Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Nadzieja - teraz jestem w 22 tc, lekarz pozwolił na wyjazd, tylko ogólnie kazał się oszczędzać bo łożysko nisko i dalej zero przytulanek, itp. ;) Ja się tak fantastycznie czuję, że mogę góry przenosić, choć dmucham na siebie i troszkę się cackam ;) w końcu raz w życiu może się okazać, że będę królewną ;) Co do zakupu adaptera zanim wypożyczę faktycznie sprawdzę na olx... Już dawno miałam się pytać.. W którym tc robi się krzywą cukrową? Następną wizytę mam dopiero 02.02 i to będzie 25-26 tc i tak się zastanawiam, czy nie za późno będę robiła... Jak się czujesz? Wiesz już może kiedy wychodzisz do domku? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Morela ale to chyba nie jest 1200 km :-D X Ewa ja Ci mówię ze mnie juz nic nie boli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy teraz biore logest na wyciszenie jajnikow ale jak wystartuje- to nie ma mocnych !!! W piatek jade do lekarza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap powodzenia na wizycie. Będzie dobrze. Nie stresuj się. Dziewczyny pamiętajcie że te pasy mają tylko wtedy sens jak wyłączona jest poduszka. Ewentualnie zalecają jazdę z tyłu. Czytałam o tym artykuł. Ja teraz nie jeżdżę nigdzie więc temat póki co zamrozony, ale wrócę do tego. Już znalazłam wypożyczalnię tych pasów bardzo blisko mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Biedronka ją robilam krzywa cukrową w 28tygodniu!Nadzieją rozumie od dziś mnie też już nic nie boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morela15
Nadzieja 1200km moze nie, ale jakie 800 w dwie strony:) wiec tez kawałek:) Biedrona ja mam krzywą cukrową robic w 24 tygodniu, a wizyte mam nastepna 01.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skanusia
Witam was moje drogie formułowiczki. Wlasnie zajrzałam do kalendarza i widzę ze najbliższe miesiące obfitują w porody :) piękny widok i oby tak dalej! U mnie dopiero koniec 9 tygodnia a poród wg usg 17 sierpnia! Jednak wcale spokojnie tej ciąży nie znoszę bo od tygodnia plamię. Niby niewiele i lekarz mnie uspokaja ze czasem tak bywa ale ja i tak jestem cała w stresie:( i bije sie z myślami czy mam isc na zwolnienie czy rzeczywiście taka moja "uroda". Proszę napiszcie czy któraś z was taj miała i co wasz lekarz na to?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia, ja plamiłam i krwawiłam od początku, lekarz kazał polegiwać i dzidzia przetrwała. U mnie podejrzewał wpływ Clexane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Skanusia! Super ze się odezwalas! Informuj na bieżąco co i jak. Nie chcę Cię martwić ale ja miałam plamienia przez tydzień. Na usg nic nie było widać, a później bach krwotok i leżenie. Mam nadzieję że dziewczyny podzielą się z Toba bardziej optymistycznymi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie staram sie leżeć tak często jak tylko moge ale do pracy chodzę normalnie bo niby lekarz nie widzi w tym nic nadzwyczajnego a kazał przyjechać dopiero jak plamienia sie nasila. Ostatnia wizytę miałam dwa tyg temu a kolejna dopiero za trzy tygodnie i nie wiem jak ja to wytrzymam:(( kurde nie wiem czy nie powinnam isc na usg gdzies u siebie w mieście.. Moze byłabym spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny udało się i startuje ze stymulacja. Jadąc za radą Julii do Invicty zajrzałam do Novum. Wynik miałam po 2 godzinach. Wszystko ok i ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Skanusia na zwolnienie uciekaj i nawet sie nie zastanawiaj! Kiedy mialas usg? Moze to jakis malutki krwiaczek? Niejedna tutaj