Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość Amimi
Kamyczku,przykro mi... ale ja cos czuje,ze niedlugo Ci sie uda :-) Dziekuje za kciuki. Co ma byc to bedzie. Wiesz,ja tez ostatnio duzo myslalam o tym i podjelam decyzje,ze jak po kolejnej inseminacji nie wyjdzie,to odpadam. Jestem juz po dwoch latach zmeczona. Moze to nie czas na mnie. Zajme sie w koncu tym,na co nigdy czasu nie mialam. Xxx Dziewczyny,ktoras teraz testuje,albo czeka? :-) Blondyneczko,teraz ja za Ciebie trzymam kciuki i czekamy na efekty pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
5 dzien dupfastona nareszcie przyszla @ za 3 dni mam sie wiec zglosic do lekarza ciekawa jestem co mi powie... Wczoraj tez mialam przeplakana noc... Ale kochane musi i nam kiedys zaswiecic sloneczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Dziewczyny u mnie juz wszystko jasne... beta negatywna. Ale powiem Wam,ze nie jestem zaskoczona. Czekam tylko na okres i znowu zaczynamy zabawe od nowa. Za Was trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi a ta beta to nie za wcześnie? Blanula no wkoncu się ruszyło w któraś strone;-) Dziewczyny mam pyt. Czy przed droznoscia robilyscie na chlamydie badania czy nie jest to konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blodyneczka ja mam chlamydie zrobic ale po hsg do inseminacji. wiec na droznosc nie jest to wymagane. Amimi kurcze moze jest za wcześnie na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Mysle,ze nie za wczesnie. Po 11 dniach juz cos powinno wyjsc. No trudno. Wyplakalam sie i juz mi lepiej. Blondyneczko,ja zrobilam chlamydie dla wlasnego spokoju. Ale nie bylo to jakos wymagane. Wiesz juz kiedy idziesz na hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi przykro mi ;( ale już niedługo faktycznie będzie nowa nadzieja i może się uda.. tak Wam wszystkim tego bardzo życzę dziewczyny że nie macie pojęcia.. Blanula, dobrze, że się ruszyło coś. A słoneczko zaświeci, w końcu zawsze po burzy wychodzi:* Blondyneczko, chyba warto tą chlamydię zrobić, koleżanka robiła chyba właśnie po drożności i jej akurat wyszła. Fajnie, że miałas intensywny weekend z Mężem;) mi jakoś chcica przepadła, szkoda. mam nadzieję, że wróci.. buziaki dla Was wszystkich!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Właśnie moja gin wspomniała tylko o posiewie przed droznscia i ze to jest najwazniejsze. Więc chlamydie to zrobię ale kiedyś przy okazji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,kiedy idziesz na badanie? Wiesz juz? Mam nadzieje,ze u Ciebie bedzie dobrze. Straszna cisza zapadla na forum... nikt nowy nie pisze. Nam tez kiedys musi sie udac :-) Blondyneczko,czekam z Toba :-) Moze w tym cyklu sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi ja dopiero dziś powtarzalam posiew i zobaczymy za tydzień co wyjdzie... i od tego zależy data droznosci. Wstępnie na wrzesień mam mieć to badanie Ale jak życie pokazuje - różnie może być.... a u Ciebie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Badania na pewno wyjda dobrze,zobaczys :-) Ja czekam dalej. Mysle,ze do sb przyjdzie. Chociaz w tym miesiacu wyjatkowo dobrze sie czuje przed. Ale to pewnie przez to,ze nie doszukuje sie objawow,ktorych nie ma ;-) Zastanawiam sie tylko,czy beta moze sie mylic w 11 dniu. Chociaz nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi beta się nie pomyliła ale jak najbardziej mogła być zrobiona za wcześnie. Organizm kobiety nie działa wg zegarka a przy inseminacji to też nie wiadomo kiedy ta komoreczka się spotkała z zolnierzykiem ;-) więc jeszcze nic nie jest przesądzone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Zawiesza mi sie strasznie to forum kilkanascie razy pisalam posta i mi nie dodalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
blanula u mnie tez sie tak dzieje. Jak Ci sie nie doda post to go skopiuj, wróc na główną stronę , odśwież ją i dodaj post jeszcze raz. Mi wtedy działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Blondyneczko a u mnie i wtedy nie dziala :-( Amimi nie wiem kochana jak to jest ale wiem, ze dopoki niema @ jest nadzieja. Kochane jesli chodzi o droznosc to sie nie wypowiadam, bo narazie jestem zielona w tym temacie. Baaardzo Wam dziekuje za wsparcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,tak mi to prze chwile tylko przez mysl przeszlo,ale jak pomyslalam,to bol brzucha przypomnial o okresie. Wiec czekam. Blanula mi tez sie czasem wiesza,ale robie tak jak Blondyneczka i dziala :-) Jak Ty sie czujesz? Kiedy idziesz na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Amimi bylam wczoraj wieczorem na wizycie i torbiel sie pieknie wchlania jest go polowa. Ale w 3 dc pecherzyk dominujacy 16mm w prawym jajniku - pan dr w szoku ja z reszta tez - we wtorek kolejna wizyta monitorujaca rozwuj sytuacji. Nie wiem co myslec o tym lepiej sie nie zastanawiac oddaje sie w rece lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blanula,chyba Ci sie dobrze hormony pomieszaly. Albo to przez torbiel. Dobrze, ze sie wchlonela. Bo Ty nie masz zadnej stymulacji? Dziwna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Ten cykl mial byc stymulowany ale dr stwierdzil ze skoro jest pecherzyk to chce zobaczyc jak on naturalnie sie zachowa. To, ze ich nie mam to nie pierwszy raz ale zeby w 3 dc 16 mm to jakis ewenement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula a to może właśnie przez to robia sie trobiele u Ciebie, rosną pęcherzyki za szybko i nie pękają. Bo 3 dc 16mm to wychodzi że owu powinna być za jakieś max 3 dni gdyby nadal rósł w takim tempie. Aż jestem sama ciekawa jak to się u Ciebie potoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq87
Blanula to czekamy na rozwoj sytuacji :) sama jestem ciekawa jaki bedzie dalszy przebieg;) a ja dziewczyny piszę z kanapy.. powtórka z rozrywki, muszę leżec:( dzis u lekarza bylam , pęcherzyk ciążowy jest ale oprócz niego jest i krwiak:( na szczęście mniejszy niż w pierwszej ciaży wiec mam nadzieje ze bedzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq wszystko będzie napewno dobrze :) leż odpoczywaj i dbaj o siebie :) i ciesz się że rozwija się w Tobie nowe życie... ahhh nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze... ja mogłabym leżeć nawet całą ciąże oby tylko załapało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Blondyneczko, wiem :* nie narzekam, naprawdę. Cieszę się bardzo. Odwołanymi wakacjami też się nie przejmuję. Przykro mi tylko ze względu na Liwkę - ona jest jeszcze mała i potrzebuje mamy. Miesiąc mogę poleżeć i mąż będzie robił wszystko, ale potem na 5 godzin dziennie minimum będę musiała zostać sama w domu i nie uniknę podnoszenia, dźwigania itp. bo się nie da:( moja mama pracuje, teściowa też.. ehh trochę się tego boję. Nie chcę żeby Liwka też została przeze mnie odrzucona, dlatego, że zdecydowałam się na drugie dziecko. Oboje mnie potrzebują.. Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kobietki co tam u Was??? Amimi, blondyneczko, agnieszka??? Moniq jak sie czujesz? Doris czytasz nas czasami??? A reszta dziewczyn? Cisza nastala... Ja mialam napiety weekend ale pozytywnie napiety :-) jutro wizyta... Mam tyle sluzu plodnego, ze nawet moj M powiedzial, ze nie pamięta czegos takiego a to 7 dc... Paranoja :-) kochane czy ktoras z Was brala inofem? Bo ja pije od czwartku i sceptycznie do niego podchodzilam, ale opinie ma nienajgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Czesc Dziewczyny :-) Ja mialam bardzo intensywny weekend i nie mialam jak pisac. U mnie standardowo przyszla wredna malpa. Czyli nic nowego. Zaczynam ostatni cykl staran. Przynajmniej tych swiadomych. Musze umowic sie do lekarza i zobaczymy jaki plan. Ale powiem Wam,ze juz mi sie odechciewa. Pewnie i tym razem sie nie uda. Xxx Moniq ja tez Ci tak zazdroszcze... chcialabym cieszyc sie jak Ty. Xxx Blondyneczko,czy dobrze pamietam,ze zaczynamy odliczanie do Twojego testowania? :-) Xxx Aga,co u Ciebie? Dawno sie nie odzywalas. Kiedy masz HSG? Xxx Kamyczku wchodzisz tu czasem? Xxx Blanula daj znac po wizycie. Strasznie jestem ciekawa,co to sie porobilo z Twoja owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Blanula ja słyszałam o tym inofoliku. I z tego co pamiętam to dziewczyny stosowaly na poprawę sluzu i podobno łatwiej przy nim zajść w ciążę ale nie pamiętam żeby ktoras pisała że za jego zasługa zaskoczyło. Amimi aż nie wierzę... Tak wierzyłam że się udało i Ciebie... bedziecie jeszcze podchodzić do inseminacji? A u mnie @ ma być w sobotę lub niedzielę. Ale tak mnie bolą plecy ze nie mam się co łudzić. W tamtym tyg robilam posiew i w czwartek odbieram wynik. Od tego wyniku zależy kiedy będzie drożność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanula, ja stosowałam inofolic przez 3 miesiące po 2 saszetki dziennie, ponieważ moja ginekolog powiedziała, że 1 dziennie traktowana jest przez lekarzy jako suplement, natomiast 2 jako terapeutyk, po 3 miesiącach przestałam brać, a po następnych 2 zaszłam w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,ja przez chwile mialam nadzieje,ze sie udalo,ale po becie przeszla mi. Podchodzimy do ostatniej. Jak sie nie uda to ja odpadam. Juz nie mam sily ciagle o tym myslec. Ale teraz za Ciebie trzymam kciuki :-) Oby Ci sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Ja bylam na weekendzie sierpniowym pod Łodzią bylo calkiem fajnie. Mialam plodne wiec dzialalismy. Czekam na Hsg na poczatku wrzesnia jakos tak bo pod koniec sierpnia przewidywana miesiączka. Amimi przykro mi właśnie ja sie tego boje orzy inseminacji ze moze sie nie udac i co wtedy. ale masz jeszcze szanse walcz! Wczoraj odebralismy nasz reportaż slubny oh dziewczyny jest co oglądać! zdjęcia sa fantastyczne i film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×