Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicola987

Operacja tarczycy

Polecane posty

Gość Smutna mama13
A i zapomniałam napisać że kręgosłup szyjny w rezonansie ok tylko jakieś uwypuklenie wyszło. 22 jadę zbadać błędniki do laryngologa przez zawroty głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola987
Lukasz dziennie garsc leków oby to chociaż pomoglo..lekarze nic nie mówią konkretnego? Ja wlasnie wybieram sie do urologa mam kamienie..ale w sumie nic mi nie da kaze pic duzo wody i pewnie urosept. Mialam juz kiedys kamienie 10 lat spokoju i znowu..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
Nikola,mi dziś w nocy tak nerki dawały popalić że myślałam że oszaleje.Zawsze w moczu wychodziły mi liczne kryształy szczawianowo wapniowe,jutro mam wizytę u endokrynologa-chirurga mojej ,ona jest też nefrologiem to zgłosze co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wali to wszystko na raz:/ napisz po wizycie co powiedzieli..ja musze iść do urologa i neurologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
Jestem po wizycie,patahormon wynosił 22 czyli przez takie duże podaze wapnia nie pracują jak trzeba rozleniwily się.hormon zwiększyła do 200.za miesiąc znowu na wyniki i chce mi zrobić usg nerek.O dziwo dzisiaj czuję się nieźle,boje się bo zmniejszyła mi wapno do 3 razy po 2 dziennie,dopiero teraz do czytałam że w poście wyżej brałam calperos 3razy po 3 a nie po 2.w razie Gdyby coś się działo mam wziąć hydroksyzyne... Nikola a czemu wybierasz się do neurologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 to duza dawka ale skoro ma Ci pomoc..lekarz wie co robi:) mam nadzieje ze następne badania będą lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
Dzięki,daj znać jak będziesz po wizycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
Ja wizytę mam pojutrze u endokrynologa-chirurga i ciekawa jestem jak mój parathormon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, proszę napisać czy torbiel na tarczycy o wielkości 2,9 cm operują? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam typowego guza wiec na 100% nie wiem ale z tego co sie orietuje to tak usowaja tym bardziej ze ten torbiel nie jest maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ja parathormon mam w normie bo 31,7 (14,5-87,10) Wapń 2,0 (2,1-2,55) troszkę za mało i dostałam Golden 1000j i calperos ale po nim mialam świąd całej skóry i odstawiłam pójdę w październiku to powiem Tsh 1,356 (0,55-4,00) ale za to testosteron mam 2 krotnie większy stąd moje problemy z owłosienie 21 wrzes ia jadę na ust ginekologiczne w celu sprawdzenia pico i guza wyrizujacy jajnika jeśli guz opera je trzeba i postanowiłam złożyć papiery na studia bo 15 lat temu po maturze zrezygnowałam i niewiem czy podejmować tą drogę studiów bo na samą myśl mam wymioty i birgunkd5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wizytę mam dopiero w styczniu. We wtorek mam badanie tsh ale po odebraniu wyniku mam zadzwonic. Niebwiem czy dobrze zrozumiałam..podejzewaja u Ciebie guza jajnika? Z tego co widzę to wyniki troszkę sie polepszyly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola987
Smutna jak po wizycie u ginekologa? Dowiedzialas sie czegos konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
jak zwykle niczego nowego niemam guza jajnika a pco brodą i was jak u faceta a nie mog e nic wziąć na zmniejszenie tego bo jestem obciążona rakiem piersi i jajnika. mam podwyższony testosteron ale co można zmniejszyć tylko anty a nie mogę koło się zamyka płakać się chce. Jestem na studiach powoli daje radę samo sesja. zastanawiam się nad wkładka miedziana w celu antykoncepcji p bo po ost ciazy mam dosyć bycia matka bycia w ciazy itd a co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mama13
Czesc dziewczyny długo mnie nie było i dużo się działo.Smutna kurcze najważniejsze że nie rak! też jestem obciążona ryzykiem i mam torbielowłokniaki na obu piersiach puki co obserwujemy. Niedawno torbiel jajnika ale wchłonął się i obyło się bez operacji,Byłam też w gliwicach 2 tygodnie temu i w kwietniu mam się wstawić spowrotem ma się odbyć konsylium lekarzy co dalej.Wapno w normie,magnez,PARATHORMON 32 też a mrowieje dalej.Najgorsze jest to że mam nerwice lekową i co teraz zemną wyczynia przechodzi ludzkie pojęcie! w piątek jestem umówiona do Toruńskiej i pewno antydepresanty czego się boje jak cholera! mam duszności,kołtania serca,zrywy,bóle głowy i kluchę w gardle,dławi mnie .Totalna klapa :-( nikola jak leczysz nerwicę lekową? jak wogole dziewczyny się czujecie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek85
hej, jestem tu nowa usmiech.gif Miesiąc temu przeszłam operację usunięcia tarczycy, ze względu na guz pęcherzykowy ok 3cm. Biopsja ok-zmiana łagodna. Operacja była z użyciem neuromonitoringu w szpitalu św. Rafała w Krakowie. I wszystko byłoby ok, gdyby nie problemy z głosem smutas.gif Po operacji mówiłam, ale z ogromną chrypką, mój głos przypominał głos starego alkoholika smutas.gif Z dnia na dzień był coraz lepszy, ale do tej pory nie jest taki jak przed operacją. Mam niższy głos, nie mogę krzyknąć i nie mogę wyciągnąć wysokich tonów. Kilka dni temu odwiedziłam laryngologa, żeby sprawdził co jest nie tak. Badanie wykazało, że struny obie struny głosowe poruszają się prawidłowo, ale krtań wymaga regeneracji, bo coś tam się nie domyka i na to trzeba czasu...smutas.gif Czy ktoś miał taką sytuację, że struny głosowe były ok, a głos jakby nie mój ??? I czy to przeszło i w jakim czasie. Co stosowałyście ? W pracy powiedziałam, że nie będzie mnie 2 tyg, a zaczynam drugi miesiąc zwolnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smuteczek85 a skad sie to wszystko u Ciebie wzielo? Z nadczynnosci czy niedoczynnosci czy zadne z powyzszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek85
Chciałabym wiedzieć skąd się to wzięło...zrobiłam sobie USG tarczycy, bo nigdy nie miałam robionego i szok guz na 3cm... TSH zawsze w normie, nigdy żadnych problemów z tarczycą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×