Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Małamii - nie myśl o tym że za 2 mce zabierzesz Śnieżynkę. Skup się na tym żeby jak najlepiej przygotować dla niej swój organizm.. Zrób coś szalonego czego później nie będziesz mogła zrobić.. Widocznie taki urok Twojego organizmu :( ale to nie powód do smutku.. Bo masz zarodeczki i teraz okażą się mega silaczami.. Musisz być dobrej myśli. x Jula - zaszalałaś z tą przejażdżka ;) A ja ostatnio byłam w klubie z dziewczynami z pracy na pożegnanie.. Wytrzymałam do 24, ale nie tańczylam ;) x Gdzieś tam podświadomie każda kobieta pragnie córki, ale ja też jakoś od samego początku czułam, że to chłopczyk i jakby okazała się dziewczynka, to po raz pierwszy zawiodłaby mnie moja intuicja, a do tej pory baaardzo rzadko się to zdarzało ;) A tak będzie synuś mamuni :D x A ja wróciłam z M. z demonstracji ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja- wypoczywaj i szybko wracaj do domku:) nieźle wyszło ci z tym synkiem, ja też myślę, że jeszcze to nie jest przesądzone... xxx Martuśka- witamy:) xxx Małami- nie nastawiaj się negatywnie, do wtorku jeszcze wiele może się zdarzyć.. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ależ jestem szczęśliwa:) Dzidzia ma 17 mm, serduszko bije:) jest zarys główki, rączek, nóżek.. nadal nie mogę w to uwierzyć:) krwiaczek znika, jest minimalny..teraz mamy zadanie domowe zastanowić się nad badaniami prenatalnymi... jeszcze tego tematu nie zgłębiałam. A wy robiłyście badania prenatalne? Jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
DoReMiDo ogólnie jest mi strasznie ciężko, już nie chcę być inkubatorem tylko znów kobietą. Choć nie przytyłam, bo właśnie odzyskałam wagę sprzed ciąży jest mi ciężko. Nacisk na pęcherz jest straszny, spacery do wc w nocy co 2 godziny, lekkie skurcze i ból podbrzusza. Azzuro aż boję się myśleć ike Junior waży, ale jak się przewraca w brzuszku to wszystko mnie boli, więc obawiam się 4 kg w poniedziałek i wtedy chyba będzie decyzja o CC, bo dr wcześniej tak mówił. Choć ja nie należę do drobnych to dr mówił, że nie będzie mnie zmussać rodzić tak dużego brzdąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doremido - czy ja dobrze pamiętam, że to Ty wypożyczalas ten adapter do pasów?? A może któraś z dziewczynek.. Chcę go wypożyczyć na wyjazd.. Tylko nie bardzo wiem gdzie mam tego szukać ;) Boję się teraz latać, więc postanowiłam że na urlop jedziemy, a to sporo km.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkola :-) Biedrona gdzie Ty się włóczysz po klubach i DEMONSTRACJACH??? :-D z brzuchem ? Szalona ;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malena oszczędzaj się kobitko :-) tak czasami zdarza się w ciąży nawet przy dobrych wynikach. Byla u mnie na sali dziewczyna na podszyciu szyjki co musiała przynajmniej raz na dzień fiknąć. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze pytanie do mamusiek. Jakie polecacie ręczniki dla niemowlaczka? Większe, mniejsze z kapturkiem, bez ...a może polecicie jakiegoś sprzedawcę? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkolaa badanie prenatalne to jest usg ok 13 ,22,32 tygodnia ciąży takie dokładne które ma za zadanie wykluczyć lub pokazać różne wady i choroby dziecka. Tak w skrócie. Ja miałam i polecam. Teraz będę miała to ostatnie w 32 tyg. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka - no nareszcie sie zameldowalas <3 mówiłam Tobie, ze dziewczyny z forum sa niezastąpione ;-) Kkola, strasznie sie ciesze <3 Ananasowa- ja juz od jutra trzymam kciuki za wtorek, cos czuje, ze długo czekałas- ale tym razem sie uda !!! MałaMi, bedzie dobrze, zobaczysz- nie trać nadzieji, bede za Ciebie i Ananasowa trzymać mocno kciuki Ja do lekarza jadę dopiero w piatek i strasznie mi sie dluzy ( mógłby juz wrócić z tego urlopu ) dalej biorę logest i witaminy, jak narazie femibion, kwas foliowy, q10 i witaminę D3 , jestem ciekawa czy jeszcze w tym cyklu bedzie stymulacja ? Punkcja ? Dalej nie wiem dlaczego logest, we wtorek wraca z urlopu i myśle , ze do niego zadzwonie, bo moge do piątku nie wytrzymać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Alexvan antykoncepcja na wyciszenie jajników, aby potem było więcej komórek przy stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Biedronka też bym z chęcią poszła! Dzisiaj na fb pojawiła się mapka KOD z demonstracjami w Polsce i od razu zerknelam czy jest we Wrocławiu, no i była:) hihi od razu myśl czy nasza reprezentacja w postaci Twojej osoby tam jest :) Super! Jestem z Ciebie dumna. Kkolaa ja Tobie powiem że nawet nie zastanawiałam się czy robić, w sumie lekarz też nie powiedział żeby o tym pomyśleć, to było oczywiste. Czekałam na te badania jak na zbawienie! Po nich już chciałam odetchnac że wszystko będzie ok :) Robiłam USG i mimo że wyszło ok, zrobiłam test Pappa z krwi, bo usg daje 70% pewności a z pappa 95% że dzidziuś będzie pozbawiony wad genetycznych. Bardzo się cieszę ze Twój krwiak znika. No i gratuluję serduszka! Wyznaczył Ci dr termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona te nakładki na pasy to chyba Besafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Kkolaa gratuluję widoków, ja robiłam usg genetyczne dwa razy w 12tc i ponownie w14tc wraz z testem Pappa, oraz połówkowe czyli prenatalne w 20tc . Myślę, że warto, choć dużo nerwów to pierwsze badanie mnie kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Kkolaa zapomniałam dodać, że jest ono płatne, no chyba, że masz 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
