Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawska, gdzie temat ze zdjęciem do oceny?!

Polecane posty

Gość gość
Gość 11:33 piszę tylko tutaj do południa, a później spadamy na priv. Nie mogę wcześniej przeskoczyć na maila niestety... Ale dzięki ;) Gość 11:31 tak szczerze to jestem nowa, wcześniej zdarzało mi się sporadycznie przeczytać jakiś temat i tyle . Haha a jak dziewczyny w moim wieku nazywasz "babami" to z całego serca współczuję twojej kobiecie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:33 piszę tylko tutaj do południa, a później spadamy na priv. Nie mogę wcześniej przeskoczyć na maila niestety... Ale dzięki ;) Gość 11:31 tak szczerze to jestem nowa, wcześniej zdarzało mi się sporadycznie przeczytać jakiś temat i tyle . Haha a jak dziewczyny w moim wieku nazywasz "babami" to z całego serca współczuję twojej kobiecie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam dosyć tego forum. Jestem z kilkoma osobami na priv i zaczyna mi to wystarczyć. Piszemy na luzie bez wariatek zazdrosnych w tle. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:48 to fakt, zazdrosne jak 12latki :/ mi wystarczy być tylko z jedną osobą na priv żeby było 'dobrze' ;) ale masz rację, na privie przynajmniej spokój jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tu jeszcze robisz? wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:44 przede wszystkim on nie ma dziewczyny nikt z takim człowiekiem przepełnionym nienawiścią nie wytrzymałby nawet minuty. Poziom tutejszych wypowiedzi objawia się pod postacią wszechobecnych wulgaryzmów i rzygów. Uciekajcie stąd na priv tutaj piszą okrutnii ludzie którzy nie mają żadnych skrupułów aby czynić wam najcięższe zło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leszczu jepany nadajesz się tylko dla takich tanich szrotów więc wypertalaj kokos na priva wylizywać jej rozetę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezła desperatka która leci na pierwszego lepszego fiuta . rzeczywiście "rzyg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DickTracy, jesteś? Pełno bezsensownych komentarzy, a Ciebie nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Atmosferę podsyca smooth jazz sączący się z głośników. Nie mogę oderwać od Ciebie wzroku, wyglądasz dzisiaj bardzo kobieco. Czerwień Twoich ust ur******* moją wyobraźnie. Chyba już wiem o czym myślisz :) Przechylasz powoli kieliszek z winem odciskując na nim szminkę. Widzę już kolejne wydarzenia jakie nastąpią, ale zachowuję spokój. Wstaję, żeby nalać Ci wina. Zerkasz w stronę mojego krocza i widzisz, że myślę nie tylko o jedzeniu. W spodniach odznacza się wyraźnie kształt, który juz trochę znasz ;) Klimat tego wieczoru tak na mnie wpływa, pewnych rzeczy nie da się pohamować. Siadam z powrotem na miejsce. Po chwili, podczas rozmowy, jak gdyby nigdy nic po cichutku ściągasz jednego buta - obcasa i swoją seksowną stopę kładziesz pod stołem na moim kroczu... ;) Jestem zaskoczowny, ale staram się to ukryć. Rozmawiamy dalej, jak gdyby nigdy nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie? Ona stad nie chce odejść, to stara wyga przyzwyczajona do rzygów i plucia w twarz, na priv nie ma publiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez materiał Twoich spodni czuję jak Twój sprzęt rośnie. Poruszam stopą i widzę, że Cię to kręci. Zalotnie się uśmiecham, przygryzam wargi i kontynuuję rozmowę. Zaczynamy gadać o głupotach, ale staram się skupić żeby nie iść na całość. Chcę Cię nakręcić maksymalnie na siebie, chociaż sama nie wiem czy to wytrzymam. Ty też się uśmiechasz, próbując