Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość zuzka1212
Noo pięknie zaczyna się ten nowy rok:) Merenka serdeczne gratulacje. Niech maluszek będzie zdrowy i szczęśliwy!!!!:) Xxxxx Andzia super!!!! Czekamy na piękne przyrosty:) Xxxx Ananasku współczuje stresu. Ale trzymam kciuki żeby ułożyło się pomyślnie. Xxxx Iza gratuluję córeczki. Mało mamy tych rodzyneczków na forum;) Xxxxx Zocha głowa do góry!!! I na Ciebie przyjdzie kolej. Wiele z nas tutaj przeszło różne koleje losu aby osiągnąć upragniony cel. I wielu się udało. Tak sobie myślę właśnie, że szczęśliwe to nasze forum. Więc nie znikaj na długo. Xxxxx Julia to wcześnie zaczynasz z tymi zakupami;) my wczoraj trochę poszaleliśmy pościele, rożki, kocyki... łóżeczko zamówione.Babcie, ciotki na nas krzyczą, że to za wcześnie! Ale też już nie mogliśmy się powstrzymać;) Przeglądałam to wczoraj jak dziecko prezenty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka Ty ich nie słuchaj ;-) bo to wcale nie za wcześnie. Jakby nie bylo kończysz 30 tydzień. Ani sie obejrzymy a będziemy na położniczym. Trzeba się na spokojnie ogarnąć. Ja w tym tyg oglądam wózki i może juz kupię to samo łóżeczko. Niech stoi i czeka :-) miejsce mam.Poza tym te wszystkie kocyki, rożki ubranka trzeba poprac, poprasować ,poukładać..a tego w jeden dzień sie nie wykona. Bo trzeba odpocząć, bo brzuch się napina itd. Także działamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zuzka Nadzieja a ja za wami a ja tak sobie pomyślałam że 32 tygodnia juz kupie wszystko łóżeczko itd .Moja siostra urodziła w 34 tygodniu i ciąża blizniacza i dziewczynki po tygodniu wyszły do domu nawet nie zaliczyly inkubatora to już w 34 to w ogóle można odetchnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak też jestem tego zdania:) Poza tym nie lubię zostawiać wszystkiego na koniec! Dzisiaj chyba zrobię zamówienie w aptece. Nadziejka Ty odbierałaś zamówienie w aptece czy dostarczyli Ci do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marenka- suuperowo:), wielkie gratulacje!!!!! buziaki dla mamusi i Kubusia:)życzę duuuużo zdrówka i szybkiego zażegnania bólu... Doermido, Pixi, Szmacioszka kciuki za was zaciśnięte:) xxx Ananasowa - przegięciecie... aż mnie skręca jak czytam o zachowaniu twojej kliniki... Masakra! Wierzę, że ci się uda... xxx Darkness- twój M. jest mega zabawny (wiem, że łatwo się mówi z boku.., ależ się go żarty trzymają! a jak wizyta u kardiologa? ps. straszne z tym wypadkiem w rodzinie.. xxx Asiu- to teraz czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia 2010- CUDOWNIE!!!! no to zaczęłaś wspaniale Nowy Rok!!:) xxx Julia- w sobotę 9.01 mam wizytę i dowiem się co z krwiakiem.. Trochę plamiłam, ale od dwóch dni spokój... Mam nadzieję, że to idzie w dobrym kierunku, a nie że cisza przed burzą.. Ogólnie od tygodnia mam straszne mdłości, rano, po południu i wieczorem.. Tłumaczę to sobie, że Kropek nadal jest ze mną. Dużo leżę, choć staram się coś zawsze porobić w ciągu dnia, poruszać się.. xxx Miśka S. - jak wszystko pójdzie dobrze to też mam termin na sierpień:) xxx Zocha- kuruj się. Nie znikaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa no właśnie i w tym całe sedno :-) Zuzka u mnie nie ma jeszcze Gemini niestety i czekałam na przesyłkę (ok 4-5 dni) ale i tak się opłaca. Jesli chodzi np.o maść bepanthen jest dużo taniej niż np.w rosmanie to samo zestaw butelek avent( 4 sztuki plus szczotka do mycia i smoczek) aspirator Frida i nie pamiętam co tam jeszcze. Ale wszystkiego jeszcze nie mam co potrzeba i na dniach będę składać ponownie zamówienie. Chyba powyżej kwoty 300zl przesyłka gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jula, Morela - wizyta położnicza z usg 4d 100 zl, genetyczne 180 zł plus film 110 zł do każdego badania jak kto chce.. Podobno wizyty mają zdrozec do 120 zł.. Tak więc i tak cena niezła.. A sprzęt nowy, teraz dokupili z racji prowadzenia ciąż, gdzie takiego nigdzie nie ma, więc się od nich nie wprowadzam ;) x Andzia - gratulacje :D super początek roku... Spokojnych 9 miesięcy :) x Ananasowa - powodzenia!!!!! x Zocha - pisz co u Ciebie.. No i kiedy podchodzisz do crio... