Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

U nas w Polsce wszystko jest tanie.

Polecane posty

Gość gość
W PL wszystko jest za darmo bo mamy powszechny dobrobyt. I ludzie za dużo zarabiają co powoduje wzrost cen. Tak myślę ja Jarząbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polscy pracodawcy protestujemy. Dzicz chce zarabiać a robić nie ma kim. Nie po to otwierałem firmę żeby pazerna dzicz miała pensje takie jak pracodawca. To Polska dzicz ma pracować na mnie. Po to są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chu!ja bys zrobil cwelu bez panstwa od ktorego wyzuliles kaske na zalozenie firmy i bez pracownikow pedale wiec morda w kubel bo jak wszyscy pracownicy odejda to bedziesz cwelu musial sam roboty szukac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety wiadomo ze polaczki pi!zdy nigdy nic podobnego nie zrobia a wrecz przeciwnie beda zebrac o jalmuzne. Takie to sa wlasnie gowna bez honoru i ciesze sie nieprawdopodobnie ze pozbylem sie ich z mojego zycia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ooo nie pos/raj sie cwelu na emigracji ze ci nie wyszło a nam tak:D jak sie ciesze ze takie gó/wna jak ty wypłyneły sciekiem do tego obs/ranego jukeja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polscy pracodawcy trzymamy was mocno za pysk. Niektórym się wydaje że pracownik ma mieć godne życie a pracodawca ma mu to umożliwić. Nic bardziej mylnego! Wy bydło robocze macie pracować na nas. A jak się komuś nie podoba to wy/Pie/rda/lać zagranicę i tam stawiać warunki. U nas w PL my rządzimy. Tak powiedział PiS i tak nam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście ten niepohamowany wzrost polskich zarobków jest niepokojący. Są już tacy którym się wydaje, że powinni zarabiać ponad 3.000 /mies. Niedoczekanie wasze! My pracodawcy nie pozwolimy na to żeby nas niszczyć. Przecież w PL jest tak tanio, że nie musicie zarabiać takich astronomicznych kwot. Byle wystarczyło na dzienną miskę strawy i już jest Ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steven london
My angielscy pracodawcy i landlordzi trzymamy was mocno za pysk. Niektórym się wydaje że pracownik ma mieć godne życie tani wynajem a my mamy mu to umożliwić. Nic bardziej mylnego! Wy bydło robocze macie pracować na nas. A jak się komuś nie podoba to wy/Pie/rda/lać do PL i tam stawiać warunki. U nas w uk my rządzimy. Tak powiedziała premier may i tak nam dopomóż allah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary from oxford
Rzeczywiście ten niepohamowany wzrost angielskich zarobków jest niepokojący. Są już tacy którym się wydaje, że powinni zarabiać ponad 2k /mies. Niedoczekanie wasze! My angielscy pracodawcy nie pozwolimy na to żeby nas niszczyć. Przecież w uk jest tak tanio, że nie musicie zarabiać takich astronomicznych kwot. Byle wystarczyło na puszke fasoli i piwo tatra i już jest Ok! 50hindusów na wasze miejsce czeka polaczki na wygnaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi to ci gowno z doopy buahaha gowniarzu na garnku u matki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie cwelu na wygnaniu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol skonczyles podstawowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, a po co mi podstawowka? Mamusia wszystko za mnie robi, daje jedzonko, upierze, posprzata wiec ja moge spamowac na kafe calymi dniami i nocami. I walic konia kilkanascie razy dziennie. Jest bosko. Nie to co w jukeju, wy osrusy nie macie tam takich rozrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj hahah tepy podszyw wabiszura alias cwela na wygnaniu:D nawet wuefiste nie umiesz nasladowac emigracyjny cwelu. 0/10 sprawdzilem po IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! waswn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
if

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×