Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

na dzień dzisiejszy moje życie

Polecane posty

Gość gość
Przeciez to z ta pisdzicha jak z kondona pisal jakis inny osobnik spod goscia nie widzicie tego? Nie bronie jej ale troche juz przegladam jej tematy i wiem ze ona takiego slownictwa nie uzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Alinko czytałaś mój temat o samobóju?? pisałam ze 20 razy że proszę o przytulenie i nic!!!!!!!!! to napisałam aby ktoś odpisał mocniejszy tekst ale seksu nie było, w tamtym roku uprawiałm seks tylko 3 razy i to dop. w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB, poważnie. Dlaczego. Dobrze,że bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy sie tak na nia uwzieliscie, zazdroscicie jej urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him pasyjesz z prawikiem on pokazyje kupę, ty felia z życia. Skończ z tym seksem bo rzygać się od ciebie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez juz nie moge tego czytac, w d***e mam kiedy to robilas. Co nas to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz wrrr mobile. On pokazuje kupę, ty fekalia. A twoje życie seksualne g****o nas obchodzi. Sama się delektujesz pisaniem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
his infernal majesty dziś Przeceież byłaś z D w spa i tam cię stuknął, swoją małą kuśką Sama pisałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniamy. My tak nie robimy ,zdjęc peesdy też nie wysyłamy, Ty sobie stworzyłaś swoją wersję wiary, panu Bogu świeczkę, diabłu ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
him ze się tak zapytam a ciebie ojciec nie molestował seksualnie? bo tak na to by wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him przeciez pisalas ze bzykalas sie z D. W tym roku nie pamietasz j7z? Naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D jej nie stuknął. Ukuł tak napisała. Hhahahaale przecież ona ciągle kłamie. Teraz odkreci ,że ukuł , to zadrasnął paznokciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szloro nie mam zamiaru oglądać twojej peesdy. Pisałaś ze zberem potwierdziliście oboje ,że widział. Potem napisałaś, że oglądałna żywo dodatkowo bo byliście rok parą. I tyle w temacie szlaufo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś GGGB poważnie próbowałaś. Dlaczego?. Dobrze, że bezskutecznie\ x nie wiem czy chce tu o tym pisać,.zresztą już gdzieś pisałam, niedawno jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest temat twojej koleżankigggb/ na mailu się wysypała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie nie czepiala ale szkoda mi dzieci bardzo.sama moec nie moge wlasnych.i napisalas HiM zebysmy najpierw siebie oceniali i ze my tez sie ciagle hmmmm wiadomo co. Otoz wlasnie zdziwilabys sie ale nie wszyscy sa tacy jak Ty ;) sorry. A ja nie mam sobie niczego do zarzucenoa. Z grzechow glownych tylko lenistwo uprawiam hahah . A Ty HiM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dasz sie na mowic na herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moja byłą dziewczyną kiedyś dochodziłem do 10- ciu razy dziennie. Czasem jak ją coś naszło to lubiała perwere i przemoc w łóżku Nie wiem, jak można sie nie bzykać cały rok... Ja bym nie wytrzymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś hmm nie rozumiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak zdesperowana i samotna taka bidna ze przyjmie kazdego za przeproszeniem huja co ją tylko zechce oj fuj poracha z ciebie na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×