Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Zuzka :-) ostatnio w Tesco widziałam takie malusie ubranka na rozm.44 :-) i w razie co chyba w smyku internetowym? Mam nadzieje ze położna rozwieje wszelkie Twoje obawy, daj znac nam koniecznie ! Cmokasy w małą stopkę Wojtusia :-) X Dziękuję u mnie lepiej :-) nie wiem co to wczoraj bylo ale czułam sie koszmarnie.Dosłownie zwaliło mnie z nóg. Byłam sama w domu, mąż w pracy najbliższa rodzina na wyjeździe i z tego wszystkiego otworzyłam drzwi żeby w razie co ktos mógł sie do mnie dostać.(w sensie z klucza:D ) Spalam do wieczora, wieczorem gorąca herbata, kisiel i juz dzis ok..mała szaleje w brzuchu, a niby te ruchy miały juz być mniejsze na tym etapie:-) X Alexvan jakie wiadomości? X Biedrona u Was ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa beta piękna:-) za tydzień będziesz ryczeć ze szczęścia na usg!!:-) Co do krwiaka, z tego co piszą laski to chyba Darkness miala tyle szczęścia ze sie tak szybko wchłonął. Niestety jak widać trzeba uzbroić sie w cierpliwość.. Ale co tam, można sie poświęcić i leżeć dla tego największego szczęścia:-) X Miska jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap, bardzo fajny komentarz bez owijania w bawełnę. Prawie się osmarkałam jak to dzisiaj przeczytałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u nas z tym nasieniem to jest już super. W lipcu to był taki wybryk natury że było 0% o prawidłowej budowie, a po lekach i tonach orzechów po dwóch czy trzech Mc było już ok bo mieliśmy już 7% o prawidłowej budowie. Dr mówił że nasienie rewelacja. Fakt że od listopada nie badalismy nasienia ale p dr powiedziała że gdyby z nasieniem było coś nie tak to by nas nie dopuszczam do iui więc tego się trzymam. Boze wczoraj byłam u znajomej która ma 2Mc dziecko i przyszła jeszcze jedna koleżanka z 2 Mc dzieckiem powiem wam że dzieciaczki cudne ale czułam się fatalnie w takim towarzystwie, temat oczywiście jeden dzieci. Miłej niedzieli kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko dziękuję. Też widziałam te słodziaki w tesco:) i po nie wyślę M. Kochana uważaj na te zarazki. My postanowiliśmy, że przez 2tyg wstrzymujemy odwiedziny. Niech Mały podrośnie, może te grypy trochę się uspokoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Malena Nadzieją ale to nie była jakąś złośliwość z mojej strony tylko bylampewna na 100%ze tak będzie bo typowe objawy grypy jelitowej a to jest masakryczne !!!!!!Ją bym sobie brala przez parę dni jakiś lakcid multilac trilac czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ja wiem, że nie byłaś złośliwa, tylko tak zabawnie to podsumowałaś :D Ja przez dwa dni też miałam biegunkowy problem, tak jakbym połknęła jakąś bakterię. Dzisiaj znowu mnie mdli, ale to tak, że poleżeć muszę... x Co grypy i odwiedzin, to masz rację Zuzka, lepiej nie ryzykować. Ja wczoraj się zryczałam, bo bardzo chciał do mnie przyjechać mój 10-letni braciszek, ale najpierw była mama chora, teraz tata poległ i mały nie potrafi zrozumieć, że ma zarazki na sobie i jest za duże ryzyko, że mnie zarazi... Powiedział, że nosi w domu maseczkę i nie rozumie dlasczego nie może teraz przyjechać... Popłakał się, a ja razem z nim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nadzieja- dziekuje, czuje sie dobrze. W przyszlym tyg wizyta i mam nadzieje, ze tym razem uslysze lepsze wiadomosci w sprawie krwiaka. Nadal nie plamie wiec mam obawy, ze paskud dalej rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Malena ty jutro masz wizyta ją też i jaj zwykle stres no ale mam nadzieję że będzie doborze !!!!Tak sobie myśl żeby do końca lutego dać radę to już później będzie ok prawda!!!Dziś mamunia obiadem ugotowala chyba dzięki niej mam takie dobre wyniki hemoglobina mi wzrosła do 12.7bez stosowania tabletek a może to dzięki omega med optima forte wszystkie wyniki mam wzorowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap, Malena tez się śmiałam ale dopiero dzis :D. Wczoraj pogoniło mnie z 4 razy ale nie to bylo najgorsze. Tylko ta niemoc,zawroty głowy, na zmianę zimno ciepło i mała się wściekła i okopywała jak nigdy tak wysoko żołądek. X Miska czekam na dobre wieści razem z Tobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy brak plamienia przy krwiaku oznacza, ze on rośnie, a nie ze sie wchłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ananasowa moze swiadczyc o tym, ze sie wchlania (i tak zazwyczaj sie dzieje), nie zmienia sie lub niestety nadal rosnie. U mnie dr stwierdzil, ze krwiak czesciowo zaczal zmieniac sie w skrzep. Jak zapytalam co to oznacza to powiedzial, ze jak skrzep sie ewakuuje to wystepuje brunatne plamienie i na to czekamy. Dlatego boje sie, ze na wizycie uslysze niestety same zle wiadomosci z tym zwiazane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ewa, tylko się cieszyć z dobrych wyników! Jutro w końcu usg, yupiiii! Ja każę kropkowi siedxieć w moim piekarniku