Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bierzecie prysznic również rano? Czy tylko wieczorem??

Polecane posty

Gość asdsas
Rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Jerzyka
Codziennie rano biorę kąpiel. Taki mam nawyk, wolę to od prysznica. W wannie siedzę krótko, tyle by umyć włosy i ciało. Wieczorem albo kąpiel albo prysznic. Nie przemawia do mnie, że jestem rano czysta, bo myłam się wieczorem. Rano czasem czuję się zgrzana, do tego "zasikana", poza tym co rano robię kupę, więc naturalne jest dla mnie po tym się umyć. Do tego (już pomijam czy był seks czy nie) czasem z cyklu wynika, że jestem tam nazbyt mokra i mus się umyć. Wchodzę do szybkiej wanny nawet podczas okresu. Nie potrafiłabym rozpocząć dnia, gdybym nie umyła się pod pachami i w kroczu, a że jeszcze myję co rano włosy to najlepiej mi wejść do wanny. Jedyny minus, jaki dostrzegam to przesuszona skóra na łydkach. Nie wiem czy od tego, ale fakt - lubię ciepłą kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chodzisz zgięta w pół z nosem przy kobiecych tyłkach? hahahaha jak żyję nie czułam od kobiet śmierdzącej pipy, raz jedynie w kolejce od starej babki waliło moczem i to tyle. Nie wiem w jakich kręgach się obracasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prysznic to 3 minuty, jak mogłabym nie zdążyć, jednie mogłabym być za leniwa. I co tak po wypróżnieniu idziecie z brudną dupą do pracy? x Masz brudną dupę po? :D My, w odróżnieniu od ciebie, mamy czyste, bo potrafimy się wytrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy inne definicję czystości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie przesadzaj, że po każdym załatwieniu jest mus podmywania, bo gdyby tak było w każdej pracy byłby bidet. A w to nie wierzę, że się w pracy podmywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz, że nie wypróżniam się w pracy a jeśli już sytuacja by mnie przymusiła, to wyjątek który zdarza się kilka razy w roku, przeboleje te powiedzmy 4h ale celowo podtarta chusteczkami, nie poszłabym do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem się kąpię a rono prysznic. No może prysznic to za dużo powiedziane bo codziennie rano myję włosy a wygodniej mi w całości wejść do kabiny niż przewieszać się przez wannę. Tak więc rano to jest właściwie opłukanie się podczas mycia włosów. Bez przesady z tym szorowaniem ciała 2 razy dziennie, no chyba, że ktoś ma nadpotliwość. A co do seksu to wiadomo, że po należy się podmyć i nie zaliczam tego do kąpieli czy prysznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych, co rano nie myją nic poza zębami: nie czujecie nieświeżej cipki? Mnie nawet jak facet trochę popieści i do seksu nie dojdzie puszczają "soki" i nie ma opcji, żeby się nie umyć. Do tego właśnie to "zasikanie" - wkładacie majtki na cipkę mytą wieczorem? Nie oceniam, ale nie dowierzam. A co na to wasi faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myję się raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano i wieczorem. Podczas menstruacji po każdym załatwieniu podmywam się w bidecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kocham się po wieczornym prysznicu. Co nasi faceci? Nic, przecież jestem czysta, a w ciągu dnia mam na głowie dzieci, a nie minetkę czy klikanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś myślę, że masz z tym problem..... skoro nigdzie nie możesz się załatwić, poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodociekliwa
Ale co rano poczułybyście pocierając myte kilka godzin temu wargi? Zupełnie nic?! Chyba podczas kataru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie pomyślałaś, że ja nie mam potrzeby załatwiać się w innych godzinach niż wczesnoporanne, czy popołudniowe, kiedy jestem w domu? A jak zdarzy mi się 5 razy w roku w pracy to nie robię z tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodociekliwa dziś jak ci rano śmierdzi pochwa to masz zapalenie pochwy :D zdrowa pochwa po nocy nie śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie myje raz na kilka dni wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że śmierdzi, po prostu uważam, że 2 razy na dobę to żadna łacha się odświeżyć, tak samo jak 2 razy dziennie myję zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mistrzyni czystości :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych, co rano nie myją nic poza zębami: nie czujecie nieświeżej c*pki? x Nie odróżniasz NIE WZIĘCIA PRYSZNICA od NIEUMYCIA SIĘ? Żaal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano i wieczorem rano może nie jestem jakoś szczególnie brudna, ale jeszcze śnięta i łóżkowa, nie ma nic przyjemniejszego niż prysznic na futerko tygrysie. no i wtedy jest pewność, że ludziom nic ode mnie nie śmierdzi:O (ja mogę czegoś nie czuć będąc ze sobą 24/24) poza tym nie rozumiem seksualnych ludzi, którzy się rano nie myją.... i co, do wieczora popylają z zaschniętą spermą w cipce?:( a propos prysznica. może ktoś polecić jakiś hipoalergiczny zdrowy żel pod prysznic o zapachu owocowym? (nie palmolive)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano nigdy nie myję włosów, żeby nie wcierać brudnych włosów w poduszkę, łech aczkolwiek jak są upały to jest to przyjemne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodociekliwa
Nie śmierdzi, ale czuć COŚ. Może na niektórych facetów ten zapach działa, nie jest to żaden stęchły "nabiał", jak przy grzybicy itp. Ale to tak, jak po przebudzeniu ma się nieświeży oddech z ust (ja mam). To samo TAM należy się umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wziąć prysznic a umyć się to dwie różne rzeczy to po co brać prysznic? że do ręki, potrzymać czy jak? eee :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wziąć prysznic a umyć się to dwie różne rzeczy to po co brać prysznic? że do ręki, potrzymać czy jak? eee pechowiec.gif x ja też nie do końca rozumiem różnicę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może o to chodzi? - Jasiu brałeś prysznic?! Mamo, czy wszystko co zginie w tym domu to zawsze na mnie?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wieczorem rano nigdy bo szkoda mi czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwazam, ze rano kapia sie czy biora prysznic osoby z infekcjami intymnymi ? ewntualnie kobiety, ktore maja problem z patologicznym poceniem sie :P Normalnie czlowiek wymyty wieczorem wstaje rano czysty a to z tego powodu, ze tylko spal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×