Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milla30

Chcemy rodzić w 2016:)

Polecane posty

Gość OlkaFasolka123
To dobrze, że beta ładnie przyrasta. Ja obstawiam w takim razie słaby sprzęt. Idź może do innego gabinetu za te parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Olkafasolka mam nadzieje właśnie, że wszystko ok..i to wina sprzętu ..ale martwię się. .wszystko bedzie ok! Zastanawiam się tylko czy nie powinnam brać duphastonu. .bo wizytę mam dopiero we wtorek u gin. Ale może narazie nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, właśnie wstałam, obudził mnie piekący ból w macicy.. dodatkowo przy załatwianiu swoich potrzeb zauważyłam wielkie skrzepy.. nie wiem co jest grane, przeraziłam się trochę. Miałyście tak podczas miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Właśnie wrocilam od ginekologa zrobił mi USG i jest malutki pęcherzyk i na 80% jestem w ciąży która przebiega prawidłowo bo pęcherzyk jest w samym środku :) ale karty mi jeszcze nie założył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Hej, ja też już po USG. Widać już pęcherzyk, ale zarodka jeszcze nie. U mnie 90% prawidłowo :) Szarlotka, u mnie kiedyś tak kilka razy się zdarzyło, ale czy to prawidłowe, tylko lekarz może ocenić. Jedne dziewczyny mają skrzepy i obfite miesiączki z bólami, a inne mają skąpe i bezbolesne… Ale krwawienie dostałaś w przewidywanym terminie miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Diesetka i olkafasolka ciesze sie z dobrych wiadomosci , ktore to u was tyg? Mam nadzieje, ze i u mnie na kolekjnej wizycie beda dobre wiadomosci, narazie jakos nie moge przestac myslec i humor mam dosc kiespki:( to bedzie dluuugi tydzien. Chcoiaz czytalam o wielu przypadkach ze w 7 tyg nic a pozniej piekne serduszko tydzien pozniej mam nadzieje, ze i u mnie Szarlotka, roznie bywa tez slyszalam o takich przypadkach poporstu wlasnie idz do lekarza najlpeiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawienia dostałam 4 dni po terminie, nigdy nie miałam takiego bólu ani skrzepów w muszli (przepraszam za dokładność) właśnie zbieram się do ginekologa bo jestem przerażona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja też dołączam do was bo CHCE RODZIĆ W 2016r:) Tego sobie i wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Szarlotka daj znac jak tam wizyta! bedzie dobrze! Dziewczyny ja wlasnie z usg doczytalam ze moja macica jest dworozna co nie jest pozytywne, czesto powoduje poronienie lub nieprawdlowy rozwoj. Boje sie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
ale z drugiej strony jedno dziecko urodizlma i bez problemow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Milla u mnie ciężko stwierdzić, bo zarodka jeszcze nie widać i nie można zmierzyć. Z okresu to jak wróżenie z fusów - strasznie nieregularne cykle i owulacja może się przesunąć. Zapisał 6 tydzień, beta z soboty wskazuje na 5 tydzień, a moje obserwacje 4 tydzień. Sylka1 witaj, trzymam kciuki za Ciebie! Szarlotka daj znać po wizycie, co Ci lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
OlkaFasolka no oolnie zeby wszystkie nasze zarodki sie pieknie rozwinely...no ja mam taki stres, ze chce zeby sie juz ten tydzien skonczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
U mnie wychodzi 4 tydzień ale już wiem że muszę ginekologa zmienić bo ten jak zobaczył bete to uznał że jest mała dopiero mu jak powiedziałam że była robiona w poniedziałek przed okresem to uznał że jest ok a jak zapytalam czy mam teraz też zrobić żeby zobaczył czy rośnie to powiedział że szkoda kasy na takie badania bo najważniejsze jest USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Disetka to pewnie zmien lekarza, musisz miec takiego ktorego bedziesz pewna. Ja wlasnie powiem Ci ze zastanawiam sie czy nie zrobic bety w piatek, bo zrobilam wczorja niby ok i nastepna mam zrobic w dniu kolejnego usg a moze zrobic w piatek(beda 3 dni) zeby zobaczyc przyrost. Co myslicie? Powiem Wam, ze tak mnei ten lekarz zestresowal ze swira dostaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Disetka A Ty nie masz dziś urodzin?;) Wszystkiego najlepszego! Daj znać jak prezent się podobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Disetka właśnie! !wszystkiego najlepszego i jak wiadomość ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Dziękuj***ardzo :) no był bardzo zdziwiony ale się ucieszył... I trochę zdziwił :) rodzinie też po wiedzieliśmy bo balam się że dowiedzą się od kogoś innego, mam nadzieję że nie pochwalilam się za wcześnie :/ jutro ide jeszcze na bete bo jestem ciekawa jak rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka86
