Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gonapeptyl lewa strona nisko daleko od pępka, lekko ogrzany w dłoni, skóra ścisnieta do bólu,bardzo powoli wstrzykniety i rozmasowane zaraz po. Praktycznie brak bólu. Dziękuję :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka!!! To już!! Już masz dzidzie przy sobie! Zycze Ci dużo pociechy z Twojego synusia. Niech rośnie zdrowo. A jak tam tatuś? Spisał się? Był z Tobą? Elfica ja też korzystałam z forumowych porad odnośnie zastrzykow. Najpierw o gonapeptylu, później jeszcze gorszy Prolutex. I było dużo lepiej! Darkness powodzenia na rozmowie! Ewa ja słyszałam ze Jedo mają dużą gondole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dużych gondol, to w moim Aneco Venezia też jest duża i szeroka, do tego wyższa przy głowce, niższa przy nóżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenko ogromne gratulacje. Dobrze, że wszystko okej. Życzę szybkiego powrotu do domku :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia faktycznie ten ma takie same wymiary gondoli a cena sporą różnica. Malena a twojego nie mogę odszukać na necie ani ceny ani rozmiaru może podasz mi jakiś namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle bałam się niepotrzebnie. Dyrektor tylko się uśmiechnął, pogratulował i zakazał przejmowania się czymkolwiek. Byłam dobrze przygotowana do tej rozmowy i zwróciłam uwagę na kilka ważnych aspektów (notował od razu) ... uporządkowałam zeszyty do sprawdzianów, oddałam zaległy plan pracy wychowawcy i mogę leżeć :P I najważniejsze, jak powiedziałam, że długo się staraliśmy i że ciąża jest zagrożona, to dyr odpowiedział, to tym bardziej nie może się pani denerwować. Różne przypadki mieliśmy w rodzinie i wiem jaki to strach... Ciekawe kiedy dyrekcja poinformuje o zmianie wychowawcy ... wtedy myślę, że bezbłędnie odgadną powód. Ale żeby nie było tak kolorowo, właśnie otrzymałam telefon iż zmarł mąż mojej kuzynki. O ile dobrze pamiętam 33 lata, dwoje dzieci w tym młodsze około 2 lat. Uderzył się w głowę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marenka gratulacje !!!!!!Jazda dopiero przed Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Malena to już mam tylko wymiary gondoli podane na zewnątrz mi chodzi głównie o szerokości max jaka udało mi się znaleźć to jest 37cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia czekam na wynik testu. <> Biedronka, daj znać, jak po badaniu połówkowym. Ja mam za tydzień. <> Asia, trzymam kciuki za udaną iui! <> Julia dawno nie mnie było i widzę, że ciągle masz jakieś trudności w ciąży :( Mam nadzieję, że teraz będzie tylko super już do porodu! Ale to leżenie masakra :( Są jakieś widoki, że będziesz mogła normalnie funkcjonować czy raczej leżenie do narodzin? <> Darkess gratuluję i dobra decyzja ze zwolnieniem. Myśl teraz o sobie i swoim dziecku, nie o innych! Dbaj o Was. Dyr. spróbowałby się inaczej zachować :) Ojj ale okropne wieści :( <> Merenka, super, że się udało do stycznia donosić i że już macie to za sobą i wszystko w Wami dobrze!! GRATULACJE!!! Oby rana szybko się goiła a Mały pięknie ssał i rósł zdrowy. Miałaś sn, bo tak chciałaś czy dr tak zdecydował? <> MiśkaD gratuluję!! <> DoReMiDo na pewno koleżanka wybrana przez znajomą spisze się bardzo dobrze. Może mogłabyś swoją znajomą zabrać na oddział, teraz można być z wybraną przez siebie położną. Ją tam znają, może by dało radę. <> Elfica, niestety Gonapeptyl boli. Robiłam, tak jak pisała małamii bo w trakcie jest lepiej i potem też nie ma śladu bólowego czy siniakowego na brzuchu. <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2016 roku życzę Wam wszystkim starającym się aby spełniło się Wasze największe marzenie. Oczekującym na narodziny aby dzidziusie rosły zdrowo w bezproblemowej ciąży, łatwego rozwiązania i super pierwszych i dalszych chwil z maleństwem. Mamusiom natomiast oby dzieciaczki rosły zdrowo i każda chwila była radosna :) Wszystkim życzę zdrowia, miłości i wszelkiego szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marenka gratulacje, zuch dziewczyna:-) az sie poplakalam ze wzruszenia...niech ci sie kubus chowa zdrowo i niech przyniesie same radosci rodzinie;-) mam nadxieje ze rozpoczelas dobra passe na forum:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialam...jestem juz po IUI- zrobiona w sobote bo moje pecherzyki zaczely wariowac w srode rano byly malutkie , a w piatek wgl wskazan lekarza zrobilam test owulacyjny i wyszedl pozytywny, szybkie Usg i decyzja o zastrxyku pregnyl (2 zastrxyki) i w sobote IUI ( to moja czwarta) mam nadzieje ze ostatnia:-) bo przeciez mamy nowy rok i nowe