Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość ewap156
Gość 16.40 pisałam już chyba o tym wcześniej mam takie zalecenie od pediatry bo mimo diety coś jest nie tak z moim pokarmem przy karmieniu moim mlekiem samym pojawiły się kopy bardzo ale to bardzo śluzowate z domieszką krwi a przy podawaniu mleka sztucznego wszystko się unormowalo a chce chodź trochę karmić i swoim bo jak widzę jak niunia to super idzie i jak uspokaja się przy mojej piersi to .......i mam nadzieje że uda mi się na zmianę i wszystko się unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa no super ze tak udalo Ci się utrzymać laktację i wrócilas do kp :-) podziwiam ! Odnośnie gościa...nie tlumacz jej, znów pokazała ze nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zuzka powiem Ci ze z tym mlekiem to różnie raz po moim potrafi niunia spać w nocy nawet 5 godzin a po sztucznym budzi się po trzech.A JEŚLI CHODZI O KATAREK mój pediatra twierdzi ze nie zawsze szpital ale trzeba bardzo pilnować i cały czas odciągnąć i utrzymywać dziecko nie w pozycji na płasko tylko prawie na siedzącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja czasem sobie tak myślę jak to się stało no bo sama wiesz co mówi się o odciągnąć pokarmu laktatorem i o tym ze jak dziecko raz butelka karmione to już raczej piersi nie będzie ssaloa u mnie wszystko inaczej pokarmu więcej i niunia woli moja pierś niż butelkę a smoczek do ssania jak jej wkładam to jak wypluje to leci na środek pokoju .A ssać pierś zaczęła od dnia sobie pomyślałam że spróbuję ja przystawic i zobaczę co zrobi a ona jak złapała to przez godzinę nie mogłam jej wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, co tam u Ciebie ?!?!? Lucy łobuzie. Powiedz mi kiedy miałaś ostatnia @ ? Na mam 16 maja prenatalne, czyli 6 dni po Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan już prenatalne?! Jak to szybko mija. Xoxo Zocha ja chodzę na fitness od połowy lutego, jak tylko lekarz dał zielone swiatlo po krwiaku. Też zastanawiałam się na początku ciąży jak dziewczyny ogarniaja co potrzebne, skąd to wiedzą?? Myślałam że nie ogarne. Teraz znam chyba każdy gadżet dla dziecka dostępny na rynku. Oczywiście żartuję bo się nie da ale wiem co i jak. Oczywiście bardzo dużo dzięki listom które wrzucaly tu dziewczyny. Pisały ilość potrzebnych ubranek i listę kosmetyków. Na stronie apteki gemini też można zobaczyć co oferują dla przyszłych mam :) Na innych stronach jak będziesz szukała jakiś ciuszkow czy akcesoriów też klikasz na inne kategorie i pokazuje Ci się cała masa różnych rzeczy. Xoxo Termometry bezdotykowe mają w instrukcji napisane ze będzie pokazywał dobra temp ale musi być odstęp pomiędzy pomiarami minimum 3 minuty, a podczas pomiaru przesuwać od czolka do skroni. Ja kupiłam. Zobaczę czy się sprawdzi. Jak coś to mam jeszcze taki elektroniczny pod paszke który sama używam już rok. Jest super. Inhalator też mam, dla niemowląt można dokupić smoczek. Xoxo Ja mam codziennie wieczorem skurcze co 5 minut :) Dzisiaj były naprawdę mocne, po nospie przeszły. Ciekawe czy coś się wcześniej u mnie rozkręci czy jeszcze młodego przenoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - kurczę z tel mam identycznie!!!!! Blokuje mi forum info o wirusie... Czasem nawet czytać nie mogę, a coś naskrobać to kosmos.. x Niecierpliwa - gratuluję :) i życzę spokojnych 9 miesięcy.. x Iza82 - jest to całkiem możliwe ze względu na rządowke... Jak skończy się program i mrozaki to będzie tak jak