dziewczny zrobiłam dziś test..i są dwie kreski! jestem w szoku, @ miałam dostać ok 13 grudnia ale ostatnie cykle mam rozregulowane.. zastanawiam się kiedy iść na betę jutro bez sensu bo najlepiej żeby ze dwa dni miała czas przyrosnąć..może piątek i poniedziałek? po pierwszym 'uderzeniu' szczęścia przyszedł czas na strach.. disetka OlkaFasolka wspaniałe wieści :):) Milla u Ciebie na pewno też wszystko będzie dobrze, ja idę dogina 23 grudnia wcześniej nie ma sensu , jeśli się niepokoisz idz na bęte sprawdzisz czy ładnie przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Ajka gratulacje !!!! Ale się cciesze..jednak to forum.przynosi chyba szczęście oby nas coraz więcej. Wiesz co ja miałam mieć @23 listopada betę zrobiłam 20 i wyszła 266 :)także możesz iść ;) Kochana no wlansie ja mylę żeby iść na betę w piątek i zobaczyć jak przyrasta. I wiecie co dziewczyny pomyslalm skoro to forum tak nam tak szczęście przynosi to u mnie też wszystko musi być ok !!:) trzymajcie kciuki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
I wlasie pocieszam się ze może za wzensie to usg! U niektórych echo zarodka dopieor ok 9 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Ajka86 fantastyczne informacje! Gratulacje!:) mi też testy wychodziły przed@ 4 dni. Na betę poszłam dzień przed i wyszło 82.6 a po 5 kolejnych dniach 914.1. Ale ciężko stwierdzić, czy owu się nie przesunęła. Znaczy nie musiałaś brać clo? Ten Twój lekarz to też na tym monitoringu Ci nagadał. Dziwny jakiś. .. Milla a ja Ci powiem, że ja się przestałam przejmować, nawet że zarodka jeszcze nie widać. Ważne że coś się zadziało i pęcherzyk jest. Gin u którego byłam powiedział, że gdyby miało dziać się coś złego miałabym straszne bóle (przeważnie jednostronne) i silne krwawienie. Nic nie zwiastuje złego, więc cieszę się chwilą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
OlkaFasolka troche mnie pocieszylas bo ja to ogolnie sie dobrze czuje, moze faktycznie za wczesnie ..chyba ten lekarz mni enastraszyl i teraz poporstu ten tydzien jest okropny ale nic we wtorek kolejne usg i oby bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba byłam za wcześnie na tym monitoringu po prostu..:) ogólnie piłam ziółka o. sroki i jestem pewna że to one mi pomogły, obyło się bez clo z czego też się bardzo cieszę! chociaż wiadomo teraz niepokój czy wszystko dobrze, brzuch mnie delikatnie pobolewa jak na @ ale wiem, że tak może być heh dziewczyny która jest przed testowaniem?? bo nie wiem za kogo kciuki trzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
mnie dzis prawa strona brzucha pobolewa tka jakby jajnik, ale to chyba normlane. Ide dzis na bete postanowilam, zeby zobaczyc czy nie spada, trzymajcie kciuki, musi byc dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Dziewczyny mnie non stop brzuch pobolewa, raz z jednej, raz z drugiej, ale pamiętam, że z córcia też tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
no wasnie ja z corka tez chyba tak mialam:) Dziewczyny zrobilam bete i nieceirpliwe czekam na wynik.....oby urosla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam nowe dobre wieści, gratuluje! :) Co do lekarza to okazało się, że może jeszcze ze mnie wychodzić poprzednie poronienie co jest w sumie dziwne bo było 8 miesięcy temu.. No ale ginekolog się zna.. Ja czekam na koniec miesiączki i dni płodne, może teraz się uda i dołączę do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Szarlotka tryzmamy kciuki , zeby wszystko bylo ok! i Czekamy az dolaczysz do szczesliwych. Ja natomiast zwarjuje przez ten tydzien! Dzis mam takie uplawy zolte i wydaj mi sie ze lekko brazowe ale bardoz lekko albo juz swiruje:( zrobilam bete dzis czekam na wynik czy przyrosnie a we wtorek kolejne usg. Dziewczyny tak staram sie nie myslec ale mam taki stres i mocno chce wierzyc, ze bedzie ok wszystko! Czytalam troche o takich sytuacjach ze w 7 tyg nic a pozniej 8-9 juz serduszko!ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
i wybaczcie , ze Was tak zadreczam ale sie boj ei musze sie wyzalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla30 nie zadręczasz, to normalne, ze się boisz :) Plamienia to normalka przy ciąży, jeżeli nie ma krwi ani nie są brunatne- nie masz się czym stresować. Beta na sto procent będzie większa i na USG wyjdzie już echo, tylko bez stresów! Bo maluszek będzie nerwowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×