Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

A tu co tak cicho spicie?? Jak minela niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 mnie dziś Mikołaj zabrał do kina na listy do m 2 :-D i dostałam jeszcze najnowsze przygody Mikołajka, uwielbiam te opowieści. A mój m dostał cieplutki szalik. Po powrocie do domu oboje byliśmy padnięci, więc jak się położyłam przed tv, to przez dłuższy czas nie miałam siły wstać. Dopiero pół godziny temu trochę zebraliśmy siły, robimy kolację. A jak tam u ciebie minęła niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
U mnie leniwie strasznie, poszukiwałam w lesie materiałów na wieniec bożonarodzeniowy na drzwi:)) ale jakos oprócz świerku to nic ciekawego, trzeba wybrać sie do kwiaciarni jakiejś;) Dziwna sprawa zadzwoniła do mnie jakaś położna i oferowała swoje usługi. Jeszcze nie myslalam o tym i nie mam rozeznania, nie wiem na co zwracać uwagę, ale chyba powinna pracowac w szpitalu gdzie bede rodzic. Kurczę zdziwiłam sie skąd miała moj nr, adres i w ogole skąd wgląd w takie dane?? Kazda ma wgląd w kartę pacjentek? Ktos mi moze cos podpowie?:) Przyszedł do Was Mikołaj? Ja mam spięcie z moim Mikołajem wiec bez prezentu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
U mnie był Mikołaj przyniósł mi wyczekanego tableta :-) Dziś u mnie 24dc i pojawilo się jasniutkie beżowe jakby plamienie a raczej śluz wczoraj było tego mnustwo głównie po siusianiu aż byłam zaskoczona bardzo dużą ilością nie wiem co to może oznaczać :-( Ja mikolajkowy dzień spędziła cały w pracy niestety i od jutra na nowo aż do niedzieli :-( Pozdrawiam Was Mikołajkowo :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi minela strasznie szybko. Obiad cmentarz i Mikołaj dla dzieciaków. Oblecialam cala familie i potem dom. M sie pakowal a ja jadłam. Czuje ze zaraz mnie rozsadzi z przejedzenia ale myślę juz co znowu zjeść. Dziś kończę 28 dc i oczekuje @. Atomka i jak film? Nitka to byłby juz czas rozejrzeć sie za polozna i masz racje ze myślisz o takiej co pracuje w szpitalu. Ruda a ty kiedys masz wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film mi się podobał, chociaż wiadomo że 1 cz. lepsza. Ale uśmiałam się, taki lekki, na odstresowanie. Momentami wzruszający. Ładnie nagrany, fajni aktorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka zawsze coś kurcze to teraz musisz łykać leki i zobaczyć jak się dalej te twoje hormony unormuja. U mnie dzis 17dc od 3 dni mam lekko zabarwione śluz na różowo. Może to przez owulacje nie wiem. Ja mikołajki spędziłam u rodziny. Ale nawet nie czuje świat bo śniegu nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam dwa dni miesiącu w porywach do trzech :-) niestety uroki pracy w handlu ,coraz bardziej jest taki system pracy dla mnie i mojej rodziny męczący jutro na rano wiec 4:20 juz wstaje :-) Także jeżeli uda mi się w końcu zajść w upragnioną ciążę mam nadzieje trochę odetchnąć i poważnie myślę aby juz tu nie wracać, pomimo tego ze zarobki są dobre i umowa na stałe. Jak narazie martwie się tym śluzem (plamieniami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a no wlasnie, zawsze cos... na jutro bede miala lek i zaczne kuracje... juz oswoilam sie z ta mysla... Aga Ty nie mialas nigdy problemu z plamieniami, a jestes po owu czy w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziś mam 18 dc wychodzi na to ze po owulacji na dniach mialam bo czułam jajnik. Ale nigdy nie miałam plamien. Dziś tez patrze ze lekko na wkładce jest takie brunatne. To już 5 dzien. Zaczęło się w 13 dc po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Hej! Jestem już! Blondyneczko, kurczę to się porobiło u Ciebie.. Najważniejsze, żebyś nie traciła wiary i chęci do walki.. nie myśl tak, że zawiodłaś swojego męża. To nie jest twoja wina. Jesteście w tym razem, razem przejdziecie przez to wszystko i na końcu drogi przytulicie swojego szkraba!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie koleżanki. Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Oczywiście bezskutecznie. W tym cyklu, gdzieś w połowie cyklu miałam bardzo niewielkie plamienie brązowe, choć nigdy mi się to nie zdarzyło. Tzn. zdarzyło się, ale na krótko przed okresem, a nie w połowie cyklu. Czy to może objaw implantacji? A może nic to nie znaczy? Teraz jestem w 22dc, a moje cykle (jeśli okres się nie spóźni) trwają 29-33 dni. Poza tym dziwne, ale nie boli mnie ani brzuch, ani piersi. Zawsze przed okresem i w trakcie okropnie bolały mnie piersi, miałam skurcze macicy, jajników itp. Teraz mam tylko bóle w krzyżach, ale to zawsze miałam przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ciężko stwierdzić co to było, trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać jeszcze trochę, w każdym bądź razie życzę Ci żeby to było TO :) Agnieszka5g my znowu idziemy podobnie w tym cyklu, ja też już od kilku dni plamię, najpierw krwią, dziś na beżowo. Wydaje mi się, że coś mi się z hormonami pochrzaniło, chyba zbadam progesteron prywatnie w piątek. W ogóle to mam dziś kryzys, wydaje mi się że jeszcze długo będziemy musieć z mężem czekać na drugie dzieciątko, jakieś takie złe przeczucia mam :( Obym się myliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