wczesniej. Wystarczy spojrzeć na forum jaka proporcja starających się do ciężarnych panuje.. Jak rozmawiałam z położną to na patologii podobno ogrom kobiet po IVF niestety leży... x Nadzieja - w Gemini ostatnio rteciowy kupiłaś? Ja nigdzie nie mogłam dostać.. Można dostać tylko alkoholowy.. A teraz położna też mówiła ze te bezdotykowe dla maluchów są niedobre bo za duża rozbieżność w temp. Tak jak pisze Zuzka.. Zastanawiałam się też nad kupnem inhalatora.. Czy też już kupić czy poczekać.. Bo w kkońcu nie zamówiłam. Napisz mi proszę na fb model.. Bo str gdzie podalas info umknie mi szybko i jej nie znajdę. x Ewap - zazdroszczę laktacji, ale gryze sie w język żeby nie napisać za dużo... Musisz naprawdę zacząć panować nad swoją panika.. Zuzka dobrze pisze.. Pomysl też co przechodziła chociażby Sylkaa z Kubą.. x Morela - jak się czujesz? Coś się dzieje u Ciebie? Widzę po fotkach na fb, że czujesz się super i to słońce, które łapiecie na spacerach dziewczyny.. Wprost zazdroszczę :) x Julia - test oksytocynowy polegał na tym, że podawali mi oksytocyne od najmniejszej dawki zwiększając ją co 10 min do największej przez 40 min.. Wtedy czułam bóle jak na @ i mierzyli tętno małego czy przy skurczach da radę sn. A że ją podali to już nie wypuszczą.. Chyba, jutro się pewnie dowiem na obchodzie, bo w weekend są przecież tylko sami rezydenci. x Starające moje Drogie - Kkinia, Elfica, Ania1602, Martuska, o kimś pewnie zapomniałam.. Cały czas myślę o Was, aby w końcu się udało... Obojętnie jaką droge do swojego szczęścia wybralyscie.. Za wszystkie podczytujace starajace, wkrótce betujace też mocno trzymam kciuki! x Pamiętam jak byłam na etapie Miski.. Planowanie i kupowanie.. Błogi, cudny czas... Mi nie doskwieral bardzo kregoslup.. Prasowałam w 36 tc na stojąco 8 pralek w dwa dni.. Za to teraz krzyż się odzywa baardzo.. Jutro bratowa przyjeżdża obklejac plastrami przed porodem.. Trochę wymasuje.. Dla mnie to najlepsze lekarstwo.. Mnie w nocy z pt na sob przeniesli na patologię.. Leżę w pok 2 os. Towarzystwo naprawdę spoko i dzięki temu się trochę wyciszylam.. Zapomniałam trochę o strachu.. Jest mi już wszystko jedno jak urodze.. Sn czy cc.. W boksie, czy na sali rodzinnej.. Po prostu zmęczona jestem psychicznie już trochę tym ciągłym myśleniem, ze szlag trafił moje plany... Generalnie ten szpital był drugi pod względem wyboru ze względu na małą ilość sal do porodu rodzinnego.. Mam pytanie do mam po sn.. Ktg wykazalo trzy skurcze, których nie czułam w ciągu pół godz. Potem drugie ktg nie wykazało żadnych skurczy, a kurczę czuję je co jakiś czas.. To bóle jak na @ z tymże bez napinania całości brzucha.. Może zadam głupie pytanie... ale jak to możliwe, ze coś co czuję, ktg nie wylapalo, a czegoś czego nie czulam wylapalo.. I kiedy mówimy o regularnych skurczach.. Jak napina się góra brzucha, czy dół? A może jedno i drugie..? Poza tym po podanej oksytocynie ktg zarejestrowało skurcze jak na @ o wiele delikatniejsze niż mam teraz... Dziwne to wszystko... