Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonamala

Mąż chciał nagie fotki dla zysku?Pieniędzy?

Polecane posty

Gość gość
Ta kobieta molestowała twojego męża narzucają mu się nagimi fotkami. On jest ofiarą więc powinnaś go pocieszyć i kochać dalej. To chyba chciałaś usłyszeć żono bezradnego radnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dziewczyna pisała do niego, mam te maile, uznał ją za nachalną, a tylko pożartować chciał pisał jej "Masz wspaniałą figure , nic zmieniac nie musisz,ale ja nie jestem z tych co skaczą w bok" Jak tak facet pisze jej....to znaczy,ze chodzi o wygląd, odrzucił za wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,, będzie szukał dalej. Czy temat jest skończony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy sa faceci, ktorzy powiedza prawde,ze nie podoba mu sie cos w wyglądzie i dlatego nie chce jej dotykac nago, sypiac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż został ofiarą molestowania w miejscu pracy. W trosce o jego dobro powinnaś niezwłocznie zgłosić tą sprawę na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sa tacy faceci ,jeszcze jakies pytania masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahhaha, boże dawno tu nie było tak durnej osoby jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest jak piszecie,ze mąż taki szuja i gnojek to czemu jej nie powiedzial albo napisał,ze jest zbyt nieładna na seks i ma spadac, tylko jeszcze komplementował jej figure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to po co? bo nadal chce żeby mu zdjęcia wysyłała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pisze ze szuja i gnojek ,tylko kochajacy Maz ,tak Cie kocha ,ze odrzucil zaloty zdzirki ,od ktorej wyludzil fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od ktorej wyludzil fotki smiech.gif- i tu jest piees pogrzebany....:D:D smam na pewno mu nie węczała dobrowoLNIE:D:D naiwna jak dziecko, a głupia jak geś. No ćóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj Maz to ideal chcialabym takiego co pisze do jakiejs dziuni daj mi nagie fotki ,po czym pisze ,ze ma swietna figure ,ale nie wsadzi jej palki bo zone ma lekko podejrzliwa ,ale na tyle glupia ,ze sie spotka z nia na boku i bedzie doopczyl az milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak, kochana, racjonalizuj sobie, po co mu te zdjęcia obcej baby:D:D racjonalizuj dalej:D:D:D:D za chwilę sie okaże,że my na kafe takie zołzy wstrętne, nie chcące uwierzyc w NIESKAZITELNĄ CZEŚĆ PANA MAŁŻoNKA :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój dziewczynie to wynika z tzw dysonansu poznawczego- fakty , maz szuja, tylko serce nie chce uwierzyc i stąd ten temat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest opcja, ze on mnie kocha...ale po ciązy moje ciało mu sie nie podoba..chce oglądać ładniejsze, szczuplejsze ale nie dla zdrady, seksu. ? Nie potrafi mnie zdradzic z żadną...chciał tylko popatrzec na takie zgrabniejsze,młodsze, nie po ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że chciał tylko popatrzeć ale nawet mu nie stanął bo to dobry katolik. Dzięki temu doświadczeniu już wie że inne kobiety nie umywają się do jego żony bo jest najpiękniejsza. Podobno od tego czasu tak obrzydły mu wszystkie panie że jak jakąś spotka to ucieka na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile przytylas w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Twoj Maz to katolik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż autorki to katolik, radny, pracuje w urzędzie więc jest poważanym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiele wyjasnia ,a pisala w ktorej miescinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie wiem ale nie jest to duża miejscowość. Autorce nie chodzi jedynie o to czy mąż ją zdradza ale raczej o to że jak sprawa się rypnie to będzie wstyd i utracony prestiż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga, wejdziemy na chwilę do głowy męża: "Cholera jasna, stara mnie nakryła. co tu robić, co tu robić... mysl, k****, myśl!!! Dobbra, powiem że to żart? albo prowokacja? Kurwa, cienkie trochę. To zagadam o kasie, że tam sprzedaje te fotki czy coś, bardziej sensowne w koncu ją zatrudniłem i wiadomo na co patrzyłem na rozmowie kwalifikacyjnej he he...dooobra, to może przejdzie.Jakoś ją urobię. uff uważaj Stasiu, uważaj bo to sie może kiedyś źle skończyć. Trzeba byś bardziej ostrożnym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce Cie martwic autorko ,ale ploty o Twoim Mezu chodza po calym miescie .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest jak piszecie....że mam rogi jak nie wiem co to czemu pokazywał mi maila jak jej nie chce ? "Masz super figure, nic zmieniac nie music, ale ja nie z tych co skacze w bok wiec nie ma z mojej strony zainteresowania, jestem wierny żonie" Dlaczego jej to napisał, skoro taki napalony na nia byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzial Ci ,ze nie tylko od niej te fotki wyludzal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×