Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

A u mnie tak sobie :( Mam grypę żołądkową. Wczoraj było bardzo ciężko, bałam się o małą już prawie się pakowałam do szpitala, ale byłam daleko od domu. Jak dotarłam do moich okolic nieco lepiej się poczułam i dziś jest jeszcze lepiej. Dr przepisał mi leki i leżę w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA My mieliśmy pożyczony od znajomej angelcare i uzywaliśmy do 6 miesiecy(skorygowane 4 m-ce). Moja kolezanka używała aż do roku,ale ja stwierdzilam ze juz czas. Na poczatku byl lekki strach ale u nas nie wlaczyl sie ani razu. W szpitalu mial ze 2razy bezdech ale to delikatny i jak miał infekcję później było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Darkness- ja bylam także bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży w Gamecie. Co do prenatalnych tam, ja dostałam badanie na płycie, ale nie wiem jak to wygląda u nich jak jest na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Dziewczyny ja tylko na chwilę, jestem już w domu, CC nie jest straszne, ale dopiero dziś,bo wczoraj było ciężko, nie mogłam się wyprostować i wstawanie z łóżka boli, a dziś już śmigam. Oczywiście są problemy z karmieniem, mały ssie jak opętany, tylko mleka brak, w szpitalu nie chcieli dokarmiania bo mam rozkręcić laktację, ale mały dostał mm w domku i spiuchna jak aniołek. No i oczywiście smoczek, który też zakazany w szpitalu. Możecie mnie zjechać, ale czego się nie robi, aby mały nie wył. Życzę takich uroków każdej, trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka kup Femaltiker. To mnie uratowało i koleżanki z sali;) przedwczoraj było kilka kropel albo wcale w laktatorze, a dzisiaj 30ml:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka a masz laktator? Dziewczyny podobno tym najlepiej rozkrecaja laktacje. Spróbuj. Fajnie że piszesz :) Kinia przykro mi kochana. Wierzyłam że tym razem się uda ... Może kolejny cykl będzie bardziej "czytelny" i pęcherzyk pięknie pęknie. Daj znać co na wizycie ustaliliscie. A dzisiaj wypij proszę zamiast mnie trochę wina albo jack'a z colą jak lubisz, póki możesz :) Elfica najważniejszy jest ten który właśnie wgryza się w Ciebie. Kiedy będziesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis przyszła @, rano pojechałam na badania : Estradiol 13,99, Progesteron 0,19 - dr zadowolony z wyników i działamy, dostałam zastrzyk - Elonva , w poniedziałek kontrola. Któraś z Was miała Elonve na start ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacioszka doskonale wiem o czym piszesz. Ty masz być w formie dla dziecka i tyle, reszta w tym m in pokarm to czynniki zmienne :-) bedzie dobrze !!!!!! Julia poczekamy zobaczymy jak ty "rozkręcisz" pokarm laktatorem (złośliwość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Zuzka- ja raczej stawiam na to, że po prostu dostałaś pokarm bo jakoś po 3-4 dniach rozkręca się książkowo. Ja chciałam kupić ten preparat ale coś wyczytałam o tym jęczmieniu w nim zawartym i zrezygnowałam, tyle że nie pamiętam co to było. Szmacioszka- Twój synek ssie jak smok a mój ssał jak mrówka. Myślę, że jeszcze się rozkręci mleko jak masz takiego głodomorka:-). Zresztą co ma być to będzie:-) Doremido- jak tam na ' polu bitwy '?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Alex ja miałam Elonva przy 3 procedurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza82 a mamy sie dobrze teraz w wtorek czeka Nas trzecie szczepienie 6w1 mały już od 2 tygodni ma pierwszego ząbka i teraz zaczyna być marudny i ślini się pewnie przez zęby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Szmacioszka a co to za szpital ze jest zakazane dziecku podawać smoczka, pierwsze słyszę o takim czymś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro podawałam inne mm a teraz Enfamil ale jest tak samo jak z poprzednim mm. On wcale nie tknie smoczka nawet jak będzie woda przegotowana osłodzona glukozą. Początkowo miałam wielki problem by mi spał w nocy później wkładałam go do kołyski i spał całe noce a teraz to też jest u niego róznie..... Moja pociecha jest z 09.09.2015 a Twoja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
