Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Nitka trzymaj się kobieto jestem z toba :) Magda mój M jest tylko w weekendy i dopytuje strasznie w pn pytal czy dostałam @ powiedziałam ze plamie :p bylo mi przykro ze mu kłamie ale wiem jak znów będzie mu ciężko. Jeszcze jak jest tam sam. Dlatego narazie z wiadomością sie wstrzymuje do świąt. Rodzince powiem dopiero po 3 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Nitka, z jakiego powodu skierowali Cię na amniopunkcję? Podwyższona przezierność karkowa czy może inne wady na usg? Czy miałaś wcześniej badania biochemiczne (z krwi)? Przede wszystkim nie bój sie. Dostaniesz leki przeciwbólowe i przeciwskurczowe. Jeśli jest coś niepokojącego to lepiej sprawdzić. na pewno wykonany zostanie kariotyp z płynu owodniowego. To może czasem dać odpowiedź (chociaż nie zawsze). Trzymaj się! Łatwo powiedzieć, wiem, ale wiedz że jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka będzie wszystko dobrze,zobaczywsz ,modle się za dzieciatko i Ciebie. Magda nie było mi żal, tak chcieliśmy odkąd się poznalismy ślub inny niz wszystkie i się udało.dzień się kończy z dwoma kremowymi plamkami i odrobiną czystej krwi jednorazowo po siusianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka bedzie dobrze! Ja jednak wyladowalam w szpitalu. 34 tydzien,szyjka skrocona,miekka,rozwarcie 2 cm...no i wstrzymujemy akcje bo za wczesnie...eh... Gratuluje kolejnej oczekujacej i czekam na wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów obudziłam sie siusiu. Mam zle przeczucia czuje ze dzis znów wszystko legnie w gruzach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 nawet tak niemyśl,wszystko będzie dobrze,odgoń te złe myśli od siebie.U mnie jak narazie czysto,ale czuje nadchodzącą@,lece do pracy.Miłego dnia kobietki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka będę się modliła za was kochana. Juz wcześniej pisałaś ze były jakieś podejrzenia chyba z tego co pamiętam ale może to nic nie przesądza bądź dobrej myśli pisz do nas śmiało będzie ci łatwej . A jak mąż się trzyma? Teraz mosicie się wspierać żeby odogonić zle myśli. Magda1987 tacy są faceci jak siedzą sami w domu to nawet nie chce im się posprzątać leniuchy! G86 dlaczego masz źle przeczucia ? Przecież nic się nie dzieje niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co jest grane próbuje odpędzić te myśli ale naprawdę nie idzie. Byłam z samego rana na becie i teraz czekam. Po głowie mi chodzi że znów zaczyna spadać że coś się popieprzy. Ruda i co @ przyszła?? Justyneczka to ty już do rozwiązania pewnie poleżysz co? Agniecha nie wszyscy faceci są tacy to ja z reguły jestem leniem a M sprząta pierze gotuje. Jedyne czego nie robi to prasowanie i mycie okien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ jeszcze niema,piersi bolą ale niejakoś specjalnie mocno,czuje wilgoć w srodku a nazewnatrz tylko kropka brązowa,sluz kremowy dzis 28dc.Justyneczko miałam podobnie jak ty i synek sie urodził w 35tc dostał max punktów i jak na tem tc wcale niemiał niskiej wagi 2750 i 51 dł.a teraz jest prawie wyższy ode mnie i cięższ,takze niedenerwuj sie,życze i trzymam kciuki aby jednak zostało sobidm jeszcze troszke maleństwo w Twoim brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik życzę Ci żeby udało Ci się zdać egzamin i zajść w ciążę :) jedno drugiego nie wyklucza :) magdaaa faceci mają z reguły większą tolerancję na bałagan niż kobiety i może według Twojego to był tylko mały artystyczny nieład a nie bajzel ;-) mój sprząta jak ma czas i mu powiem że przydałoby się ogarnąć mieszkanie, albo jak poproszę żeby powiesił mokre skarpetki (oczywiście trzeba je powiesić parami i piętami w jedną