Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

A mi w 30 Tc w szpitalu mówili żeby liczyć trzy razy dziennie o tych samych porach przez godzinę. Jak doliczę 10-20 ruchów to przestaje, jest ok. I właśnie mi się przypomniało ze dziewczyny poniżej 30 tyg nie musiały liczyć. Dzidziuś wtedy ma jakos więcej spania niż aktywności. Masz jakiś kontakt do położnej to zadzwon pogadaj. Mam nadzieje ze się troche uspokoiłaś:-) daj znac jak tam dzisiaj:-) X Darkness będzie ok. Najważniejsze ze teraz wziął sie za siebie :-) powodzenia trzymamy kciuki ! X Zuzka jak pierwsza nocka w domku ?:-) X A mi córcia koniecznie chce włożyć swoje maleńkie ale jakie silne kończyny pod lewe biodro i żebro:D ! X Kkahha co u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona1979 - dziś przeczytałm dokładniej wypis i oprócz tej przypadłości z zastawką, M... ma wiotką przegrodę międzyprzedsionkową (nie napisali nic o przecieku w wypisie) oraz niestety przetrwały otwór owalny (PFO). Poczytałam nieco i okazuje się, że w sytuacjach wzrostu ciśnienia (nawet głupie kichanie czy kaszel) to się otwiera, co prowadzi do odwrócenia przecieku i może do układu tętniczego przedostać się materiał zatorowy (mój M... miał w czerwcu 2015 niedokrwienny udar móżdżku - a według statystyk 46% udarów w młodym wieku, to właśnie ten PFO). Zbieg z racji przebytego udaru musi być przeprowadzony. Więc kochana chyba jednak mam się trochę czym martwić :( o A teraz humor dzisiejszego ranka. M... zapytał, kiedy mam następną wizytę, po czym dodał "zapisz sobie od razu na kartce, jako pierwsze z pytań, kiedy mogę wreszcie liczyć na porządny seks" :P ... tzn użył nieco innych słów, ale pewnie niemal wszystko byłoby tu wykropkowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszły czwartek zaczęłam od Elonvy a teraz wstrzymuje orgalutran 0, 25 mg, nie zwiększył mi dawki . Czuje sie bardzo dobrze, tzn moja pierwsza stymulacja była straszna, złe sie czułam , a teraz to tak jak bym wogole nie była stymulowana, gdyby nie te zastrzyki to nawet bym nie wiedziała , moze tez dlatego , ze mam ostatnio wiele stresów w pracy ( kontrola skarbówki ) i bardzo mnie to absorbuje , staram sie ograniczyć stres do minimum . Dzis o 13.30 wizyta i bedzie wiadomo co dalej, teraz zyje myślą, ze rosną wolno ale beda za to wspaniałej jakości i tego sie póki co trzymam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness Ja tez mam ta niedomykalnosc zastawki mitralnej z fala zwrotna...ale nie kazali mi jak dotad brac lekow tylko co jakis czas do kontroli..mysle ze tak jak piszesz u was zmartwienie jest wieksze przez te dodatkowe dolegliwosci...zycze zdrowka dla M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akexvandekol Stymulacja moze trwac do 14 dni wiec masz jeszcze kilka...spokojnie,bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
A ja dzisiaj pełna w skowronkach. Okres miałam dostać w czwartek zawsze jak w zegarku. Współżyliśmy 9, 11,13 i 15 dnia cyklu. może się udało tym razem. Poczekam do środy i jak nie dostane okresu ide na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexvandekol. Przy pierwszej stymulacji zle sie czulas tzn jak? Bole glowy? Uderzenia goraca czy slabo Ci bylo? Mozesz opisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kolejna zła wiadomość, pęcherzyki ładnie podrosły tylko te 5 , ale wystarczy mi ten jeden jedyny... Problem , ze endometrium z 9mm zmalało do 7mm..nie wiadomo co dalej, kazał mi jutro przyjechać znow na 13.30 , punkcja ewentualnie jesli do niej dojdzie bedzie we wtorek, wspominał cos o stretchingu, nie wiem o co dzodzi bo z tych nerwów nie zapytałam, możliwe, ze bedzie punkcja a transfer za miesiąc, jutro dzien decyzji. Czuje sie bezradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyny;* Caly czas Was podczytuje i kibicuje;)) Alexvan