gośćx- mój jest 12.09. To ja już nie mam dla Ciebie innych rad. Mojemu synkowi też już chyba będzie ząb wychodził bo robi się marudny. To ja już szybko się nie wyśpię jak ruszy jeszcze ząbkowanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka obalilam pół wina i piwko jak będą same niepowodzenia to popadnie w alkoholizm. Czy mi lepiej? Raczej nie. Padlam, powstalam, poprawiam korone i zapierdzielam dalej..... Będę szczęśliwa choćbym miała sobie to szczęście narysować... Nie poddam się nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś z 13.25 - ja też @ miałam zawsze jak w zegarku, a podczas stymulacji właśnie przy braniu gonapeptylu za pierwszym o drugim razem @ się spóźniała nawet o 6 dni przy drugiej stymulacji.. Jak nie dostaniesz pewnie dadzą duphaston na wywołanie.. Ja miałam już brać ale na szczęście wtedy przyszła.. Czekaj cierpliwie ze 3 dni jeszcze... Powiedzenia!!! x Szmacioszka - dobrze się Ciebie czyta :) x Jula - faktycznie trochę droga ta Twoja niania.. Jak coś wynajde dam znać.. Też mam wszystko microlife ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam nianie withings i ... nie użyliśmy jej ani razu także nowa leży w szufladzie, a nasz synek skończył 1,5 roku. Pozdrawiam i życzę trafniejszych wyborów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22:08 w takim razie chętnie odkupie ta nianię! Nam na pewno będzie potrzebna na wyjazdach, żeby obserwować czy dziecko śpi gdy wyjdziemy z pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19.55 nie musisz wyjaśniać że to była złośliwość :) Wiem. Jeśli chodzi o @ w trakcie brania gonapeptylu to u mnie było to bardziej plamienie niz @ i też jakoś trochę później. Ja mam amh 4,6 i nie mam pcos. Kinia przeczytaj cytat w swojej stopce. Zobaczysz że doczekasz się, jeszcze chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan a co to za zastrzyk? Co ma powodować? Dalej wyciszenie czy już stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Alex Elonva wzielam w 1dc a chyba od 4 dc Cetrotide. Czułam się po nim normalnie. Plus ze robisz jeden zastrzyk i masz spokoj, w poprzednich podejsciach musialam codziennie 2-3 razy się kłuć. Miałam trochę obawy czy moj organizm zareaguje na stymulacje bo to nowy lek ( bez ref kosztuje ok 2000zl) i mało jest informacji co do skutecznosci leczenia. U mnie efekt był taki sobie. Miałam niski estradiol bo ok 2000 ( w poprzednich 5000-6000) mialam mniej komorek choc tlumaczylam sobie ze moze beda lepszej jakosci (bylo 7 komorek i 6 sie zaplodnilo). W 3 podejsciu zapladniaja wszystkie komorki wiec bylam rozczarowana ze tak malo ale miglobyc gorzej...Nie mialam hiperstymulacji. W poprzednich podejsciach bylo wiecej komorek ale mogli tylko 6 zaplodnic... Takze niewiem narazie zaden z zarodkow z tej stymulacji nie chce ze mna zostac ( po Gonalu mialam c. bioch.). Zobaczymy jak moj ostatni siłacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Alex Elonva wzielam w 1dc a chyba od 4 dc Cetrotide. Czułam się po nim normalnie. Plus ze robisz jeden zastrzyk i masz spokoj, w poprzednich podejsciach musialam codziennie 2-3 razy się kłuć. Miałam trochę obawy czy moj organizm zareaguje na stymulacje bo to nowy lek ( bez ref kosztuje ok 2000zl) i mało jest informacji co do skutecznosci leczenia. U mnie efekt był taki sobie. Miałam niski estradiol bo ok 2000 ( w poprzednich 5000-6000) mialam mniej komorek choc tlumaczylam sobie ze moze beda lepszej jakosci (bylo 7 komorek i 6 sie zaplodnilo). W 3 podejsciu zapladniaja wszystkie komorki wiec bylam rozczarowana ze tak malo ale miglobyc gorzej...Nie mialam hiperstymulacji. W poprzednich podejsciach bylo wiecej komorek ale mogli tylko 6 zaplodnic... Takze niewiem narazie zaden z zarodkow z tej stymulacji nie chce ze mna zostac ( po Gonalu mialam c. bioch.). Zobaczymy jak moj ostatni siłacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcha?mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia planujemy drugie dziecko i ... może wówczas bedzie bardziej przydatna :-) miałam na myśli to, ze w okresie ciąży wszystko wydaje się nam czasami bardzo ale to bardzo potrzebne, a pózniej przychodzi życie i pokazuje coś zupełnie innego ;-) wiele gadżetów okazało się zupełnie nietrafionych. Np kojec, niania, wózek za kilka tysięcy (gondola była trauma dla naszego synka), ubranka kupione w nadmiarze, a dzieci rosną naprawdę szybciutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×