Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonamala

Mąż chciał nagie fotki dla zysku?Pieniędzy?

Polecane posty

Przyłapałam męża na flircie z kobieta, mailowy, chciał od niej nagie , pikantne fotki, prosił o nie. Ponoc miała to byc zapłata za to,ze pomogł jej dostać pracę. Mąż prosi abym mu wybaczyła, on tylko z nia żartował. Ja jestem w szoku. Prawda jest taka,ze mąż był , jest i będzie człowiekiem łasym na pieniądze, liczy kazdy grosz, oszczędza, podchodzi to pod skąpstwo, oprocz pracy, handluje czym sie da. Mąz twierdzi,ze jego flirty wobec kobiet są "udawane" bo ma z tego zysk, im bardziej jest miły i je komplementuje, tym wiecej u niego kupują. Upiera sie,ze nigdy mnie nie zdradził. Upiera sie,ze chciał te fotki tylko po to by je ....sprzedac, handlowac. Ko biety, mam mu wierzyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet jest pełen nagich fotek, więc nie wiem, komu niby chciałby je sprzedać, skoro można miec to za darmo. Chyba chciał je opylić swojemu kootasowi pod struganie pinokia, a teraz struga... wariata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Znająć męża, ktory nie pogardzi nawet 5 zl jak ktos reszty nie chce....cieszy sie ztego jak dziecko. To choroba wiem. Skąpstwo, chytrość na kase. Ale prosba o nagie fotki...od dziewczyny, ktorej załatwił prace....Ludzie co ja mam myslec o tym? jescze jej napisał,ze jak jej wysle, to buziaka od niego dostanie, albo klapsa.....w tyłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest taki chytry na kasę to by ją o kasę poprosił a nie o nagie fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za różnica po co mu te fotki? Każde wytłumaczenie jest równie obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty nie czujesz jak obrzydliwie zachował sie Twój mąż? Serio? Nie ważne czego chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz zrobić? Rozbierz się, cyknij sobie nagie fotki i daj je mężowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, można mieć za darmo nagie fotki napiękniejszych dziewczyn jakie są, to niby kto by to kupił od niego? Ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo124
Mój mąż miał przez pewien czas konto na http://ekstaza.pl, ale w porę się zorientowałam. Wyciągnął od kobiet dużo fotek, a jedna z nich późnej miała pretensje do mnie... że nie przypilnowałam swojego ukochanego. Powiem wam, że współcześni faceci są świniami! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia na Netkafe skasowali ci kolejny temat to tu się udzielasz ? Kilkaset odpowiedzi ci nie pomogło bo kiedyś dajesz sobie przemówić do rozumu więc na co liczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, miało być Netkobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałaś dopisać że mąż jest radnym i katolikiem więc to świadczy że to uczciwy człowiek. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj maz nie jest normalny! Oczywiscie ze chial romansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie uwierzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo i to glupie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze internet jest pelen nagich fotek,wiec byc mzoe romans odpada> Czy jest mozliwe ,ze maz nie kłamie i chciał sie głupio zemscic,miec nagie fotki, sprzedac, je zeby chociaz troche miec z tej przysługi? Czy moze mąż zapodaje mi mega ścieme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż jej w mailach napisał "Chętnie bym obejrzał nago" Nie mowil jej,ze to na sprzedaz, wiadomo. Mowil,ze jest naiwna i posmiac sie chciał.... uwierzylybyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czy Ty masz coś z głową? A może problemem jest IQ paprotki? Dostałaś dziesiątki odpowiedzi. Czego jeszcze chcesz? Poza tym, gdyby rzeczywiście chciał te fotki na sprzedaż to byłoby to jeszcze bardziej obrzydliwe i żałosne niż gdyby chciał sobie popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×