Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

*Kinia, ciesze się ogromnie z serduszka pod Twoim serduchem :)) leku cyklo3forte nie znam. LEż, tak jak lekarz przykazał, a wszytsko będzie dobrze:) ja pdoobnie jak Julka myślę, że jendak gdzieś jest krwiaczek, jeszcze niewidoczny i to on Cię o palpitacje serca przyprawia. ale!!! wiele z nas się tu z tym paskudztwem boryka, a dzieciaczki zdrowo rosną:) u Was bedzie tak samo :)) *ALex, jak się masz? przytulam Cię i przesyłam pozytywną energię :)) *Basik, no to czekamy do poniedziałku i kciuki za widoki na monitorze:) jakie masz leki? *Penelopka, cieszę się, że są widoki na wyjście i że lepiej brzmisz:) ewidentnie masz tam dobrą opiekę i czujesz się bezpiecznie:) ja przez te krwiaki mam wizyty, co dwa tygodnie, ale jakby się coś działo, to w przeciagu godziny mam usg u swojej lekarki i to daje mi poczucie bezpieczenstwa. *Lucy, czy ja przegapiłam wpis o Twojej wizycie? coś? brakiem objawów się nie martw, ja praktycznie zadnych nie miałam i gdyby nie krwiak, to byłaby to ciaza idealna :D *ewap, super, że z Małą wsztsko dobrze ) *Nadziejko, aż się wzruszam, jak sobie pomyślę, że już za moment będziesz tulić swoją Królewnę :) * pozdrawiamy razem z moim Ludzikiem, z którym jutro się widzimy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 to jest Fertilman plus zostało się 90 tabletek z opakowania 120 szt. Ale ja mam ich do oddania a nie odsprzedaży :) Mogę ich najwcześniej z wysłać 21 marca bo będę wtedy w Polsce w Gamecie na wizycie więc jak coś to napisz jak się z Tobą skontaktować Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc! Dziewczynki! Poczytuje reguralnie ale wciaz czasu brakuje...napisze do Was jak maly zaśnie :) u nas wszystko super! Karmimy piersia i rosniemy w oczach...na poczatku sutki mialam do krwi popekane i 3 dni z laktatorem spedzilam na butelce....ale moje mu dawalam. Potem walczylismy z odparzeniami az krwiste mial placki i wciaz szukalismy sposobu i specyfikow na to az sie uspokoiło...i teraz jest super! Jeszcze czasem kupki i gazy go mecza ale ladnie spi w dzien ok 2 drzemki nawet 2 3 h a w nocy ze 2 razy sie budzi. Nawet do 5 h potrafi w 2 polowie nocy spac! :) wiec nie mam na co narzekać! Czuje sie juz super i sily tez sa :) w srode kontrola u gina. Dzis morfologie zrobiłam. 10 kwietnia mamy chrzciny :) Mam pytanie do bardziej doswiadczonych. Jaki nebulizator polecacie? Musi byc maseczka dla dziecka i dorosłego. Na razie nie ma potrzeby ale siostra chce zprezentować :) trzymam kciuki za wszystkie starajace zeby wierzyly i doczekały sie skarba! Jestem bardzo szczęśliwa! Za te przed porodem trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to ja Doremido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja jak się trzymasz*?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 wysłałam Ci maila Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doremido super ze sobie tak fajnie radzicie :-) a jesli chodzi o inhalator to od kilku lat używamy Microlife Inhalator NEB 100. Polecam X Ewap leżę i nogi zaciskam :-) dzis znów kilka mocnych skurczy a brzuch przy tym cały kwadratowy. Chciałabym dotrwać chociaż do poniedzialku bo cały weekend w szpitalu na dyżur taki lek.ze wolałabym żeby mnie nie kroił . A mój dr.wraca w poniedziałek. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jakie nakładki na sutki do karmienia polecacie ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją zazdroszcze że to już mi teraz jakoś się bardzo dluzy a tak już bym chciała zobaczyć mojego SKarba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A nakładki ją mam Medela i wydają mi się ok bo są takie cieniutkie i miękkie fajnie przylegają do po piersi ale zobaczymy czy są fajne ale przemacalam wszystkich możliwych firm i te wydają się ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże kochany nadziejko to już. Kochana życzę Ci byś dotrwala do poniedziałku, żeby cię nic nie bolało, żeby wszystko było po twojej myśli i oczywiście czekam na relacje już po. Kochana mocno cie ściskam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Doremido. Nie moge sie zalogowac bo mi nie chce dodać...... Ja mialam nakładki Medela. Polecam bo sa bardzo cienkie i u mnie sie sprawdziły. Wlasnie przeryczalam caly program in vitro czekajac na cud! Chyba te emocje zostana ze mna na zawsze! Nadzieja trzynam kciuki! Gratulacje ostatnich bet! Lucy gratulacje uwierz w ten cud! Moj wlasnie sam zasnął w łóżeczku! :) jestem dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Nadzieja, Ty już lada dzień! Jak samopoczucie przed tą ważną chwilą?? Musisz dotrwać do poniedziałku, nie ma to tamto. Na który tydzień i dzień ciąży dr wyznaczył cięcie. Już trzymam za Was kciuki, żeby poszło sprawnie, zdrowo i bezboleśnie :* <> ananasowa ja miałam wrażenie, że brzuch mi się od razu zaokrąglił. Ale tak, żeby było coś widać to pod koniec 4 można było, zależy co ubrałam. Ja się smaruję oliwką hipp na mokrą skórę, po wytarciu poprawiam olejkiem migdałowym, a w ciągu dnia smaruję się Mustelą balsamem i serum z Palmersa. Dermatolog polecał Mustele. 