Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Kamyczek to super ze masz owulacje wiem ze tez bylam szczęśliwa jak sie okazało ze wszystko ok u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi no wkoncu musi sie udac nam wszystkim:-) ### Kamyczku no superrr!!! wkoncu jakis pozytyw uCiebie:-) pewnie kamien z serca Ci spadl... ### RudaAnia ja sie dolaczam do pytania Agi, jakie wyniki mial Twoj M ze inseminacja nie wchodzila w gre? a i widze ze woj lubelskie sie klania:-) moje okolice:-) ### Aga piekny wynik :-) gratuluje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku to super wiadomość, miłych i owocnych chwil życzę i dwóch kresek niebawem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz kolejny dzień z rzędu bolą mnie jajniki na maksa, nurofen ultima nawet mi nie pomaga. Nie wiem ile to jeszcze potrwa. Jutro mam kontrolę w szpitalu, wiec poproszę o receptę na ketonal, to mi na pewno pomoże. Dziś wylatuja ze mnie małe watrobki, dosłownie. Bardzo mi z tym dziwnie, mam madzieje, że to normalne Ps: jak wpisuje imię to post mi się nie chce dodać. Milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Kamyczku, świetna wiadomość!!! Działaj, działajacie raczej i powodzenia przy końcu cyklu!!! Będę mocno trzymać kciuki ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wam dziekuję dziewczyny za doping :) działamy bardzo intensywnie :) baaaaaaaaaaaardzo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi - mi powiedzieli, że po badaniu drożności nawet wskazane są starania, sporo kobiet po tym zaciąża. Mi się nie udało niestety. Agnieszka - przy najgorszych wynikach 1 % prawidłowych, później dobrnęliśmy chyba do 3, więc już niewiele brakowało do normy ;-) Brał garść prochów do tego dużo ruchu i brak alkoholu. g86 mówisz, że na tym etapie boisz się, ze to sen. Ja mam tak do tej pory, a mały ma 16 miesięcy. Zdarza mi się obudzić w nocy i z paniką patrzeć, czy łóżeczko stoi obok. Justyn88 wydaje mi się, że jeszcze chwilowo i tak mam mniejszą spinę, bo jest Jasiek. Poronienie zniosłam dzielnie czekając aby na moment, gdy będę go mogła wziąć w ramiona. Tylko wszędzie czytałam, że po poronieniu szybciej sie zachodzi w ciążę, lekarz też dawał nadzieję. I chyba właśnie dlatego tak na mnie działają te negatywne testy. Kamyczek - świetna wiadomość! Blondyneczka - to pozdrowienia ze stolicy województwa ;-) Milka - powodzenia na wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Milka ja po biochemiczne krwawilam i zwijalam się z bólu prawie 3 tyg więc to przejdzie ale lepiej jeśli sprawdzisz ,trzymaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kochane mam jakies ostre zawirowania dostalam @ w srode we wtorek nie spalam z bolu a dzis juz niema sladu po niej... Moze jeszcze sie rozkreci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
rudaAnia a mialas normalne hsg,czy sonoHSG? Czytalam wiele opinii,ze nalezy odczekac jeden cykl,bo komorki sa napromieniowane. Sama nie wiem,co myslec i kogo sluchac. Nie chce przerywac staran,ale jezeli ma to negatywny wplyw,to poczekam miesiac. Xxx Blanula,ja tez mam inny cykl w tym miesiacu. Nie dosc,ze sie wszystko poprzesowalo,to jeszcze okres dziwnie wygladal. Taki nijaki w tym miesiacu. Zrob bete,jak nie jestes pewna:-) bedziesz miala 100%pewnosci :-) A noz sie okaze,ze sie udalo i to nie byla miesiaczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi chyba miałam zwykłe. Ale na pewno nikt mi nic nie mówił o przeszkodach w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Nawet test mnie oszukal... W miejscu literki t powstalo wybrzuszenie z czym nigdy sie dotad nie spotkalam... Pewnie jest felrny Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudaAnia dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam takie obawy. No ale musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, doszło do mnie wreszcie, że widocznie to co się stało, musiało się stać. Być może był jakiś powód. Może nie byłam jeszcze gotowa. Może to musiało być bodźcem do zmian, do tego, żebym