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Biedrona pogadamy jak urodzisz !!!!!!Może za dużo wiem i widziałam osób chorych na borelioze i jak patrze na moje 7 tygodniowe maleństwo to nie jestem w stanie opanować paniki antybiotyk podawała tylko 2 dni i to była masakra i jak pomyślę sobie o braniu antybiotyku przez parę miesięcy przez to moje maleństwo i jego mały brzuszek to . ..a nawet nie wspominając o innych konsekwencjach.Pomijając ze żeby 7 tygodniowe maleństwo złapalo kleszcza to trzeba mieć pecha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A jeśli chodzi o ktg to u mnie nie wykazywał żadnych skurczy a w ciągu dnia zrobiło mi się rozwarcie a ja osobiście te skurcze wyczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona1979 - kiedy rodziłam syna i byłam podłączona pod ktg, położna stwierdziła "ooooo jak ładnie ... regularne skurcze ... akcja się rozwija" ... Popatrzyłam na nią z politowaniem i pomyślałam, że sama ma skurcze, ale chyba w mózgu :P nic kompletnie nie czułam. Kiedy wreszcie poczułam, to miałam już rozwarcie na 6 czy 7. Specjalistą nie jestem, ale pewnie to również u każdej kobiety wygląda inaczej, jak każdy poród ... Wiem Kochana, że się dłuży, ale jesteś pod opieką i dbają o ciebie ... będzie dobrze :) o Syn wrócił w nocy z 7/8 maja i pierwsze co zrobił po powrocie, to było uściskanie mnie, a zaraz potem usłyszałam "Dziękuję" ... :D Ogólnie wyjazd zaliczył do udanych, chociaż zapowiedział mi, iż nie chce już więcej takich totalnych niespodzianek. Pytanie - jak długo będę o tym pamiętać ??? :P o Znów zaczęłam wstawać w nocy na siusiu :( Szymon wczoraj upodobał sobie mój pęcherz :P Uwielbiam jak się rusza, ale nie kiedy kopie w ten organ wewnętrzny :P Aktualnie 26tc ... kiedy to minęło? sama nie wiem ... ciągle mam wrażenie, że nie zdążę wszystkiego zakupić ... znów nie pamiętam co powinno się zamówić, co jest niezbędne ... momentami mam wrażenie, że mój mózg ma "wolne" ... W tym tyg czeka mnie krzywa cukrowa, a 19.05 wizyta ... oczywiście tej 2 doczekać się już nie mogę :) o Dziewczyny, czy na krzywą potrzeba 75g glukozy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darkness - oby tak było jak piszesz...:) x Julia - a jak wyglądają te skurcze że co 5 min? x Ewap - ja miałam na myśli nie tylko kleszcza, ale ogólnie całość i to jeszcze przed porodem ;) ale wybacz bo nie zamierzam dyskutować :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka nie przejmuj sie docinkami ewap,jest panikara jakich mało.Moznaby tylko gdybać jak sie zachowa,jak przyjdą prawdziwe problemy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No widzisz Biedrona to tak szczerość za szczerość i tez nie mam zamiaru dyskutować ale ja od samego początku zaliczana byłaś do tych twardych kobiet ale w połowie twojej ciąży stwierdziłam ze jesteś właśnie panikara pewnie nie będziesz miała czasu i juz tego nie zrobisz ale wystarczy żebyś przeczytała swoje wcześniejsze wpisy .I wiesz czasem się ciesze ze jestem taka panikaRabi gdyby nie to to sam mój lekarz mi powiedział ze Niuni by ze mną nie było a tak w ogóle po co jesteś w szpitalu za bardzo nie panikujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
I tym miłym akcentem się żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ciesze się, że już lepiej i fizycznie i psychicznie :) może Filip poczeka do terminu porodu?:) kurcze z tymi skurczami to ja też nie wiem jak jest...może też mam i nie czuje?;p u nas wszystko dobrze, nadal żadnych oznak porodu itp, chodzę teraz na bardzoooo długie spacery z mężem:) trzeba korzystać bo jak urodze to przez pierwsze dwa tygodnie będziemy pewnie bardziej w domu:) # Ewap bardzo nieladne zachowanie z Twojej strony. Zawsze wszystkie Cie tutaj uspokajamy i wspieramy, a Ty teraz naprawdę bardzo wrednie się odzywasz do biedronki -zupełnie nie rozumiem dlaczego, bo nic nie napisała wrednego/niemilego. #kinia trzymam kciuki żeby szybko Ci zlecialo!;) #ananasowa co u Was? #darkness ale