stronę ;-) ) - wtedy zrobi wszystko aby tylko tego uniknąć :) Nitka kochana nie trać nadziei i postaraj się zająć czymś myśli do czasu odebrania wyników 🌻 wiem że to może źle zabrzmi, ale może wybierz się na jeszcze jedno USG do innego lekarza i sprawdź czy potwierdzi to co powiedział Twój - może to wina sprzętu że coś go zaniepokoiło? pisz do nas - warto wyrzucić z siebie złość i frustrację i nie dusić tego w sobie :( Kamila zazdroszczę Ci tego wyjazdu :) chciałabym bardzo zobaczyć góry zimą i pomoczyć się w wodach termalnych :) działajcie i korzystajcie ze wspólnego czasu :) kiedy wracacie do domu? :) Ruda kiedy będziesz robić test? :) Justyneczka biedaczku współczuję Ci tego leżenia w szpitalu :( pewnie synek bardzo tęskni za Tobą :( długo już tam jesteś? dobrze że to blisko końca. A jaki duży jest Twój maluszek? pisz do nas jeśli masz taką możliwość - czas szybciej Ci zleci :) trzymam kciuki żeby udało Ci się doczekać do bezpiecznego terminu porodu :) annamaria, Sarilec co u Was? justyn jak się miewasz? g86 nie myśl że będzie źle, nie można ciągle oczekiwać że stanie się najgorsze - trzeba wierzyć że wszystko jest dobrze :) głowa do góry i nie stresuj się na zapas :) ja wczoraj skończyłam leczenie zębów i nie mam już nic do robienia :) co prawda naczekałam się w poczekalni za wszystkie czasy bo od 18:30 do 22, ale mam już psychiczny komfort, że zęby mnie nie rozbolą raczej w najbliższym czasie :) czas mi szybko zleciał bo były same kobiety i przegadałyśmy te 3,5 godziny :) dziś mam w planach tylko spacer bo ładna pogoda jest, no i zrobienie jakiegoś obiadu :) poczytam sobie książkę i posiedzę trochę na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak maomi dobrze że wyleczyłaś zęby jeszcze przed porodem bo to naprawdę ważne. Ruda a twoje cykle ile trwają?? Macie racje grunt to pozytywne myślenie. A wg mam pytanie jak są wyniki badań co może oznaczać strzałka skierowana w górą lub dół??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Nitka będzie wszystko dobrze, wszystkie tu trzymamy kciuki i martwimy się o każdą. Wierzę, że wszystko będzie dobrze i dzieciątko dotrwa do końca ciąży i urodzi się zdrowe i śliczne! Magdaaa1987 dziękuję czuję się dobrze, czasem tylko czuje różnego rodzaju bóle brzucha, ale lekarki nie widzą nic niepokojącego, więc wierzę, że tak musi być. Maomi od ponad miesiąca nastawiam się na chłopca, bo takie były dwie pierwsze wersje, ale wiem, że to nie jest nic pewnego, dlatego przy następnej wizycie (15.12.) też zapytam o płeć :) Ale generalnie u mnie w domu praktycznie przeważają kobiety więc chłopiec byłby miłą odmianą :D Tak, nadal pracuję i jeśli po wizycie będzie wszystko ok to nadal będę pracować. W połowie stycznia powinnam mieć badanie połówkowe to po wynikach stwierdzę czy mogę dalej pracować czy lepiej dla dziecka żebym poszła na zwolnienie. Ogólnie poza zmęczeniem i bólami brzucha (znośnymi) nic mi nie dolega więc chodzę do pracy, ale ostatnio zauważyłam problem w jeżdżeniu autem - przede wszystkim jak siedzę w aucie i mam zgięte nogi to chwytają mnie skurcze (w pracy siedzę prawie na leżąco tzn. mam wyprostowane nogi), a oprócz tego widzę, że z moją koncentracją gorzej, zwłaszcza gdy jest ciemno, a niestety zarówno rano jak jadę do pracy i po południu jak z niej wracam, to jest ciemno. Ja właśnie jadę w weekend po prezent dla siostrzenicy bo 22.12. ma roczek ale siostra wyprawia w sobotę 19. Siostra w pierwsze święto wychodziła ze szpitala to były wyjątkowe święta - życzę Tobie równie pięknych świąt - powodzenia na porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Justyneczka trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło, żeby maluszek