Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy osoba zakochana będzie w stanie ukryć uczucie

Polecane posty

Gość gość
ktoś kiedyś wymyślił Związk i człowiek tkwi bo .........(ble ble..wiadomo cały ten majdan) a powinno być tak jak motyle z kwiatka na kwiat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Do: 2016.11.14 Nie uwierzysz ale ja jestem w identycznej!! Sytuacji jak Ty . X To współczuje bo to wyjątkowo ciężka sytuacja, szczególnie gdy ja nie umiem się przełamać i mu tego okazać bo boję się odrzucenia, bo on czasem zachowuje się, tak zwyczajnie, tyle czasu minęło i sam chyba już jest tym zmęczony. Albo poprostu już zapomniał po tylu moich odrzuceniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem w identycznej sytuacji :( tylko mój partner, nie jest formalnie moim mężem, a narzyczonym, z którym mnie wiele lączy: cudowna codzinność, wspolna budowa domu i dziecko. Za to ten drugi ma żone i dzieci. Ja ukrywam bardzo mocno. Mam nadzieje, ze sie nie domysla, ale co z tego, jak go tylko widze odrazu gapie się jak ciele. Troche minie zanim się opamietam i głupio spuszcze lub odwroce wzrok. Pociesza mnie jedynie, że on tez tak glupio sie zachowuje, nawte dziwnie kiwa do mnie glowa w takich moemntach, jak na znak porozumienia? Masakra... a pozniej ucieka i sie chowa i nawet do toalety nie chodzi zeby mnie nie spotkac. Ale zazwyczaj max kilka dni i od poczatku zaczyna sie krecic kolo mnie, ale to smutne i meczace. Wspolczuje Wam bardzo mocno takich sytuacji :( chyba mozemy liczyc jedynie na to, że nam to kiedys minie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskolowana
Raz jesteś posępny jak mnie widzisz, by za parę chwil wgapiać się i na końcu cieszyć jak dziecko., że mnie widzisz. Czy Ty sam wiesz jaki jesteś? Czy sam wiesz , czego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
ah ... czemu to takie trudne :( kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego on patrzy na mnie tymi maślanymi oczkami ale nic nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
dlaczego to coś nas dosięga wtedy gdy najmniej tego się spodziewamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wtedy właśnie jesteśmy pozbawieni czujności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niespełniona miłość boli bardzo z czasem odczuwamy fizyczny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami mimo że coś nas niszczy nie potrafimy od tego odejść czasami po prostu boimy się zmian czasami samych siebie a czasami kochamy zbyt mocno by uwierzyć że miłość potrafi zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******ic to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś się zobaczymy , serce już krwawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_zakochana
dziewczyny dzis tak sobie rozmyślam o naszej sytuacji, i myślę że gdy facet tak naprawde kocha, zrobiłby pewny, jasny krok w moją strone, mój luby mnie znów omija, on tak ma raz jeden miesiąć podbija a w kolejnym ucieka ode mnie, myślę, że gdyby naprawde kochał napisałby do mnie, szukałby za wszelką cene kontaktu, dlatego mimo, że mnie serce boli i pęka, ja rezygnuje, nie czekam na nic, nie wiem jak zachowywać się w jego towarzystwie bo spotykać go będe i to pewne, że bedzie nieraz pił kawe w moim domu.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
o o w moim domu ? my tu reszta boczkiem a Ty centralnie ;) rozumiem partner nr1 w delegacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jest to znajomy mojego narzeczonego, który nas czasem odwiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproś go kiedyś jak nie będzie narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo nie mam zamiaru sama za nim latac, gdyby naprawde chciał to sam by zadzwonił.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.e.b.a.ć. uczucia wszyscy bądźmy s.k********.e.l.a.m.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, tez mam takie mysli, ze jakby naprawdę czuł to coś w sercu to zrobilby pewny krok. A mój tez raz sie gapi malsanymi oczami i kreci wkołko a pozniej ucieka boi sie udaje ze ignoruje itp :( i tak to trwa... a on zadnego konkretnego kroku nie robi, wiec czasem mam mysli, ze jendak nic nie czuje... ale potem znowu go widze jak stoi za rogiem w pracy i podglada... i znowu mam mysli, ze jednak cos czuje i sie boi i tak w kolko :( a on potem znowu robi uniki, zeby znowu obsesyjnie krecic sie wokol :( No nie rozumiem... mysle, ze tak, jakby facet czul, to zrobilby jakis przelomowy nawet delikatny kroczek na przod ;( chyba trzeba sie nam z tym pogodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie. Tez tak myśle zrobiłby cokolwiek tymbarskiej ze mój numer ma zadzwoniły albo napisał SMS zeby tylko zagadać. Dlatego ja juz nie chce zawracać sobie nim głowy i czekać na cokolwiek a kobiecie nie wypada. Widocznie może tylko im sie podobamy. Ja jestem w identycznej sytuacji jak gość wyżej on tez raz okazuje, kręci sie koło mnie a innym razem omija mnie i go nie widuje i tak w kółko. Juz drugi rok to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się wierzyć że taki dojrzały mężczyzna jak on nie zauważa moich reakcji. Pewnie tylko udaje że nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On udaje Ty udajesz wreszcie macie coś wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po drodze nam do siebie bylo. widocznie tak mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
dlaczego nasze drogi nie zeszły się wtedy kiedy poznałam mojego obecnego ?? teraz tęsknię , bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to już jest , kogoś mamy , kochamy i nie możemy go mieć :( uczucie skrywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezsensowne te tęsknoty są. Skoro uczucia są skrywane to raczej nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*****l się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz, powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×