zlecialo..26tc?!;) ja glukozę dostałam w laboratorium, nie kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Nadzieja ja również obkupiona w bluzkę i spodnie,nie kupiłam typowej bluzki galowej a taką fajną wkładaną przez głowę i jest mega uniwersalna do wszystkiego i z tego jestem najbardziej zadowolona :) >Biedronka jeszcze chwila i będziesz tulić synka,ale ten czas zleciał:) >Biedronka i ewap 156 dziewczyny nie kłócić mi się tu!!! podnieść cycki i heja do przodu...każdy ma prawo spanikować i panikować,każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i myśli a takie "wyżygiwanie" jest bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap wyluzuj troszeczkę.Naprawde dajesz pokaz swojej niedojrzałości.Zupelnie niepotrzebnie.Badz sobie w swoim domu panikarą ale na forum dostosuj sie do innych dziewczyn.Czy my wszystkie musimy wysłuchiwać utyskiwań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola1986_86 trzymam kciuki :) Miśka u nas 2ręczniki wystarczyły,pieluch tetrowych mieliśmy chyba z 20szt,wiadomo im wiecej tym rzadziej można prac,kupywałam kolorowe do buźki a biale do innych spraw,pokrowiec na przewijak mialam ale jak to chłopcy-czesto był obsikany i podkładałam na zmiane z pieluszkami tetrowymi lub flanelowymi.Na poczatku nie kupiliśmy inhalatora,dopiero jak przyszlo pierwsze choróbstwo. Niecierpliwa83 Na pewno będzie ciezko zwlaszcza pierwszy rok,aby upilnować aby straszy nic nie zbrobilo sobie ani mlodszemu rodzenstwu,do tego karmienie,spanie w roznych godzinach,ale....Zawsze będą miały siebie nawzajem i kompana do zabaw i brojenia :) Ja jestem na etapie szukania wózka dla dzieci rok po roku z opcją przerobienia na pojedynczy,bo Kuba jeszcze też będzie potrzebował być wożony w wózku. Dokucza mi kregoslup,ale niestety to prawie od poczatku ciazy. Jeszcze trochę i zobaczysz będziesz na takim samym etapie jak ja :) Wczoraj synuś broil i nic się nas nie sluchał i maż stwierdzil, że coś czuje, że z trzecim dzieckiem to trochę odczekamy :) Kubuś jest bardzo żywiołowym chłopcem,ale słodkie jest jak ktos sie go pyta gdzie mama ma dzidzie a on podchodzi do mnie podwija mi bluzke i pokazuje goly brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness Twój nastolatek będzie kiedyś opowiadał swoim dzieciom jaką miał pomysłową mamę. Ale patrząc na Twoją kreatywność to wnukom też będziesz robić takie numery;) Ja do tej pory wspominam wypady z mamą do kina albo ogniska z tatą. A co mówić takie pomysły jak Twoje. Nie martw się, że czegoś nie kupisz. Kupi mąż albo internet;) Xxxx Ewap nie uciekaj. Naprawdę wiem co czujesz. Ja też bałam się zaglądać do pieluchy, bo był czas, że przepuklina pojawiała się co kilka dni!!! Naprowadzasz to wtedy naduszając zgrubienie w pachwince. Dziecko krzyczy aż brakuje mu powietrza!!! Ale musisz, bo jakby doszło do martwicy to wiadomo jak to może się skończyć:( Płakałam razem z małym! Mama mi mówiła - "zobaczysz jak sama zostaniesz matką". No i zobaczyłam. Nie jest lekko, tym bardziej kiedy dziecko co chwila coś dopada:( Niestety u nas większość to uroki wcześniactwa. Mam nadzieję, że z tego wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do glukozy to Ci nie podpowiem. Robiłam ją w Luxmedzie. Nie musiałam mieć swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka skurcze będą od góry brzucha do dołu takie jakby spinanie pasem silne. Doczytam później i odpiszę na resztę. My dzis po poludniu dryga wizyta bioderkowa Udanego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Trochę