Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bierzecie prysznic również rano? Czy tylko wieczorem??

Polecane posty

Gość gość
Prysznic rano i wieczorem obowiązkowo. Chyba że dla męża czasem robie wyjątek i nie myję się wieczorem. Powiedział że dopiero wtedy mam najlepszy zapach. I zawsze rano mnie liże, albo po całym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych co 2 razy dziennie się prysznicują: ciekawe czy codziennie ubieracie nową piżamę, nowy stanik i po każdej kąpieli macie czysty, świeży ręcznik? Pewnie nie? Brudaski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty, zakładam brudną piżame gościu z 11:23 :):) Dla mnie możecie się myc nawet 5razy dziennie, ale przestańcie ludzi wyzywać od brudasów bo tego nie robią. Może Wasze pipki śmierdza, no moja nie. A jak czuję się niekomfortowo to się podmywam. Zluzujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Jerzyka
A wiesz, że piżamę zmieniam co 2-3 noce max. Tzn. bawełniane dłuższe koszulki, bo piżamy kompletne mam dwie. Staników mam sporo, rzadko zakładam ten sam nazajutrz, ale sądzę, że ze 3x założę i do prania. Ręczniki piorę co tydzień w 90st.C To jest normalne, nie zajmuje nadto czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolenniczka litosci, przeciez to byl sarkazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co prac recznik skoro wycieracie w to czeste ciało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biustonosz mam na tydzien, pizame tez, reczniki zmieniam rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biustonosz zmieniam co 2-3 dni. Pizame co kilka dni ale spie po prysznicu to raz a dwa ze spie w majtkach ktore zawsze zmieniam po nocy. Nie zasne bez majtek:P reczniki co 5 dni, mam oddzielnie do ciala i wlosow i twarzy. Temu komu pipka smierdzi kurrem rybackim:polecam wybrac sie do lekarza :)) jest taka bakteria co sie zwie Gardenella vaginalis i to ona powoduje taki zapach :) widać ktos nie zna prawidlowego zapachu swoich narzadow plciowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Gardnerella. Sorki wdarly sie literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Jerzyka
Dla mnie spoko tak pogadać, żeby się dowiedzieć, jak sprawy się mają. Bo nawet koleżanki tak szczerze nie rozmawiają, jak my tu anonimowo (mniemam). Ale i bez forum wiem, że wody przelewam dużo, bo po rachunkach widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zwolenniczce konkubinatu wieczorem i w nocy śmierdzi kutrem rybackim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:01 Gardenella vaginalis - da się to hodować w doniczkach? komary i muchy skutecznie by mi odstraszyło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc 12:05- coś Ty, jeszcze rano, zanim nie wezmę prysznica :) Ej laski, laski. Ja ręczniki piorę rzadziej bo mam ich mnóstwo, dużą łazienkę więc i dużo miejsca na brudy. Natomiast mój facet ma manię użycia ręcznika tylko raz! Dlatego mam tyle ręcznikow, bo musiałabym je chyba co chwilę prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka konkubinatu dziś gośc 12:05- coś Ty, jeszcze rano, zanim nie wezmę prysznica usmiech.gif x hahahahahah ;) co na to facet? lubi na "Napoleona"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ja prysznic biore wieczorem. Rano myje tylko miejsca strategiczne(pachy,stopy,podmywam sie i myje buzie). I mimo,ze w nocy jedynie spalam czuje sie nieswieza w tych miejscach-tak jak ktos juz pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się wtrącę w rozmowę
Wiem, jak czuć c*pkę i wiem, kiedy zapach jest zbyt ostry, by uznać, że to jest "świeże". Wiem też, że niektórzy faceci lubią ten ostry zapach. Moją miarą świeżości jest to, żeby nie było czuć. Myję się tam dwa razy dziennie, ale wiem że po kilku sikaniach nie jest extra świezo. Wstańcie od komputera, przejedźcie sobie palcem po waginie. Przyjemnie czuć palec? Podoba wam się ten zapach?? Koniecznie wróćcie i napiszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się wtrącę w rozmowę dziś hmmm mogłabym sprawdzić tylko nie wiem co na to szef i koledzy z biurka obok :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robisz stopami w nocy? Ze rano czujesz sie tam nieswiezo? Bo ja po prysznicu wieczornym wskakuje do lozka. I rano stopki mam swiezutkie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.25 mysle ze by im sie spodobalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niw wyobrazam sobie wyjscia z domu bez porannego prysznica , mycia zebow i makijazu. Czuje sie swiezo po nocy. Dla mnie tylko brudaski sie nie myja rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Regularnie wieczorem co dziennie prysznic. Rano przed wyjściem z domu ? to tylko po ostrym seksie ,kiedy jestem mokra jak szczur no to wtedy musze :D ale przeważnie prysznic na wieczor. Dwa razy dziennie w upalne ,duszne dni, w chlodne kiedy okolicznosic tego wymagają o jakich powyżej wspomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja uwazam, ze rano kapia sie czy biora prysznic osoby z infekcjami intymnymi ? ewntualnie kobiety, ktore maja problem z patologicznym poceniem sie jezyk.gif Normalnie czlowiek wymyty wieczorem wstaje rano czysty a to z tego powodu, ze tylko spal." Boshee. ja biore wieczorem kapiel , rano prysznic. Nie mam zadnych problemow z infekcja , czy poceniem sie. Po nocy niestety nie jest sie swiezym, szczegolniee jak rano ktos sie zalatwia , czy w nocy chodzi siku. Kolejny flejtuch i brudas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani rano,ani wieczorem.Raz na dwa miesiace bo nie mam czasu ani ogrzewania w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie wieczorem podmywam sie w misce. raz w tyg w sobote kapilel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Nie przeczytam wszystkich komentarzy , tylko wyrywkowo i najbardziej jedne z argumentów jaki powalil mnie na glebe , dosłownie niemalże to o tym ,ze po załatwieniu spraw fizjologicznych chodzi się caly dzień takim" brudnym" :D Ludzie,!!!!Czy ktoś slyszal o takim czyms jak bidet z natryskiem, lub umywalka lazienkowa z kranem? Podmywa się po każdej czynności toaletowej, jak nie ma do tego dostępu od tego są specjalne chusteczki do miejsc intymnych orpcz zwykłego papieru toal. My w domu mamy bidet z natryskiem, fajowy wynalazek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powiedz, że to sarkazm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się wtrącę w rozmowę
Wyjdź do toalety, umyj ręce, zamknij się w kabinie, przejedź palcem po wierzchu, ale tam, gdzie jest już wilgotno, powąchaj, dokonaj subiektywnej oceny zapachu, a po wszystkim umyj ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biurowa panienka
Myję się 2x w tygodniu. Pracuję w biurze i zapewniam was nic ode mnie nie czuć. Nie mam faceta więc problemu nie ma. Włosy myję 3x w tygodniu. Bo niby od czego są szanony suche. Majciochy zmieniam 2x w tygodniu, a stanik raz. I wszystko jest ok. A w wasze mycia 2x dziennie po prostu nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z biura
Myję się 2x w tygodniu. Pracuję w biurze i zapewniam was nic ode mnie nie czuć. Nie mam faceta więc problemu nie ma. Włosy myję 3x w tygodniu. Bo niby od czego są szanony suche. Majciochy zmieniam 2x w tygodniu, a stanik raz. I wszystko jest ok. A w wasze mycia 2x dziennie po prostu nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×