Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zamknął mnie w złotej klatce?

Polecane posty

Gość gość
a czego się spodziewalyscie jak dziś trzeba wszystko i tak samemu zrobić bo kobieta jak zrobi to zchodzi pol dnia i zrobi jeszcze zle, prac nie umie, gotowac nie umie, nawet nie zadba o siebie to facet woli już sam zrobić niż patrzeć na ten nielad. w zamian oczekuje tylko seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Dawno tu nie zaglądałam i myślałam ,że temat zamarł i właściwie tak było no ,ale chyba mamy nowy temat. buraczek123 , ja nie sądzę żebyś ty był podobny do faceta autorki portalu , to zupełnie inna historia. U ciebie ,z tego co piszesz ,uczucie twojej żony już dawno wygasło i ona chyba rzeczywiście lepiej się czuje w innym towarzystwie niż twoje a jak na tych imprezach z koleżankami pozna innego ,odpowiadającego jej faceta to cię zostawi. Odpowiedni facet dla niej to taki ,który będzie nie tylko odpowiadał jej fizycznie ,ale też zapewni jej lokum u siebie i może też chodzi o ten klasyczny wikt i opierunek ,bo nie wiem czy twoja żona pracuje i ma jakieś dochody. Nie ma nic dziwnego w tym ,że jesteś zazdrosny gdy twoja żona imprezuje sama z koleżankami ,w normalnym związku nie chodzi się samemu na imprezy chyba ,że jest to normalna kawa i ploteczki z koleżanką.Ja nie tolerowałabym imprezowania mojego faceta z kolegami , to normalny objaw w związku ,trudno nie być tu zazdrosnym . A co mówi twoja żona na twoje zarzuty ,jak tłumaczy swoje zachowanie ? To ,że ty wykonujesz więcej prac w domu niż twoja żona , bo jak sam piszesz,masz więcej czasu to też normalne ,to nie jest patologia jak w przypadku faceta autorki forum. Napisz ile masz lat i ile lat ma twoja żona , i tak jesteś tu anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
gość 2015.12.31 , chyba nie kumasz o co tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdania, że ten mężczyzna jest egoistą i stara sie o to aby mu sie udało ułozyć kontakty z toba po swojej mysli. Jest egoistą i faktycznie zboczeńcem! Ma okazje zaprezentowac sie przed toba jako idealny mezczyzna i zauważ proszę, że korzysta z tej sposobnosci i wydaje ci się troskliwy i dobry w kazdej niemal sytuacji. On właściwie wie, że już mu sama nie uciekniesz. Z Tobą pójdzie mu bardzo łątwo i na zawsze bedziesz jego bo nie masz nic do powiedzenia. Natomiast czego on sieobawia - tej pierwszej swojej żony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez watpienia jestes zamknieta w złotej klatce i nie uciekniesz, on ma kluczyki od zlotej klatki, nie bedzie sie z toba kłócił do póki sobie z toba nie ułoży życia i dopóki nie utwierdzi cie w przekonaniu, że jestes jego. Ja bym się bał kogoś takiego a tak się składa, że mam matkę właśnie taką. On cię zabije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.expartner.info sprawdź partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
To nawet nie jest złota klatka ,on już narobił długów na jej konto i żelazna,wcale nie złota krata zapadła,bo albo ona będzie posłuszna i uległa i wtedy on może spłaci kredyt a jak nie to będzie cienko,bo ona ma niskie dochody. Z pozostałym "dobrem" ona już nie daje sobie rady a na dłuższą metę w ogóle nie da się z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dała się pani zamknąć w czarnej klatce cielesnego pożycia pozamałżeńskiego i zmierza pani nieuchronnie do zguby. Co takiego może pani dać mężczyzna , który po nocach odwiedza plugawe strony o seksie? Niech pani się ratuje jak najszybciej i wraca do swej rodziny wzywając pomocy Maryi gdyż własnymi siłami może się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz znac odpowiedz na swoje pytania napisz do mojej wróżki Sofii. Jest świetna. Jestem z jej porad bardzo zadowolona i jeszcze ngdy mnie nie zawiodła. Podaje Ci namiar tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
ta nawiedzona od Maryii to wchodzi na wszystkie fora,aż trudno uwierzyć ,że takie jeszcze istnieją a żeby jeszcze wiedziała o czym pisze.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem on po prostu się stara, bo mu zależy. Doceń to, bo gdybyś miała ignoranta w domu, to czułabyś się samotna i odrzucona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekałabym gdzie pieprz rośnie. On chce zniewolić Panią. Manipuluje. Ponieważ temat "stary" to się nie rozpisuję bo być już dawno Pani go pognila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babo puknij się w łeb. Masz faceta który lata za Tobą i we wszystkim pomaga a że w zamian potrzebuje troche uwagi ? jakie zniewolenie ? jaka złota klatka ? Ty się ciesz co masz w domu. Nie pije, nie bije nie awanturuje się . Pamiętasz tą scene w Bridget jones 2 w więzieniu ? Jak ona zaczyna narzekac na swojego faceta z jakimiś pierdołami a pozostale kobiety żalą się ze mają prawdziwe problemy. Czytam te słowa i mam ta scene przed oczami. Pogadaj z nim " Kochanie bardzo miłe są Twoje smsy gdy jestem w pracy i naprawde czuję że mnie kochasz i sprawia mi to ogromną przyjemność ale niestety nie mam czasu na odpisywanie bo niestety mam mnostwo obowiązków w pracy. " Zwrócisz mu uwage ale zakamuflujesz to komplementami i pokazaniem ze doceniasz jego zachowanie. Nie słuchaj bab które wygadują pierdoły o zniewoleniu . Namieszają Ci w głowie, nie daj Boże go zostawisz a pożniej skończysz z bucem który śniadanie do łożka będzie znał tylko jako tytuł poskiej idiotycznej komedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzilla kraków
Witam wszystkie i wszystkich. Tak przez przypadek jestem na tym forum, bo szukam jakiejś bratniej duszy. też mam problem,jestem facetem po 50, a moja kochana żona (30) posła w długą miesiąc temu, Miała wszystko materialnie, ale chyba nie potrafiłem jej dać tego czego oczekiwała. Jak was czytałem to włos mi się na głowie jeżył, że laski mają tak przekichane. Kredyty. oszustwa itp ze strony chłopów. Może któraś będzie chciała pogadać, pociągnąc ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj G.A.D.Z.I.E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdzie mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×