luzu. Jedna martwi sie o swoja kruszynkę, a druga o poród. Obydwie jesteście zestresowane i macie do tego prawo. Głęboki wdech. Ewap Ja wierze, że będzie ok. Antybiotyk pomoże i nic złego się nie wydarzy. Wydaje mi się, że dziewczyny chciały Cię uspokoić. Biedronka Kochana, trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie. Wyobrażam sobie, jak musisz byc wykończona. Dobrze, że towarzystwo masz spoko i mniej się boisz. Wszystkie myślimy o Tobie. Buziakuję mocno. Alex Ty jesteś większy łobuz :) Sorki, ja ostatnią @ miałam 8 lutego. Mówiłam, że idziemy "łeb w łeb". Ja jutro to usg prenatalne i potem jakiś test. Nie wiem jeszcze który. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok i już się w końcu przestanę obawiać. U mnie zero wiekszych objawów, oprócz dodatkowych 4 kilo. Przechodzę wszystko bardzo łagodnie. Oby tak dalej. Pozdrawiam wszystkie serdecznie, xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Iza 82 jesteś z Katowic? Gdzie planujesz rodzić? Ja na początku chciałam na Łubinowej , ale się boję o dziecko, stanęło w końcu na Bogucicach. Masz wskazania do cesarki? A ja muszę wyleczyć 2 zęby. Wiem że rtg jest zakazane w ciąży, ale zastrzyki znieczulające chyba można brać. Jak myślicie? Idę w środę i się dopytam. Czuję się ok, ale jeszcze nie czuję ruchów dzieciątka. Lekarz mówi że mogą pojawić się dopiero w 20 tygodniu, 19 maja mam wizytę może do tej pory się pojawią. Wybrałam już imię. Będzie Aleksandra. Choć życie pokaże czasem okazuje się że chłopczyk. Dzisiaj idę do apteki. Jak sądzicie czy lepszy jest magne b6 czy aspargin. Zapomniałam dopytać. Czy może poczekać do wizyty jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ewap-jak masz duzo swojego pokarmu to moze warto byloby sprobowac przejsc tylko na karmienie piersia? Moze problemy z brzuszkiem juz sie skonczyly, mala jest juz wieksza itd... X Zocha82- ja tez tego nie ogarniam jeszcze ;) ale tak jak napisala Julia- wchodze na rozne sklepy i przegladam kazdy dzial :D a ze brzuch non stop twardy i w sumie nadal tylko leze to mam czas :P Bateria w tel wysiada ;) co do wielkosci zarodka to dr zawsze tylko mowil, ze w normie. Dopiero na prenatalnych sie polapalam o co w tym chodzi i nasz maly zawsze jedne wyniki mial kilka do dni do tylu, inne kilka do przodu :) Na ostatniej wizycie powiedzial, ze calosciowo synus jest idealny co do dnia :) kolejna wizyta w przyszlym tyg. Ciekawe co dr powie na temat tego brzucha... jeszcze do niego nie zadzwonilam, przy lezeniu zaczal odpuszczac. Zdecydowanie w zeszly weekend przesadzilam z aktywnoscia. W piatek pojechalismy obejrzec jeden wozek i na chwile do smyka... Wystarczylo, zeby wieczorem zrobil sie twardy jak kamien... xatem sktywna moge byc, ale moze max godzinke :) a dr ostatnio zartowal czy do pracy chce wrocic ;) Swoja droga- nie proponowal Tobie zwolnienia? Malenstwo przywoluje Cie do porzadku, chce sobie wiecej odpoczywac skoro takie akcje z mdlosciami ;) X Julka jakiej firmy termometr kupilas? U Ciebie niedlugo rozwiazanie :) ale to minelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zuzka1212- dzieki za info... W takim razie musze poszukac fajne pokrowce na przewijak, zadanie na dzis ;) co do termometrow to poza zwyklym chcialabym wlasnie bezdotykowy... Slyszalam o tych bkednych pomiarach, ale skoro w szpitalach tez takich uzywaja to troche niezrozumiale dla mnie :/ X Nadzieja- w takim razie typ inhalatora zapisuje, a z kupnem wstrzymam