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Andzia 2010 gratulacje Ananasowa trzymam kciuki, aby się udało. A nie możesz wysłać wynik mailem? Ja zakupy zaczęłam po połówkowych. A dziś mam jakby bóle okresowe albo jakbym miała zapalenie pęcherza, sama nie wiem. Zobaczymy co przyniesie dzień, zaczęłam dziś 37 tc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już złożyłam zamówienie. Wyszło 325zł bez termometru bezdotykowego - część mamusiek twierdzi, że to zbędny zakup. Co do aspiratora do noska to koleżanka poleciła mi nosalek bo tam są końcówki silikonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam wynik!!! Za dwie godziny wizyta, jesteśmy w trasie. Póki co wszystko idzie prawie zgodnie z planem ;) dzięki za kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka te zakupy to tylko dlatego że wyprzedaz:) Ale myślę że jak na pierwsze rzeczy jakie mam to ok. Pamiętam że Nadzieja kupiła coś symbolicznie jeszcze przed transferem. Mnie doprowadzają do białej gorączki takie teksty mam, tesciowych :) Ja mam zakaz pokazywania zdjęć USG! A mój M tak uwierzyl mamusi ze naprawdę nie mogę pokazać:) Jak raz pokazałam to wyszło nieszczęście (krwiak). Przez to teraz sama gdzieś z tyłu głowy mam strach ze może lepiej nie kupować bo ciąża cały czas zagrożona. Tak mnie zafiksowali... ale staram się to dusić w sobie i właśnie dlatego kupilam. Nie będę słuchać głupot. Spakować się chce z początkiem 8 miesiąca, lepiej wcześniej niż później. Tyle jest porodów w 8 że wole być przygotowana. Alexvan to od razu startujesz! Ty jesteś w programie czy komercyjnie? Kkolaa na pewno z dzidzia ok. Jak nie ma krwawienia to nic złego się nie dzieje. Czekam na Twoją wizytę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa super wiadomośc! Po takich przebojach kochana to już jesteś w ciąży:) Czuje nosem:) Zuzka podrzuc listę. Kurczę mi się wydaje że taki termometr jest niezbędny, no ale mamuska nie jestem. Wiadomo nasze mamy radziły sobie z nawet z rteciowym ale po co się męczyc :) Biedronka, Morelka, Iza kiedy zaczynacie szkole rodzenia? Ja pod koniec marca. Już się nie mogę doczekać. Zuzka a Ty w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia! Fantastycznie- niech beta rośnie! x Ananasowa, mnie też Gameta irytowała czasami... Mam nadzieję, że takie załatwianie na "wariata" przyniesie oczekiwany skutek :-) x Dziewczyny, ja jestem w 25 tc, a dużo rzeczy już mam- kołyskę, wózek, ciuchy (wszystkie dostałam, nic nie muszę na piczątek kupować, kocyki, wanienkę i kilka innych pierdół. W aptece zamówię trochę później, a rzeczy mamy zamiar poprać i poprasować na zmianę w ten weekend. Ktoś powie, że mam czas i to za wcześnie, ale ja wolę na spokojnie to ogarnąć, bo nie wiadomo jak będę się czuła za kilka tygodni. A w zabobony nie ma co wierzyć :-P x Byłam dzisiaj na glukozie. Blehhhh..... Ale dałam radę, pawia nie puściłam. Mam wyniki już na stronie, ale jeszcze bez norm... Muszę poczekać. Żelazo też w miarę ok, ale leukocyty podwyższone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja chce iść do szkoły rodzenia w invikcie, bo mają bezpłatna dla mieszkanek Gdańska;) jest od 26 tygodnia ciąży, wiec jakoś wtedy będę się zapisywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa super. Oby teraz z górki. Xxxx Julia no właśnie nie wiem co do tego termometru. Może nasze mamuśki coś podpowiedzą? My skorzystaliśmy z bezpłatnej szkoły rodzenia. Dzisiaj 4 spotkanie, w sumie ma być koło 10, mam nadzieję że się wyrobimy;) Co do listy to już siadam do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Morelka ja też idę do bezpłatnej, dla mieszkanek Warszawy płaci miasto:) Malena jestem tego samego zdania. Jak tylko zacznę chodzić to od razu zajmę się cała wyprawka i wszystkimi zakupami, bo nie wiadomo czy zaraz znowu się coś nie zdarzy, ze będę musiała leżeć np. Skracajaca szyjka lub coś innego. Fajnie że miałaś od kogo dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia :) super! Gratulacje! Ananasowa moja gametowko! Uda się tylko trzeba wierzyć a pod górkę czesto jest ale kto jsk nie my! Swoja droga to sporo kasy dostali. Wlasnie poradzilam znajomym zeby tam uderzali. Szmacioszka ja juz jak na szpilkach....37 plus 3.... Pixi? Urodzilas czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Andzia- gratuluje!! X Ananasowa- trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia super gratulacje:):)3mam