Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bierzecie prysznic również rano? Czy tylko wieczorem??

Polecane posty

Gość gość

Koleżanka ostatnio się zdziwiła, że nie mam czasu na poranny prysznic. Że dla niej to niepojęte, bo ona nie wyjdzie z domu bez prysznica. Wieczorem zawsze biorę prysznic, krem, balsam etc. ale rano nie starcza mi czasu, wstaję bardzo wcześniej, a mam sporo rzeczy do zrobienia zanim wyjdę do pracy. Przygotowanie śniadania dla nas, bo jemy przed wyjściem, śniadania do szkoły dla dziecka, karmienie zwierząt, szykowanie/prasowanie ciucha, który mam założyć lub dla dziecka itp. Prysznic biorę rano jedynie w lecie. Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prysznic tylko wieczorem, rano przecież jestem czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, ja przy 2 małych dzieci biorę prysznic, kiedy się uda :D Podobne jest z jedzeniem, korzystaniem z toalety itd. A w normalnych warunkach różnie, czasem rano, czasem wieczorem, w upały to i po 3-4 razy dziennie, czasem zdarza mi się przez 1 dzień nie wziąć w ogóle. Czasem mąż mnie wręcz prosi, żebym nie brała prysznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wieczorem, wstaję o 5 rano, wolę rano pospać te 20 minut dłużej, niż się znowu kąpać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prysznic to 3 minuty, jak mogłabym nie zdążyć, jednie mogłabym być za leniwa. I co tak po wypróżnieniu idziecie z brudną dupą do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prysznic 3 minuty ? No nie gadaj głupot to najmniej 10 - 15 min samo wytarcie sie pozniej to pare minut a syszenie wlosow? Bo niektórzy tez rano myja wlosy tak jak ja u mnie prysznic trwa 30 min razem z rezta zwiazana po wyjsciu z pod prysznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty, jak cie s/r/a/n/i/e w srodku nocy dopadnie, to z brudna doopa do lozka wtacasz czy prysznic w srodku nocy bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to może ty się źle podcierasz, że masz brudną? ja się podcieram dokładnie i na koniec chusteczką nawilżaną dla odświeżenia krocza. Nie muszę brać prysznica po kupce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano i wieczorem. wieczorem dla czystości, rano tylko dla obudzenia, bo jak wstane wyglądam jak krzyżówka zombi z Frankensteinem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyscioszkaa
ja biorę rano, wieczorem, przed seksem i po seksie, przed i po kupie i siku, przed i po jedzeniu i gotowaniu, przed wyjściem z domu i po powrocie i ogolnie to cały dzien mogłabym siedzieć pod prysznicem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się myjesz raz w tygodniu, to musisz się odmaczać, jak myję się częściej to wystarczy polać wodą, przelecieć gąbką, krocze płynem do higieny intymnej i spłukać, po wytarciu co zajmuje 30s. balsamuje się to drugie 30s. Nie wypróżniam się w nocy, jem regularnie i wypróżniam się też regularnie, nie ma mowy o podcieraniu chusteczkami, nie mam potrzeby mazać się kolejną chemią, wole czyste i świeże krocze niż zapachy z chusteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się polewasz wodą, a ja się myję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polewam się przed myciem gąbką z płynem, nie muszę lać litrami wody, później się opłukuję. Co z tego że kąpiesz się 15 minut jak chodzić z brudną dupą i zapoconą cipką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ty wiesz kto z jaką pupą chodzi? znasz to z autopsji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę prysznic rano i wieczorem. Ale rano nie szoruje się jakimiś płynami, wieczorem też nie zawsze, żeby nie niszczyć naturalnego płaszcza ochronnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ta co myje się wieczorem, na pewno po 10h nocy jest chodzącą świeżością, zwłaszcza jak po kupie podetrze się chusteczkami. Może w ogóle się nie myjcie są antyperspiranty, dezodoranty, wody toaletowe, perfumy a nawet suche szampony, wystarczy popsikać i wyczesać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wszyscy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko wieczorem. Rano wolę dłużej pospać, bo choć jestem szybka i zorganizowana, nie potrafię wziąć prysznica za 30 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ośmieszajcie się, Prysznic 15 minut? Dla przyjemności może tak, ale spokojnie można zrobić go w 3-5 minut. Co to jest nalać płyn na gąbkę, przejechać nią całe ciało, podmyć się płynem do higieny intymnej, ew. ogolić nogi i spłukać się, wycieranie to porostu założenie na siebie ręcznika.... 30 minut zajmuje mi to co powyżej plus mycie i układanie długich włosów i makijż (tonik, serum, krem, podkład, konkurowanie, cienie, eyliner, tusz, puder sypki) i obowiązkowo golenie nóg i bikini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka konkubinatu dziś jak można wieczorem się nie umyć, tylko brudnym iść spać? To jest niepojęte, bo ten brud wcierasz w pościel, chyba nie chce wiedzieć jak ona wygląda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaimmmama
Ja też wieczorem czasami Rano zawsze, jak mogłabym pójść do pracy w brudnych majtkach, nałożyć antyperspirant bez umycia się, zrobić makijaż bez umycia twarzy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wieczorem czasami Rano zawsze, jak mogłabym pójść do pracy w brudnych majtkach, nałożyć antyperspirant bez umycia się, zrobić makijaż bez umycia twarzy???? x a jak możesz iść do czystego łóżka brudna spać?! syfiara, ale rano tapeta musi być, a jakże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra "czyścioszki" a jak często myjecie się jak macie menstruację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ile razy będzie ok? są jakieś normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma a powinny, bo czasami z odległości 2 metrów czuć czyjegoś śledzia z brudną cipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×