bedzie okey;)3mam kciuki aby jutro dr podjal sluszna decyzje;) u mnie tez byl problem z rosnieciem pecherzykow...a jaki masz estradiol?;) Ananasowa jak sie czujesz? Mam nadziejr ze lezakujesz;)) a u mnie jakos tak wszystko szubko poszlo...dzisiaj mialam krio blastusia AB wiec teraz mam zamiar leniuchowac i myslec pozytywnie;) Milego wekendu Kochane;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona, firma to Pani Teresa. A wzięłam ucisk 1, bo bałam się, że 2 będzie za mocno uciskać. Teraz i tak rajtki zakłada mi mój, bo mi brzuch nie pozwala :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Alexvan myślę że 7mm endo nie jest najgorsze. Może podrośnie jeszcze z mm. A jak scratching to też super. Ja robiłam cykl przed stymulacja i cały miesiąc musiałam czekać. Fajnie glowkuje ten Twój lekarz żeby w razie czego wykorzystac ten cykl na scratching. Podobno to bardzo pomaga w zagniezdzeniu. U mnie być może to właśnie pomogło:) Biedronko nie martw się, to normalne że jak jesteś w ruchu to malutki się nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo malamii to nam niespodziankę zrobiłaś! Zaciskam kciuki! Kiedy chcesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Biedrona- mój syn ruszał się głównie od 22 wieczorem i nad samym ranem, w ciągu dnia niemal wcale, bo ja ciągle gdzieś chodziłam, nigdy nie liczyłam ruchów, zawsze jak w zegarku zaczynał się kręcić, jak nie jesteś pewna co tam u niego to można lekko poklepać w brzuch w tym miejscu gdzie jest usadowiony:-), zwykle to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Julia mysle ze w okolicach 9-10 dnia...ostatnio poszlam w 7 i skonczylo sie jak skonczylo wiec teraz pare dni dluzej wytrzymam;)) Dziewczyny przypomnijcie mi czy teraz po transferze moge dalej pic inofolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan spokojnie..juz teraz nic nie zależy od Ciebie. Najważniejsze to myślący lekarz a Ty na takiego widać trafiłaś:-) trzymamy kciuki. X Malami to odliczamy:-) X A mnie dzis dopadly jakies dreszcze , zimne poty na przemian z gorącem czyszczenie dołem i nie dobrze ..w końcu zasnęłam i juz lepiej ale teraz brzuch rozbolał i bardzo kluje po bokach niziutko w okolicach jajników jakby..jeju jak nie urok to sraczka :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No Nadzieja to chyba sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma niewielką niedomykalność zastawki mitralnej i ostatni raz bylismy we wrześniu na kontroli teraz jedziemy w kwietniu. Niby w jego przypadku powinna się sama zamknąć musimy to kontrolować. O te przeciwciala zapytam w przyszlym tyg polozna w przychodni jak pojde po skierowanie na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii :** jestem myslami z Toba i Twoim Kropkiem! Wierze, ze właśnie zaczyna się Waszą piękną wspolna przygoda :*** skoro to blastus, to już w 8dpt powinno coś być! Kciuków nie puszczam! *Alex, zawsze pod górkę! Nic nie dzieje się jednak bez przyczyny i liczę na to, ze dr Z wie,co robi i dobrze Cię przygotuję do crio. na Endo masz estrofem? *Biedronka, dobrze, ze nieźle znioslas podróż! Teraz odpoczywam i korzystaj z urlopu :) *u mnie spokojnie. Przyklejona jestem do kanapy i na szczęście żadnego krwawienia nie ma. Czy to oznacza, ze krwiak się wchłania? Mam taką nadzieję. Beta z czwartku 22tyś wzrosła dzis do ponad 40tyś, liczę, ze Kropek walczy. Wizytę mam za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, jak się czujesz? Czyzby jakas jelitowka? Kkinia, my mieliśmy icsi, polecam, bo u nas też nasienie kiepskie, a udało sie mieć 3zarodki. Mam jednak nadZieje, ze mi będzie Ci to potzrzebne, bo teraz sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny miałyście tak, że żadne z pobranych jajeczek się nie zapłodniło. Na którym piętrze robią punkcję w gamecie? W jakim stroju trzeba być? Jak się ogólnie czułyście po punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnovaja100
