśka - u mnie wszystko ok.. Wczoraj jak wróciłam do domu to brzuch bolał.. Spanie, mdłości i zmęczenie mijają ;) A co do Twojego wyboru.. To faktycznie jest niełatwy.. Ja zanim podjelabym ostateczną decyzję pojechalabym do jakiegoś prof żeby skonsultować rodzaj stymulacji... Sama nie wiem.. Ale my po nieudanym IVF byliśmy u prof Kurzawy w Szczecinie i Łukaszuka.. Obaj mieli zgodne stanowisko co do naszego przypadku i dalszego postępowania, więc i wybór kliniki mieliśmy prosty.. Ale tak jak piszą dziewczyny czujesz się okresowo i to dobry znak :) ja też tak się czułam, więc jestem dobrej myśli :) x Nadzieja - poszperam w necie o tym programie.. Najważniejsze, że jesteś spokojna to i a wtedy dzidzia też będzie.. x Jula - kurczę szkoda, bo my akurat wyjeżdżamy na ten weekend na huczna 40 kuzyna M. A tak wpadlibyscie do nas na kawkę będziecie na bank przejeżdżać koło stadionu ;) A u nas kawa lepsza niż w kawiarni ;) x Alexvandekol - masz rację jest cud i niech trwa i tego się trzymajmy.. Mocno trzymam kciuki.. x Za wszystkie wkrótce testujace strasznie mocno zaciskam kciuki :) Zocha, Miśka, Elfica, jak któraś pominęłam przepraszam, ale jest Was sporo i ciężko mi wszystkie zapamiętać ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diwwczyny zrobiłam test 2 kreski... nie wierzę! !!!jestem najszczesliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha?!?! Podpisz sie! :):):) To nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×