Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

Ja nie lubię sie smucić, ale jesli Ty pierwsza się nie uśmiechniesz to nadal taki będę. :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) gromi, marie antonine czytalam w liceum, ale podalas mi super pomysl, z przyjemnoscia przeczytam ja jeszcze raz, tym bardziej, ze tworczosc zweiga jest prawie w calosci przetlumaczona na niderlandzki, wiec pobguszuje w mojej bibliotece. czesto w pogoni za najnowszymi pozycjami, zapominamy o pisarzach z przeszlosci. dzieki gromi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja widzę dywanik z kwiatów, to myślę, że najlepiej jest go rozkładać niepublicznie, bo potem jest trochę słabiej, jeśli trzeba go publicznie zwijać ;) Tak sobie myślę, że najpiękniejsze jest ukryte ;)A mnie znów zawinęli avatar :OWitam sobotnio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nurtu historycznego, czytam aktualnie "Księgi jakubowe" O. Tokarczuk, choć myślę, że "czytam" to słowo mocno na wyrost :classic_cool: Nie ośmielę się polecić na razie, myślę, że za rok wciąż będę to "czytała", jak ktoś to choć zobaczy, to domyśli się czemu ;)Kiedyś nie miałam aż takich problemów, ten uwiąd umysłu starczy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CzwarteImperium wczoraj xW takich chwilach sobie przypominam, czemu wciąż lubię ten dom wariatów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want, jestem przekonana, że nie, czasem burzowo, ale zawsze do przodu, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie też, fajnie że się pokazałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz na pokaz Want i Wawa. Jesteście dorosłymi ludźmi, ale to co odstawiacie jest po prostu śmieszne. Pokazujcie dalej swoją wielką piękną miłość, aż dalej Wawa będzie kimś innym a Ty z kolejnym zdjeciem piersi będziesz biegać i przepraszać kolejnych. Fałsz i żal politowania jedynie wzbudzacie. Bądźcie szczesliwi w swoim zakutym światku Tylko Ciebie Chcę.:) nie udawaj, ze nie wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:13 wiem, że żal d**e Ci ściska, bo liczyłas na to, że nas sklocisz. Kolejne żałosne intrygi. Przykro mi, ale nie udało Ci się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklocic?:D dobre sobie. Twój Wawa Wandziu jest dla mnie nudny i aseksualny. A Ty jesteś fałszywa;) nie ma co dobrana para, życzę wam szczęścia w tej całej obludzie i kłamstwach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam coś jeszcze , to nie żal mi d**e sciska tylko śmiech mnie dlawi. Wasze gierki wasze zoo nasza komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie wiesz kim jestem:) nigdy nie pisałam z twoim Wawa bo to pusta baba jest. Zero testosteronu, zero pierwiastka męskości, ale skoro lubi takie ciepłe kluchy jak ty:D buhahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dramat godny desek teatru :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×