jeszcze trochę poczekał :) agnieszka a mój mąż wręcz przeciwnie - tzn teraz jak jestem w ciąży to ciagle cos w domu robi, ale wcześniej to jak byłam w domu to nie specjalnie chciało mu się sprzątać jedynie za odkurzacz łapał, ale jak mnie nie było to mógł prać, gotować, naczynia myć, odkurzać itd. Jedyne czego mój mąż nie robi to nie myje podłóg (choć pewnie i to niedługo zacznie0 i nie sprząta łazienki :) Kamila odpoczywaj i korzystaj - ja zazdroszczę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewwczyny.:* Leze od wczoraj,dzisaj z rana wysowaly sie skurcze co 4 min.na ktg.Poryczalam sie okropnie.Teraz takich mocnych i czestych nie czuje.Dostane zaraz silna kroplowe,maly swoje dawki na plucka juz przyjal.Mam zamiar rodzic w 2016,bylebym dobrze reagowala na leki. Maly na wczorajszym badaniu wazyl.ok.2 kg wiec tez nie jest zle.A ile poleze...byle do bezpiecznej granicy 36-37 tygodni.A.jeszcze lepiej jak do stycznia. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne mierze temp od 3 dni tak jak mi kazano w poradni jestem juz po owulacji a temp się dziwnie rozkłada z moich obserwacji spada a dziś to już wogole 35.9 mam temperatury dość niskie zawsze ale nigdy w 2 fazie nie spadło tak nisko dziś mam 21 dc nie czuje się za dobrze piersi zaczęły mnie boleć jest mi zimno i chce mi się spać i jeszcze te plecy a myślam ze je podleczylam. do okresu jakieś 9 lub 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka lekarze wiedzą jak uspokoić poród może uda się przeciągnąć na styczeń ! Ja na swojego w sumie też nie mogę narzekać zawsze razem sprzątamy on myje podłogi i odkurza a ja resztę ale też potrafi mi ugotować wypradsować wstawić pranie powiesić umyć okna itd. Wiec jest dość zaradny ale czasem ma takiego lenia ze ciągle musze coś zbierać za nim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka trzymam za Was kciuki bardzo bardzo mocno. Oby maluszek był zdrowy, a te wszystkie niepokoje spowodowane były tylko błędem sprzętu albo nazbyt ostrożnym lekarzem. I myślę ze zawsze warto zaczerpnąć opinii innego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 rozumiem że się strasznie denerwujesz, to chyba normalne. Ja na ostatniej wizycie jak mi robił usg to była taka zdenerwowana, że czułam jak mi uda drżą, jak mi zaczynał robić usg. No i oczywiście na początku ciągle chodziłam do wc, żeby sprawdzić czy nie ma krwi albo plamienia. Teraz już mniej, ale jednak zawsze jest obawa. Staram się mieć pozytywne myśli, ale czasami też mnie w dołku ciśnie jak sobie coś pomyślę. Ale wierzę że u ciebie beta będzie piękna i jeszcze trochę a będziesz tryskać radością i energią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka lekarze mają różne sposoby, na pewno wam pomogą. Odpoczywaj i bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
G86, strzalka w gore bedzie oznaczala za wysokie parametry w stosunku do gornej granicy normy, strzalka w dol - zbyt niskie (ponizej dolnej granicy normy). Najczesciej aparaty diagnostyczne maja ustawione przedzialy norm dla danego parametru i dla danego laboratorium. Cos konkretnego Cie niepokoi? Nitka, daj znac co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka z tą twoją temperaturą to dziwna sprawa, a wcześniej mierzyłaś? Może masz po prostu taką niską. Żeby cokolwiek stwierdzić trzeba mierzyć od początku cyklu, o tej samej godzinie i w tym samym miejscu. Takie kilkudniowe pomiary nic nie dadzą. Aha i trzeba mierzyć rano, od razu po przebudzeniu, bez mówienia, wstawiania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik dostałam rano wyniki z wtoru w wersji papierowej przy becie jak i progesteronie jest strzałka w górę. Dobrze ze w pracy mam co robic bo