Nadziejo, grypa zoladkowa? Ktos Ci wirusa sprzedal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacina sie czy nikt nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii89 - leżakuj, odpoczywaj, a Maluch niech się porządnie "przyczepi" :D o Dziewczyny moja klasa zafundowała mi dzisiaj niemałe wzruszenie. Poszłam na początek studniówki, żeby zobaczyć jak się ubrali (tzn czy potrafili, bo już się zdarzyło w krótkich gatkach na zakończenie roku szkolnego :P ), czy wszyscy się odliczyli i rzecz jasna popatrzeć na poloneza. Zanim studniówka się rozpoczęła, stałam z nauczycielami. Nagle patrzę, przez środek sali idzie pokaźna grupa młodych mężczyzn w garniturach, na czele z przewodniczącym klasy, który w rękach niesie ogromny bukiet kwiatów. Stanęli przede mną i usłyszałam słowa podziękowania za 3,5 roku opieki, przeprosiny za to co złe i w ogóle mnóstwo przemiłych słów. Wyściskałam ich wszystkich ze łzami w oczach. Kwiaty stoją w wazonie na honorowym miejscu w salonie, są przepiękne: białe koreanki, kremowe tulipany, różowe róże i fioletowe goździki ... Tak sobie pomyślałam, że byłoby miło gdyby kolory wywróżyły płeć mojego malucha :P A później obecny wychowawca poprosił, żebym została do zdjęć. Ze względu na to, że jestem na zwolnieniu, wolałam uniknąć niepotrzebnych komentarzy i rzecz jasna powiedziałam, że nie zostaję. Wtedy zrobiło się małe zamieszanie, panowie fotografowie postawieni w stan gotowości i ... w efekcie będę miała zdjęcie z chłopcami w strojach studniówkowych. Wieczór pełen pozytywnych wrażeń ... szkoda tylko, że nie mogę tego wszystkiego spuentować namiętną nocą z M... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwilkę ... znalazłam to na portalu Mjakmama ... super "W 11. tygodniu życia (13. tygodniu ciąży) mam 7,5 cm wzrostu i ważę 15 g. Mogę już otwierać usta. Do czego mi to potrzebne? No, mówić jeszcze nie potrafię, ale na przykład napić się – jak najbardziej. Piję oczywiście wodę z mojego basenu. A co mam niby pić? Ta moja woda to nie jest taka jak w tych dużych basenach – jest słodkawa i całkiem smaczna. A kiedy jej smak bardzo mi się znudzi, mogę go trochę urozmaicić. Po prostu... robię siusiu. I tak to się kręci. Fajnie jest. To naprawdę nic takiego – wodę w moim basenie zmieniają co trzy godziny, więc szybko znowu jest czyściutka. Zresztą, muszę przecież testować swój pęcherz moczowy, skoro już go mam. Mam również narządy rozrodcze, ale na razie tylko wewnętrzne, więc jeszcze ich nie widzę. Niedługo dowiem się, czy jestem chłopcem, czy dziewczynką, ale o tym będzie już następnym razem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, nie nie biorę Estrofemu a teraz nie moze mi wprowadzić bo powiedział, ze to cały cykl przewróci. Endometrium ładnie rosło, w pon 8mm, w czwartek 9 mm ...no a teraz 7mm. Ważne, ze Dr cos kombinuje, powiedział ,ze sobie przemyśli i jutro podejmiemy jakość decyzje.. Ten scratching jest bolesny ? Czyli nie robi sie go w cyklu ewentualnego transferu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Z pamiętnika wsześniaczka i jego mamy;) Wojtunio to grzeczne i kochane dzieciątko. Dzisiaj M nuszę wysłać po mniejsze ubranka, bo w tych na 56 topi się i wygląda jak sierotka! Pierwsza noc stresująca dla taty, dla mamy w końcu częściowo przespana. Wczoraj mama-spryciulek nawet zrobiła obiad i "po łebkach" ogarnęła mieszkanie:) W dzień Wojtuś śpi długo i spokojnie, natomiast w nocy się wierci i budzi co 2godz na karmienie. Wkręciłam sobie, że może pokarm niewartościowy. Mały krótko ssie i szybko zasypia. Ale to podobno urok wcześniaka. Czekam na położną, zważy go i sprawdzi przyrost. Może wtedy się uspokoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×