sie do ewentualnej potrzeby :) X Biedrona- super, ze Cie przeniesli! Czekam na info co postanowia lekarze :) Wiem, ze mialas inny plan na porod, ale tak to juz w zyciu bywa... Najwazniejsze, ze jestes pod opieka lekarzy i malenstwo w bezpieczny dla niego sposob niebawem opusci mamusi brzuszek :) trzymam kciuki!! Ja jeszcze zanim zaczelismy starac sie o dziecko juz wiedzialam, ze na pewno rodzic naturalnie nie chce. W czasie terminu moj dr bedzie na urlopie, poza tym sam powiedzial, ze cc i tak bez wskazan medycznych nie zrobi, bo mam endometrioze i on mysli o tym, zebym miala szanse na rodzenstwo. Wiem, ze planowac nic nie moge, bo moze byc tak, ze do szpitala dojade juz np z duzym rozwarciem... Dlatego poki co w glowie mam nadzieje na cc (licze, ze synus ulozy sie posladkowo;)), ale w razie czego wiem, ze jak bede musiala to urodze sn. Piszecie tutaj o planie porodu itd... Ja do szkoly rodzenia nie poszlam i juz raczej nie pojde z uwagi na ten twardy brzuch i koniecznosc lezenia... Z jednej strony boje sie, bo tam zyskalabym duza wiedze na temat porodu, opieki nad dzieckiem itp... Z drugiej strony- mniej wiem na temat porodu wiec jakby co to nie do konca jestem swiadoma tego co mnie czeka ;) Troche mnie to przeraza, ale wmawiam sobie, ze kiedys nie bylo tych wszystkich szkol i jakos kobiety rodzily ;) Pewnie blizej terminu zaczne panikowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewap ja wierzę w twój strach to jeszcze maleństwo i wiem co czujesz, sama bałam się o moje dzieci dłuższy czas, ale to inna historia czasem was podczytuję, ale raczej się nie udzielam obserwuj maleńką ja miałam kleszcza pod kolanem, opił się , bo zauważyłam go dopiero jak sam odpadł, byłam z dzieckiem w szpitalu i nie oglądałam siebie, bo nawet do głowy by mi nie przyszło, ze mogę go mieć cieszyłam się tylko, ze mnie dopadł a nie moje dzieci, miałam następnego kleszcza za dwa tygodnie, takiego pecha chyba nikt nie ma dostałam antybiotyk, bo rumień mi wyskoczył, ale jak czytam teraz to mógł być też zapalny, a nie boreliozowy, miał mniejsza niż 5 cm średnice i nie miał białego w środku, ale wiem, że mogą być różne antybiotyk rozwalał mi żołądek, nie pamiętam już kiedy brałam antybiotyki, a tu boleści były duże, bo jest toksyczny, brałam, minimum takie 2 tygodnie było to 2 lata temu, na razie objawów borelki nie mam, ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golf i Madzia nie wiem czy pisalam bo taku tu z doskoku ale bardzo gratuluje coreczek! :) golf od naszego dr tego samego jestesmy :) wczoraj bylo rowno rok jak wzielismy nasz 2 i ostatni zarodek! A teraz moj 3 miesieczny szkrab pije z piersi i usmiecha się calym sobą! Czarna Porzeczka :) dziękuję! Zycze aby wasza rodzina się pięknie połączyła! Te dzieci beda szczęściarzami! Ktos pytal o inhalator nebulizator ja dostalam od siostry na chrzciny bo chcialam byc spokojna ze mam katarek do odkurzacza i inhalator. Mam microlife 100 b. Juz sprawdzala siostra na swoim 4 letnim synku i jest fajny. Ma bardzo male drobinki a to wazne bo gleboko trafiaja i mozna leki i sol fizjologiczna. Cdn Doremido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap martwienie się, troska to coś innego niż panika. Jak pojechalas do szpitala przed porodem to każda z nas cię pochwalila że byłaś czujna. Pomysl że Twoje dziecko pójdzie kiedyś do przedszkola, szkoły, złamie rękę, pójdzie na imprezę, wyjedzie na kolonie. Nie uchronisz. Trzeba się na to nastawić. Biedronka twardnieje mi