Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Ruda nie kracz nic nie przyjdzie jedynie co to dzieciątko :) A wyniki nie wiem kiedy będą bo ja sprawdzam na necie i są różnie ostatnio miałam dopiero 17:17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 chyba wszystkich by zaskoczyła moja ciąża :-D wiesz po tylu cyklach niepowodzień wole się milo zaskoczyć i z reguły jestem optymistką ale w tej kwesti już chyba nie potrafie się łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Maomi tak, wypuścili ją bo to był 3 dzień po porodzie ale z tego co pamiętam to po wypis jechała później. Ale ja byłam u niej w wigilię to dużo kobiet wychodziło do domu i tego dnia co siostra to też. Jeszcze nie czuję za bardzo ruchów, kilka razy zdarzyło mi się poczuć takie bulgotanie, jakby coś mi się kulało w brzuchu ;) trochę przypominało to uczucie mocnego głodu a to na pewno nie był głód bo teraz jak tylko poczuje niewielką potrzebę zjedzenia czegoś to od razu idę do kuchni :) w pracy kiedyś jadłam jeden, max dwa posiłki, teraz jem 4-6 :p Coś mnie dziś dopadł ból głowy i pleców, dobrze, że za pół godziny do domu :) A Wy jak się czujecie dziewczyny? Dopada Was już świąteczny szał? Ja w tym roku zamierzam go uniknąć, tzn. ani wielkich zakupów nie będę robić, ani za dużo w kuchni siedzieć nie będę, wszystko z umiarem i pomocą męża, żeby nie zmęczyć maleństwa :) g86 czekamy z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
A najfajniejsze jest to, że jem tak dużo a wcale nie tyję. Pewnie przyjdzie moment, że sporo przybiorę na wadzę, ale póki co ma +1 kg a brzuszek już jest spory, więc dzidzia wyciąga ze mnie chyba dużo :) Początkowo się martwiłam, że nie przybieram na wadze ale lekarka mnie uspokoiła, że jeśli jem normalnie i nie głoduję siebie i dziecka i nie jestem na żadnej diecie (co ponoć ostatnio modne u kobiet w ciąży które boją się przytyć - nie rozumiem jak można bardziej dbać o własną figurę niż o dziecko ale cóż...) to nie mam czym się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Ruda no to czekamy i liczymy na zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj to mam pod górkę. Maja blad serwera i niewiem czy będą dzis wyniki w necie aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 lepiej, aby im ten błąd minął, bo nie zasnę, jak się nie dowiem co u Ciebie ;) Ale z drugiej strony na pewno wszystko jest super, nie martw się :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
g86 bedzie dobrze i beta bedzie przepiekna:-) Aga ale masz jednorazowy spadek czy temperatura tak balansuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelina co do gorączki świątecznej ja juz nie czuje jej od kilku lat. Brakuje mi ubierania choinki w wigilie rodzeństwa w jednym domu. Człowiek tylko myśli co komu kupic nic więcej. Za wcześnie tez ozdoby i towar w sklepie sie pokazuje. To juz nie takie święta jak za bajtla. Wtedy miały one sens były wyczekiwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co jest nie tak to jest nie możliwe moje beta wynosi 644,3. Wzrosła o prawie 200%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko mogą byc i czworaczki byle nie zasniad groniasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
G86 co ty znowu wymyśliłaś, aż musiałam poszukać na Google co to jest ten cały zaśniad. Beta rośnie czyli wszystko jest dobrze, nie martw się :-) gdzieś czytałam że 90 % rzeczy o które się martwimy nigdy się nie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka621
Cześ dziewczyny i ja sie do Was dołącze, od 5 cykli staramy sie o dzidziusia, wczoraj i dzis (17/18 dzien cyklu ) czuje lekkie pulsujace ciagniecie uczucie ciagniecia na jajniku, i lekki ból podbrzusza, wiem ze to za wczesnie na jakie kolwiek testy ale juz nie moge zniesc tego oczekiwania. Troche sie nakrecam bo nigdy takich boli w tym czasie nie mialam, ehh to czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka witamy w gronie staraczek i zaciazonych :) Atomka ja oczywiści zaczekam szperać po necie hihi byle teraz do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka jak długie masz cykle? Może to owulacja? Ja właśnie jestem w 14dc, mam dokładnie to samo o czym piszesz i myślę, że to owulacyjne motywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
No co Ty G86! Moje pierwsze trzy bety miały wzrost 215 % ! Dopiero 4 była już 115 % i następna już około 100%. Dla przykładu moja z 90 wskoczyla na 290 i potem na 695 iu! Ciesz się! Jest ok! Maluch się rozwija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 ja przez ciebie też zaczęłam szukać w necie i jak się człowiek tego naczyta to włosy dęba stają he he. Kiedy masz wizytę? Kajka witaj :-) to zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy, ja przy moich średnio 29 dc ok 17, 18 dc odczuwałam podobne objawy i sądzę że to było związane z owu. Różne dolegliwości związane z owo mogą występować po przed albo w trakcie owu. Pisz co tam się u ciebie będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny! z góry przepraszam za temat bo jak się domyślam milion dziewczyn