wzięła się najpierw za siebie, wyleczyla zęby, zaczela zdrowo się odżywiać, dbać o swój organizm i dobre samopoczucie. Właśnie siedzę z domowa maska na głowie, pije winko i myślę o tym, że będzie dobrze. Przygotuje się do ciąży psychicznie i fizycznie. Jedno uświadomiłam sobie z całą pewnością, chce być matką, czuję, że to jest kolejny ważny cel, który sprawi, że będę w pełni spełniona. Nie dopuszczam do siebie myśli, że poronienie lub ciaza pozamaciczna jeszcze mi się przytrafi. Limit został wyczerpany, teraz musi być dobrze. Byłam dziś u lekarza, moja beta bardzo spadła, jest już tylko 40 jednostek, jeszcze 2 tygodnie temu było 4500. Ciesze się, że obyło się bez żadnych ingerencji chirurgicznych. Miałam też usg, wszytko jest ok. Lekarz powiedział, że muszę odczekać 3 cykle. Miesiączka na którą czekam rozpocznie 1 cykl, ale nie wiem jak interpretować to, że po 3 cyklu mogę zacząć starania. Mogę wystartować po 3 czy po 4 miesiączce jak 3 cykl całkiem minie? Jak myślicie? Milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka zazdroszczę Ci tego winka :) Kupiłam mój ulubiony lidlowy likier,gdy jeszcze nie widziałam, że jestem w ciąży i tęsknię na niego patrzę;) Tak trzymaj z pozytywnym nastawieniem! :) Coś w tym jest co piszesz, bo jak ja się dowiedziałam o śmierci mojej drugiej kruszynki to chyba poswiadomosc mi podsunela, że tak miało być. To ważne żeby zadbać o siebie, bo w ciąży- a już szczególnie po - nie będzie na to czasu :) X x x Ruda Ania przeszliście naprawdę bardzo dużo. Bardzo Wam życzę pozytywnego zakończenia tych starań. X x x U mnie od wczoraj mdłości. Dziś byłam na kolejnym pobraniu krwi, bo panie laborantki ostatnio zapomniały mi zrobić morfologie. Przy okazji machnelam kontrolna betę, na prośbę lekarza. Podoba mi się ta lekarka. PoPrzednie ciążę prowadziłam u innej ale jak widzę co ta robi i jak że mną rozmawia to naprawdę mam do niej zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Milka, ja nie wiem na jakim etapie się zakończyła Twoja ciąża, ja po obumarciu maleństwa w 7 tygodniu, doczekałam 12tygodnia do zabiegu. Odrazu w cyklu po zabiegu miałam owulacje,wiec Odczekalismy 3 miesiące. Ale też po zabiegu miesiąc był taki różowy,bez żadnych przytulanek dla pewności przeć infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baletko, ja miałam cp, zastrzyki na zatrzymanie rozwoju dostałam w 6 tyg od om. Dziś już nie mam żadnych bóli, krwawienie minimalne. Mam przeczucie, że już się prawie oczyscilam :) we wtorek idę do gina, żeby mnie skierował na niezbędne badania, jak beta będzie ujemna to wtedy zacznę przyjmować zwiększoną dawkę kwasu foliowego i będę czekała na okres. Mam nadzieje, ze nie będę musiała czekać na rozpoczęcie pierwszego cyklu po tym wzystkim. Milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Hej! Ja tak na szybko - Milka - brawo!!! Dziewczyny, ja w udanym cyklu - w 29 dc miałam pozytywną betę. W 31 dc dostałam jednodniowego krwawienia, takiego normalnego, miesiączkowego. Myślę : kurczę, po raz piąty klapa, ale krwawić przestałam, powtorzyłam betę - rosła.. Teraz kończę 16 tydzień.. modlę się by nadal było dobrze.. Także jak macie przeczucia - beta bądź test. Krwawienie się zdarza... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi95
Hej Milka! Bardzo sie ciesze z Twojego pozytywnego nastawienia! ;) U mnie tez zaczely sie nudnosci , straszne, ale dam rade no i wyczekuje swojej wizyty ;) jeszcze trzy dni ! A jak tam u Was g86, reni?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze to glupie ale wczoraj doświadczyłam czegos dziwnego jak kladlam sie spac o 1 30 zanim zasnelam dostalam takiego silnego przeczucia ze jestem w ciazy od dzis od rana caly czas chodzi mi to po glowie. Takie dziwnie mi wtedy bylo jakby taki lęk nie wiem jak to opisac. Nie wierze ze to cos znaczy. No przeciez jak racjonalnie pomysle to jakis absurd. Któraś tez tak kiedyś dziwnie sie czula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga oby to było to, chociaż ja takie przeczucie nieraz miałam a później... Sama wiesz co :( Mimo wszystko mam nadzieję, że u Ciebie przeczucie się sprawdzi. Ja mam od wczoraj plamienia, brzuch mnie nie boli. Termin @ w środę. Oprócz tego jest mi niedobrze. Nic nie mogę zjeść. To chyba z nerwów, albo przez tę nieszczęsną prolaktynę. Spokojnej niedzieli Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma8