EwaP tak leczę się u dr W. Do Lublins mam ok 50km. Za którym razem ci się udało( który transfer)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkola gratuluję:) czyli już dzisiaj widziałaś małego człowieczka nie robaczka;) Nie wiem o co chodziło Twojemu lekarzowi, bo badaniami prenatalnymi są obowiązkowe usg w tygodniach o których pisała Nadziejka, więc tu nie ma nad czym się zastanawiać. Pewnie mówił o tych dodatkowych testach pappa. U nas na tym pierwszym usg przezierność karkowa wyszła 1,1 - bardzo mała i na tej podstawie stwierdziliśmy, że tych testów robić nie będziemy. Te testy zalecają chyba poeyżej 35 rż. Xxxxx Nadziejko też miałam ten problem w poniedziałek;) dzwoniłam do dwóch mamusiek i obie miały inne opinie na temat ręczników z kapturkiem. I dlatego kupiłam jeden z kapturkiem, drugi zwykły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca81
Nadzieja a powiedz kochana ile poronien masz za sobą bo ja praktycznie 3 ( 1samoistne w 7 tyg 2 ciąża biochemii 3 puste jajo i zabieg) mam też 7letniego syna i dlatego się zastanawiam co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Eliza ją jestem po 2inseminacj i nawet ostatnio zastanawialam się jak to się udało bo szansę były praktycznie 0% to było na zasadzie że teraz do 3razy próbujemy a później wiadomo .......a tu niespodzianką ale czasem sobie mysle że to dzięki dr.W bo leków nie żałuje i chyba dlatego to wszystko się udało ale leki kosztowały ........ale nie żałuje ani jednej złotówki wydanej w jego aptece.Co prawda jak bhcg wyszło to straszył mnie że to nic z tego nie będzie i to bardzo mnie dolowalo.życzę ci powodzenia ją jakos od początku wierzylam m że ma dobra rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja- ja już pisałam ostatnio,że mam ręcznik z kapturkiem ze smyka, ma ładną aplikację ze zwierzątkami, u mnie są z turkusem. Cena 59.99, jestem zadowolona bardzo, szybko schnie, normalny ręcznik też mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Eliza wiesz zadawaj mu dużo pytań niech wie że się orientujesz w tym wszystkim bo wtedy bardziej się przykłada bo pamiętam przy pierwszej inseminacji jak widział że my ciolki co nic nie czytają i nic nie wiedzą to załadował nas w trąbę ale to dużo żeby pisać a jak widzi że się orientujesz to inną gadka to nie tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Szmacioszka- ja pod koniec ciąży też miałam dosyć, ciągle w nocy do łazienki, bóle brzucha, drętwiejący bok podczas spania, jak wychodziłam do pobliskiego sklepu to od razu czułam pęcherz bo syn tak uciskał, wyjście dalej od domu napawało mnie strachem czy w razie czego znajdę wc. Ale jak brzuch zniknął to zaczęłam za nim tęsknić:-)) Jak to możliwe, że nie przytyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - dzieje się niestety źle w naszym kraju.. Demonstracje KOD-u może nie pomogą za wiele, ale bierność tym bardziej.. Póki mam siłę będę chodzić krzyczeć za te m.in. które nie mogą, a są tych samych pogladów co ja ;) Któraś z dziewczynek mamysiek pisała, że jest bardzo zadowolona z tego ręcznika z kapturkiem :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Azzuro mam z wc tak jak Ty, wyjdę do sklepu i zaraz szybko wracam, na szczęście mam też blisko małą galerię i jest w niej Biedronka, to jak do niej dojdę to przed zakupami wizyta w wc. A co do wagi, na początku ciąży przez nerwy związane z krwawieniem i badaniami okazało się, że schudłam 5 kg, a teraz po prostu tylko wróciły. Dodam, że do chudych nie należę i myślałam, że będę monstrum jak dobiorę jeszcze 10kg, a tu taka niespodzianka. Nie kupiłam ani jednego ubrania ciążowego, chodzę we wszytkich swoich ciuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacioszka - dzięki ;) x Asia - we Wrocławiu ;) x Kkola - gratuluję serduszka :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekająca trzy obumarłe ciążę (między 6-8tc) i jedna biochemiczna no i tez mam syna 16 lat. Po tych wszystkich badaniach gdy nadal nie wiadomo bylo -dlaczego ?- postanowiłam ze zachodzić i ronić to nie sztuka. Czułam ze ivf da odpowiedz chodź by na etapie dzielenia komórek..jedna blastka jest ze mną a druga czeka.. Mimo ze oboje zdrowi to postaraliśmy sie bardziej zadbać o swoje kondycję i organizmy i sie udało :-) Jaki macie plan ? X Azzurro no gdzies mi umknęło, to zmulenie szpitalne a dzis mi dołożyli towarzyszkę i nie dość ze do tej pory nie bylo czym oddychać to teraz Nie chce sie oddychać! Makabra jak można się tak zaniedbać.. X Biedronka no to jesteś usprawiedliwiona. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo czyli wg mojego lekarza masz 38 tc. Bo oni podobno liczą skończone tygodnie ja np. mam 13tc+3 i wszędzie podaje ze to 13 tc, a nie 14 bo 14 dopiero leci. Kkola to wspaniale uczucie. Pamiętam jak dziś gdy zobaczyłam taka malutka pulsuhaca kropeczke, aż się łezka w oku kręci; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×