przede mną miało ten sam problem, nie mniej jednak ciężko cokolwiek znaleźć przy tak długo trwającym wątku ;) pytanie mam do dziewczyn, które brały duphaston. Staram się o dzidziusia od pół roku i mam za sobą pierwszy cykl z duphastonem. Po pierwszym dniu po odstawieniu (brałam 14-25dc) pojawiły się : najpierw upławy z krawią (mało, jednorazowo) a następnie brązowe plamienie, które trwa od 3 dni. Do tego doszedł ból piersi, co jest dziwne bo nigdy nie odczuwałam przed miesiączką, ból podrzusza i lekkie problemy z cerą. Wiem, że muszę poczekać z jakimkolwiek testem na pierwszy przewidywany dzień miesiączki, czyli niedziela-poniedziałek, ale do tego czasu jeszcze cała wieczność a ja nie mam pojęcia czy te objawy są normalne przy zażywaniu tego leku. Dziękuję z góry za odpowiedzi i gratuluję wszysytkim przyszłym mamusiom :-) i szczerze zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka sie uśmiałam teraz :)wizyta dopiero w środę Magda przestraszyłam sie strasznie bo wg norm powinna przyrastac 66 lub 99 % a nie prawie 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
66% to minimum przyrostu, który sugeruje że ciąża rozwija się prawidłowo. Mniej już wskazuje na nieprawidłowości. Jest bardzo dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja nie mam doświadczeni z duphastonem może inne ci pomogą :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu ja biore duphaston i zdarza sie plamienie przed @ na brazowo bo to oznacza spadek progesteronu, natomiast osoby ktore wspomagaja 2faze po ostatniej tabletce powinny zatestowac - jak negatyw to czekac do terminu @ a jak pozytyw to trzeba duphaston brac dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie są różne opinie.. niektóre dziewczyny pisały, że odstawiały duphaston i dopiero jak @nieprzychodziła to robiły test i jak wyszedł pozytywny to kontynuowały branie. Szczerze mówiąc niewydaje mi się aby tak szybko test cokolwiek pokazał a lekarka kazała brać tylko przez 10 dni więc nie mam pojęcia :( jeśli się nie uda to wybiorę się do innego lekarza. Dobrze, że te plamienia to normalne, bo już się bałam, że coś ze mną nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
G86 wszystko jest dobrze :) magdaaa1987 dobrze pisze! A jesli chodzi o święta to ja też uważam, że te ozdoby świąteczne są za wcześnie dlatego od 01.11. Zwykle unikam cetrow handlowych, staram się nie zwracać uwagi na ozdoby a i radia słucham takiego gdzie nie puszczają świątecznych piosenek ;) Ja uwielbiam czuć magię świąt a komercja i marketing stara mi się ją psuć, więc unikam :)) sama natomiast dbam o atmosferę domową - u moich rodziców spotykamy się żeby ubrać choinkę, wspólnie z siostrami robimy pierniki, pieczemy ciasta, dekorujemy dom rodziców. W ramach prezentów staram się od jakiegoś czasu robić coś osobiście :) w tym roku nie chce się przemęczać więc zamierzam upiec jedno ciasto dla mamy jedno dla teściowej i zrobić kilka potraw, żebyśmy mieli z mezem w domu choć większość świąt spędzamy u rodziców i rodzeństwa. Wszystko co świąteczne wprowadzam do domu dopiero na kilka dni przed świętami - w tym roku pewnie od 19-20 grudnia zacznę działać w tym temacie, choć 19.12. Pomagam siostrze z rockiem więc świetami zajmiemy się pewnie po urodzinach siostrzenicy ;) Ja uwielbiam ciepłe rodzinne święta dlatego co roku razem z całą rodziną staramy się, żeby nie były chłodne i sztuczne... Obejrzę mecz mojego Kolejorza i idę spać więc spokojnej nocy wszystkim a Ty g86 się już nie martw tylko ciesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 szczerze Ci gratuluję i bardzo się cieszę!! Oby tak dalej :) Ale świetna wiadomość!! To który to już tydzień? 3, 4? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
Naprawde z całego serca wam dziękuję jeszcze do mnie nie dotarlo obym tylko wytrzymała z wiadomością dla M do wigilii :) patka od @ wychodzil dzis 5t4d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 ja myślałam że mojemu m powiem dopiero 6 grudnia, taki prezent na Mikołaja, ale mój jest w domu na codzień i stwierdziłam że nie będę jednak tak długo czekać. Tym bardziej że zbierało mu się na amory, a ja się trochę jednak bałam. Trochę się zaczęłam teraz niepokoić. Bo czuje jakiś tępy ból brzucha, pleców, ud :-/ nie wiem nawet czy to ból czy ucisk, sama nie potrafię określić. Martwię się że dzieje się coś złego, z drugiej strony nie chce wyjść na jakąś panikarę. Ech zobaczę co będzie w nocy i jutro rano. Spokojnej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 super wreszcie się doczekałaś :)) Gratuluję raz jeszcze!! Jeśli chodzi o wypisy to jak 2 tygodnie po porodzie trafiłam na OIOM to właśnie w niedzielę wyprosiłam lekarza o wypis do domu. Z tym że papiery też musiał mój mąż odebrać w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka ja od tyg mam tez dziwne bóle właśnie nie idzie tego określić. Boli macica przechodzi do pachwin i ud. Oczywiści juz szperałam po necie i niby to normalne. Nie martw się na zapas. Kiedy masz nastepna wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×