Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

◦Pod wpływem wzrostu poziomu hormonów do narządów rodnych dopływa więcej niż zwykle krwi, przez co są obrzmiałe i bardzo tkliwe. Dlatego możesz początkowo mieć wrażenie pełności w jamie brzusznej i odczuwać pobolewania w podbrzuszu. Wiele kobiet porównuje je do dolegliwości pojawiających się przed miesiączką. ◦Rosnąca macica rozciąga trzymające ją więzadła, co może powodować uczucie „ciągnięcia”, szczególnie w pachwinach. Ponadto zaczyna uciskać na inne narządy leżące w pobliżu, np. pęcherz moczowy, co też często wywołuje pobolewania w podbrzuszu. Może troszkę sie uspokoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krlna
Cześć czytałam właśnie wasz poprzedni wątek, przerobiłam kilka stron :) Chcialabym jakąś radę. Nie zabezpieczamy się od ponad 2ch lat z myślą, że "jak będzie to będzie" ale jako kobieta jakos bardziej biore to sobie do serca i po tych wieeeeeelu długich miesiącach mam objawy o których pisałyście. Ostatnia @ 17.11 płodne jakos na poczatek miesiąca a to był akurat dla nas bardzo aktywny weekend :D i od tamtego czasu ból w piersiach, w podbrzuszu od wczoraj jak na @ i kłucie w jajnikach, dzisiaj musiałam się zdrzemnąć po pracy bo padałam... Ale test był negatywny rano... Poczekać jeszcze tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 111
Dziewczyny wczoraj po poludniu zauwazylam mala brązowa plamkę na bieliźnie dzis miałam śluz plodny z nitkami krwi czy to może być owulacja mam akurat 14 dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc111 może byc jesli cykle masz w miare regularne i ok 28 dniowe. Krlna test może nie wykryć ilu dniowe masz cykle? Kazda znas zawsze miała objawy ciąży a potem okazywało się ze to PMS. Zaczekaj i zrób w terminie@ lub po. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krlna
właśnie cykle mam nieregularne ale zawsze 28 i więcej dlatego na te objawy zwróciłam uwagę.... Dzięki! zrobię za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka621
#Doris32 cykle mam w miarę regularne 27/28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś termin przypuszczalny @ jest brazowe brudzenie i ból podbrzusza wiec pewnie powoli sie rozkreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
G86 super wieści ze beta taj pięknie rośnie oby tak dalej. A co do mojej temperaturki dzisiaj znowu wzrosła z 36.97 na 36.64 tak jak była mniej więcej dwa dni temu może u mnie da takie wahania ale w sumie to duże wahania. No nic znowu kręgosłup daje we znaki i boli masakra. Dziś mam wigilię w pracy :-) Śle się tu dzieje ostatnio nie nadążam czytać. Atomka wydaje mi się ze boke w ciąży na początku są normalne jesli oczywiście nie jest to ból niemożliwy do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga będziesz wyglądać przepięknie :) a twoja tem chyba spadła z tego co widze chyba że przestawiłaś liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Agnieszka! Suknia boska!!! :-) wrrr.. zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 piękna beta :) masz myśleć pozytywnie a nie szukać informacji o jakimś zaśniadzie :) kajka621 witaj :) na test zdecydowanie za wcześnie, musisz uzbroić się w cierpliwość :) najlepiej wstrzymać się z testem do terminu @ - każdy wcześniejszy który wyjdzie negatywny i tak będziesz podejrzewać o błędny wynik :) gościu ja nie brałam duphastonu więc nie pomogę, ale trzymam kciuki żeby to był Twój szczęśliwy cykl :) blondyneczko co tam u Ciebie? siedzisz tak cichutko ostatnio :) kamilusiaaa mam nadzieję że z Tobą i bliźniakami wszystko ok - odezwij się czasem :) marianeczkaaa, Blanula, KropkaM, Patka, Olilila, kamyczku, kamila, Makowa_Panna, Mozemamusia, anilorak, scarletkate, jak się miewacie? justyn plamienia i złe samopoczucie nadal Cię dręczą? Nelina szykuje Ci się teraz bardzo aktywny czas :) następne święta spędzisz już ze swoim maleństwem :) atomka jak się dziś czujesz? nadal czujesz ten dziwny ból? krlna na kiedy masz termin @? z bólami niestety jest tak że albo oznaczają ciążę albo nic :) u każdej z nas było wiele różnych cykli :) bywało że czułyśmy wszystkie objawy ciąży, a mimo to w niej nie byłyśmy, a w cyklach bezobjawowych okazywało się że zachodziłyśmy :) a bywa i tak że są objawy i jest ciąża :) trzeba poczekać do terminu @ żeby się przekonać czy to objawy osłabienia czy ciąży :) gosc 111 bardzo możliwe że to owulacja, ale gwarancji