do kwietnia ;-) x Jak dostałam krwotoku, to oprócz żywej krwi leciały ze mnie skrzepy, niektóre bardzo duże i dr wtedy stwierdził, że bardzo dobrze, że się ewakuowały. Wasi siłacze też dadzą radę! Dziewczyny, musi być dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Alexvan i jak tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Zuzka- Twój synek prawidłowo się budzi co 2 godziny ( norma to 2-4h), ja tak miałam ponad miesiąc, równiutko jak w zegarku, widocznie tyle potrzebuje, to nie wina pokarmu, mój nie był wcześniak i ciuchy 56 cm też wisiały na nim, a te na 50 cm nosił kilka tygodni. Myślę że nie masz czym się martwić, ja sobie to tłumaczyłam że chcę nadrobić wagę bo po szpitalu tylko 2590g a Twój Wojtek pewnie mniej. Nadzieja- nie zazdroszczę, ale też mnie rozśmieszył wpis ewap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martuskaa1985
darkness77 - to miła niespodzianka taki bukiet kwiatów :) Alexvan- musi być dobrze tak jak rozmawiałyśmy, innej opcji nie ma Dziewczyny powiedzcie mi jest już 9 dni po IUI i odczuwam klucia , czasem taki dziwny ból w dole brzucha- czy to normalne? Przepraszam, że tak dopytuję ale od 2 dni nie mogę dłużej poleżeć na lewym boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak, punkcja we wtorek o 8 rano, dzis o 20.30 mam wstrzyknac ovitrelle, wiec odwrotu nie ma. Do pobrania miedzy 5-8 ( czyli 3 jeszcze dzielnie rosna ) komórek , a reszta rozstrzygnie sie podczas punkcji. Endometrium nie drgnęło, dalej 7 mm, Dr powiedział, ze przyjrzy mu sie dokładnie podczas punkcji i zadecyduje wtedy, tzn możliwe ze zrobi mi od razu scratching endometrium, albo jak sie wybudze dowiem sie , ze jednak bedzie transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Jeśli chodzi o krwiaka to u mnie było tak jak u Maleny i mój doktorek się cieszył jak troszkę co parę dni szlo żywej krwi ale mysle że u każdej z nas jest inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Azurro mój na wyjście miał 2370:) w środę przyjdzie położna to zobaczymy jak go matka karmi;) Najlepsze jest to, że w nocy je co 2h, a w dzień co 3-4h. Mógłby się przestawić, mama by trochę pospała:) Kupiłam ubranka. Bodziaki na 44 też dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - nawet nie masz pojęcia jak mnie uspokoilas.. Pamiętałam jak kiedyś pisałaś o tym jak mierzyć ruchy ale po 30 tc.. Ja niewiele przed 30 i przyznam, że ostro spanikowłam. Wczoraj i dziś Mały się odzywa więc pełnia szczęścia.. Dzięki :) widać spacerowanie go usypia.. Dobrze, że te przeboje jelitowe minęły ;) Ja mam ostrą anemie ciążowa :( biore 3x dzienne konska dawkę żelaza i to spowalnia jeszcze bardziej pracę jelit niz dotychczas, a juz wtedy mialam spore problemy z zaparciami, a teraz to juz w ogóle masakra :( więc taki dzień jak Ciebie dopadł to mi by się przydał ;) Mam tylko nadzieję, że następne badania wyjdą ok.. x Małamii - kciuki mocno zaciśnięte do testowania.. A potem do wizyty serduszkowej :) x Ananasowa, Miśka - trzymam mocno kciuki żeby ten dziad się Wam wchłonąl i dal Wam spokój.. x Alexvandekol - Kochana strasznie mocno trzymam kciuki za to Twoje podejście :* Musi być teraz dobrze! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Alexvan-powodzenia na punkcji Elfica- jutro testujesz? Zuzka- body jak dla lalki:-) Wiem, że fajnie by było jakby Twój synek dał pospać te 4 h ciagiem, ja zaznałam tego dopiero po 4 miesiącu, także wszystko w jego rękach:-). Pocieszę Cię, że z biegiem dni organizm się przyzwyczaja i to wstawanie jest automatyczne, coraz mniej dokuczliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfica30
Azurro testuje jutro chociaż strasznie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka czytałam gdzieś ze przy anemii dziewczyny pija pokrzywę. Popytaj w aptece. Sok z buraka i pietruszki. Tak oprócz tabletek. A spacery może trochę rusza jelita. Mi pomógł syrop polecany przez Alex, ale nie pamiętam nazwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaka dawke magnezu bralyscie/bierzecie w ciazy? I jaki preparat omega3 i 6?..bo z ryb nie wolno bo nadmiar wit.A moze zaszkodzic to czy zostaje tylko z lnu?? Jutro mamy transfer...po raz pierwszy po pieciu dniach od punkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia2574 kto Ci powiedział, że w ciąży nie wolno jeść ryb? Nie wolno wędzonych i surowych, a pozostałe można. Mi dr jak byłam w ciąży zalecał jedzenie ryb morskich 3 x w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ryby mozna jesc ale nie powinno sie jesc tabletek omega3 z watroby ryb bo maja bardzo duzo wit.A ktora jest toksyczna dla plodu. Rybki oczywiscie mozna 2 razy w tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytalam o suplementy omega3i6. Spotkalam sie z omega3 z lnu ale tam sa dodatkowe witaminy ktore juz mam w Femibionie. Szukam samego omega3 i6 ale zeby nie bylo z watroby ryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×