Witajcie :) mam pytanie do starających się o dzidzię albo już mających. Rok temu straciłam ciążę po odczekaniu pół roku zaczęliśmy się z mężem starać ponownie jak do tej pory bezskutecznie :/ W tym miesiącu bardzo obserwowałam swój cykl czekając na owulacyjny śluz...i go nie zaobserwowałam/brak owulacji?/ tak,że 2 próby starań poszły w ciemno w 13 i 19 dc :) za tydzień powinnam mieć @ ale dziś plamiłam i nie wiem czy spokojnie czekać czy coś powinnam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, przecież ja miałam podobnie teraz: siedziałam na kanapie i wyobrazilam sobie rozmowę z wróżka , do której chciałam iść i ze ja pytam czy będę w ciąży i od razu w głowie usłyszałam,ze po co pytam jak juz jestem. Coś mnie wtedy tknelo i Następnego dnia zrobiłam test. X x x Blondi to jedziemy na tym samym wózku, mnie pomagają cytrusy i migdały. Dziś zaszalalam z pizza i nie żałuję, ale zapłacę za nią :) X x x Milka, bardzo się ciesze, że zmieniłaś nastawienie :) Wiem, że to to było trudne i tym bardziej się ciesze :) ps. Zauważyłam, że u mnie wraz ze zmianą nastawienia przyszła ciaza, w której - w przeciwieństwie do przednich-jest prawie wszystko ok. Zobaczysz, że długo nie będziesz czekać :) X x x Magda, trzymam kciuki :) zazdroszczę ze juz masz usg przez brzuszek. Zastanawiam się czy w piątek będzie słychać serduszko. To będzie poczarek 7 tygodnia. X x z Blondyneczko i inne staraczki (przepraszam, nie mam pamięci do nicków) jak się miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka,co to znaczy CP? X x x Karma,witaj. Nie mam pojęcia co to znaczy, możliwe, że się nakreciliscie z mężem i to wywołało stres,podwyższenie prolaktyny i brak owulki,a może coś jeszcze innego. U mnie np. Występowały cykle bezowulacyjne z powodu wysokiego tsh lub prolaktyny. Czy miałaś robione badania po pierwszym razie? Wiesz co było przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma8
Może i tak :) moje 32 wiosny na karku robią swoje :) ale pierwszy raz mam takie objawy, ale plusem jest to ,że plamienie ustało/było jedno skąpe/. W szpitalu praktycznie nie robili badań tylko usg i bhcg. Powodu poronienia brak. To chyba pozostaje mi czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karma ja tez mam 32 :) Organizm się pewnie rozregulował. Ale warto pójść do lekarza, może zrobi ci badania hormonalne, a przede wszystkim uspokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Justyn a Ty masz potwierdzone, że plamisz przez prolaktynę i wykluczone, że to coś innego? Pytam bo przez jakiś czas czytałam średnio dokładnie i może mi coś umknęło. Mój ginekolog, który jest też endokrynologiem powiedział, że mój poziom prolaktyny jest za nisko powyżej normy żeby przez to plamić więc zastanawiam się teraz czy Twój mówił coś na ten temat. U mnie z cyklu na cykl coraz gorzej z plamieniami, w tym pierwsze w 16dc (w dwóch poprzednich od 22) i tak już pewnie do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma8
Baletka bardzo mi miło rówieśniczko :) moja gin. jest na urlopie do 15 potem wbijam z miejsca bo zapisy dopiero na sierpień :( ...ach ta nasza służba zdrowia. Oczywiście nic nie dzieje się bez przyczyny ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn88 oczywiscie nie popadam w paranoje. Ale nigdy tak nie mialam ze tak powiem. Nie nakrecam sie chociaz dzis tempka bardzo wysoko 36 .95 stopni jak nie u mnie bo ja max w 2 fazie to mialam zawsze 36.7 . Wczoraj niestety nie mierzylam wiec nie wiem jaka byla . Moze bede chora nie wiem. Baletka naprawdę mialas takie uczucie .? Wow dobrze ze u ciebie sie sprawdzilo. U mnie 23 dc dopiero wiec okres na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×