odpowiadać z sensem na moje głupie pytania. Zaczynasz się wiercić na krześle, sprawia mi to niesamowitą radość. Patrzymy sobie w oczy i oboje już wiemy, że przed nami bardzo długa i wyczerpująca noc. Lubię Cię kokietować, mój głęboki dekolt sprawia, że patrzysz mi nie tylko w oczy. Drażnię się trochę z Tobą i odgarniam moje długie, ciemne włosy na biust, zakrywając go ;) delikatnie głaskam swoje ramię, opuszczając ramiączko, nieprzerwanie pracując nóżką. Czuję, że moje podniecenie jest coraz większe i trudno mi je ukryć, więc wkładam jedną rączkę pod stół i zaczynam dotykać ci*ki przez koronkowe majteczki, nie widzisz tego, ale doskonale się domyślasz co tam robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzenie stygnie, nasza rozmowa słyszana z boku staje się mało sensowna, długo wpatrujemy się w siebie. Muszę się na prawdę bardzo mocno hamować, żeby ni rzucić się na Ciebie. Uwodzisz mnie doskonale, pożeram wzrokiem każdą część Twojego ciała, marzę o Twoich jędrnych piersiach, mam ochotę złapać Cię za tyłek... ale nie, powstrzymam się! Ty jednak mi tego nie ułatwiasz, przesuwając stópką raz w jedną raz w drugą stronę. Twój wzrok robi się pomału lekko szklisty i rozmyty. Już wiem, dlaczego Twoja jedna dłoń jest pod stołem. Serce bije mi mocno, bezwiednie przełykam co raz częściej ślinę, drapię się po karku próbując się skupić. Ty jednak burzysz wszystko wyciągając w pewnym momencie dłoń spod stołu. Palcem wskazującym zmierzasz w kierunku swoich ust i przejeżdżasz po wargach. Twoje usta teraz błyszczą się jeszcze bardziej. Chciałbym ją poczuć. Jednym sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam go na wierzch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za p********ie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokos dick jesteś po/je/pa/ny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, czuję go teraz całego, ale nie przestaję go masować, udaję, że nic się nie zmieniło, widzę Twoje zmieszanie. Chciałabym wskoczyć teraz pod stół i dobrze go obciągnąć, ale nie mogę, postanowiłam sobie, że nie wyjdę pierwsza o krok dalej. Jestem uparta, kuszę Cię dalej. Międzyczasie pozbyłam się majteczek, pomagam sobie paluszkiem. Tylko to pozwala mi wytrzymać jeszcze trochę. Uwielbiam oblizywać paluszki kiedy pożądliwie na mnie patrzysz. Przybliżam się do Ciebie i daję possać jeden paluszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, to jakaś stara wyjadaczka z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu zaraz chcecie zwalić to na jakąś nirbieską? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Między 14 a 15:30 mnie nie będzie, muszę uciekać na spotkanie, mam nadzieje, że wytrzymasz?) Nachylam się w Twoją stronę, oblizuję Twój paluszek. Smakujesz cudownie :) chyba nic tak mocno nie działa na moje zmysły. Nie czekam już dłużej. Wstaje od stołu, podchodzę w Twoją stronę. Wyczekująco spoglądasz na mnie, patrzysz mi w oczy. Bierzesz go w swoją zgrabną dłoń i zaczynasz bardzo powoli masować. Po chwili zmieniasz dłoń. Opierasz się wygodnie na krześle. Nawilżasz go swoim soczkiem, a drugą rozchylasz płatki swojej cipki i zaczynasz masować łechtaczkę. Wtem wyrywam się z Twojego dotyku i zrzucam wszystko ze stołu. Brzęk tłuczonego szkła trochę Cię wystraszył. Widzę, że zaczynasz ciężko oddychać, podniecenie miesza się niepewnością, tego co za chwilę się wydarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuć że to zorientowany , zblazowany babsztyl , do tego te zdrobnienia jak u emerytki.Paluszek.:)Dla koko dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×