Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Tak Julia leze. nikt mnie nie uprzedal wczesniej zeby aplikatora nie uzywac. Kamila1637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja też raz miałam taki ślad na aplikatorze, a potem przestałam używać, bo dziewczyny często kiedyś pisały, że aplikator podrażnia szyjkę. Później miałam jeszcze delikatne plamienia, ale to krwiak się opróżniał, więc już nie panikowałam, bo kilku lekarzy mówiło mi, że tak może się zdarzyć. Lekarz mi tłumaczył, że jak pęcherzyk ciążowy rośnie to naciska na tego krwiaka i część jego zawartości wydala się na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam aplikatora całą ciążę i nic się nie działo. Tzn nie całą, bo luteinę odstawiłam w 30tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusia dziekuj***ardzo za wsparcie troche mnie uspokoilyscie ale nadal bardzo sie boje niewiedzialam ze bede taka panikara. Kamila1637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila kochana wiem ze każda wydzielina z pochwy zabarwiona krwią doprowadza nas do obłędu jak już Julka napisała nie używaj aplikatora i leż kochana,nie wysilaj się z niczym. Pamiętaj by się nie denerwować to bardzo ważne!!!!! Jedyne co możesz zrobić to leżeć i się nie denerwować na resztę nie masz wpływu to jest wszystko co możesz zrobić dla swojego ukochanego maleństwa. Jeśli coś będzie cię niepokoić jedz na IP by uspokoić głowę. Julka kochana dziś dzięki tobie wybuchlam płaczem w pracy. Weszłam na naszą pierwsza stronę i moim oczom ukazała się kinia w kalendarzu tak bardzo się zwruszylam. Pisząc tego posta łzy spływają po policzkach, znowu jestem w kalendarzu!!!!!!!! Dziękuję Ci za prowadzenie tego kalendarza:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Kinia ślę buziaki i uściski. Już niedługo będę chciała Tobie przekazać ta pałeczkę jeśli się zgodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka myślisz że podołam temu wyzwaniu? Jeśli nikt nie zgłosi się na ochotnika i koleżanki popra twoja decyzję to oczywiście że spróbuję i będę się starała z całych sił ogarnąć ten temat. Tak sobie myślę czy nie przycisnac mojej dr by dała mi skierowanie jeszcze na laparoskopie, bałagan u martuski trochę mnie przerazil. Wiadomo że czeka się długo na to badanie jakieś 3-4 Mc ale gdybym miała skierowanie mogłabym się zapisać a w międzyczasie oczywiście działać, gdyby znowu się udało to zawsze zabieg mogę odwołać. Histero miałam a laparo nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela serdeczne gratulacje i dużo zdrówka dla synka !!!! Biedrona trzymam kciuki !!! Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milita jak beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kkiniaa- efekt po mojej laparaskopii zaczal 27tc! Osobiscie tez jakis super objawow endometriozy nie mialam, a jak dr zajrzal do srodka to stwierdzil, ze bylo co robic. Rozsiana w calej miednicy mniejszej. I gadanie, ze przy ivf nie ma to znaczenia (teoria pani dr z gamety) jest dla mnie glupota, bo jakosc moich komorek jajowych przy ivf pozostawia wiele do zyczenia. Dlatego polecam powalczyc o skierowanie na ten zabieg. Ja mialam to szczescie, ze po nie calym roku dr sam zdecydowal, ze kolejny krok to laparoskopia. Osobiscie 2 razy odwolalam. 