plamila i wszystko dobrze sie skonczylo, wiec u Ciebie tez tak musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Luky kciuki trzymam mocno!!! Ja po wizycie. Dwa pieknie dojrzewajace pecherzyki 15 i 13mm sroda zastrzyk ,a czwartek rano 5 IUI. Oby styczen byl owocny. Troche jestem zla bo nie bylam u swojej p. doktor brak jakichkolwiewk miejsc do niej , iui prawdopodobnie tez przeprowadzi ktos inny ale coz ....troche szkoda, co ma byc to bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effica super,że wszystko załatwiłaś :):) teraz 3mam kciuki za stymulację:):) xxx Lucy 3mam mocno kciuki za betę:) o której będziesz miała wyniki? xxx Alexvan Kochana 3mam kciuki za Twoją wizytę w piątek:):)jak się tam miewasz?:) xxx Skanusia uciekaj na zwolnienie-co troszeczkę odpoczniesz...dbaj o siebie:* mam nadzieję,że te plamienia to nic groźnego:** xxx Ananasowa jutro mam na 9 punkcję....już dwa razy miałam punkcję ale teraz się stresuję na maxa:( a Ty jutro już zabierasz małego ananaska;):) 3mam kciuki,że za 10 dni ogłosisz wysoką betę:):):) będzie dobrze Kochana:** zobaczysz:) xxx Kiniaa 3mam kciuki za IUI :) tak jak piszesz oby styczeń był owocny!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Skanusia idź na zwolnienie ją też chciałam być mega i biegalam do pracy a teraz nigdy bym tak już nie zrobiła!!I każdy cos tu ma znaczy przepraszam nie każdy raz jest gościem raz nie i jest mega już rozszyfrowalam która..........,..!!!!! Wiesz mi się wydawało że w pracy stresa nie mam nie jest to praca fizyczna a teraz sobie tak mysle że gowno prawda i wszystko to przyczyniło się że był wielki krwotok ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ja krzywa robiłam w 22 Tc, ale np.kkahha dopiero zdaje sie po 26tc. Uważaj z tym łożyskiem no i tyle km w pozycji siedzącej dasz radę? Mnie po godzinie zaczyna boleć podbrzusze i dlatego wydaje mi się ze wszyscy tak mają. A ja już od 9:30 jestem w domu :-) X Morela:-) X Skanusia Ty idź na zwolnienie i nawet sie nie zastanawiaj !!! Lekarz jest nie poważny..on wie ile sie staraliście o ta ciążę? Lekarz rodzinny wystawi Ci L4 ciążowe nawet. X Elfica no to do dzieła !! X Lucy, Kinia powodzenia !! X Ewa naprawde ? Niezły z Ciebie detektyw ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap wiesz że ja mam tak samo. Dopiero teraz na zwolnieniu zobaczyłam jak bardzo moja praca mnie stresowala. Wydawało mi się że nad wszystkim panuje bo uwielbiam swoją pracę, ale terminy i problemy które non stop musiałam rozwiązywać robiły swoje. Tylko w wirze się tego tak nie czuje. Powiem Ci że ja nawet nie próbowałam rozszyfrowywac hmm, nie wierzyłam że to może być któraś z nas. Poważnie wiesz kto? Xoxo Skanusia mój dr też nie widział problemu, bo w niektórych przypadkach to normalne i nic nie musi się dziać, więc się nie denerwuj. Jednak 3 tygodnie na Twoim miejscu bym nie wytrzymała :) Xoxo Malamii nie stresuj się kochana. Tym razem się uda! Jesteś super przygotowana i mam przeczucie ze następny transfer da Ci ogromne szczęście na całe 8 miesięcy! Trzymam kciuki za piękne komoreczki jutro. U Ciebie teraz zapladniaja wszystkie? Xoxo Elfica no to super że się udało! Czyli co dalej teraz? Xoxo Ananasku powodzenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharina203
beta po inseminacji < 1.26...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia ja swoją pracę uwielbiam i teraz za nią najbardziej mi się tęskni nie za zakupoami kawiarniami tylko za pracą ale właśnie stwierdzilam tak jak pisalysmy zawsze jest jakiś stres wystarczyło że dzxis do mnie zadzwonili i jak saibie uzmyslowilam że wogole nie są zorganizowani a jak ją bylam to wszystko chodziło jak w zegarku to od razu ciśnienie 150\10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skanusia