wtedy cały brzuch, znieksztalca się i boli czasem aż przeszywa do krocza. W nocy mnie budziły te skurcze. Teraz boję się ze nie poznam prawdziwej akcji porodowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka a do czego były przy karmieniu Ci te pieluszki? Do odbicia czy wycierania? Mam nadzieję, że zdrowie Twojego maluszka się szybko poprawi i Tobie też przejdzie. <> penelopka to tam idziesz gdzie ja byłam. Też specjalnie do niej się umawiałam z polecenia, że to b. dobry specjalista. I bardzo dobrze, że jesteś spokojna. Na jaką terapię? :( Będę rodziła w SCK na Ligocie bo tam pracuje mój lekarz i ma mnie ciąć. Byłam tam na ginekologii i położne spisały się na 6 a co do lekarzy też nie mam zastrzeżeń, choć wiadomo, że z nimi nie miałam tak częstego kontaktu. Nie mam wskazań nic a nic. Na Bogucicach to u Bonifratów? Też kiedyś byłam pewna, że wybiorę Łubinową ale... Z tego co wiem, można brać znieczulenie u dentysty ale powiedz o tym lekarzowi przed zastrzykiem. Bardzo ładnie imię, też je brałam pod uwagę :) Ja biorę i to i to (razem) - tak mi zalecił lekarz. Nie wiem które lepsze. Wiem, że oba te leki są najlepsze w swej kategorii :) <> Nadzieja, że też na to nie wpadłam!!! A teraz na koniec ciąży nie wiem czy warto, brzuch zniknie to i stanik (mam nadzieję) nie będzie cisnął. No i do karmienia mam inne staniki kupione. <> Ola trzymam kciuki za wysoką betę! Teraz relaksuj się ile możesz :) <> ewap biedne maleństwo. Ale z pewnością leczenie pomoże i zabezpieczy szkraba. <> Zocha ja się kierowałam wyprawkami, które są opisane w Internecie :) Bo nie wiem czy w ogóle bym kupowała pieluchy tetrowe hehe <> Julia no to na pewno masz co wieczór stresik co z tych skurczy wyniknie. <> Biedrona to dobrze, że się wyciszyłaś i pogodziłaś z sytuacją. Poród to taka rzecz, która jest nieprzewidywalna i nie zawsze tak jak byśmy chciały :( Niestety :( :( i trzeba się na to przygotować :( Choć wyobrażam sobie, że jest ciężko, bo ja też myślę o sn to mi słabo i mam nadzieję, że nic nie stanie na drodze moich planów. Zatem cały czas trzymam kciuki, żeby było dokładnie tak jak sobie zaplanowałaś :) a przede wszystkim dzidziuś zdrowy i piękny :) <> darkness super, że syn jednak zadowolony z wyjazdu :) Ja kupowałam w aptece 75 g glukozy, grosze kosztuje. Też tak miałam od połowy ciąży, że się nie wyrobię i nie zdążę wszystkiego kupić i przygotować. I w sumie mamy już w zasadzie wszystko a ciągle coś... np. te pieluszki. Chyba dokupię :/ Ale jestem znacznie spokojniejsza bo nawet gdyby brakło pieluszek, to można szybko dokupić w markecie i będzie OK ;) <> Miśka ja tak samo wiedziałam, że SN to ja nie urodzę. Kilka lat miałam problem z tokofobią potem po prostu zdecydowałam, że stanę na głowie i będę mieć CC... no ale jak akcja rozwinie się innego dnia i mojego dr nie będzie w szpitalu to też nie wiem jak to będzie. Lekarz mnie zapewnia, że będzie cc. Też mam endometriozę, dlatego chcę kupić środek przeciw zrostom. <> <> Nie wiem po co te docinki :( Przecież każda z nas chce jak najlepiej dla swojego nienarodzonego albo narodzonego już maluszka. Każda z nas chce czasem się pożalić i oczekuje wsparcia a nie dobijania... no ale na forum w zasadzie każdy może pisać co i w jakim tonie chce. A szkoda, że my staraczki, przyszłe matki i matki nie potrafimy się tak po prostu wesprzeć bez ukąśliwości. Tym bardziej, że na forum głównie wypowiadają się te same osoby i już się dobrze znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×