Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

na dzień dzisiejszy moje życie

Polecane posty

Gość
gość dziś nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propnuję zmasowaną akcję wysyłania doopy him z cennikiem , po wsiach. Może jej życie się poprawi. Za wysłanie c**y i mikrocycków 100 procent więcej. Ewelinko jakiej twojej części ciała jeszcze ńie widzieliśmy na kafe? Uszu? Bo resztę do przygu, z grafikiem twojego sesku, rimmingu i stringów w podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ta całą him jest ze Złocieńca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bywyslala komus swoje nagie fotki to odrazu by sie pokazaly na kafe bo tutaj raczej dyskretnych osob nie ma zeby zostawili tak owe dla swojego widoku tylko. A nigdzie takich nie ma. Zostawcie dziewczyne w spokoju musicie byc tacy chamscy zlosliwi i wredni. Czy ona wam cos zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him idz spac prosze. Szkoda mi Cie. Ateistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C,d, show na biedną prześladowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
his infernal majesty dziś po co był tamten post? zastanowiłaś się czasem że inni też mają uczucia??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie jestes . Wszyscy bychcieli zebys byla. Chcieli by Twoje nagie zdjecia w nie jednym temacie o nie skomleli . I dlatego Cie wyzywaja boichnie dostaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
his infernal majesty dziś ludzie mają uczucia...nie można być tylko pierdoloną egoistka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
his infernal majesty dziś napisałaś że bóg pokarał cię samymi impotentami i xxsami ? to mało? po co wymyślasz takie głupoty...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Ale kto niby ją wyzywa ?... Ja szunuje him , według mnie jest sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
his infernal majesty dziś może nie trzeba tylko oczekiwać tylko dać najpierw coś od siebie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci impotenci od malych przyrodzen maja uczucia Him. Nie rozumiesz co GGGB chce Ci delikatnie przekazac? Traktuj ludzi tak jak sama chcialabys byc traktowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mogę niby dać? faceci nie chcą mnie nawet ****ać dlatego jestem taka zj****a!!! w tym roku bylam w 3 związkach i żaden nie chciał seksu... moje życie jest bez sensu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi cie HIM twój seksualny potencjał marnuje się z takimi siusiaczkami. Podobno dla zdrowej kobiety stercząca wielka i żylasta pała jest niezbędna do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
his infernal majesty dziś to prawda Alina... przez 3 lata tylko 10 numerków a facetów miałam ze 20... same pedałki... ale beka z him

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup se kuzwa wibrator i zamknij nareszcie morde. I wy//pierd//alaj do dzieci kur////wiszonie obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumiłam to w sb ze wszystkich sił... że sex to bla bla bla można bez niego żyć... ja zgłupiałam z braku seksu już jak miałam 19 lat bo kiedy zaszłam w drugą ciążę mąż nawet mnie nie dotkną :( :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×