Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy osoba zakochana będzie w stanie ukryć uczucie

Polecane posty

Gość gość
Jak można udawać zakochanie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spojrz wyzej, pomylka tam zaszla, wlasnie nie udawac, udawac obojetnosc itp nie zauroczenie, zauroczenie musze ukrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolnij się z pracy to nie będziecie się widywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciastuszko 2016.11.04 [ gość 2016.10.13 On swoją miłość największą zna ponad 30 lat... Ja jestem dla niego nikim.] nie kumam ? co masz na myśli xx Mialam na mysli dokladnie to co napisałam. Ona jest milością jego zycia. Zna ja bardzo bardzo długo i z nią dzieli,./życie Mnie znacznie krocej i nie znacze dal niego nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dla niego nikim i go kochasz tak nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham? nie to zdecydownanie za duże słowo na to co czuję. Ale jest mi mega bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widujecie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , czasami tak.tzn raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
czemu mu o tym nie powiesz ? miłość to piękne uczucie , i nie ucieka się przed nią , trochę masz podobną historię do mojej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiem , bo nie lubię się uzewnętrzniać wiedząc że stoję na straconej pozycji.A Ty jej powiedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
ona wie , on jej powiedział ,właściwie sama się domyśliła nie zaprzeczył , kocha nas obie , każde z nas kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie ukrywam bo nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciastuszko dziś ona wie , on jej powiedział ,właściwie sama się domyśliła nie zaprzeczył , kocha nas obie , każde z nas kocha smutas.gif x To w takim razie mamy inną historię bo tu nie ma mowy o kochaniu ani nikt niczego nie wie. Występuje tylko skrywanie cieplejszych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
wiesz, czasem nie łapię się w wpisach bo występujecie jako goście , wystarczyło by nadać sobie nick , zaryzykowała bym , kocham ale nie jest lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jednak nie będę ryzykować nie mam ochoty na zamieszanie w moim życiu , dobrze jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
tzn. ze starcza Tobie raz na jakiś czas tel. bądz spotkanie ? czy to jest zakochanie ? nie potrzeba Ci dotyku , głosu , spojrzenia ? to chyba nie jesteście zakochani/zadurzeni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:00 tendencyjny ten artykuł, a z reguły to mężczyznom się wydaje, że są niezastąpieni i to właśnie oni są często zaborczą, obsesyjną i zazdrosną stroną z urojeniami. kobiety lepiej znoszą rozstania i nowe związki osób darzonych uczuciami, nie uważają się za centrum świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciastuszko 2016.11.11 Musi mi to starczać mimo , że chciałabym tego więcej i więcej to nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
co jest niemożliwością ? wybacz że Cie ciągnę za język , ale zaintrygowały mnie wpisy , ukrywasz ciepłe uczucia a co 'on' na to ? ma uczucie ?nagle przestał , nie wierzę , oboje macie partnerów , nikt nikogo nie chce krzywdzić , ok.. a on ? nie pragnie widzenia na ile się da ? nie próbuje widzenia , bliższego kontaktu ? słowa mi się cisną do ust , co ja bym w takiej sytuacji zrobiła .......... by wilk był syty i owca cała płaczesz ,myślisz , tęsknisz ? a facet co robi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciastuszko dziś Dlatego własnie piszę w tym temacie.Oboje ukrywamy, oczywiście jego uczuc nie mogę być pewna skoro je ukrywa ani on moich skoro niczego nie pokazuję po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad masz pewnosc, ze nie nadinterpretowujesz jego zachowan w sposob korzystny dla siebie ? ztn ze czuje, ale ukrywa? Moze nie czuje, a sie Tobie przypatruje, bo Ty sie dziwnie w stosunku do niego zachowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam przecież że jego uczuć nie mogę być pewna bo je ukrywa. Nie wiem czy on coś czuje , jakieś tam syganały są a;le bardziej chyba zainteresowanie niz zakochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
może się zachowuję , nie wiem , przy nim mam radość i złość , chciała bym i nie chciała bym , on mówi prosto mnie kocha za to że jestem, a żonę ' chyba ' też, więcej przyzwyczajenie i dorobek niż kocha . jakieś tam sygnały są (23.01)?? co to za sygnały , może ja coś przegapiam a powinnam to widzieć (w przypadku moim) czy wyznał Ci uczucie ? czy nie nalega na tel .bądz spotkanie ? a partner zauważył zmiany w Twoim zachowaniu (każdy innieje gdy mu coś na duszy leży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO GOSC 23.01 jestem w bardzo podobnej sytuacji od kilku lat, nie wiem czy to jego gra czy to moja nadinterpretacja ale wydaje mi sie ze ukrywa swoje uczucia, ja jestem zajęta, ale mimo to zaczelam zauważać jego zainteresowanie moją osoba, zawsze się lubilismy miłość przyszła jak grom z nieba i nagle pach on zaczyna się koło mnie kręcić, zaczelam czesto go spotykac "niby " przypadkiem, kiedy on podbijał ( UŚMIECHEM SPOJRZENIEM, ZAGADYWAŁ) zrodziła się między nami taka więź emocjonalna, wydaje mi się, że on czekał na jasny sygnał ode mnie a ja od niego, zmeczona tym zaczełam udawac że tego nie widze, traktowac go jak kolege, i tak to się kreci już długi czas, i nigdy mi nie wyznał co czuje, jednak wiem, że coś jest na rzeczy, jednak oboje wiemy, że to nie moralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam powodziec. Juz 3 rok w takiej niejasności bez możliwości na cokolwiek. Mimo to, wiem co czuje- wyznał mi to.. Ja czuje to samo ale to niemożliwe. Nie ma szans na spełnienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
ja też nie mam szans na spełnienie , może kiedyś tam ..... zdradzisz jak albo gdzie wyznał ;) intrygują mnie historyjki zakazaną miłością , 3 lata u mnie prawie 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
zastanawiam się czy aby nie mamy tego samego wielbiciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.13 Po pol roku znajomości wyznał że się zauroczył że to coś bardziej subtelnego.. i wtedy ja, sprowadzilam jego/nas na ziemię. Zraniłam go- wiem. Przez ponad rok czasu mnie unikał, teraz kontakt jest ale bardziej kolezenski ( dalej jest to coś między nami) Z jednej strony żałuję że wtedy tak zareagowała m , a z drugiej mam kręgosłup moralny, to był odruch . To jest bardzo pouczające, dobra lekcja życia Wniosek taki : ze nigdy!! Nie pozwolę sobie na takie ryzyko. To bolało.. Dzisiaj już tak nie boli ale niema dnia by nie pojawił się w moich myślach ...To bylo to. Nie łatwo jest odpuszczać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×