2 litry to wydaje mi się, że w sam raz. Życzę jutro samych miłych wieści i widoków :) <> Basik SUPER!!! Gratulacje! Dbaj o Was :* <> Ania gratulacje :) CO do krwiaczków, spróbuj przykładać przed wkłuciem lód. U mnie się sprawdza, do tego mniej boli zastrzyk. <> lucy Gratuluję !! <> alexvandekol przykro mi z powodu taty :( A za Was trzymam kciuki. Życie potrafi zaskoczyć, gdy się tego nie spodziewamy. <> zuzka niech rośnie Twój mężczyzna :) W którym tygodniu rozwiązana była ciąża i dlaczego? <> Julka który masz tydzień? Glukoza wydaje się spoko. Ja miałam 69, 140, 152 i dr powiedział, że ok mimo nawet niewielkich odchyleń. <> Kkinia uff teraz musi być już bez krwawień i dobrze :* <> Ewap super wieści :) Tobie też już niedługo zostało. Niech maleństwo zdrowo rośnie i oby do końca było OK! <> DoReMiDo super, że mimo problemów tak ładnie ze wszystkim sobie radzisz :) <> Moja kruszynka ma 1300 g i wszystkie wymiary praktycznie idealnie co do dnia ciąży :) Mamusie, czy polecacie kupienie laktatora za wczasu i nakładki na sutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medela najdroższe i widac najlepsze. Jak jest z tymi rozmiarami ? Standardowy to chyba M co ? Kinia :-) Iza cc ma być w 40t0d. Masakra ze mnie tak przetrzymał. A dzis skurcze od popołudnia co 20-30 minut :/ My juz przygotowani na wszystko.. X Ewa u Ciebie to tez juz lada dzień i nie będziesz musiała czekać do ostatniej chwili. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Pisalam do Was wczoraj i chyba jednak nie dodalo mi postu :( a teraz nie pamietam co mialam napisac :P X Kiniaa- gratuluje :) odpoczywaj, a bedzie wszystko dobrze :) X Ananasowa- pieknych widokow jutro zycze i samych dobrych wiadomosci! X Nadzieja- trzymajcie sie dzielnie! Oby do poniedzialku!! :) X Dzisiaj walcze z migrena :/ Wczoraj mielismy wizyte, malenstwo pieknie rosnie :) bedzie SYNUS mamusi hihi :) Skrzep tak jak byl jest nadal, ale juz "prawie" nie zagraza :) Niestety okazalo sie, ze moje bole brzucha i jego twardnienie to nie tylko taka uroda tylko skurcze! Stad nadal musimy sie bardzo oszczedzac i duzo lezec. Tutaj juz mam sama wiedziec kiedy sie polozyc itd, nie musze chodzic z zegarkiem ;) Do tego wszystkiego ostre zapalenie pecherza i antybiotyk. My slyszymy serduszko na kazdej wizycie :) a do tego codziennie podsluchuje w domku naszego bobaska :) Jestem przeszczesliwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja oczywiście ja też trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Miska a wiesz ze te skurcze mogą być id zapalenia pęcherza zawsze na to zwracał mi mój lekarz i moja koleżanka miała cala ciążę taki problem ze tylko drobna infekcja a tu skurcze tak nasilone ze mówi ze nie dawała rady .Dlatego ja za przykładem chyba Nadzieji sok 100%żurawiny albo profilaktycznie 1tabletka urinalu czasem codziennie z czasem co drugi dzień i zero infekcji cala ciążę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja wiesz znając mojego lekarza nie zdziwię się jak termin cc tez mi będzie przesuwa l i dojdziemy do 40/0 nigdy się tak nie bałam tutaj już chce zobaczyć mojego skarba całego i zdrowego a tu taki panicznie strach którego nie można opanować i taka mam złość na siebie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap ja tez mam złość, ale na lekarza bo można cc zrobić w 39t0d skoro szyjka się skraca są skurcze a nie czekać do ostatniej chwili. Do siebie nie miej pretensji..ja nie mam.To prawda piłam co jakiś czas butelkę soku z żurawiny (kilka dni potem przerwa i znów) teraz na koniec przez miesiąc gdzies brałam żurawit w tabl. Noc przeżyłam w dwupaku z dwoma tylko skurczami, dalej muli jak na okres. Zobaczymy co przyniesie dzień. PS.widzę ze Ty tez pod koniec zaliczasz takie wczesne pobudki :-) lepsze to niż takie od np: 3 do 6:-) X Miska gratuluje synusia :-) i Ciebie dopadły te skurcze nie dość ze krwiak..no trudno jednym dane w ciąży biegać innym leżeć i pachnieć:-) wszystko będzie dobrze ;-) X Udanej niedzieli wszystkim :D dzis moja ostatnia bez Córci!! Chyba to do mnie nie dociera ... Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×