kciuki za przyrost:) xxx Anansowa ja dalej 3mam kciuki!!! suuper:) już się cieszę na Twój crio:):) xxx Dziewczyny ja po wizycie....w sumie mam 10 pęcherzyków tych dużych...dr zadowolony....ale boję się o mój progesteron ,że znów z transferu będą nici...niby dr powiedział,ze narazie mam się nie przejmowac,że może spaść no ale:(:( kolejny podgląd w sobotę... aaa i odebrałam wyniki:poziom witaminy D 29-a norma to od 30-100?? muszę większą dawkę chyba łykać...bo teraz biore 1 tabletkę 2000....i TSH mi mega spadło bo aż mam 0,47 aż się przestraszyłam ale lekarz powiedział,że okey...więc już sama niewiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a w życiu nic nie kupowałam przed transferem :-D chyba ze dla dzieci znajomych to tak, bo akurat sporo sie przez ten czas rodziło. Ja kupiłam pierwszą rzecz zdaje sie po pierwszych prenatalnych:-) potem długo nic a potem znów i tak nazbierała sie niezła sterta ;-) Jezu Julia weź nie słuchaj tych głupot! Kupuj sobie co Ci się podoba, to Twoje dziecko i życie :-) najgorsze to te przepowiednie..i co za gadki! Trzeba myśleć pozytywnie a tak na prawdę to na każdym etapie zycia może się cos stać. I mamy przez to nic nie kupować, nie planować, nie inwestować tylko co? Wegetować? Miałam przeprawę na ten temat z teściowa jak mi wypaliła po połówkowym" ja tam nikomu z rodziny jeszcze o ciąży nie mówię bo to rożnie może być..." Qrw. To jej powiedziałam ze SWOJEJ rodzinie nie musi w ogóle mówić a co ja komu powiem to moja sprawa ..i pare innych jeszcze rzeczy ;-) I z pakowaniem tez jestem tego zdania i dlatego powoli wszystko ogarniam :-) X MiskaD jak się czujesz ? X Malami super wynik:-) X Ananasowa daj znać po wizycie ! Z takim dopingiem wszystko musi się udać:-) X Piksi gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
DoReMiDo ja też, chyba za bardzo wsłuchuję się w siebie, boję się, że się zacznie niespodziewanie. Wolałabym pojechać do szpitala i żeby oni zaczeli działać. Jak nic się nie będzie działo, to w poniedxiałek mam wizytę i może coś ustalę z lekarzem. Moje noce są koszmarem, wstaję co 1-2 godziny do toalety i zanim zasnę, znowu muszę iść. Masakra. Pixi, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Małami wyniki dobre, nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja no to musiałam Cię z kimś pomylić :) Wiem że któraś pisała ze nie mogła się powstrzymać i coś tam kupiła przed procedurą :) No wkurzajace takie teksty. To prawda wszystko może się stać, z nami też. Masz rację, jakby takie miał mieć człowiek nastawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Malamii- wynik super! Co do progesteronu to niestety taka moze Twoja natura :( ale trzymam kciuki, zeby sie obnizyl i doszlo do transferu tuz po punkcji :) Co do wit D3 to wynik chyba calkiem niezly masz- ja mialam 6. Dr kazal przyjmowac 2000j. Ja czasami bralam wiecej. Nigdy nie zbadalam kolejny raz, ale teraz w ciazy dr zapytal od kiedy biore i jak uslyszal ze rok to kazal odstawic, bo za duzo tez szkodzi. X Nadzieja- dziekuje, czuje sie calkiem niezle. Czasami boli brzuch, a tak calymi dniami leze. Zadnego plamienia poki co nie ma i mam nadzieje, ze nie bedzie! A jak u Ciebie? Rwa odpuscila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami ja też myślę ze jak na porę roku to masz całkiem, calkiem poziom Wit.D. Ja miałam pod koniec sierpnia wynik 12. I brałam od wtedy 2 tys jednostek , po dłuższym czasie niż pól roku powtórzyłam i wynik byl coś ok.14 ..moja Denstystka powiedziała wtedy ze trzeba by brać min.4 tys w moim przypadku i tak zrobiłam ale juz nie powtarzałam i jak zaszlam w ciążę to odstawiłam i jesli chodzi o witaminy to Pregna plus ma tyle ile w ciąży trzeba( no chyba ze ktoś ma inne wskazania jeszcze) X MiskaD :-) cieszę się ze u Ciebie dobrze ;-) Jak sobie radzisz z leżeniem? Rwa trochę odpuściła, codziennie staram się troszkę poćwiczyć plecy. Ale za to brzuch coraz częściej twardnieje i pobolewa jak na @ takze chyba przyśpieszę wizytę na następny tydz u mojego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa- bosko, udalo sie, na wariata ale sie udalo...nie chce wiedziec ile mandatow zaliczylas po drodze pedzac z wynikami:-) no to teraz nic tylko zyczyc powodzenia:-) UDA SIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×