Kropka z tego co czytałam (a było tego wiele) plamienie w połowie cyklu moze być oznaką owulacji. Na implantację za wcześnie chyba że jakimś cudem przesunęło by ci się ovu i miałaś zaraz po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No być może to była owulacja, więc teoretycznie powinnam zajść w ciążę, bo kochaliśmy się przed i po tym plamieniu. Nawet w trakcie okresu kochaliśmy się, a słyszałam, że niektóre kobiety zaszły w ciążę właśnie w trakcie okresu. U mnie byłoby wszystko możliwe, bo zawsze miałam problemy z hormonami i okres często mi się spóźniał, albo zanikał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka5g doczytałam się że plamienia w połowie cyklu zdarzają się bardzo często i są objawem przebytej owulacji. Tak sobie będę teraz powtarzać to się może trochę uspokoję. A przed świętami się obie dowiemy, że jesteśmy w ciąży, i nie tylko my. Tak będzie i już :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn ja hormony mam w porządku bo miałam badane wiec to trochę dziwne bo rozumiem żeby plamienie trwało 2 dni ale 5 dni to trochę dużo trochę to przypomina te przed miesiączka. Nie wiem co się dzieje cóż może tak mam w tym cyklu zobaczymy. Wczoraj mój narzeczony powiedział mi po udanych przytulankach mam nadzieje ze będziesz miała prezent na święta aż się miło zrobiło hehe Kropka w połowie cyklu czyli który dzień? Jak długo trwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z miłych rzeczy dostałam telefon ze moja suknia ślubna juz jest gotowa i mogę przyjechać na przymiarke. Jutro jadę juz nie mogę się doczekać jestem strasznie podniecona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka5g wspaniały czas przed Tobą, ja swój ślub miałam w 2011, a do dziś jak popatrzę na swoją suknię ślubną wiszącą na strychu to mnie ciarki przechodzą i miłe wspomnienia wracają :) Wszyscy mi wcześniej opowiadali jak to ze swojego ślubu wraca się okropnie zmęczonym i że się nie pobawię bo nie będę miała czasu , a było zupełnie odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka5g Nie pamiętam dokładnie, ale chyba 15dc. Trwało to tyko ten jeden dzień, a właściwie kilka godzin i były to dosłownie kropelki. Raczej śluz o brązowej barwie. Na drugi dzień było trochę śluzu płodnego i potem już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie bez zmian. Wróciłam parę minut temu z wyjazdu i mam nadzieję że wieczorem lub jutro z rana nadrobię zaległości na forum :) tymczasem pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Odebrałam dziś wyniki. Progesteron 1,13 ng/ml. Dramat... Już nie wiem co myśleć!? Nie mialam owulacji? W 20 dc powinnam mieć owu. Bolały mnie tego dnia jajniki i śluz też na to wskazywał. Badanie było robione 27 dc. Tegi dnia bolał mnue znowu dół brzucha tak jak na owulacje?! Na głowe dostane z tym moi obecnym cyklem! Pójde chyba jeszcze raz zbadać progesteron w piątek. Tylko, że @ też powinna przyjść w piątek. Jeśli się spóźni to wszystko będzue jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja w cyklu gdy miałam minimalne plamienie po owu (a nigdy wcześniej mi sie coś takiego nie zdarzyło) zaszłam wnciąże. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Dziewczyny jeżeli mam cykle ok 27dniowe to będzie ok jeśli progesteron zbadam w 21dc? Dopiero w następnym cyklu pójdę na monitoring więc w tym tylko celuję, że owulacja będzie 13-14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to troche niepokojace te Twoje dlugie plamienie, a co do hormonow to one niestety lubia sie zmieniac :-/ jesli to jednorazowa sytuacja to okej, ale jak sie powtorzy w kolejnym cyklu to bedzie pptrzebna wizyta... Makowa Panna o ile jednostki sa te same co u mnie to progesteron zdecydowanie za niski? badalas kiedykolwiek wczesniej progesteron?,jesli nie,to najlepiej najpierw monit co z owu i potem duphaston albo luteine, bo z takim wynikiem ciazy nie utrzymasz... Doris od sredniej dlugosci cyklu odejmij 7 i tego dnia cyklu zbadaj,progesteron, chyba ze bedziesz czula owu to 7 dni po owu zbadaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie plamienie ustalo zobaczymy jak będzie w następnym cyklu. Suchajcie wczoraj byliśmy w poradni rodzinnej szlag mnie trafiał co ta baba gadala oczywiście jesteśmy katolikami ale to co ona mówiła śmieszylo nas hehe. Dostałam termometr i mam mierzyć temperaturę teraz w sumie nie zaszkodzi mi mogę spróbować wkońcu już to robiłam i wiem o co chodzi ale mówię wam myślałam że poradnia rodzinna powinna opierać się przede wszystkim na planowaniu rodziny itd a nie na temat tego ze grzeszymy. Dziś jadę przymierzac suknie :-) z moja mama i matka chrzestna. Dziś mam 19 dc wiec czekamy z jakieś 10 dni do @. Ktoś testuje na dniach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×