Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 13 archiwum

Polecane posty

Gość gość
U poprzedniego prezydenta, jednym z bliskich mu współpracowników był handlarz narkotykami. Trudno, żeby prezydent za wszystko odpowiadał. W końcu kancelaria prezydenta to urząd do obsługi prezydenta państwa a więc za to odpowiada, jeśli w ogóle, szef kancelarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
No jasne że prezydent nie może we wszystkim się orientować i nad każdym mieć kontrolę. Jednak jest różnica w tym że ktoś handlował narkotykami( tak BTW, prokuratura tego nie udowodniła) a ogołoceniem budynku, który należy do kancelarii prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
fdaktem jest 'papiez' w srodku zdania pisze sie z malej, Pawel IV dawno polecil nieutozsamiani Magdaleny z prostytka i taka kestr wykladnia kk , a wiec nie wybielam , tylko mam dosyc ciaglego wyszukiwania jakichs p*****l dotytczacych kk. - Grzegorz Wielki utozsamial Magdalene z czlowiekim upadlym i cudzoloznica na podstawie tych ewangelijnych demonow z ktorych zostala uwolniona przez Jezusa , oskarzen zydow , ze Jezus otaczal sie celnikami i grzesznikami ( czyli takz grzesznicami ) , faktem upadku do stop i mycia nog oraz wycierania wlasnym wlosami porzez Magdalene ...ten papiez wskazywal na moc nawrocenia , ktora nawet czlowieka najbardziej grzesznego pozwalaka przywrocic Bogu to byl bardzo dobry papiez , chociaz moze przesadzil zbytnio utozsamiajac Magdalene z kobieta upadla - teraz mowi sie poprawniej , ze te 7 demonow , ro byly jakies choroby ....kolejne szukanie dziury, przyszywanie latek i raczej bardziej oczernianie przez byle katoliczki , ktore zerwaly z kk niz moje wybielani niz moje 'wybielanie '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
- Grzegorz Wielki utozsamial Magdalene z czlowiekim upadlym i cudzoloznica na podstawie tych ewangelijnych demonow z ktorych zostala uwolniona przez Jezusa p no tak siedem demonow to z pewnoscia nierzadnica :D,okej ja swoje zdanie napisalam,i nie zamierzam wiecej sie na owy temat rozwodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu mamy dowód na moralność Kalego panująca w pisie.A w zasadzie charakteryzująca te partie...xhttp://skroc.pl/66b45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ministrowie bezpieczeństwa z Europy zachwyceni Antonim Macierewiczem :D Widocznie nie mają styczności z lewackimi mediami pracującymi pod dyktando Po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewactwo to robactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn już doszedł do siebie i pojawił się ☺ Dalej będziesz prowadził przegraną krucjate przeciw PiS ?ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasra topik wklejkami bedzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynie vel Mały cyganiez wąsem gdzie ostatnio byłeś ze swoim taborem?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psy szczekają, Shatyn cygan wkleja dalej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow piękne przemówienie Dudy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent ułaskawił Mariusza Kamińskiego jeszcze przed uprawomocnieniem wyroku x ahahah shatyn sie poplacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy w historii Polski przypadek gdy Prezydent ułaskawia kogoś przed pełnomocnym wyrokiem sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamiński niesłusznie oskarżony więc nikogo to nie dziwi oprócz pogańskiego lewactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
to,ze to zrobi bylo do przewidzenia,tym bardziej ze IMHO wyrok na polityczne zamowienie,poza tym ucina to medialne ataki i spekulacje,ze facet z wyrokiem jest ministrem do spraw sluzb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny okres dla Edka trwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba obiektywnie przyznać ze nadeszly cięzkie czasy dla shatyna. pis robi co chce i notowania im rosną. chlop moze tego nie przetrzymac. pis kolejną sprawe rozegral po mistrzowsku. zamiast oddać kamińskiego na dlugie miesiące kolejnego procesu na żer "funkcjonariuszom medialnym" i robic z tego procesu material dla propagandy, zalatwil sprawę jednym szybkim uniewinnieniem. trochę się powściekają ale teraz są ważniejsze sprawy niż jakiś kamiński a poza tym czasy wymagają ludzi zdecydowanych i nie certolących sie z przestępcami, takich wlasnie jak kamiński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza Dama Agata Duda odwiedziła wcześniaki w Instytucie Matki i Dziecka, jak widać nie okupuje lodówki jak jej poprzedniczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak was, ale mnie decyzja prezydenta ucieszyła. Tak trzymac i nie popuszczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona.. łamanie konstytucji było do przewidzenia czy co? Przeczytaj art. 139 Konstytucji, prawniczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działacze organizacji "Komitet Narodowy +60o", powstałej z okazji 60. urodzin Władimira Putina, chcą, aby Patriarchat Moskiewski przyspieszył proces ogłoszenia go świętym. Według nich, do ich organizacji nieustannie zwracają się prawosławni obywatele kraju z prośbą o wsparcie idei kanonizacji obecnego szefa państwa. Członkowie Komitetu zaapelowali już raz w tej sprawie do patriarchy moskiewskiego i całej Rusi Cyryla, obecnie zaś chcą przyspieszenia tego procesu.xxTeraz po ułaskawieniu Mariuszka pis może wystąpić o rozpoczęcie procesu kanonizacyjnego do papieża Terlikowskiego a może nawet do arcypapieża rydzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Trzeba uznać, że prace nad wyjaśnieniem przebiegu katastrofy smoleńskiej oraz jej przyczyn nie zostały zakończone" - pisze prezydent Andrzej Duda do zespołu naukowców uczestniczących w kolejnej już Konferencji Smoleńskiej i dziękuje im za "wierność etosowi pracowników nauki i wytrwałe dążenie do poznania prawdy".xxA jakby tak "uznac" coś mądrego panie prezydencie zamiast tego głupiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto zlamal konstytucje? mozesz po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O prezydencie Dudzie...x"Powinien być uczciwy, przyzwoity, dotrzymywać słowa, powinien pamiętać o tym, że nie wszyscy głosowali na niego, że nie cała Polska to jest PiS. Zachowuje się jak taki podrzędny pomocnik Kaczyńskiego (...) Duda jest bardzo złym prezydentem, jest całkowicie stronniczy, PiS-owski, nieudolny. Kilka kompromitujących wypowiedzi z tym swoim lisim uśmieszkiem, który mu ciągle nie schodzi z twarzy. Jest bardzo złym prezydentem. Ja się wstydzę, że ktoś taki jest prezydentem Polski".xIrytuje mnie, bo jest taki nieszczery, sztuczny, głupawy, nie wiem co on chce. On ciągle jakiś taki poddenerwowany, rozsierdzony. On nie potrafi spokojnie mówić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatławiec...x"Prezydent Andrzej Duda w Święto Niepodległości uhonorował Księdza Arcybiskupa Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla Kościoła i osiągnięcia w pracy duszpasterskiej."xxCiekawe kiedy prezydent odznaczy np pracownika Volkswagena za wybitne zasługi dla tego koncernu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje powazne podejrzenie, że prezydent złamał prawo.Sąd Najwyższy 9 czerwca 2006 roku, orzekł, że ułaskawić można osobę skazaną prawomocnym orzeczeniem sądowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powtórzę, że nie wiem jak was, ale mnie decyzja prezydenta ucieszyła. Tak trzymac i nie popuszczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×