Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

na dzień dzisiejszy moje życie

Polecane posty

Gość gość
to wkoncu twoj czy nie twoj?? bo napierw się tłumaczyłas ze to był podszyw potem ze to twoj bo bylas po próbie samobójczej,ech! poprostu zwykla d***** z ciebie i tyle! ja tez myslalam z poczatku ze fajna z ciebie babka ale zaczelam zauważać pewne niefajne rzeczy twojego autorstwa a ty sie jeszcze tym szczyciłaś. A to ze bylas po probie samobojczej to ma tłumaczyc ze szukasz byle kogo kto tylko by cię chciał i w twojej pi... zmiesci się kazdy? oj fuj ble...ja tam swieta dziewica nie jestem ale do takiego poziomu zerowego bym się nigdy nie zeszmaciła. I jeszcze na dokladkę krętaczka z ciebie az huczy,zamotalas teraz koncertowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od danielka najlepsza wtopa ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:04 bronilam tez jej caly czas jak idiotka, ze taka pobozna ze ma ciezkie zycie....noxelia chociaz bierze za to kase a HiM no coz robi to dla sportu ;( potem sie modli ;( potem robi grobbing w ponczoszkach ;( szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest chora psychicznie typowy psychopata. Fakty podane na tacy a taże ona nie ona . Żałosna dziewucha, idź jebnij selfie him ,żeby kolejnego fajfusa mieć to wepchnięcia w twoją sklapciałą peesdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi przykro że według was jak ktoś napisał że potrzebuje przytulenia a nawet seksu to jest dziffką... gdybym sie tak k***iła jak tu piszecie to nie miała bym czasu tu siedzieć i pisać jaka jestem samotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę minę Brunetosa jak mu się oferowała. Z taką bazarową kurwą się pokazać w Hiszpanii , sam chic and glamour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"his infernal majesty dziś gość 21:32 to jest podszyw debile!!! czy ja się gdzieś wyparłam tematu czy postu??!! jeśli życie sprawia,że nie możesz ustać-uklęknij. Zgłoś gość dziś Nikt nie chce bo wszyscy w okolicach pięciu wsi wiedzą, że to szlaufa. Szuka naiwnego w necie his infernal majesty dziś temat był mój " wiesz co dobra jestes aktorka powinnas oscara dostac za motanie perfekcyjne. o 22.50 pisalas ze temat nie twoj ze ktos się podszył a po minucie juz sama sobie zaprzeczyłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się j***esz mow za siebie. Nie każdy ma geny k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HiM nie uwazasz ze to grzech? Proba samobojcza a po niej przypadkowy sex? ( kurde jak to idiotycznie brzmi haha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulubiona zabawa kafeterian. Pastwienie się nad HIM każdego wieczoru jak nad rannym zwierzęciem Z tym, że ona to lubi bo jest masochistką emocjonalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulubiona zabawa? Jedyną osobą która gra jest him .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
his infernal majesty dziś dla was jestem k**wą ale da Boga jestem dużo więcej warta bo tylko on wie jak jest na prawdę i jak mi tego brakuje... Naprawde uwazasz, ze osoba majaca dzieci a oferujaca swe cialo kazdemu kto wezmie, targajaca sie na zycie tylko po to zeby zwrocic na siebie uwage i osierocic noewinne dzieci jest dla BOGA cokolwiek warta? Kto jeszcze tak uwaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" że potrzebuje przytulenia a nawet seksu" him to jest normalne ale sorki jest różnica miedzy tym a totalnym zeszmaceniem się piszac "gość 2014.08.11 We mnie wejdzie kazdy meski czlonek, moja pchizda jest ja guma z kondona". a teraz him bedzie się wybielac i kreowac na zagorzałą Chrzescijankę oraz odwracac kota ogonem w czym jest prawie mistrzynią (gdyby nie czujnosc niektorych detektywów; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest typową psychopatką. Psychopata przyłapany na kłamstwie zawsze zaprzecza nawet w obliczu faktów. Jest dziwką, od początku to widziałam. Próbowała się odgryzać, ale jest za cienka. A detektyw poszperał i znalazł. Dzięki wielkie. Może ta k***a przestanie zaśmiecać sobą forum. A btw gdzie prawiki, jakoś wielbiciele po wtopie znikneli? Hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 10 przykazan po co dal? Zebys przestrzegala. A przestrzegasz? Jak mozesz mowic , ze kochasz Boga jesli lekcewazysz bezczelnie jego przykazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Kto jest psychopatką? Him to fajna dziewczyna i naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie weź tę naturalną kurwę i zaruchaj byle na kafe nie siedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
po próbie samobójczej nie myśli się o seksie...wiem bo sama 2 razy próbowałam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz rację. a ty him się Bogiem nie zasłaniaj, co tylko ktos cię przejrzy jaka jestes naprawde to masz jeden gotowy tekst ze my tu się pastwimy ale Bóg tylko wie jaka ty dobra,ok him teraz pomysl logicznie jezeli potrafisz- sama zakladasz o sobie tematy, piszesz jaka to ty biedna,ze w domu patologia,ojciec cię maltretuje, poczym zakladasz zaraz inny temat gdzie wypinasz dupsko i pokazujesz to publicznie całemu swiatu, piszesz ze zbokolami, z kazdym kto cię sprowokuje, jeszcze gotowa wysłac fotkę na priv swoich intymnych genitaliów, po czym dalej zakladasz tematy ze czujesz się taka samotna i ze nie radzisz sobie z wlasną corką ktora ci pyskuje itd itp...i robisz to od wielu lat,juz się sama pogubilas w swoich postach i w swoich klamstwach bo raz kreujesz się na taką strasznie pokrzywdzoną a raz robisz z siebie totalną rozjechaną dziwę która żebrze o seks z byle kim i potem się dziwisz ze ktos ci. prawdę pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB poważnie próbowałaś. Dlaczego?. Dobrze, że bezskutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy normalny człowiek to wie gggb , tylko him w mitomanii się zagalopowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
MOże nie myśli o seksie tylko potrzebuje męskiego ramienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×