nadzieje....oj malena a ja ciesze sie z twojego szczescia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia trzymam kciuki, żeby ta IUI była ostatnią bo udaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka - Kochana cudne wieści :D gratuluję serdecznie :*** Szybkiego powrotu do formy Ci życzę i samych cudownych chwil, oby Kubuś tak pięknie ssał pierś jak na początku ;) Pisz do nas w "wolnej" chwili... Przede wszystkim Twój spokój błogo na mnie wpłynął :D Okazuje się, że wcale nie musi być aż tak źle :) ale ja tak jak Ty wolę się szykować na szok i armagedon, a potem być miło zaskoczoną ;) x Morela - a Ty kiedy masz połówkowe? x Piksi - jak się czujesz? Ty następna w kolejce :) x Asia7707 - no to teraz kciuki zaciskamy do testowania :) dobre nastawienie to połowa sukcesu. A kiedy dokładnie beta? x Ja jeszcze przed wizytą.. Tzn. dzisiaj mam dwie. Pierwsza za mną u nowego lekarza. Miły, rzeczowy, delikatny, ale z położnictwem i prowadzeniem ciąży mam wrażenie, że mu nie do końca po drodze, bo z tego co przyuważyłam to on raczej od innych przypadków.. Jednak opiniami w necie nie do końca warto się sugerować, więc prowadzenie ciąży do końca pozostawię jednak Invikcie. O 18.00 mam połówkowe. I na koniec jedno pytanko.. Co można w ciąży stosować na zimno? Dziadostwo mi wyskoczyło, bo wczoraj trochę zmarzłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola wroclaw
Biedronka o jakim lekarzu mówisz. ? Dr J z mediconcept?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Biedrona ja mam polowkowe 13 stycznia;) daj znać jak po wizycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka Gratulacje,pamietaj Kubusie to silne chlopaki :) Ja jutro idę do swojego gina zobaczymy co powie i co pokaże USG.Mam nadzieję ze moj gin bedzie dobrym lekarzem prowadzacym.Przy Kubusiu miałam innego lekarza ale on juz odszedł na emeryturę,a do tego gina chodziłam kiedys jako małolata. Zaczełam miesiaczkować mając lat,przez chyba 3lata byłam jego pacjentką. Jak małam mocno bolesne okresy to byłam uu niego ale on chcial mi przepisac tabletki anty a ja nie chcialam bo juz wtedy zaczynalismy naturalne starania o dzidziusia.Różne rzeczy o nim mowia,ale pasuje mi bo jak chodzilam do niego juz jako mezatka to zawsze pytal sie o zdrowie mojej mamy ktora tez jest jego pacjentką,czesto ma dyzury w szpitalu no i przyjmuje prywatnie,a poki co na pewno bede chodzic po poludniami na wizyty. Odezwe sie jutro wieczorem i dam znac jak wyglada u mnie sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Iza jeśli chodzi o leżenie uważam ze do wszystkiego da się przyzwyczaić ja juz 4 miesiące znaczy juz teraz trochę spaceruje ale jakie to spacery kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness dobrze że ułożyło się w pracy. Z tym wypadkiem w rodzinie to masakra. Współczuję. Iza fajnie że się odezwalas. Pytałam ostatnio czy wiesz już jaka płeć u Ciebie. Lekarz powiedział że z końcem stycznia powinien się wchłonąć. Wtedy wrócę do normalnego życia bo mam mnóstwo zaległych spraw:) Biedronka no pewnie, nie ma co kombinować jak lekarz nie do końca z położnictwa. Nie masz tam jakiegos lekarza ze szpitala, w którym chciałabyś rodzić? Może poszukaj na znany lekarz. Ja tak swojego wyszukalam i jestem bardzo zadowolona póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka na zimno czyli co ? Opryszczkę? Mi chciała wyjść w nosie po chorobie to ja sudokremem zaatakowałam i dał radę, po trzech dniach ani śladu. A na receptę to chyba w ciąży Hewiran ? spytaj lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Morela ja mam dzień przed Tobą, też wszystko napiszę co i jak <> Ewap, pewnie do wszystkiego da się przyzwyczaić ale i tak to musi być okropne. Dla maleństwa jesteście w stanie tyle znieść. <> Julia u mnie będzie dziewczynka :) Baaardzo się cieszę, że nie będziesz musiała leżeć do końca ciąży. Oby styczeń Ci przeleciał raz dwa. <> Chyba nie pisałam, że moja malutka przed świętami miała już 20 cm i 241 g :) Ciekawe o ile przytyje na do połówkowego 12.01, czyli prawie po 3 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Iza stawiam na 450g!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona1979 dxiekuje:-) powinnam testowac w niedxiele 17 stycznia ale pewnie pojade na bete w sobote 16...moge nie wytrzymac z ciekawosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co z transferem.. brakuje jednego badania, lekarka, która je robiła inaczej je opisała i nie chce uwzględnić... K.... jutro rano jestem umówione w szpitalu u znajomej, zrobi mi to na cito i wracam do Łodzi... wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×