3 termin mialam po 2 tyg od wizyty- zebym znow nie uciekla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wizyty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I s s s s s s s s s d s s d d d d dd d d d d d d d d d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[ooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do butelek to przy tych które ja kupiłam byly szczoteczki do mycia smoczków i butelek też. Najpierw nabyłam zestaw butelek Awent ale szybko okazało sie ze pieniądze wyrzucone w błoto, bo mała krztusiła sie pijąc z nich. Przy laktatorze natomiast byla zwykła buteleczka Canpola i te są dla niej nr.1 :D , kupiłam kilka szklanych do tego wyparzacz parowy i gitara :-) X Koszule szły mi dwie na dobę , miałam trzy do karmienia wiec m.tylko pral prasował i dowoził. Strasznie się pociłam. Szampon do mycia włosów na sucho i żel pod prysznic, szczoteczka i pasta do zębów na więcej czasu nie mialam(brak odwiedzin ..) X Majtki wielorazowe Canpola, baby ono to są rzeczy super po cesarce (takie Ala bokserki) Tyle co przypomniałam na bieżąco;-) X Kamila wkladaj luteine palcem, aplikator może dodatkowo podrażniać(o widzę ze dziewczyny juz o tym napisaly ) X Biedrona powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka, psychicznie bardzo dobrze, nie mogę się doczekać i czuję mega podekscytowanie. Nie boję się. Czarne myśli odganiam bo musi być wszystko super! :) Buu oby Ci psychiatra coś zaradził :( <> MORELA, OGROMNE GRATULACJE!!! Życzę zdrówka dla Was. Ależ duży chłopak! <> malena cieszę się, że jest lepiej. I życzę, żeby synuś dał Ci nieco czasu dla siebie i nie chciał non stop przy cycuszku być. Mam nadzieję, że nie było tak źle na pobraniu. <> Zocha to fakt pięknie jest. Nie mogę się doczekać i odliczałam już ostatnie dni i godziny :) <> a_gusia niezapomniane przeżycie usłyszeć serduszko. Ogromnie się cieszę. <> Biedrona co się dzieje? Mam nadzieję, że to poród! Trzymam kciuki oby poszło szybko i czekam na dobrą nowinę. <> Trzymajcie dziewczyny kciuki za nas jutro! Nieco się stresuję ale bardziej jestem w ekscytacji nad tym co się jutro stanie, i nie mogę się doczekać. Najważniejszy i najcudowniejszy dzień w życiu przede mną :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, moja beta 10 dni po transferze 226. Kurcze w sumie przyrost chyba spory bo 4 dni temu 13.05 było 17. Co myślicie? Może się mylę ale jak spojrzałam na moją stopkę ostatnio przy pierwszej ciąży to tak nie rosła. Orientujecie się czy może dlatego że tym razem była śnieżynka??? xxx a_gusia czy na wizytę serduszkową też szłaś do invicty? Umawiałaś się? A jeśli tak była to wizyta na nfz? Widzę w Twojej stopce, że miesiąc od transferu było już u Ciebie serduszko, więc zastanawiam się czy mogę się umawiać na czerwiec w ramach programu. Już nie pamiętam jak to było za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita beta elegancka! Pamiętaj każda ciąża jest inna . Teraz może inaczej przyrastać i możesz inaczej znosić ciążę. Jeszcze raz gratuluje X Iza to juz:-) jeju pamiętam jak ja spędzałam ostatnią noc w szpitalu przed cc..jak słuchałam płaczu dzieciaczków :-) ale piękne wspomnienia...trzymam kciuki ! O której cc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Iza to już?!;) trzymam mocno kciuki. Już jutro spojrzysz w najpiękniejsze oczka na świecie i będziesz całowała cudowne malutkie paluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela gratulacje !!! Ucaluj malucha od wszystkich portalowych cioć Milita- świetny przyrost !!!! Kinia... Za 2 dni...wizyta kontrolna ...juz teraz trzymam kciuki Biedronka- jak tam ? Lucy - daj znac koniecznie jak wyniki, jestem pewna , ze bedzie wszystko dobrze !!!! Ja po badaniach prenatalnych , wszystko picuś glancuś - czyli niepotrzebne były stresy , maluszek ma niecałe 7 cm i jest zdrowiutki. Dr SZ powiedział, ze test Nifty nie jest potrzebny, moge zrobic dodatkowo test podwójny PAPPA, wiec jutro ide go zrobic. 25.11 termin porodu i na 75% bedzie to chłopczyk ( Nadziejka- wyglada na to, ze możesz miec racje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×