nie ma :) Ruda mam nadzieję że jednak to brudzenie nie rozwinie się w @, daj znać czy coś się zmienia agnieszka może przez te bóle pleców masz takie skoki temperatur? każda zmiana samopoczucia i zaburzenie rytmu dnia i nocy może temperatury zmienić więc ciężko coś wnioskować :) ja zaszłam w cyklu z clo i wtedy miałam skoki z 35,7 na 37,2 z dnia na dzień i po owulacji też mi ciągle temperatura skakała więc nie wiem jak na to patrzeć :) suknia piękna :) bardzo dobrze dopasowana :) będziesz odbierać ją wcześniej od krawcowej czy dopiero tuż przed ślubem? ja dziś miałam średnią noc bo mój mały koziołek skakał w brzuchu na siłę wciskając mi dupkę na żołądek i musiałam wstawać żeby się przesunęła na dól bo mi się niedobrze robiło :) na szczęście uspokoiła się gdzieś przed 7 więc do 9 sobie pospałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny ! Suknie odbieram miesiąc przed ślubem ewentualnie poprawki jakieś jwszczęcia beda moze scudne taki mam cel. No nie wiem czy ten bol plecow wpywa na tempkę zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 dzięki, trochę mnie uspokoiłaś, ale też dzisiaj czuje się znacznie lepiej. W nocy dobrze spałam i już nie odczuwam tego co wczoraj. Wczoraj miałam jakiś kiepski dzień, nic mi się nie chciało, ani prania poskładać, ani naczyń wyjąć ze zmywarki. Tylko bym leżała. Dziś jest lepiej ale pewnie po południu znów wróci gorsza forma, w pracy jak ktoś coś je to strasznie mi to przeszkadza. A to co wkleja wkleiłaś to tak jakbym o sobie czytała. Wiecie co jeszcze zauważyłam, co mnie zdziwiło, od kilku dni ciągle przeszkadzał mi jakiś zapach, brzydko mówiąc miałam wrażenie że wszędzie coś śmierdzi, nie wiedziałam co i chyba to były moje własne perfumy, bo dziś ich celowo nie użyłam i już mi nic nie przeszkadza. Poza zapachem jedzenia koleżanek. Trochę jestem w szoku bo mam je od dawna i jakoś nie chciało mi się wierzyć że to tak działa. Agnieszka cudna suknia, będziesz wyglądać pięknie. A co zrobisz jak zajdziesz w ciążę? Można ją będzie jakoś poszerzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Aga, bardzo ladna sukienka. U mnie dopiero 4 miesiace minely od slubu ale chetnie bym przezyla to jeszcze raz. Ja mialam sukienke szyta (znajoma jest krawcowa sukni slubnych wlasnie) i caly proces powstawania sukienki byl po prostu niesamowity... Az szkoda ze to taki jednorazowy stroj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha g86 pytałaś na kiedy mam termin kolejnej wizyty. Dopiero na 21 grudnia :-/ ech...... tyle czasu jeszcze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86, słyszałam że dzieciątko można już zobaczyć kiedy beta jest powyżej 1000, Ty w takim tempie to raz dwa je ujrzysz :) Maomi, ja nadal czekam, wczoraj doszedł ból sutków (dziwne ze to piszę :P a temperatura mierzona rano przed wstaniem z łóżka 36,7 szału ni ma i pewnie jutro, pojutrze przyjdzie @, ale już się na to psychicznie przygotowałam, no cóż, może za miesiąc się uda, ale dam jeszcze znać co i jak :) Agnieszka, piękna sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga super sukienka, bardzo elegancka i z tego co widzę chyba będzie też wygodna, bez żadnych zbędnych dodatków na dole, więc się wyszalejesz :) A my w tym cyklu idziemy tak samo, więc święta będziemy mieć wolne od @. Maomi dziś tylko minimalna kropka rano, tak to normalnie, i już mnie nie mdli. Całe szczęście bo w sobotę robimy parapetówkę dla rodziny i jakby goście widzieli że mi niedobrze to od razu bym usłyszała sugestie że to na pewno od ciąży, a mi takie aluzje strasznie humor psują. Mała *****iwa, pewnie chce zobaczyć jak wyglądasz i się niecierpliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn jest naprawdę wygodna. Jeszcze raz dziękuję wszystkim. Wiem co mówisz o tym niedobrze ja przed wczoraj wstawiam makaron do zupy to mój narzeczony twierdzil ze przesolilam jak jadł zupę a dla mnie było wciąż za mało soli. I powiedział ze pewnie jestem w ciąży! Jego bratowa jak była a jeszcze nie wiedziała że jest to zrobiła taka kwaśna i słona zupę ogórkową ze jego brat nie mógł jej zjeść jak się później okazało była już w ciąży. Ja się z tego smieje :-) Ale pierwsze co to wszyscy mówią pewnie w ciąży jesteś i ten tekst potrafi przytloczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah Atomka jeszcze tylko 10 dni szybko miną. Powiedz mi czy oprócz tych bóli i wyczulonego węchu masz