bym oszalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka trzymam kciuki za was. Wyobrażam sobie jak się teraz martwisz, pisz tu jak najwięcej, będzie Ci choć troszkę lżej. Trzymaj się wierzę, że wszystko się skończy dobrze:* G86 odgoń od siebie czarne myśli, tym razem się powiedzie zobaczysz :) Masz tu dużą grupę wsparcia :) Justyneczka ja też leżałam przed porodem w szpitalu i strasznie mi się czas dłużył, ale było warto, potraktuj ten pobyt jako odpoczynek który Ci się już prędko nie zdarzy :) Mam nadzieję że lekarze zrobią wszystko, żebyś jeszcze chwilę pochodziła w dwupaku. Dziewczyny dziękuję za słowa otuchy, to naprawdę bardzo miłe :) Problem w tym, że ja do terminu @ mam jeszcze 8 dni. Plamienia mam nadal, są naprawdę minimalne, nie żywoczerwone tylko bladoróżowe, normalnie pognałabym do lekarza, ale jak już pisałam miałam już tak kiedyś i wszystko było teoretycznie ok. Jak w następnym cyklu tak będzie to powtórzę badania. Poza tym źle się czuję, dziś rano wymiotowałam, podejrzewam że mój organizm złapał jakiegoś wirusa/infekcję i stąd to wszystko się bierze. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze trzeba mierzyć cały cykl ale ja kiedyś mierzyłam i wiem mniej więcej jak temperatury mi się wahały w poszczególnych fazach jeszcze zerkne wrazie w na Moje zapiski jakies pół roku temu. Zobaczymy jaka będzie jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka faktycznie dość niskie masz temperatury... Jakie miałaś w swoich wcześniejszych pomiarach w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 jeśli masz zawyżoną betę to może ciąża jest starsza (np. owulacja była wcześnie w cyklu), albo może to będą bliźniaki? :) a jak wyszła dzisiejsza beta? Nelina wiadomo że praca jest ważna, ale zdrowie Twoje i maleństwa jest najważniejsze :) zaskoczyłaś mnie - nie wiedziałam że robią w szpitalach wypisy w święta :) myślałam że tylko w dni robocze :) czujesz już jakieś ruchy? Justyneczka na pewno niebawem skurcze się uspokoją, najgorsze są początki. Synuś będzie teraz szybko przybierał na wadze i na pewno nawet jeśli urodzi się za dwa tygodnie to już będzie w pełni gotowy do życia poza brzuchem :) agnieszka ja też miałam spadek temperatury i kilka dni strasznych napadów senności w udanym cyklu :) może i u Ciebie będzie świąteczna niespodzianka :) atomka cieszę się że już troszkę się uspokoiłaś :) mi na każdej wizycie jak wchodzę do gabinetu to serce szybko bije, ale po chwili się uspokajam :) tak to już chyba jest że zawsze się gdzieś człowiek trochę obawia czy wszystko będzie ok :) justyn przykro mi że tak Cię dopadły niemiłe dolegliwości w tym cyklu, oby szybko przeszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
kurde maomi nie mam wyników a już sedzę jak na szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Witam! Justyna to nic tylko leżeć i być dobrej myśli. Jesteś w szpitalu, pod opieką lekarzy, oni wiedzą co mają robić. Trzymaj się tam dzielnie!!! Maomi, tak. Mnie ze szpitala po laparoskopii wypuścili w niedzielę :-) a wypis miałam do odbioru w tygodniu! G86 - czekam z Tobą.. o której spodziewasz się wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
maomi nie mam zamiaru robić testu jeszcze bo nie wiem czy owulacja się nie przesunęła wiec jeszcze poczekam,ale czuje się wybitnie na @,rano była tylko jedna plamka brązowa dziwne ukłucie w macicy i dalej nic.Moje cykle zawsze miały 28 dni jak w zegarku,ostatni cykl mnie tylko zaskoczył i @ była w 26dc ale to pewnie za sprawą zabiegu w ubiegłym cyklu.Dziś jest 28dc wiec jutro pewnie zawita lub w weekend,wszystko zależy od tego kiedy była owu i czy wogole była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×