Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bierzecie prysznic również rano? Czy tylko wieczorem??

Polecane posty

Gość gość
Choćbyście się kąpały dodatkowo nawet o 2 w nocy nie zmieni to faktu, że jesteście tępymi, sfrustrowanymi prostaczkami posługującymi się rynsztokowym słownictwem rodem i ohydnymi wyzwiskami. A tego żadnym mydłem zmyć się nie da, nawet gdybyście się szorowały 24/7 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest powodem , ze na okazje" specjqlne" myjecie sie juz czesciej i czasu nie brakuje, ani checi a argument o niszczeniu hihihi ochronnej flory balteryjnej rozplywa sie jak za dotknieciem czarosziejskij rozdzki? Na randke tak, do ginekologa tak, na wazne spotaknie tak, a na codzien to juz nie ma potrzeby??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapiesz sie co dwa dni bo uzywasz antydespirantu? Ratunku...... Gdyby nie forum do glowy by mi nie przyszlo, ze ktos tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antyperspirantu***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój tym co są rano czyści. Korzystają z toalety, wychodzą nie myją rąk, bo one przecież też są czyste! Po co traktować wodą i mydłem skórę po każdym siku! Jak to mówią częste mycie skraca życie. Taktyka brudasa. Wstaje oszczędza 15 min bo się nie myje, bo po co? Je śniadanko, wykonuje swoje poranne czynności, idzie do pracy, pracuje 8 godzin w pocie czoła, ale przecież dalej jest czysty po powrocie do domu. Gotuje obiad, mija cały dzień i dopiero wieczorem idzie się kąpać bo dopiero jest brudny/a po 24h nie mycia się, nie wcześniej. W żadnym wypadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daleko mi do pedantki ale bez przesady nigdy bym nie wyszła rano do ludzi nieumyta!! nikt mi nie wmowi że po nocy jest czysty i świeży w szczególności kobiety które oprócz potu mają inne wydzieliny... Poza tym nie oszukujmy się ale większość robi jednak poranna kupę i wychodzicie tak z nieumytym tylkiem? To akurat pewnie większość uzna za jakąś dewiacje ale ja myje tylek po każdej kupie jeśli tylko mam taką możliwość bo inaczej czuje się brudna choćbym nawet podcierala się cała rolka papieru. A tu czytam że wy rano nic haha. To wyjaśnia skąd tyle smrodu w autobusie, pracy, na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×