Dzięki dziewczyny za pomoc, wystawie dzieciakom oceny i jeśli plamienia nie minął to uciekam na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją to mój mąż taki detektyw .Ją jakbym miała inne zdanie to bym się podpisała normalnie ją uważam że Ewap głupoty gadasz bo ....A bo jeśli chodzi tak samo o karmienie wiem że mamusie chcą karmić swoje pociechy niektóre to może do18lat ale tak serio wiem że to jest bardzo ważne dla dziecka i bardzo tego pragnę ale nie tak że z cycka krew cieknie albo zapalenie piersi aa te karmią bo beda mniej chorowaly wielkie poświęcenie ale zaznacza gościu to moje zadanie tylko moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Skanusia- opisze Ci jak bylo u mnie. Kilka dni po Tobie dowiedzialam sie o mojej ciazy. Od razu zadzwonilam do dr, bo mialam bardzo silne bole podbrzusza jak na @. Dr kazal przyjsc na wizyte dwa dni pozniej. To byl 4t 3d. I od tamtej pory na wizyty chodzilam co tydzien. Nie mialam zadnych plamien itd, ale dr powiedzial, ze silne bole brzucha moga byc przyczyna powstania np krwiaka. Gdyby nie jego czujnosc nadal bym pracowala. Na trzeciej lub czwartej wizycie oglosil, ze jest serduszko, ale tuz obok krwiak. Natychmiast L4 i bezwzgledny nakaz lezenia i teraz wiedzac co jest powiedzial, ze kolejna wizyta po dwoch tygodniach. Dlatego ja na Twoim miejscu poszlabym jak najszybciej gdziekolwiek na usg, zeby wykluczyc krwiaka. U mnie na jednej wizycie bylo wszystko ok, a tydzien pozniej krwiak 9x12mm. Mysle, ze wczesnie wykryte nie sa az tak grozne. Oby u Ciebie byla taka natura :) X Katharina- przykro mi... X Lucy? X Malamii i ananasowa- trzymam mocno kciuki jutro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Ale się boje a tu tyle czasu do tej 20bo mój doktorek zawsze późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja syna nie karmiłam, a jak słyszałam jaka to ja wyrodna jestem od matki która żarła najgorsze badziewie, chlała kawę litrami to mi szkoda było jej głupoty:-D Teraz nastawiam się na karmienie :-) ale co będzie to życie pokaże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia treraz do soboty gonal I w sobote o 9 mam podglad :-) Malamii, Lucy kciuki mocno zacisniete !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa juz tylko godzinka, dasz rade ;-) Twój mąż nas podczytuje? Ze zdemaskowal naszego gościa? ? Ale numer :-) ja dziś cały dzień przespalam... normalnie masakra oczu nie mogłam utrzymać. A powiedzcie mi jeśli chodzi o przytulanki , jeśli wszystko ok żadnych krwiakow nie mam to nie musimy rezygnować? I jeszcze co do spania na brzuchu. Jestem ciekawa Waszych opini. Uwielbiam spać na brzuchu, teraz staram się tak bardziej na boku noga się podpieram , ale jestem ciekawa co Wy myślicie. Merenko kochana jak u Was? Skrobnij coś jak znajdziesz chwilkę. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska jestem pod wrażeniem Twojego lekarza. Taki powinien być każdy! Może u Ciebie też od stresu w pracy? Ja od miesiąca czuje jakbym się przeniosła w inny wymiar, do spokojnego życia, w którym nic nie siedzi mi "z tyłu głowy". Elfica no to powodzenia. Katrina przykro mi. Walcz dalej! Nadzieja fajnie że już wyszlas i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dzis dziecię w brzuchu daje ! Normalnie widzę jak pod skórą noga albo ręka jedzie i unosi skórę na dwa cm do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×