jeszcze jakieś objawy?? Ja mam te lekkie bóle macicy, czasami coś bardziej wyczuje nosem, piersi niby pełniejsze ale nie bolą, jeść bym mogła na okrągło i czasami tylko mi zrobi się nie dobrze. Zapomniałabym o senności po południu robię się straaaasznie senna. xxx Agniecha takie teksty najbardziej dobijają i potrafią wpłynąć na psychikę. Ludzie w koło nie wiedzą z jakim problemem się borykasz a niechcący coś palną. Nie przejmuj się chyba że coś jest na rzeczy :) xxx Patka jeśli to prawda byłabym w siódmym niebie :) A ty czekaj cierpliwie xxx Ruda i jak sytuacja się rozwinęła? xxx Gdzie się podziewa reszta dziewczyn? odezwijcie się. xxx Maomi ty już pewnie na ostatnich nogach, masz wszystko gotowe na powitanie nowego członka rodziny?? xxx Doris jak tam starania poszliście na całość?? xxx Wiecie co wam powiem że grudzień będzie chyba magicznym msc. Zobaczcie ile w ostatnim czasie zaciążyło! Passa musi trwać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 tak, jak najbardziej, można nawet powiedzieć, że jest pełna mobilizacja sił :) 9,11,13,14 i jeszcze planowany jest 16dc więc można powiedzieć, że podeszliśmy do tematu kompleksowo. Mam nadzieję, że coś z tego będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja dzisiaj mierzyłam temperaturę w pochwie, rano o 8 i wynosiła tylko 36,5 co u mnie jest jakimś wybrykiem, ponieważ jestem w drugiej fazie cyklu, gdzie zawsze miałam co najmniej 37, a najczęściej 37,3 albo 37,4. Poza tym w pierwszej fazie cyklu też nigdy nie miałam tak niskiej temperatury w pochwie. Zawsze się utrzymywała na poziomie 36,9. Niestety w tym cyklu nie mierzyłam temperatury codziennie, bo nie miałam do tego głowy, ale wiem, że kilka dni temu ta temperatura wynosiła 37,3. Nie zbliża mi się okres, bo jestem dopiero w 26dc (moje cykle trwają 30-33 dni), poza tym nie mam żadnych objawów przed okresowych. Dodam jeszcze tylko, że temperatura ciała mierzona pod pachą wczoraj wynosiła tylko 36,3 a dzisiaj 36,5 co też jest u mnie niespotykane. Nie wiem co jest grane. Znowu nie ma szans na ciążę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropkaM, nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, bo nie mierze temperatury systematycznie, ale czytałam że u niektórych dziewczyn jednorazowy spadek temperatury oznaczał implantację. Nie chcę tu nic spekulować i bardzo nieśmiale piszę tę odpowiedz, też nie chcę nikomu nadziei robić, ale myślę że najlepiej poczekać do terminu miesiączki, może reszta dziewczyn podpowie coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropkaM nie chcę robić nadziei ale jak się orientuję po spadku następuje skok który może świadczyć o zapłodnieniu czy implantacji. Czekaj cierpliwie a wg nie mierz temperatury atomka mierzyła odpuściła i bach 6 tydz, ja mierzyłam odpuściłam i bach 5 tydz to teraz ty odpuść i bach..... Doris to naprawdę gorąco, a "świeca " była hihi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 No właśnie sobie w tym cyklu odpuściłam, ale z ciekawości zmierzyłam dwa razy- kilka dni temu i dzisiaj, no i szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D, hehe, no właśnie nawet ostatnio zastanawiałam się czy ktoś uskutecznia takie metody i czy są jakieś badania, że to rzeczywiście działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! G86 gratulacje :* Trzymaj się i staraj się myśleć pozytywnie! Na pewno wszystko będzie dobrze :) Dziś była ponownie zbadać progesteron. Po wymianie mail z moją gin idę zbadać też fsh i lh. Muszę się też umówić na monitoring. Na razie czekam na @, która powinna przyjść dziś a ani widu ani słychu. W ogólne nie czuję się jak na okres. Jedynie brzuch od czasu do czasu mnie pobolewa. Nie mam też żadnego plamienia, a pojawia się około 2-3 dni przed @. Wczoraj się dowiedziałam, że mój kuzyn z żoną będą mieli bliźniaki. Zaczęli się starać zaraz po ślubie, który był 25.09. Szybko im poszło... Cieszę się ich szczęściem, ale muszę się przyznać, że i zarazem bardzo mnie to zdołowało. Czemu wszystkim nie może się udawać tak od razu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Witajcie dziewczyn!!!! U mnie @ trwa w pracy mlyn,jeszcze wozilismy mame do lekarza i dopiero próbuje nadgonic czytanie... Wszystkim ktorym sie udalo gratuluje tym co nie sa pewni zycze dwoch kreseczek i pozostalym dziewczynom sukcesu w kolejnym cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×