Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję, od wczoraj zaczęłam działać i jestem dobrej myśli :-) nie rozumiem tylko czemu jakaś idiotka podpisuje się moim pseudonimem. Poprzedni komentarz z podpisem "Milka." podobnie jak ten o wymiotach, nie jest mój... Milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym zapraszam Was do fejsbukowej grupy "Starania o dziecko", grupa jest zamknięta, nie przyjmujemy tam fejków, więc można sobie swobodnie rozmawiać bez żadnych obaw. Pozdrawiam Was! Milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola trzymam kciuki oby wszystko było w porządku. xxx Milka trzymam kciuki za jak najszybsze zajście w ciążę, nie przejmuj się, raz na jakiś czas jakiś idiota tu szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patataj patataj iiiiihaaaa patataj bonanzaaaaa tak to ja! :) MLIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doris przyznaj że lubisz mnie kochanie, wyloguj się następnym razem z sieci WiFi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaWrr
tnie się wątek trzeba założyć nowy do roboty leniuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Milka moze zaloguj sie to nie bedzie nikt potrzywal sie pod ciebie. jak tam kobitki co u was? u mnie sie dzieje przygotowania do slubu wczoraj kupiliśmy garnitur i Pan Mlody juz caly ubrany. a tak jesli chodzi o ciaze narazie stoimy w miejscu lyka witaminy. działamy wlasnie koncza mi sie plodne. nastepne hehe w okolicy slubu a owulacje mi wilicza na nkc poślubną. nikt nie testuje ktos przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kobietki. Doris mysle bardzo czesto o Tobie i trzymam kciuki za wysoka bete daj znac jak wynik. U mnie 37.00 cykl stracony bo caly czas wysokie wiec owu nie bylo raczej wcale za tydzien powinna przyjjsc @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Czesc dziewczyny,ja chyba tez odpuszczam ten cykl. Po clo nie dosc,ze mi wzroslo tsh,to jeszcze prolaktyna duzo powyzej normy. Zalamalam sie po tych wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CMogier20
a czytacie etykiety tego co jecie? że takie macie problemosy laseczki? a może partnera zmiencie i skok w bok :D chętny się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już próbowałam ze 100 razy się zalogować, wtedy w ogóle nie chce mi się dodać post, nie wiem czemu tak się dzieje :/ Milka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na chwilę
Panowie Wy nie czekajcie za nami bo my jesteśmy już zajęte. Prędzej dziewczynkę zrobimy jak się weźmiemy za zdradę, o! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilka86
Dziewczyny postanowiłam do Was napisać. Z mężem staramy się o dziecko tak na poważnie od stycznia ( wyliczam dni płodne, robię testy). Moje cykle są powyżej 30 dni wiec nie mamy zbyt wielu szans:(. Owulacje miałam w zeszły poniedziałek 16 maja. Teraz czekam niecierpliwie na implantację. Na razie bez objawowo.natomiast w poprzednim cyklu miałam dość dziwne objawy ok 32 dnia cyklu dostałam takiego niesamowitego bólu w podbrzuszu, to był jeden wielki skurcz ze przez godzinę nie mogłam się ruszyć, a od 29 dnia cyklu bolały mnie sutki i piersi. Okres przyszedł po 35 dniach. Teraz tak mnie zastanawia czy to nie była ciąża biochemiczna? Zwykle testy z apteki 30 i 33 dnia cyklu negatywne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Camilka 30 dniowe cykle nie oznaczają ze nie uda Ci się zajść w ciążę po prostu może masz w innym terminie owu,ja mam też cykle bardzo długie 28-37 a nawet 43 i się udało więc głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Dziewczyny co się dzieje z tym forum codziennie próbuje dodać wpis i nie dodaje czemu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilka86
Bardziej mnie zastanawia ten bolesny skorcz 32dnia. Teraz czuje lekko tkliwa lewą pierś. Obawiam się ze to prędzej na okres niż na ciąże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Camilla musisz czekać objawy @ i ciazy są niemal identyczne więc różnie bywa kobieto może jednak kto wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Camilka, nie zadręczaj się myślami czy to była ciąża biochemiczna, bo sam skurcz o tym nie świadczy. A przed terminem @ każdy objaw może świadczyć zarówno o @ jak i o ciąży. Ile trwał twój najdłuższy cykl w przeciągu ostatniego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SadiTerrm
cyt.: "cykle są powyżej 30 dni wiec nie mamy zbyt wielu szans". Jednak się nauczyciele nie mylili, że 86 rocznik to lamuny i polglowski gimbazowe! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za ludzie wchodza na forum zeby innych obrażać . ciekawe jaka maja satysfakcję z tego. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Oj Aga,szkoda tego komentowac... Niestety tak sie zachowuja prymitywni ludzie,ktorzy w zyciu nie maja innych wazniejszych spraw. Xxx Camila,to nie szkodzi,ze masz dluzsze cykle. Ja nigdy nie mialam mniej niz 32 dni. Taka jest nasza uroda :-) Xxx Doris jak samopoczucie? Mocno Ci kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Dzis tempka 37,2 chyba musze wyrzucic termometr bo to jakas paranoja jest w zyciu nie mialam takiej tempki ale co sie dziwic jak w I fazie 36,9.. A co do tych wpisow to tylko ignorujac je nie damy satysfakcji tym ludzikom nieszczesliwym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam na becie - jest przyrost o 140% w ciągu 48h ale jestem tak zdygana po dwóch niepowodzeniach, że jakoś nawet nie umiem się cieszyć tym zbyt mocno, dalej się boję, że coś będzie nie tak. W dalszym ciągu plamię ale jest to mikroplamienie, które ani nie ciemnieje ani nie nabiera intensywności. Biorę 3 razy po jednej tabletce Duphastonu na dobę i próbuję doczekać do wizyty. Ehh, zazdroszczę kobietom, które mogą i umieją cieszyć się ciążą, mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że i mi będzie to dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Doris,Ty tez bedziesz sie cieszyc juz niedlugo. Zobaczysz :-) Przyrost jest,wiec ciaza sie rozwija. Bedzie dobrze,zobaczysz :-) Xxx Blanula zbadaj hormony jeszcze raz. Albo wymien termometr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Amimi termometr jest dobry - testowalam na rodzinie i porownywalam z innym. Zbadam się ale juz w Artemidzie. Doris caly czas trzymam kciuki za Was z calego serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Termometr jest dobry testowalam na rodzinie i porownywalam do innego. Doris Kochana kazdego dnia myśle o Was i trzymam kciuki z calego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Doris cichutko Ci gratuluję,wiem że się obawiasz i ciągle stresujesz ale beta przerasta więc dzidzius z dnia na dzień będzie silniejszy :-) A jeśli chodzi o tych pajacow co wchodzą na to forum i wypisują takie bzdury najlepiej ich ignorować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja też się dołączam do gratulacji. Musi być dobrze, kiedy masz wizytę? Cieszę się że beta ładnie rośnie. Bądź dobrej myśli, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×